לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-'קרדיטים...'
קרדיטים...
21/09/2007 | 10:50
50
6
הייתי כאן חצי סמויה ובשם בדוי עד לאחרונה, אבל החלטתי להחשף לקראת הקרדיטים..
לא קל לי ולאיש עם החשיפה, אבל יש כל כך הרבה ספקים שמגיע להם כל כך הרבה פרסום והוקרת תודה, וזה מקום מצוין לעשות בו את זה..

אז הנה זה בא-  (וסליחה אם זה היה קצת ארוך..)

אנחנו אפרת ואמיתי. התחתנו בחוות הרועים ב-31.7  בחתונה מקסימה ומאוד שמחה, אחרי כמעט שנתיים ביחד.
3 ימים אחרי החתונה טסנו לחו"ל וחזרנו רק לאחרונה, ולכן האיחור .
חתונות >>
לצפיה ב-'המון מזל טוב'
המון מזל טוב
21/09/2007 | 10:54
4
תמשיכי רוצים לראות עוד תמונות
חתונות >>
לצפיה ב-'איזה כיף מזל טוב'
איזה כיף מזל טוב
21/09/2007 | 10:55
5
לצפיה ב-'הכנות..'
הכנות..
21/09/2007 | 10:58
5
התארגנתי אצל ההורים ביישוב הנידח בו הם גרים.
אתי ומריה היו אחראיות על הmakeover, והיו מדהימות. הגעתי לאתי אחרי המון המלצות בפורום, ובאיפור הנסיון הראשון היה ברור לי שהיא תאפר אותי, למרות שלא אהבתי את איפור הנסיון הראשון. היא השרתה אווירה כל כך נעימה והיה ברור לי שהיא לא תכפה עלי את הסגנון שלה אלא תעשה הכל בשביל שאני אהיה מרוצה.
והייתי.
חתונות >>
לצפיה ב-'ועוד אחת בעיצומן של ההכנות'
ועוד אחת בעיצומן של ההכנות
21/09/2007 | 10:59
5
לגבי השיער והאיפור- שיניתי את דעתי ביום של החתונה לגבי שניהם, ואתי ומריה פשוט זרמו איתי והיו מקסימות
חתונות >>
לצפיה ב-'זר'
זר
21/09/2007 | 11:06
6
4
טוב, זה היה סיפור ארוך ומייגע, עם סוף מושלם..
י התקבעתי בשלב מאוד מוקדם על הפרח הבעייתי פיטנה. מצאתי פה בפורום בנות שעשו זר כזה אבל אף אחד מהמקומות האלו לא התאים לי מבחינת המיקום או התנאים (לדוג'- רצו שאקח את הזר בחמש בערב ביום של החתונה- קצת לא סביר..)
אז שבועיים לפני החתונה נכנעתי ועברתי לאופציה השניה שלי שהייתה זר מממתקים. התקשרתי לשוגארט , שהיו מדהימים, וביקשתי זר ממתקים סטנדרטי. הם היו כל כך מקסימים בטלפון כך שהחלטתי לנסות את מזלי ושאלתי האם יש סיכוי לשילוב של פיטנה בזר. הם אמרו לי שיבררו ויחזרו אלי. והם אכן חזרו עם תשובה חיובית והפכו אותי למבסוטית ביותר. הזר הגיע ביום של החתונה עם שליח, והיה כל כך הרבה יותר יפה מכל מה שתארתי לעצמי.. אנשים צילמו אותו בפלאפון בשביל להראות לאלו שנשארו בבית..

בקיצור- טיפונת יקרים, אבל הוצאה קטנטנה ביחס לשאר ההוצאות, וכל כך שווה את זה.
חתונות >>
לצפיה ב-'באמת זר מקסים!'
באמת זר מקסים!
21/09/2007 | 11:08
4
לצפיה ב-'וואו. אחד הזרים היותר יפים שנראו פה!'
וואו. אחד הזרים היותר יפים שנראו פה!
2
לצפיה ב-'זר מהמם '
זר מהמם
21/09/2007 | 11:11
1
בד"כ לא אוהבת זרי ממתקים, אבל איך ששילבו בפנים את הפרח יצא פשוט מהמם...

