לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3991039,910 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-'אולי נפתח גם שרשור DJ ?'
אולי נפתח גם שרשור DJ ?
<< ההודעה הנוכחית
28/01/2010 | 09:59
77
226
1. שם החברה \ תקליטן ?
2. מחיר ?
3. מה החבילה כוללת ?
4. התרשמות כללית ?
5. איך הגעתם אליו ?
6. נקודות חיוביות \ שליליות ?
7. הערות שכדאי לדעת ?

אני טרם נפגשתי אבל אשמח לאשכול שכזה
האשכול של האולמות מאוד מאוד עוזר.
חתונות >>
לצפיה ב-'אין צורך'
אין צורך
28/01/2010 | 10:04
3
78
היה לא מזמן את שרשור המחירם הגדול וכל אחת רשמה על כל ספק לפי נושיאם (צלם, דיג'יי, איפור, שיער, שמלה, אולם... הכל...)
חפשי בטאגליינס.
חתונות >>
לצפיה ב-'לחפש איפה ? '
לחפש איפה ?
28/01/2010 | 10:09
2
17
לצפיה ב-'ב"טאגליינס" של הפורום'
ב"טאגליינס" של הפורום
28/01/2010 | 10:29
1
44
הנה לינק: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/taglines.as...

הקישור האחרון עוסק בסקר מחירים (נובמבר 2009) ושם כל אחת רשמה כמה היא משקיעה בכל תחום.
חתונות >>
לצפיה ב-'הקישור בהחלט עוזר..'
הקישור בהחלט עוזר..
28/01/2010 | 12:19
21
אבל הוא נותן רק מידע חלקי- בנות רשמו שם בעיקר מחירים. אני חושבת שדווקא יכול להיות מקום לשרשור כזה, שמוסיף עוד אינפורמציה מעבר למחיר לטובת המתחתנים העתידיים, אני יודעת שלי זה בטח היה עוזר....
חתונות >>
לצפיה ב-'צביקה בירן'
צביקה בירן
28/01/2010 | 12:26
19
69
שם החברה \ תקליטן ?
צביקה בירן.

מחיר?
בין 4000-4500

מה החבילה כוללת?
דיג'יי מתחילת הארוע ועד לסופו, בלי תוספות אחרות.

איך הגעתם אליו? תקלט בשתי חתונות של חברות טובות, היה מעולה והשאיר את הקהל כל הזמן על הרחבה.

נקודות חיוביות \ שליליות ? נראה שמאד אוהב את העבודה שלו, מאד נעים וההתנהלות מולו כיפית, מקצוען אמיתי ועם ידע עצום במוזיקה, מאד זורם עם הזוג. אין נקודות שליליות שאני יכולה לחשוב עליהן.

חתונות >>
לצפיה ב-'לפעמים נדמה שאין עוד תקליטנים חוץ מצביקה '
לפעמים נדמה שאין עוד תקליטנים חוץ מצביקה
28/01/2010 | 12:49
8
54
רציתי את האשכול הזה מהסיבה הפשוטה, לא לקבל את אותם שמות שחוזרים על עצמם בפורום :
צביקה בירן, אלמוג בר, פיני דקל....אין עוד תקליטנים ???? (המבין יבין)
חתונות >>
לצפיה ב-''
28/01/2010 | 13:56
7
לצפיה ב-'"מוסיקה מיוחדת" - ניר / אסף / אופיר'
"מוסיקה מיוחדת" - ניר / אסף / אופיר
28/01/2010 | 13:59
47
(וכמובן דפי המקסימה)

אנחנו סגרנו עם ניר.

מאוד מקצועי, רואים שהוא מבין במוסיקה, ובאנשים (לא פחות חשוב).
המחיר המקורי,  אם אני זוכרת נכון, הוא 5000 ש"ח, אבל ממש באו לקראתנו במחיר (שנינו סטודנטים, ואנחנו ממנים לבד את החתונה)

ממליצה בחום:)
חתונות >>
לצפיה ב-'תראי...'
תראי...
28/01/2010 | 14:39
1
44
מעבר לזה שצביקה הוא תקליטן בחסד (ולוקח מחירים לגמרי שפויים)- וכנראה שזו הסיבה שלא מעט אנשים לוקחים אותו, לפי מה שהבנתי השרשור הזה אמור לשרת באופן כללי את מי שמחפש תקליטנים.... אם מישהו מוכר, זו לא סיבה שלא לקחת אותו, ואני מאמינה שמידע כזה יכול לעזור.

אני רק יכולה לומר, שבתור זוג שעשה לא מעט סקר שוק, כמעט על כל ספק בחתונה, הוא היה הספק היחיד שראינו וישר סגרנו איתו. לא לקחנו אותו כי הוא מוכר, אלא כי הוא פשוט טוב.
חתונות >>
לצפיה ב-'|כן" כנ"ל.'
|כן" כנ"ל.
29/01/2010 | 00:01
20
התקליטן הראשון והאחרון שראינו וסגרנו איתו במקום ולא מתחרטת לרגע.
חתונות >>
לצפיה ב-'ברור שיש. למשל אופוריה'
ברור שיש. למשל אופוריה
28/01/2010 | 22:34
47
במיוחד לירון שבחתונות שלו את לא רוצה ללכת הביתה
חתונות >>
לצפיה ב-'אני גם סגרתי איתו אחרי שראיתי אותו באירוע'
אני גם סגרתי איתו אחרי שראיתי אותו באירוע
29/01/2010 | 11:17
32
התחלתי לשמוע עליו רק אחרי שכבר סגרתי איתו
חתונות >>
לצפיה ב-'חלק מתופעת פורום תפוז...'
חלק מתופעת פורום תפוז...
29/01/2010 | 13:45
1
47
מי שנכנסת לכאן מקבלת רעיונות מהקיים בפורום ומהחיפוש בהיסטורי, ואז נותנת את אותם השמות לבאות שמתחתנות ולוקחות מכאן עצות. יש את אותו הסיפור עם איפור ושיער וצילום... אני מציעה לך להיכנס לעוד כמה אתרים של חתונות כדי לקבל קצת יותר גיוון. יש את מיט מיט של חוות הדעת וגם במתחתנים יש המלצות על מוזיקה אם כי הם מפרסמים רק המלצות חיוביות.

