מסיבת רווקות מיוחדת

oshratw

New member
מסיבת רווקות מיוחדת

בגלל שנעזרתי בפורום בהכנת מסיבת הרווקות לאחותי, החלטתי לספר לכן על היום המיוחד שהכנתי לה. כל היום היה ברוח "מיכל בארץ הפלאות", הכנתי ספר מיוחד (כמו ספר הילדים) שמטרתו הייתה לכוון אותנו מתחנה לתחנה. נפגשנו ב-10 בבוקר בפארק הלאומי ברמת גן, שם הייתה ההפעלה הראשונה "הכובען המטורף"- בעקבות המלצות שראיתי בפורום פניתי ל ברק דגן אמן הבלונים- הוא עשה לנו הפעלה מדהימה של כשעה וחצי שבה הוא הכין לכל הבנות כובעים מבלונים- מצרפת תמונה להתרשמות- מומלץ מומלץ מומלץ (תוכלו לראות עוד כמה תמונות באתר שלו) http://www.balloonart.co.il/ שימו לב כולנו עם גופיות מיוחדות עם לוגו שהכנתי ברוח היום (בעזרת הפורום איתכן התייעצתי לגבי הדפסה על חולצות בעזרת הדפים מאופיס דיפו- יצא מדהים) מיד ממשיכה שלא יהיה ארוך מדי

oshratw

New member
המשך

בהמשך נסענו למושב אודים שם עברנו סדנת יצירה והכנו לכלה מתנות שקשורות בסיפור בובה לתכשיטים- מלכת הלבבות שעון עם תמונה של הזוג ארגז ענק מיושן לכל המתנות ומגנטים בצורת ארנבים משם נסענו לבית הקפה מרילין מונרו ברמת אביב שם סיפרתי לבנות על המשימה הבאה- הקלטת שיר וצילום קליפ באולפני "שיר בעצמך" התאמנו קצת על השיר וירדנו לאולפן- הייתה חוויה מצחיקה מאוד- מומלץ משם לסיום היום (20:00) נסענו למסעדת ג'ויה ברמת החייל הכלה קיבלה מס' מתנות שאני קניתי בשם כולן כשגולת הכותרת היא עיתון "לרווקה" (על משקל "לאישה") שעיצבה עבורי גרפיקאית- יצא מדהים. סיימנו את היום בשעה 22:30 עייפות אך מרוצות....

oshratw

New member
ולסיום...

ראיתי את השרשורים האחרונים שהיו בנושא מסיבות רווקות, לגבי התשלום לדעתי, ואני מדגישה שזו דעתי, הבנות שהשתתפו ביום הזה עברו חווייה של פעם בחיים מה שתארתי פה, זה ממש על קצה המזלג, היה הרבה יותר מושקע אני בטוחה שלא הייתה אחת שלא חשבה שהיא קיבלה תמורה לכספה מעבר ל"לעשות שמח" לחברתה. מי שתרצה לקבל עוד מידע/עצות/תמונות מהיום עצמו, אני אשמח לעזור ושוב תודה לפורום על המידע ששאבתי ממנו לילה טוב

מ צ ד ה

New member
וואו! ממש נהניתי לקרוא את "מעלליכן" ../images/Emo6.gif

כל הכבוד על היצירתיות ושיתוף הפעולה! נשמע שהיה

למעלה