גם האיפור נראה מעולה

מזל טוב!
חתונות >>
לצפיה ב-'אני שפוטת פיטנה! '
אני שפוטת פיטנה!
21/09/2007 | 12:19
2
אין הפרח המושלם...
יופי של זר, ואת יפיפיה...
חתונות >>
לצפיה ב-'זר מקסים...'
זר מקסים...
21/09/2007 | 12:43
1
שיהיה המון מזל טוב!
חתונות >>
לצפיה ב-'הזר שלך הוא אחד המהממים!!!'
הזר שלך הוא אחד המהממים!!!
21/09/2007 | 14:32
1
את יכולה לשלוח לי במסר מה המחיר שלו???
חתונות >>
לצפיה ב-'האיש שלי מגיע'
האיש שלי מגיע
2
4
האמת- לא התרגשתי. חוץ מברגע אחד שאספר עליו בהמשך- הייתי רגועה, בשליטה מלאה ופשוט שמחה כל הערב. גם כשאמיתי הגיע- ממש שמחתי לראות אותו אבל לא הזלתי דמעות או משהו. פשוט שמחתי.

חתונות >>
לצפיה ב-'פה יש לך זר אחר קטן יותר ?'
פה יש לך זר אחר קטן יותר ?
21/09/2007 | 13:05
1
2
וגם בלי תוספת של פרחים , או שאני טועה ?
חתונות >>
לצפיה ב-'זה זר שושבינה שנתתי לאמיתי... שיהיה לו גם..'
זה זר שושבינה שנתתי לאמיתי... שיהיה לו גם..
21/09/2007 | 13:32
30
לצפיה ב-'שמלה ובגדים אחרים'
שמלה ובגדים אחרים
21/09/2007 | 11:16
3
את השמלה עשיתי אצל לטיציה דלרוקה ברחובות, והיא היתה שילוב של כל מיני דברים שראיתי.
לטיציה היתה מדהימה. כל כך נחמדה וסבלנית שאי אפשר לדמיין. גם כשהשגעונות שלי כפו עליה לפרק חצי שמלה- היא עשתה את זה בחיוך.
קיבלתי המון מחמאות על השמלה. אף אחד לא נשאר אדיש אליה.

הערת אגב- אני דתיה, ולא לובשת בגדים נטולי שרוולים. כשמדדתי שמלות מדדתי המון סטרפלס, ודי התאהבתי במראה.. די ביאס אותי שלשמלה שלי יהיו שרוולים, אבל בסופו של דבר היא היתה מקסימה ביותר גם ככה..

