שרשור מקומות

אגם אירועים

הוא לא פשוט יפה, הוא סתם פשוט. אבל יחסית לא יקר, ובמיקום מצויין. את יכולה גם להביא קייטרינג חיצוני ולשדרג את האוכל בכמה רמות. רק צריך לברר אם אין בעיה עם השכנים ורעש.

תנשמת13

New member
מה פשוט בו?

באתר זה נראה יפה... יכול להיות שהצלם שם עשה עבודה טובה כי לא נראה שהאולם עצמו יורד מגן הפקאן

אני לא מכירה את גן הפקאן

אבל האגם הוא לא גדול והכל מאוד פשוט. יש בו דשא וקצת שיחים מסביב לגדר. הגינון די עלוב. אין להם מבנה, אלא אוהל מקורה מהסוג הפשוט (אני לא ידועת אם משאירים אותו בקיץ), רצפת בטון וזהו. האולם בטוח לא נראה כמו בתמונות שלהם, אלא אם הם שדרגו את מה שהיה שאנחנו ראינו אותו.

תנשמת13

New member
אני בעיקרון מחפשצת מקום עם בריכה

עכשיו ראיתי את קיבוץ החורשים. בתמונות לא משהו אבל כמו שנפלתי עם כפר טרומן אז אין לדעת..

לא, לא, לא

קיבוץ חורשים עוד יותר גרוע מכפר טרומן. אני הייתי שם בטעימות של הקייטירנג שלנו, וזה היה באסה נוראית. קודם כל, זה נראה ומתנהג כמו בריכה של קיבוץ. והבאסה הגדולה שהמקום היה לח נורא בגלל הבריכה וחם נורא. ובטרומן אין בריכה. האגם הזה הוא לא לשחיה. ואין טעם שתסמכי עלי, לכו לראת ותתרשמו בעצמכם. בסה"כ, המקום לא יקר, וגמיש יחסית ובמיקום נוח. ואם גם הרי ירושלים מתאים - אז במעלה החמישה יש בריכה, ואולי גם בשורש.

numi70

New member
אז יש לך באיזור את קו האופק

קצת יותר צפונה מנתניה

ortalsg

New member
דעתי האישית

בתור משיהי שהייתה גם באגם אירועים בכפר טרומן וגם הגן הפקאן..ממש אי אפשר להשוות בין השניים... הם נמצאים ממששש בלבל אחר.... זו דעתי....

wawi1

New member
קייטרינג בהגשה או במזנונים?

היי לכולם! בן זוגי ואני רוצים להתחתן ב"חורשה" בקיבוץ יגור. מאוד חשוב לנו שתיהיה הגשה לשולחנות בעוד בעל הגן מתעקש שבגן הכי טוב לעשות מזנונים ולא מסביר את הטענה שלו. מישהו התחתן שם ועשה הגשה במקרה? מישהו יכול להסביר לי למה גן והגשה לא הולכים יחד? תודה

micgev

New member
איצטרובל - יודעת ששאלו פה הרבה אבל

עברתי כבר על כל החיפוש של הפורום... ולא ראיתי התייחסות למה שאני רוצה לשאול... אנחנו הולכים אליהם יום חמישי לטעימות של לפני חוזה.. מישהי עכשיו אמרה לי לא לסגור שם בגלל רעש מטוסים... משהו עם מנחת גלילות... מישהו מכיר את הנושא? כי היינו שם פעמיים, וכל פעם היינו מעל חצי שעה ולא שמענו שום רעש! אהבתי את המקום (לא בהיסטריה, אבל המחיר עושה את שלו) ואני לא רוצה ליפול בקטנות... בכלל, אם יש למישהו דעה על המקום (חיובית או שלילית) - אשמח מאוד לשמוע

מתחילים בהכנות לחתונה ../images/Emo91.gif../images/Emo91.gif../images/Emo91.gif

שלום לכולן ובוקר טוב, השבוע אנחנו מתחילים לראות מקומות לאחר שההצעה הגיעה רשמית ביום חמישי האחרון, עם טבעת וכריעת ברך. היה מקסים
על הפרק: הבאר של סבא, פריים גן אורנים, האחוזה, הג'ויה מיה, גן הורדים, לימון ועדן על המים. אשמח לרשמים על המקומות הנ"ל. החתונה היא בסביבות סוף פברואר עד תחילת אפריל. יש כ 350-400 מוזמנים. בנוסף, אשמח לקבל רשימת שאלות שצריכים לשאול בפעם הראשונה כשמגיעים לאולם. תודה רבה ולכולן מזל טוב
סיון ואסף

למעלה