אני באופן אישי לוקחת את ירון ויצמן מפפריקה, אליו הגעתי בהמלצת אחות של חברה. אם תרצי עוד פרטים אשמח לתת במסר.
חתונות >>
לצפיה ב-'נכון ששווה להסתכל גם במיט4מיט'
נכון ששווה להסתכל גם במיט4מיט
29/01/2010 | 13:56
25
או באתרים האחרים, אבל אם תסתכלי גם שם, תראי בגדול את אותם השמות, פחות או יותר בסדר דירוג של "מוכרות"... בצירוף העובדה, כמו שאמרת, ששם יש רק חוות דעת חיוביות, ככה שבעיניי האתרים שם עוד אפילו יותר מוטים מאשר כאן.

דבר אחד בקשר לדי-ג'יי, נראה לי שיחסית לבעלי עסק אחרים, כאן לא מעט אנשים לוקחים דיג'יי אחרי ששמעו אותו בארוע אחר (ולא דווקא לפי המלצות בפורום כזה או אחר).

שימי לב שאפילו כאן בשרשור לא מעט אנשים כותבים שזה בעקבות שראו את הדי-ג'יי עוד קודם (ככה גם היה במקרה אצלנו, בחרנו בו הרבה לפני שראיתי שרשורים עליו כאן בפורום)... ככה שאולי זה דווקא יכול להיות שרשור יחסית פחות מוטה (לפחות במקרה שלי, אחרי ששמעתי דיג'יי בחתונה, עוד הרבה לפני שחשבתי להתחתן, שאלתי מי זה היה- לעומת צלמים או מאפרים וכו' שאנשים פחות זוכרים).
נראה לי שאנשים יחסית זוכרים מחתונות את האולם ואת הדיג'יי, ואולי בגלל זה הולכים יותר על המלצות "מיד ראשונה" של חברים או מכרים מהבית.
חתונות >>
לצפיה ב-'הדי ג'יי שלי-אילן הניג מפאט קאט'
הדי ג'יי שלי-אילן הניג מפאט קאט
28/01/2010 | 12:50
9
64
מחיר- בין 6000 ל7000
החבילה כוללת- את אילן עצמו, אדם בעל הידע הכי נרחב במוזיקה שהכרתי.

מאוד התחברנו אליו, יודע להתאים עצמו לכל קהל. שירים מקוריים ומיוחדים
המון המלצות בלכ מקום בערך!
בקיצור שווה!
חתונות >>
לצפיה ב-'7000 שקל רק לתקליטן ועוד זה נחשב "שווה" ? '
7000 שקל רק לתקליטן ועוד זה נחשב "שווה" ?
28/01/2010 | 12:56
5
38
תודה על "ההמלצה" אבל...
לא תודה !
חתונות >>
לצפיה ב-'לא אמרתי שהמחיר שווה אמרתי שהוא שווה את המחיר'
לא אמרתי שהמחיר שווה אמרתי שהוא שווה את המחיר
28/01/2010 | 13:03
4
17
לצפיה ב-'מבחינתי גם TIESTO לא שווה 7000 שקל לחתונה '
מבחינתי גם TIESTO לא שווה 7000 שקל לחתונה
28/01/2010 | 13:16
3
30
אבל זו רק אני שחושבת ככה (אן שאולי לא רק אני)
חתונות >>
לצפיה ב-'זה דיי אישי...'
זה דיי אישי...
28/01/2010 | 14:18
1
30
אם היא רוצה לשלם סכום כזה על תקליטן אני לא רואה בזה שום בעיה ו "שווה" זה מאוד יחסי - בשבילה זה היה שווה את זה והאמת שאני חושבת שתקליטן טוב עושה לפחות 50% מהאירוע.

כל אחד יעשה מה שטוב לו - וחשבתי שפתחת את השרשור בשביל לשמוע (לקרוא) על מה שאנשים בחרו, כמה עלה, למה הם בחרו ואיך התרשמו ולא בשביל לבקר את ההחלטות של אחרים.

חתונות >>
לצפיה ב-'תודה dani...גם מבחינתי די ג'יי היה הדבר הכי..'
תודה dani...גם מבחינתי די ג'יי היה הדבר הכי..
28/01/2010 | 15:07
21
חשוב בחתונה ולצורך העניין שילמתי 6000 ש"ח ומבחינתי זה מצדיק כי שאר הדי ג'יים שראיתי לא התקרבו אפילו טיפה לרמה של אילן....
שנינו חובבי מוזיקה משובעים והיה חשוב לנו שיהיה משהו קצת יותר מיוחד ולא רגיל....
חתונות >>
לצפיה ב-'אז שכל אחת תעשה מה שטוב לה'
אז שכל אחת תעשה מה שטוב לה
28/01/2010 | 15:01
11
לצפיה ב-'אילן גם שלנו'
אילן גם שלנו
28/01/2010 | 16:56
1
24
נבית, לאט לאט אנחנו מגלות שיש לנו דברים במשותף...
חתונות >>
לצפיה ב-'כן נראה לי שיש לנו טעם דומה:)'
כן נראה לי שיש לנו טעם דומה:)
28/01/2010 | 17:16
3
לצפיה ב-'6000-7000??????????????'
6000-7000??????????????
30/01/2010 | 16:27
30
על גבול הגנבה לדעתי.
חתונות >>
לצפיה ב-'הדיג'י שלנו - יניב ישעיהו'
הדיג'י שלנו - יניב ישעיהו
28/01/2010 | 13:02
1
56
מחיר  5,000 ש"ח כולל מע"מ.
נראה ונשמע אמין, אחראי, מקצועי והכי חשוב - סבלני וקשוב לטעמנו. תיקלט בעבר באומן 17.
חיפשנו מישהו שמבין במוזיקה שאנחנו אוהבים, שמענו אותו באירוע ואח"כ ראינו חלק מרשימות השירים שלו שהתאימו לטעמנו המוזיקלי וסגרנו מיד.

חתונות >>
לצפיה ב-' בחירה מ-עו-לה '
בחירה מ-עו-לה
28/01/2010 | 21:38
8
לצפיה ב-'הדי ג'יי שלנו יהיה די ג'יי אדר'
הדי ג'יי שלנו יהיה די ג'יי אדר
28/01/2010 | 13:10
1
33
שמשום מה לא הוזכר בפורום זה אף פעם...(גם הצלם שלנו לא הוזכר) אני מקווה שזה לא אומר כלום על טיבם.