בגדי החתן החתיך שלי- האמתהיא שהוא לא נזקק ליותר מדי זמן לנושא הזה. איזק היתה החנות השלישית בסה"כ שנכנסנו אליה. (הוא רוצה שאציין שהוא בחר את הבגדים לבד ורק אחר כך הרשה לי לראות...)
האיש שלי מתלבש מיוחד גם ביומיום וכל מה שראינו בחנויות האחרות לא היה מיוחד מספיק. אצל איזק הדברים פשוט נראו אחרת, הצבעים הגזרות, וכמובן היחס המדהים.
אני רק רוצה לספר שאמיתי קנה גם חולצה לשבת חתן שנקרעה קצת (די מעצמה, לא ברור איך). הגענו לאיזק והם פשוט החליפו לו אותה בלי לשאול שאלות.
חתונות >>
לצפיה ב-'צילום'
צילום
21/09/2007 | 11:24
1
עוד סיפור מטורף שנגמר בצורה הטובה ביותר-
כ-4 חודשים לפני החתונה סגרנו עם צלם מסוים שהומלץ לנו עליו מחברים. עקב חילוקי דעות בלתי ניתנים לגישור (הוא קצת עבד עלינו..) שהתגלו שבועיים וחצי לפני החתונה החלטנו לוותר על שירותיו, מה שהכניס אותנו (טוב, רק אותי..) לסטרס מטורף.
ואז יניב באיו היה פנוי...
אני מתייחסת לזה כאל סוג של נס.
יניב היה מקסים מהרגעים הראשונים, והתמונות האומנותיות שלו שבו אותנו מיד.
אין לכם מושג כמה הודינו לצלם המקורי על שהכריח אותנו להחליף אותו. היה פשוט כיף להיות עם יניב והצוות כל אותו היום. הוא שבה את לב האמהות בזה שהיה חם ומקסים, והן היו בטוחות שהוא צילם רק אותן כל הערב...
התמונות יצאו מקסימות והסרט ערוך היטב.
פשוט כיף לראות את התמונות שוב ושוב...
חתונות >>
לצפיה ב-'ועוד צילומים מקדימים'
ועוד צילומים מקדימים
21/09/2007 | 11:25
1
הצטלמנו לא רחוק מהבית של ההורים שלי, בנוף שהיה הרבה פחות יפה מבתמונות...
חתונות >>
לצפיה ב-'ועוד..'
ועוד..
21/09/2007 | 11:26
3
לצפיה ב-'ועוד'
ועוד
21/09/2007 | 11:27
1
לצפיה ב-'מכורה לתמונה הזו'
מכורה לתמונה הזו
21/09/2007 | 11:28
6
לצפיה ב-'עושים שטויות'
עושים שטויות
21/09/2007 | 11:29
כהרגלנו.
קצת פסיכים.
חתונות >>
לצפיה ב-'ועוד שטויות'
ועוד שטויות
21/09/2007 | 11:31
לצפיה ב-'ושטויות אחרונות..'
ושטויות אחרונות..
21/09/2007 | 11:32
1
לצפיה ב-'רק עוד טיפונת מהמקדימים'
רק עוד טיפונת מהמקדימים
21/09/2007 | 11:33
2
פשוט לא יכולה לוותר על אף אחת..
חתונות >>
לצפיה ב-'ואחרון מהמקידימים'
ואחרון מהמקידימים
21/09/2007 | 11:34
לצפיה ב-'טוב, יוצאת להפסקה של כמה זמן, אחזור אח"כ'
טוב, יוצאת להפסקה של כמה זמן, אחזור אח"כ
21/09/2007 | 11:36
1
לצפיה ב-'אתם מקסימים!'
אתם מקסימים!
21/09/2007 | 12:23
השמלה יפיפיה והולמת אותך מאד, ורואים את ה בעיניים שלכם.
מזל טוב!
חתונות >>
לצפיה ב-'דורשים פה עוד תמונות!'
דורשים פה עוד תמונות!
21/09/2007 | 13:01
אתם מקסימים, התמונות מעבירות את האהבה ושמחתכם הרבה.
נפלא לראות!

מי הצלמים?
חתונות >>
לצפיה ב-'אתם זוג מהמם! הזר יפהפה! חשבתי'
אתם זוג מהמם! הזר יפהפה! חשבתי
21/09/2007 | 13:38
שהוא אמיתי.
והחיוך שלך! הורס!!!
שימי עוד תמונות
חתונות >>
לצפיה ב-'אז חזרתי..'
אז חזרתי..
21/09/2007 | 13:39
המקום- חוות הרועים. אני יודעת שיש בפורום ביקורות לא מוצלחות במיוחד על המקום, ולקחנו אותן מאוד ברצינות אבל האמת היא שכל ההתנהלות מול המקום היתה פשוט מצוינת. היו מקסימים אלינו ולא נרשמו שום פאשלות.
על מנת למזער פאשלות מלכתחילה נסענו לפגוש את מאיר מנהל האירוע בביתו כשבע לפני החתונה, והוא היה חמוד להפליא וניהל את האירוע למופת. הוא אפילו עשה לאמיתי קורס מזורז בכיסוי הינומה. מאור חמוד.

