כרגע חזרתי מההופעה

כרגע חזרתי מההופעה ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

היה מדהים בטירוף! גבע ביצע איזה 20+ שירים, חווינו כולנו "אורגזמת הופעה" מדהימה שבחלומות לא הייתי מתארת דבר כזה. והפעם, אני רוצה להביע התנצלות: גבע איש מדהים, יוצר מדהים, ובעל אישיות להערכה. אני זוכרת שאז כתבתי ש... גבע הוא לא מהסוג שאפר לפנות אליו אחרי הופעה ולבקש חתימה, בא לתת הופעה וללכת, כי אז הוא סוג של "קשקש" חתימה, והפעם... אוי. הפעם. איזו הקדשה לבבית
ואיזו סבלנות יש לו, ו... אווו
אם תרצו אפרט יותר מחר (או שאולי היום?) לגביי ההופעה. דבר אחד אני יודעת: יהיה לי קשה לישון הלילה. פגשתי אנשים כ"כ נחמדים בהופעה, התפרקתי כמו מטורפת, היו קטעים מאוד מתוקים כמו "הסתכלנו עלייך בהופעה, והיית נראית אמיתית ומשוחררת" ועוד ציטוטים רבים וטובים. מעניין אם מישהו מכאן בסוף כן הלך... אם כן, ואם הוא מהפורום, בחור נחמד שהיה איתי בקהל והנעים את זמני: הזדהה! סתם רציתי לשתף

naama1993

New member
נשמע שהיה מדהים..

שמחה שנהנית:) גם לי לקח איזה שבוע להרגע אחרי ההופעה בברבי.. מבינה אותך לגמרי. סקרנת אותי מאוד בקשר למפגש איתו אחר כך! אני, הביישנות שלי, מנעה ממני לגשת אליו אחרי ההופעה.. למרות שמאוד רציתי
לא נורא, בפעם הבא אני יאזור אומץ וייגש אליו. מבטיחה! את הציטוט הוא אמר לך? וואו, כנראה שהייתי מאבדת את זה לגמרי אם הייתי יודעת שהם אשכרה שמו לב אלי בהופעה! מה עוד היה? רוצים לשמועע

OP162

New member
כיף לשמוע שנהנית ../images/Emo13.gif

אומנם לא הייתי הרבה זמן בהופעה של גבע אבל אחרי שההופעות שהייתי בהן היה לי קשה להירגע. גם אני הבחנתי שגבע סבלני ומתייחס לקהל שלו. אני מרגישה לא כל כך בנוח לגשת אליו אחרי הופעה אבל בפעמים קודמות החברים שלי דחפו אותי לעשות את זה וזה בהחלט השתלם. ללא ספק זה כיף כשמבחינים בך לחיוב, במיוחד כשזה האומן שעל הבמה. זה קרה לי עם התקווה 6 וזה היה אחד הדברים הכיפים שיכולים לקרות בהופעה. אני ממש מקווה שבהופעה הבאה של גבע אני אוכל להכיר סוף סוף חלק מאנשיי הפורום המסתוריים...