אני אישית מבינה במוסיקה. זה תחביב אצלי. אני מכינה מיקסים בזמני החופשי. אחי היה די ג'יי המון שנים וגם יצאתי תקופה ארוכה עם די ג'יי...אפשר לומר שאני מכירה את התחום די מקרוב.

בן זוגי ואני היינו אצל די ג'יי אדר וזה גם שם החברה ואני התרשמתי ממנו לטובה. שמעתי את הרמיקסים שהוא מכין ואת המעברים בין השירים (בן זוגי לא מבין בזה כלום ולכן ההחלטה היתה שלי כמעט באופן בלעדי).

הגענו אליו דרך הרשימה של הספקים שעובדים עם האולם שלנו.

המחיר שלו 5000 שזה מחיר סביר יחסית לאחרים.

אני מקווה שהוא לא יאכזב.
חתונות >>
לצפיה ב-''
28/01/2010 | 17:03
4
אדר היה הדיג'יי שלנו, מוכשר שאין דברים כאלה!! אל תדאגי, הוא לא יאכזב...
חתונות >>
לצפיה ב-'הדי ג'יי שלנו - MORENO מוזיקה נטו'
הדי ג'יי שלנו - MORENO מוזיקה נטו
28/01/2010 | 13:24
27
מחיר ?
4500 ש"ח

מה החבילה כוללת ?
רק אותו ובמת לדים (על קיר לדים יש תוספת)

התרשמות כללית ?
ראינו אותו באירוע של חברים והיתה מוזיקה מעולה. קרא את הקהל, בשעה 2:00 אנשים עוד רקדו ברחבה (ארוע באמצע שבוע)

איך הגעתם אליו ?
תקלט אצל חברים ושמחתי לראות המלצות עליו גם בפורום פה.

נקודות חיוביות \ שליליות ?
בעל ידע מדהים במוזיקה, לדעתנו קורא את הקהל בצורה אבסולוטית. והיה לנו קליק מהיר איתו. (לא קשור למוזיקה אבל הוא מצחיק בטירוף)

הערות שכדאי לדעת ?
יש לו קול רדיופוני   
אותי זה קנה בקטע של הנחייה ובעיקר בטקס החופה (לא בא לי שמשהו עם קול זוועתי יכניס אותי לחופה)

חתונות >>
לצפיה ב-'הדיג'יי שלנו- שי מינה'
הדיג'יי שלנו- שי מינה
28/01/2010 | 14:00
22
4000 ש"ח כולל מע"מ+ זיקוקי מזרקות אש בסלואו+קונפטי בסלואו.
מומלץ בכל האולמות שביררנו באיזור, אדם מקסים ומסודר ביותר. אחרי שסגרנו איתו גיליתי שחברה שלי גם סגרה איתו והא היה מדהים באירוע. הרחבה נשארה מלאה עד 2 כולל הדודים המבוגרים!
ממש ממש מומלץ!
חתונות >>
לצפיה ב-'אף אחד לא לוקחת את מומי, מו-מו-מי המלך ? '
אף אחד לא לוקחת את מומי, מו-מו-מי המלך ?
28/01/2010 | 14:14
8
46
הייתי חייבת זה פשוט התבקש
גם מי שסוגרת איתו מקבלת את משה פרץ, קובי פרץ, אבי פרץ, יעקוב פרץ ו............................שיראלללללללללללללללללללללללללללללללללללל
חתונות >>
לצפיה ב-'אם זה רק היה לפני חודשיים...'
אם זה רק היה לפני חודשיים...
28/01/2010 | 14:16
5
39
בטוח שהשיר שהיה בתכנית האחרונה היה נכנס לחתונה שלנו...
חתונות >>
לצפיה ב-' "את בסדר"'
"את בסדר"
28/01/2010 | 14:20
2
21
והנה מילות השיר (ענק):

"את בסדר, כ"כ בסדר
את לא יפה ולא כונפה, את בסדר
את האור כשאין ממי לבחור
רוצה אותך כל לילה כשאני שיכור
את בסדר...."
חתונות >>
לצפיה ב-' זו אני '
זו אני
28/01/2010 | 14:28
2
לצפיה ב-'אני אהבתי את השיר האדיר:'
אני אהבתי את השיר האדיר:
28/01/2010 | 16:59
11
"כולם כבר שיכורים מהתחת... במקום מילים אפשר לשיר גם סתם צלחת... צלחת...

אין ספק שהיה פרק ע-נ-ק!!!
חתונות >>
לצפיה ב-'הלהיט הידוע "את בסדר" ?'
הלהיט הידוע "את בסדר" ?
28/01/2010 | 14:20
1
לצפיה ב-'noahanoon וקמיל, הנה בשבילכם להורדה :'
noahanoon וקמיל, הנה בשבילכם להורדה :
28/01/2010 | 14:26
11
כל הלהיטים של שיראלללללללללללללללללללללל
http://www.f2h.co.il/9213774539530
חתונות >>
לצפיה ב-'אוף!'
אוף!
28/01/2010 | 15:13
1
11
מעצבן לא להבין על מה כל עם ישראל מדבר כל היום בפייסבוק- ועכשיו זה גם הגיע לפורום. על מה מדובר????
חתונות >>
לצפיה ב-'DJ שלומי שפיר מפאטקאט'
DJ שלומי שפיר מפאטקאט
28/01/2010 | 14:49
4
28
אני לא יודעת מה המחיר כי לקחתי אותו דרך דיל של האולם.

הוא מעולה! גם קלט אותנו ואת הטעם שלנו בשניות ושם שירים מדהימים וגם קרא את הקהל ולא נתן לנו שנייה של מנוחה....כל שיר הגיע בצורה מושלמת אחרי קודמו- אף אחד לא רצה להפסיק לרקוד כדי לא לפספס אף שיר.