מיותר לציין שהתאהבנו במקום מהרגע הראשון שראינו אותו. פשוט ונקי, בלי קשקושים ומזרקות צבעוניות( שאין לי שום בעיה איתן הן פשוט לא לטעמי..)
כמה תמונות מהמקום
חתונות >>
לצפיה ב-'ועיצוב'
ועיצוב
21/09/2007 | 13:45
חשבנו לוותר על עיצוב בשלב מסוים, כי היה נראה לנו שחבל על הכסף. האמת היא שכל המעצבים שפגשנו פשוט דרשו סכומים מופרזים לחלוטין. בסוף (גם כשבועיים לפני החתונה- תקופת מפנה כמו שכבר הבנתם) פניתי לסמדר עליה הומלץ לי כאן בפורום. סמדר היתה חמודה ביותרא אבל לא היתה יכולה באותו הזמן, ולכן הפנתה אותנו לחברה שלה- גלית. פגשתי את גלית שעוסקת ביצירת מוביילים מחרוזים ומעצבת אירועים רק כתחביב, והיא הבינה מיד מה אני רוצה.
מה שרצינו בעצם זה אווירה של קרקס. אירוע צבעוני ושמח, עם אווירה נעימה וידידותית לכולם. וגלית הצליחה ליצור אווירה כזו בצורה מושלמת. הנה כמה תמונות להוכחה.
חתונות >>
לצפיה ב-'ועוד עיצוב'
ועוד עיצוב
21/09/2007 | 13:46
1
לצפיה ב-'וחופה'
וחופה
21/09/2007 | 13:48
1
חופה נעימה ועדינה.
היינו זקוקים לרמפה עקב צרכים פיזים מיוחדים של חלק מבני המשפחה הקרובים ביותר..
חתונות >>
לצפיה ב-'טבעות'
טבעות
21/09/2007 | 13:56
3
עברנו בערך את כל החנויות בירושלים, ובתכשיטי אשור מול השוק מצאנו טבעות מושלמות, במחיר מינימלי. מומלץ בחום.
חתונות >>
לצפיה ב-'בחופה-'
בחופה-
21/09/2007 | 14:00
1
בחופה די הדהמנו את הקהל. אנחנו דתיים אבל די פמיניסטים. שאלתי את הרב שלנו איך אני יכולה להיות יותר אקטיבית בחופה והוא אמר בצחוק- למה שלא תשברי את הכוס? אז שברתי כוס. אבל לא רציתי לקחת את העונג מאמיתי אז שברנו שנינו. וגם ברכתי שהחיינו והיה ממש נחמד..
חתונות >>
לצפיה ב-'עוד קצת אנחנו בחופה'
עוד קצת אנחנו בחופה
21/09/2007 | 14:02
5
לצפיה ב-'ואחרי החופה'
ואחרי החופה
21/09/2007 | 14:03
לצפיה ב-'מופע אש'
מופע אש
21/09/2007 | 14:06
3
טוב, דבר ראשון תמיד רציתי להתחתן בקרקס, והסכמתי להסתפק באיזו מחווה לכך. דבר שני- רצינו שמשהו יגנוב את ההצגה מאיתנו כשאנחנו חוזרים אל הקהל. מופע אש היה פתרון מצוין. היה מופע אש מצוין, הילדים התמוגגו, אנחנו התערנו לנו בקהל בלי בלגנים- ויצאו תמונות מצוינות..
חתונות >>
לצפיה ב-'ריקודים'
ריקודים
21/09/2007 | 14:09
1
בשביל המשפחות היה סבב אחד של ריקודים חסידיים ובהמשך הערב מסיבת רוק שמחה. לא היה DJ אלא להקה בשם "אדום עתיק" שהיו מצוינים והצליחו לשלב בין 2 הסגנונות הכל כך שונים.
הרחבה היתה מלאה.
שטויות לרחבה שנקנו בכפר גלעדי כמובן, היו ממש להיט.
חתונות >>
לצפיה ב-'ועוד ריקודים שמחים '
ועוד ריקודים שמחים
21/09/2007 | 14:12
3
לצפיה ב-'וקרדיט עצום וחשוב- ברק איש הבלונים'
וקרדיט עצום וחשוב- ברק איש הבלונים
<< ההודעה הנוכחית
21/09/2007 | 14:18
27
רצינו חתונה צבעונית ושמחה. חוץ מזה- ידענו מראש שיהיו המון ילדים בחתונה, מה ששימח אותנו כי ילדים זה באמת שמחה (טוב נו, לפעמים). הגענו לברק דגן דרך איזושהי המלצה בפורום (לא זוכרת מי או מה) אבל זה מיד נראה לי רעיון מגניב גם להעניק צבעוניות וגם לשעשע את הילדים. ב
רק היה מקסים.
התרומה שלו לחתונה היתה עצומה!! האירוע הפך לכל כך הרבה יותר צבעוני ומופרע, והילדים אשכרה הרגישו שהם בגן עדן..
ברק מוכשר בטירוף והבלונים שלו יפהפיים אבל בעיקר הוא כל כך נחמד והיה כל כך כיף להכיר אותו, שרק בשביל זה זה היה שווה אתזה.
הנה תמונות.
חתונות >>
לצפיה ב-'ועוד בלונים'
ועוד בלונים
21/09/2007 | 14:20
2
לצפיה ב-'מנגן לי'
מנגן לי
21/09/2007 | 14:25
1
אמרתי קודם שלא ממש התרגשתי בחתונה- זה נכון למעט רגע אחד. באיזשהו שלב אמיתי עלה על הבמה, אמר דרשה, כמה מילות תודה להורים ולחברים, כמה מילים לי, וניגן לי קטע מדהים של ה-PINK FLOYD. זה היה הרגע היחיד בחתונה שבו עמדו לי דמעות בעיניים...
חתונות >>
לצפיה ב-'ואני מתרגשת...'
ואני מתרגשת...
21/09/2007 | 14:26
1
לצפיה ב-'ועוד טיפטיפה ריקודים..'
ועוד טיפטיפה ריקודים..
21/09/2007 | 14:27
1
לצפיה ב-'ואנחנו דרך בלון...'
ואנחנו דרך בלון...
21/09/2007 | 14:30
1
4
לצפיה ב-''
21/09/2007 | 14:34
נהנתי לראות את התמונות
תמונות מקסימות וזוג יפה
מאחלת מזל טוב
שנה טובה
חתימה טובה
וזוגיות מושלמת!!!