חתונות >>
לצפיה ב-'קבענו גם לראות אותו בשבוע הבא'
קבענו גם לראות אותו בשבוע הבא
28/01/2010 | 15:08
3
13
אני די בונה עליו
חתונות >>
לצפיה ב-'יכוהל להגיד לכן גם כאן את המחיר'
יכוהל להגיד לכן גם כאן את המחיר
28/01/2010 | 15:20
16
של שלומי בין 6000 ל7000. עקרונית הם לוקחים 7000 שם בחברה אבל אפשר להוריד לסביבות ה 6000
חתונות >>
לצפיה ב-'בהצלחה בפגישה'
בהצלחה בפגישה
28/01/2010 | 21:17
1
3
אתם לא תתחרטו...
חתונות >>
לצפיה ב-'DJ עופר עוזיאל ה- מפאט קאט'
DJ עופר עוזיאל ה- מפאט קאט
31/01/2010 | 15:50
11
אני לא יודעת מה המחיר שלו לבד, אצלנו זה מגיע כחלק מהחבילה של הגן (האחוזה).
מדובר בנשמה אמיתית, איש מקסים.
עשה כמה חתונות במשפחה (שלא בדיל, והיה שווה להם כל שקל) והיה מעולה.
חתונות >>
לצפיה ב-'הדייגי שלנו -רועי סלומון '
הדייגי שלנו -רועי סלומון
28/01/2010 | 15:00
20
ואין לי מה להוסיף פשוט מלך
אין לי מושג מחיר כי לא אני סגרתי הוא מכיר את הבן זוג

בכל מקרה הייתה לנו מסיבה עד 3 לפנות בוקר - פשוט מדהים
נהנת לשמוע את הדי וידי שלנו...
חתונות >>
לצפיה ב-'לכל אנשי הצפון...'
לכל אנשי הצפון...
28/01/2010 | 15:17
2
23
1. שם החברה- פונזי החברה למוזיקה . תקליטן - עידן חיימזון
2. מחיר 5600- המחיר הראשוני היה 5900 והצלחנו להוריד קצת.
3. מה החבילה כוללת: עמדת די ג'יי ועמדת גיבוי, ללא הגבלת זמן החל משעה לפני קבלת הפנים.
4. התרשמות כללית: בחרנו אותו רק לפי המלצה של חברה ולפי ההתרשמות מהשיחה איתו. מאוד התחברנו אליו והורשמנו לטובה.
5. איך הגעתם אליו - כאמור, המלצה. מחברה שהוא תיקלט בחתונתה והייתה מאוד מרוצה. אנחנו עוד לא התחתנו.
חתונות >>
לצפיה ב-'היה הדי גיי שלנו'
היה הדי גיי שלנו
29/01/2010 | 14:16
1
16
היינו מאוד מרוצים גם מהמוסיקה וגם מההתנהלות.
כשנפגשנו איתו בפעם הראשונה התרשמנו מאוד גם מהאישיות וגם מהידע המוסיקלי עד שסגרנו איתו מבלי לראות אף אחד אחר.
בחתונה הייתה מוסיקה טובה (לדעתי הבלתי משוחדת כמובן) ואני לפחות מאוד נהניתי . הוא אכן היה הרבה לפנינו באולם. כשהגענו, חצי שעה לפני ההתחלה, המוסיקה כבר התנגנה.
אנחנו התחתנו ביום שישי ולכן שילמנו בסביבות 4000. הוא התחשב בהיותנו סטודנטים וויתר לנו על המקדמה.
חתונות >>
לצפיה ב-'שמחה לשמוע, תודה!'
שמחה לשמוע, תודה!
29/01/2010 | 20:36
3
לצפיה ב-'אנחנו גם לקחנו את צביקה בירן'
אנחנו גם לקחנו את צביקה בירן
28/01/2010 | 15:58
30
1. צביקה בירן
2. מחיר בין 5500 ל-5000שח(מחיר קיץ).
3. כל מה שקשור לתקליטן.
4. חבר שלי היה איש סאונד באחד מגני הארועים בארץ והוא הכיר את כל הדיגאים בארץ. הוא הביא לי בזמנו את השמות של שלושת הדיגאים הכי טובים לדעתו, בלי תלות מחיר. הלכתי לראות את שלושתם בארועים והחלטתי על צביקה. רק אחרכ הסתבר לי שהוא גם היה הזול מהשלושה, מה שאומר שלאו דווקא היקר הוא הטוב. צביקה ניגן את המוסיקה הכי איכותית ואהבתי שהשירים לא היו השירים הרגילים ששומעים בכל ארוע, המעברים היו מצוינים, והיה שילוב מאד יוצא דופן בין שירי בום בום של דאנס לשירים מקוריים בקטע של רוק.
5. עניתי ב-4.
6. חיובי: אדם מקסים, מאד אמין, יש לו אתר מצוין שעוזר לבחור שירי חופה ונותן עוד הרבה טיפים, נותן קטלוג מוסיקלי יוצא דופן שאיפשר לנו לבחור בעצמנו שירים לארוע.
חתונות >>
לצפיה ב-'דרור מנור, מקסימום מוזיקה'
דרור מנור, מקסימום מוזיקה
28/01/2010 | 17:22
5
37
הדיג'יי שלנו - דרור מנור ממקסימום מוזיקה. אנחנו משלמים לו 6700, כשזה כולל גם את ההגברה.
התרשמות: דרור הוא בנאדם מקסים ונראה סופר מקצועי, כשנפגשנו איתו היה חיבור מיידי והיה ממש כיף איתו.

שאלה: האם המחירים של הDJ's שכתבתן כאן כוללים הגברה?

במהלך החיפושים היינו אצל 3 די'גייז נוספים: אורי משבלול, לירון מאופוריה ואלעד מזברה. כולם היו באותו סדר גודל של מחירים, פלוס מינוס (כולל ההגברה), וכולם היו מאוד מקצועיים ונחמדים.
חתונות >>
לצפיה ב-'את יכולה להסביר מה הכוונה בהגברה?'
את יכולה להסביר מה הכוונה בהגברה?
28/01/2010 | 17:39
4
16
כי עד כמה שידוע לי הדי ג'י מגיע עם הציוד שלו ומתחבר למערכת ההגברה של האולם...
חתונות >>
לצפיה ב-'הכוונה שזה כולל את עלות ההגברה של האולם'
הכוונה שזה כולל את עלות ההגברה של האולם
28/01/2010 | 17:43
3
13
אנחנו לא משלמים לאולם תוספת מחיר על ההגברה.
חשוב לי לדעת אם אצל כולם זה ככה (ואז באמת יצא שהוא יקר יחסית לשאר הDJ's שצויינו כאן), או שהמחיר יוצא בסוף די דומה אם מוסיפים על העלות שנכתבה כאן גם תוספת של עלות הגברה שאותה משלמים לאולם.
חתונות >>
לצפיה ב-'האמת שאם אני מוסיפה את העלות של ההגברה'
האמת שאם אני מוסיפה את העלות של ההגברה
28/01/2010 | 18:31
2
11
לסכום שהדי ג'י לוקח זה יוצא בערך 10000, כלומר הרבה יותר יקר!