חתונות >>
לצפיה ב-'לסיום-'
לסיום-
21/09/2007 | 14:49
1
3
היתה לנו חתונה מאוד כיפית. אנחנו מאוד נהנינו ואנחנו לא מפסיקים לשמוע מאנשים שגם הם מאוד נהנו, מה שמאוד משמח אותנו.
אנחנו שמחים כשהאנשים שלנו שמחים. בגלל זה הסכמנו לוותר למשפחות על כל מיני קטעים שהיו להם חשובים, שברנו את הראש אילו עוד אטרקציות יוכלו לשעשע את הילדים, ומכאן לשמח את ההורים שלהם, השתדלנו להעניק תשומת לב לכל אורח ולהוקיר תודה על שהגיעו וכו. בו זמנית אני לא מרגישה שויתרנו על דברים שהיו חשובים לנו.
המסקנות שלי הן-
1. לא להיות קטנוניים לגבי שטויות.
2. לשים לב לאורחים, להעניק להם תשומת לב, זה רק מוסיף לשמחה.
3. פשוט להנות. זה נגמר נורא מהר, אז כדאי להנות מכל רגע..

המון המון תודה לכל הפורום המצוין הזה, שנעזרתי בו לגבי כל נושא החל מבגדים וצלם, וכלה בדאודורנטים וקרם שיער...
שיהיה טוב לכולם, ופשוט תהנו.
חתונות >>
לצפיה ב-'פשוט מקסים!'
פשוט מקסים!
21/09/2007 | 16:19
2
לצפיה ב-'תודה לכולם! אתם חמודים מאוד!'
תודה לכולם! אתם חמודים מאוד!
22/09/2007 | 22:08
1

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