אבל לא הבנתי, הדיג'י מגיע עם הגברה משלו? כלומר, באולם אין מערכת הגברה?
חתונות >>
לצפיה ב-'יש הגברה של האולם,'
יש הגברה של האולם,
28/01/2010 | 22:02
1
12
פשוט הם עובדים עם רשימת דיג'יים קבועה, ואם את לוקחת אחד מהם אז את לא צריכה לשלם אקסטרה על ההגברה, אלא המחיר של הדיג'יי כולל את זה.
חתונות >>
לצפיה ב-'אז סבבה, לי זה נשמע מחיר טוב.'
אז סבבה, לי זה נשמע מחיר טוב.
29/01/2010 | 20:18
8
כי זה אומר שהאולם לא ממש  גובה ממך כסף על ההגברה אלא מחיר "מסובסד"...
אנחנו משלמים 5000 בערך על תאורה+ הגברה- נכון שאמנם זה כולל גם תאורה אבל זה בעצם סוג של
"עבודה בעיניים" לדעתי כי כל מי שעורך אירוע במקום משלם את הסכום הזה על משהו שבעצם קיים ופועל כל הזמן.... (תלוי, יש מקומות שמביאים איש תאורה שכל הערב עוסק בזה אז נגיד שזה בכל זאת תירוץ לשלם לו משכורת)
חתונות >>
לצפיה ב-'אשמח מאד לקבל רשימת שאלות לדי ג'יי'
אשמח מאד לקבל רשימת שאלות לדי ג'יי
28/01/2010 | 21:16
36
אני מקווה ששבוע הבא נלך סוף סוף לראות תקליטנים-יש למישהי רשימה מסודרת של שאלות ששואלים  ודברים שצריך לבדוק כשסוגרים חוזה עם די ג'יי?
חתונות >>
לצפיה ב-'לירון פיקר '
לירון פיקר
29/01/2010 | 10:47
29
1. שם החברה \\ תקליטן ?
לירון פיקר מאופוריה

2. מחיר ?
6000

3. מה החבילה כוללת ?
אותו

הוא התקליטן היחיד שראינו.
שנה שעברה הוא תקלט בחתונה של חברה שלי ולקחתי כרטיס ביקור (הרבה לפני שהייתה הצעה) כי אני וחבר שלי בסופו של דבר זוכרים בעיקר איך הייתה המוסיקה בחתונה (טוב... הוא זוכר גם את האוכל) .
אז קבעתי פגישה איתו (וגם אם מיקי ברזילי בעקבות חתונה של חברה אחרת אבל בסוף לא פגשנו אותו) - ובפגישה עם לירון הייתה ממש שיחה נחמדה וראינו שהוא בראש שלנו מבחינת מוסיקה אבל גם גמיש לשגעונות קצת והחלטנו שאין טעם לראות עוד מישהו.
הוא גם נתן לנו עצות על מה לדבר עם האולם בנושא המוסיקה וההגברה שלא יהיו תקלות.
חתונות >>
לצפיה ב-'רביד יהושוע'
רביד יהושוע
29/01/2010 | 10:57
1
28
ממוסיקה דהפלוס

5000 ש"ח מחיר חורף

כולל אותו בלבד - מקצועי בטירוף, ידע נרחב במוסיקה
הגענו בעקבות הרבה המלצות, עוד פידבקים אחרי החתונה

לנו DJ הכי חשוב בחתונה יותר מכל הספקים והיה הכי קשה להחליט..
חתונות >>
לצפיה ב-'עמיר כהן פסגת המוסיקה התותח.'
עמיר כהן פסגת המוסיקה התותח.
01/02/2010 | 12:15
6
מחיר בין 4000 ל 4500 ש''ח,כולל עמדת די ג'י מרשימה מאוד,יש לו אטרקציות יפות בתוספת במחירים טובים,חברה שלי סגרה איתו עכשיו 4500 כולל שדרת זיקוקין בחופה וגם בסלואו ועשן כבד גם בסלואו,תקליטן מצוין קורא קהל מבין מוסיקה והכי חשוב אישיות מקסימה ויחס אישי.
חתונות >>
לצפיה ב-'עמית קורן מאינפיניטי'
עמית קורן מאינפיניטי
30/01/2010 | 21:38
16
249
מחיר מלא - 6900. אנחנו משלמים 5500, בגלל התקופה הספציפית ובגלל שיש לנו הופעה בקבלת הפנים שבעקבותיה הוא לא יצטרך לעבוד.

אפשר לקחת כעיקרון דיג'יי אחר של החברה (עמית ומיקי הם הבעלים השותפים) ואז המחיר נמוך יותר.
עמית פשוט מ-ד-ה-י-ם. הגענו אליו דרך המלצות של איש המכירות של הקייטרינג שלנו, ודרך אולם האירועים. ישבנו אצלו בבית במשך שעתיים וחצי, סתם קשקשנו על הא ועל דא תוך כדי שהוא משמיע לנו מוזיקה.
היופי בעמית זה שבין היתר הוא ובכלל בחברה שלו, יש שימוש בקטעים שהם מסמפלים בעצמם לצורך החתונה. הוא השמיע לנו כמה קטעים.. אנחנו חובבי מוזיקה גדולים ואין ספק שיש להם כישרון גדול.
הוא פשוט jukebox מהלך, שאין דברים כאלה.
לא חושבת שזה משהו שאפשר למצוא אצל מישהו צעיר ובלי ניסיון. הניסיון שלו (הוא בן 45 בערך, להערכתי) נשפך ממנו לכל עבר. הוא נותן הרגשה טובה, יודע לקרוא את הקהל לפי מה שנאמר.
הוא גם לא אוהב "לקריין" באמצע החתונה ("כל האורחים מתבקשים להתיישב - מגישים אוכל..." וכל זה) אלא הוא מחליף מוזיקה בצורה אלגנטית.
בקיצור, בדיוק מה שחיפשנו.

לדעתנו מוזיקה עושה כמעט את כל החתונה (יחד עם אוכל טוב) ולכן על זה לא התפשרנו. זה שקט נפשי שהוא הכרחי כמעט
חתונות >>
לצפיה ב-'יצאו לי כמה משפטים עילגים,'
יצאו לי כמה משפטים עילגים,
30/01/2010 | 21:39
24
זה בגלל העייפות, סלחו לי
חתונות >>
לצפיה ב-'מה דעתך'
מה דעתך
30/01/2010 | 22:16
14
40
כי חלק מהסכום הלא מבוטל ששילמת לעמית (והוא כאן רק כדוגמה), עבר לאיש המכירות ולגן הארועים?

ומה דעתך כעת, על כמה דיג'יים אחרים, שלא משלמים ויכולים להיות זולים ב1000-2000 שקלים?

מעניין הייתי אומרת, לא?

חתונות >>
לצפיה ב-'יכול להיות בהחלט, אבל זו הבחירה שלי'
יכול להיות בהחלט, אבל זו הבחירה שלי
30/01/2010 | 22:29
13
28
אין לי בעיה להוציא אקסטרה 1000-2000 ש"ח. בגדול יחד עם האקסטרות על דברים אחרים שחשובים לי - קרי, קייטרינג טוב וצלמים טובים, שאלו בעיניי שלושת הדברים שחשובים בסופו של דבר בחתונה - מדובר מן הסתם באקסטרא של איזה 50,000 ש"ח. אבל אלו 50,000 ש"ח שיש לי...
אבל אני לא מבינה למה זה עניינו של אחד או האחר מה מצב הכיס שלי.

באותה מידה, זה כמו שמישהו יכתוב בפורום מכוניות שהוא קונה BMW, אחלה מכונית לכל דבר ועניין, וכולם יתחילו לכתוב לו - "אבל בשביל מה BMW? יש לך אחלה מאזדה בחצי מחיר. היא טובה, אמינה, עושה את אותו הדבר בדיוק!"

למה? כובע.
כמו כל דבר בחיים, יש רמות שונות של מחירים לכל דבר ועניין. יש תמיד את אלו שיבחרו בזול ביותר העיקר לחסוך, יש את אלו שילכו על ה"באמצע" (אני רואה את עצמי ככזו - אני לא אוציא על שטויות כמו מסוק וגם לא על שמלה שעולה 15,000 ש"ח או איפור ושיער ב- 2500 ש"ח, כי בעיניי זה מיותר), ויהיו תמיד את אלו שילכו על היקר ביותר.
למה? ככה, כי טוב להם. מה זה עניינו של מישהו?
יש את אלו שגרים בדרום ת"א ויש את אלו שבצפונה.
כל אחד עושה את התחשיבים הכלכליים שלו כמו שבא לו.
לא סתם יש היצע וביקוש. וכל עוד יש ביקוש הספקים יוכלו לדרוש כמה שבא להם.

לי, אין שום בעיה לשלם את הסכום הזה, כי אני רוצה להיות רגועה, שמחה ומאושרת. זה לא אומר שאני ישר קופצת על היקר ביותר, אבל כשזה מגיע לצלמים לדוגמא - הלכנו על אלו שאנחנו הכי אוהבים את הסגנון שלהם, ואז מה אם הם לוקחים כמעט 10,000 ש"ח. יש לנו את היכולת הכלכלית, זה פעם בחיים? אז יאללה. אם זה היה נחסך זה היה הולך לאיזה טיול או משהו.
ודוגרי?
אני מעדיפה להוציא את זה על הזיכרון היפה ביותר בחיים שלי.

אגב, את ממש לא יכולה לדעת שחלק מהסכום עבר לאיש המכירות או לגן האירועים. לגן האירועים יש רשימה סגורה של תקליטנים שהיא מאפשרת לקחת. והדיג'יי לא יודע שהגענו אליו דרך הקייטרינג וגם לא דרך גן האירועים.
so what's your point?

לא, שום דבר לא מעניין... הדבר היחידי שמעניין הוא שכל אחד יעשה מה שטוב לו. לא מבינה את החטטנות הזו של להיכנס לכיס של אנשים.
כאן כל אחד שואל בכיף שלו מה השני מרוויח.
בחו"ל על שאלה כזו יפתחו עלייך (לא עלייך אישית, באופן כללי) את העיניים, יפערו את הפה ולא יענו בשום פנים ואופן. משכורת ובכלל עניינים כלכליים הם עניינים אישיים ופרטיים, ולא בכדי.

חתונות >>
לצפיה ב-'את מערבבת שני דברים שונים'
את מערבבת שני דברים שונים
30/01/2010 | 22:39
12
26
ההבדל בין יכולת וזכות הבחירה שלך, לבין הבחירה של הגן עבורך, בלי ששמת לב , הם - בחרו עבורך , גם את הקייטרינג, וגם את העיצוב.

זה לא קשור לזה שזכותך להוציא על די ג'יי 15,000 שקל.

חתונות >>
לצפיה ב-'הם לא בחרו עבורי את הקייטרינג.'
הם לא בחרו עבורי את הקייטרינג.
30/01/2010 | 22:45
11
17
יכולתי לבחור כל קייטרינג אחר.
אני יכולה שלא לבחור עיצוב.
יכולתי לבחור דיל עם דיג'יי הבית שעולה 3,999 ש"ח, ולא בחרתי אותו.

SO?
את עדיין רוצה להתנגח בי? זה ועוד איך קשור להחלטות אישיות.
חתונות >>
לצפיה ב-'את במגננה, ואני בכלל לא באה לתקוף אותך'
את במגננה, ואני בכלל לא באה לתקוף אותך
30/01/2010 | 23:00
5
15
אלא לתת פרספקטיבה שאני בטוחה שלא חשבת עליה.

בחרת קייטרינג מתוך רשימה שהמקום הציע לך.
תהיי סמוכה ובטוחה כי הקייטרינג משלם לגן כדי שהוא ימליץ עליו.

וזאת אומרת,
שחלק מה"יוקרה" המתווספת לקייטרינג שמומלץ בגן, זה אקסטרה מנופחת של כסף, שאת מממנת.

חתונות >>
לצפיה ב-'נו ו...?? ככה זה בעולם המסחרי.. '
נו ו...?? ככה זה בעולם המסחרי..
30/01/2010 | 23:32
4
9
מה, אנחנו בגנון? מדובר על עסקים בשורה התחתונה, לא על עמותות למען נזקקים. מן הסתם שכשמדובר בכסף, יש קשרים מבפנים, יש פרוטקציות, יש העדפות, יש קדימויות... זה שם המשחק.
כל בן אדם שמכבד את עצמו כעסק ורוצה להרוויח עובד ככה...

חשבת אי פעם אחרת?
אבל למה זה צריך להיות שונה דווקא בתחום הזה? זה ככה בכל תחום מסחרי בחיים. מרכישת מכוניות, למסעדות ואפילו הבגדים או הירקות שאת קונה.

אם אני רוצה לממן אנשים בעלי שם זו בחירתי האישית.
העולם בנוי מתאגידי ענק, מחברות מפלצתיות ומה לא. ואני בטוחה שבכל זאת את משלמת ממיטב כספך למיקרוסופט, ליס/הוט, לפלאפון/אורנג'/סלקום ועוד ועוד.
גם לייצר נעל של נייק עולה בדיוק דולר אחד (בדוק), ואני בטוחה שאת קונה כזו בגלל השם שלה במקום לקנות איזו נעל מהשוק, כשברור ש- 99% מהתשלום על הנעל הוא לא על העלות של הנעל.

הטיעונים שלך ממש לא רלוונטיים, הם סתם ניסיון לחטט ולהיכנס לכיסים שלא שלך. למה כל כך מפריע לך שאחרים מוכנים לשלם מכספם תמורת מה שעושה להם טוב? אם אני קורעת את התחת שלי ומרוויחה הרבה, אם ההורים שלי קרעו את התחת כדי שאוכל לקנות מה שבא לי, אז למה שאני לא אעשה את זה?

חתונות >>
לצפיה ב-'את חוזרת לאותה הפינה שוב'
את חוזרת לאותה הפינה שוב
30/01/2010 | 23:44
3
8
לא מעניין אותי כי יש לך כסף וכי זו זכותך לקנות בו את מה שאת רוצה.

לא זה הדיון.
וגם לא הדיון כמה עולה ליצר מיקסר של די ג'יי ביחס למחיר שהדי ג'יים גובים (מה קשור לדיון עלות יצור?)

אבל כשתקני אוטו חדש, אם טויוטה ישראל תגיד לך כי את חיבת לקנות חבילת מיגון רק מ2 סוכנים אלה, ואת הביטוח רק מ4 אלה, לא תגידי כי זה ככה, וכי ככה מתנהג שוק חופשי.

המצב היום ברוב הגנים (המוחלט) הוא כזה:
בתמורה לתשלום לא קטן בכלל, ספקים נכנסים ל"רשימת מומלצים".

את התשלום הזה, את משלמת, לא מבחירה ולא מרצון, ולפי התגובה שלך כאן, גם לא מידיעה.

את חושבת כי יש לנו יכולת בחירה, ואת טועה.

באחוזה יש יכולת בחירה של קייטרינג 1.
כנ"ל בQ
כנ"ל בבאר של סבא.

ויש מקומות שאם ספק לא מומלץ נבחר ע"י הזוג, אז בגן יערימו על הזוג קשיים מקשיים שונים בתירוצים מופרכים.

חתונות >>
לצפיה ב-'ומה הקשר אליי?'
ומה הקשר אליי?
30/01/2010 | 23:58
2
8
אני בחרתי במקום שיש לי את הבחירה המלאה של הספקים בו, למעט דיג'יי שיש בו אפשרות בחירה מתוך רשימה, אך גם בו מצויים דיג'יים זולים יחסית.

זה שבן אדם בוחר באולם אשר מגביל אותו - הוא כביכול לוקח את האולם עם עסקת חבילה, זה חלק מהתחשיב הבסיסי שהוא עושה.
אף אחד לא מחייב אותו לסגור את העסקה הזו עם אולם האירועים.
אולם האירועים מצידו רוצה לשמור על רמה גבוהה.

היית צודקת בכל מילה, אם הדברים האלו היו נעשים מבלי ידיעת הזוג, כך שהיו קודם סוגרים עם האולם ורק אז יודעים שאין להם ברירה אלא לסגור עם קייטרינג יקר...
אבל כל הטענה שלך לא רלוונטית בכלל. מי שבוחר באולם יקר יודע שמתלווה אליו גם קייטרינג יקר, בדוגמאות שנתת. אז הבחירה כן קיימת...
אולמות הם לא מקומות ציבוריים אלא עסקים פרטיים, הם יכולים להגביל את מי שהם רוצים. לא רוצה? אל תקני/תסגרי עסקה, אבל הכל ידוע מראש.

אז איך זה הגיוני שאת אומרת שמשלמים לא מבחירה ולא מרצון??
בודאי שהכל מבחירה ומרצון....
זוג שרוצה לבחור בספקים זולים / שאינם מומלצים ע"י גן האירועים הולך מלכתחילה לאולם זול יותר.
ראית פעם זוג מתחתן עם קייטרינג שעולה 350 ש"ח למנה (נניח בחוות רונית) אבל מתחשבן אח"כ על דיג'יי ומגביל את התקציב שלו ל- 3,000 ש"ח? נו באמת. זה כמו שתגידי שאדם שהולך לקנות דירה בצפון ת"א, פתאום מחויב לשלם גם את הארנונה בת"א, את החניות בת"א, את העלות הגבוהה יותר של האוכל ובכלל של המחייה בת"א.
הכל ידוע מראש. אף אחד לא הולך לחיות בת"א בדירה שעולה 5,000 ש"ח לחודש כשהוא מובטל.
מקווה שההקבלה מובנת.
חתונות >>
לצפיה ב-'אני חושבת שאת מתחילה להבין אותי'
אני חושבת שאת מתחילה להבין אותי
31/01/2010 | 00:12
1
7
אם היית "יודעת" בבירור, כי הצלם שילם 1000 שקל למנהל הארוע כדי שימליץ עליו, היית בוחרת בו?

וזה לא קשור אלייך בכלל, הגן שלך (עשיתי חיפוש) הוא בין הצדיקים היחידים שנשארו בתעשיה, ממליצים על עשרות ספקים , דיג'יים, צלמים, ועוד, מבלי לגבות אגורה.

הדיון עלה כדיון, את לא חושבת שבאתי לנגח אותך, אין לי מושג מי את .

אבל להגיד שזוגות "יודעים" כשהם מקבלים המלצה מגן ארועים על ספק A או B, כי זו המלצה שעולה להם כסף - זו היתממות.
הרוב הגדול, עד המוחלט, לא יודע כי הוא מממן את ה"המלצה" הזו.

וכן,
לא היית לי שום הערה בנושא, אם זה היה כזה שקוף וברור.
מהסיבה הפשוטה,
אם זה היה ידוע לזוגות, אז השיטה הזו של, שלם לי ואני אמליץ עליך, היתה מתה.

התחרות היתה בריאה יותר.
והמחירים, נמוכים יותר.
חתונות >>
לצפיה ב-'בסדר, אנשים'
בסדר, אנשים
31/01/2010 | 00:23
10
גם לא יודעים שהם צריכים לרשום כל דבר שאומרים בע"פ בחוזה, ולא יודעים שלא משלמים הכל מראש במזומן ולא יודעים הרבה דברים...
אי אפשר לחנך את העולם.
חתונות >>
לצפיה ב-'בהמשך לשרשור שיש פה מתחתינו.כל אחת ובחירותיה!'
בהמשך לשרשור שיש פה מתחתינו.כל אחת ובחירותיה!
30/01/2010 | 23:05
4
17
כפי שאני לא אבקר מישהי שבחרה אולם יקר מאוד, כי זו בחירתה והיום המיוחד שלה, כך לא ארצה שיבקרו את בעלי המקצוע שאני בחרתי בגלל המחיר....
אם למישהי האוכל הכי חשוב באירוע ולכן היא לקחה מנה במחיר יקר, יש אחרת שלה חשוב לדוגמא הדי ג'יי או הצלם והיא מוכנה לשלם להם מחיר יותר גבוה.....לכן הייתי רוצה אולי קצת פחות ביקורתיות בתחום הזה של המחירים, כל אחת תעשה כראות עיניה בעניין הזה
חתונות >>
לצפיה ב-'אמממ....'
אמממ....
30/01/2010 | 23:44
3
15
מתחיל להיות הזוי השרשור הזה עם כל ההערות הנילוות שלו.
למה אי אפשר שכל אחת פשוט תרשום מה שנתבקשה בהתחלה, מבלי לקבל הערות ביניים כאלו או אחרות?

כפי שזה נראה כרגע - לא נראה לי ראוי ששרשור כזה שמטרתו הבסיסית היא העברת מיעד - ישמר למען הדורות הבאים בטאגליינס, כשהוא מלא בהערות שיש בו נכון לעכשיו.
חבל שכך.

אני למשל בחרתי שלא להצטרף לשרשור הזה, בגלל הדרך שבה הוא התפתח.

וחבל... כי בסה"כ באמת שמדובר ביוזמה ברוכה של שיתוף אינפורציה... נראה לי שהמטרה קצת התפספסה והשרשור הפך לדיון עקרוני בעלות של ספקי חתונה.
חתונות >>
לצפיה ב-'והבהרה חשובה'
והבהרה חשובה
30/01/2010 | 23:46
12
נבית26 - ההודעה שלי ממש לא מכוונת אליך ספיציפית, סתם היה לי נוח לשרשר להודעה שלך...
חשוב לי להבהיר שההודעה אינה מופנית למישהי באופן ספיציפי.
חתונות >>
לצפיה ב-'צודקת. מצטערת שעניתי בכלל.'
צודקת. מצטערת שעניתי בכלל.
31/01/2010 | 00:01
16
לא מבינה את ההערות האלו, זה נהיה לא נעים.

חתונות >>
לצפיה ב-' אני כל כך מסכימה איתך קמיל'
אני כל כך מסכימה איתך קמיל
31/01/2010 | 07:39
10
פשוט אין טעם להיכנס לדיון כי זה דיון סרק וזה מעכיר את האווירה בפורום.
מה זה עניינו של מישהו כמה כל אחד משלם? זו תכונה כל כך ישראלית, אנשים אפילו שבקושי אומרים לי שלום שלום בלימודים שואלים כמה עולה לנו מנה....
זכותו של כל אחד לשלם כמה שהוא רוצה, זכותו של כל אחד גם לחשוב שזה יקר או זול מידי. גם אני רואה מחירים וחושבת שזה יקר מידי לתקציב שלי!! זה לא אומר שזאת זכותי להעיר למישהי מה היא חשבה לעצמה כשהיא שילמה את  זה....
ברור שכל העניין של אנשים שאין להם כסף ומוציאים סכומי עתק וכו' זה באמת טירוף אבל זה בעיה שלהם ושל הילדים שלהם...וההורים שלהם...
לדעתי זו בכלל לא מטרת הפורום וזה יצא מפרופורציה, כנראה שהמסקנה היא באמת לא לרשום מחירים וככה אף אחד לא יציק לך.
חתונות >>
לצפיה ב-'עופר בר מ"מלו די.ג'יס"'
עופר בר מ"מלו די.ג'יס"
30/01/2010 | 23:40
19
5000
מה החבילה כוללת? די.ג'י.?
התרשמות כללית: מקצועי, אמין מדהים!
אם היו נקודות שליליות לא הייתי לוקחת.
מומלץ!
חתונות >>

הודעות אחרונות

11:33 | 03.09.19 RonaSasson
18:41 | 22.08.19 orialon11
17:59 | 22.08.19 היורש לכתר
18:19 | 31.03.19 alex02
16:44 | 20.03.19 vered305
09:40 | 12.03.19 noa054
15:29 | 10.03.19 שלי גרינשטיין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