חוויות מההופעה ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

הימים האחרונים עברו בהתרגשות רבה, כאילו יש חתונה בפתח. לא בקטע של "אוי, מה אלבש? מה אלבש?", אלא התרגשות של ילדה בת 4 כאילו הולכים לקנות גלידה. לרוב אני הולכת להופעות לבד. יש בזה משהו מאוד מתמסכן, אבל אני אוהבת את זה. אין שום דבר שמסיח את דעתי, רק אני והפיצול שלי. הפעם הצלחתי לגרור 2 אחיות שלי, והצלחתי להפיץ את המוזיקה של גבע בכל רחביי הבית. אמא שלי התקשרה אליי בהסטריות איזה יום אחד להדליק את הטלוויזיה כי היה משהו עם גבע.
אפילו גיליתי שאחד הידידים של אחותי הגדולה מת על גבע ואפילו אבא שלו, אז ממש ארגנו כנופייה והייתה שמחה גדולה. כמו תמיד, אני אוהבת להגיע מוקדם להופעות. להזמין את הכוס חלב הקבועה שלי, לאכול בייגלה וזיתים. (רק אל תאכלו הכל ביחד, שלא תצטרכו לבלות בשירותים במקום בהופעה). פעם שעברה מכרו לי כוס חלב ב-7 ש"ח. הפעם מכרו לי ב-12 (!!!!!)
אבל בגלל שבאתי במצב רוח טוב, שום דבר לא יפיג את שמחתי. כשעמדתי יחד עם אחותי בדלתות, הייתה איזו אישה שלא הפסיקה לחפור לבחור ששמר על הדלתות
היה איזה רגע מרגש אחד, שבאה אישה נכה והילדה שלה וכל אחד עזר בלהכניס אותן לאולם. ילדה בת 7, עוד ילד בן 10 בערך. זה כ"כ כיף שיש קהל מכל הגילאים, דתיים, חילוניים, נכים. מתה על הקהל הירושלמי. ושום מיתוס על זה ש"קהל ירושלמי הוא קהל יבש" לא ישנה את דעתי. קהל ירושלמי מדהים בדרכו שלו. כשנכנסנו, האולם היה בנוי כמו סוג של אמפי שכזה. מקום לעמוד/לשבת במרכז, וכסאות ישיבה. היה מופע חימום מעולה של "קולקטיב", שהם פשוט מעולים
ובסוף החלטתי לאזור אומץ ולעבור מקדימה ונטשתי קצת את האחיות שלי. כשגבע נכנס... כאילו רב נכנס לתוך האולם. כולם נעמדו. הפעם באתי להופעה הרבה יותר מוכנה מההופעה הקודמת. אז, הכרתי שיר וחצי. הפעם... שרתי את כל המילים בטירוף. רקדתי, התחרפנתי, התפרקתי. כמה הייתי צריכה את זה... בחיי. לידי עמד בחור חמוד, וכרגיל... כמו בכל הופעה, אני מוצאת עצמי בדיאלוג עם הקהל. תמיד , איכשהו, בדרך מסתורית משהו, אני מכירה איזה מישהו/מישהי/מישהם בהופעה. התחלנו לדבר על ההופעה הקודמת, וצעקתי לגבע שישיר את "סני דיי" והוא צעק שישיר את "רילקסיישן". הוא אמר לי שהוא לא יכול לשיר "סני דיי" בלי שמיקה שרה, למרות שבהופעה הקודמת הוא כן שר. והתחלנו להתערב מה הוא ישיר. היה ממש כיף. לא יודעת איך ולמה, יש לי איזשהו כישרון בלהכיר אנשים זרים ונחמדים.
ההופעה הייתה מדהימה. בחיי, כמה שהיא הייתה מדהימה. הופעה של שעתיים וחצי, עם 2 הדרנים, 20 ומשהו שירים... בהדרן השני- גבע ביצע את "סייקו קילר" והקהל היה בשמיים. כמה רציתי לשמוע את הקאבר הזה בלייב. גבע המשיך ב-"גיט קלואוסר" וסיים ב-"רילקסיישן" והיינו בעננים. היה רגע שגבע ירד אפילו אל הקהל ראיתי בדיוק סרטון שבו אחותי צילמה אותי רוקדת. אני מרגישה מובכת בטירוף
יש תמונה שרואים אותי עם יד על הלב, ולא שמתי לב בכלל שמצלמים אותי. הרגשתי כ"כ בתוך ההופעה, זזה כולי. בסוף ההופעה, כשיצאתי, לקחתי את הפוסטר של ההופעה. איזה זוג מבוגר עצר אותי אומר לי שהוא הסתכל עליי בהופעה, ולא יכל להתעלם ממני, ואמר לי שנראיתי ממש משוחררת ואמיתית. כשלקחתי את הפוסטר, הם שאלו אותי אם אני מעריצה של גבע ונפגעתי. אני לא אוהבת את המילה הזאת. אמרתי שאני מעריכה של גבע. אח"כ אחותי ראתה את גבע חולף על פנינו, ולא רציתי להיות מהמתנפלים עליו. זה מרגיש לי ממש חוצפני שכזה. אחותי עוד רצה שאני אצטלם עם גבע, והרגשתי עוד יותר מובכת. אני לא אוהבת את כל ההמוניות הזאת. בסופו של דבר, עזרתי אומץ והתקרשתי לגבע. אמרתי לו שירושלים ממש מתגעגעת אליו, ושאלתי אם זה מפריע שמבקשים ממנו חתימה. הוא שאל אותי איך קוראים לי, אז אמרתי "אלוהים, ובפחות רשמיות- גבי"
גבע צחק וחתם לי הקדשה לבבית "לאלוהים ולגבי, תודה שבאת, תמשיכי להתגעגע, גבע אלון". אני... כבר לא יודעת אם אני בגן עדן או עדיין בכדור הארץ, הרגשתי שאני נשאבת לחלום. אני רוצה להתנצל על מה שאמרתי אז על גבע. על זה שהוא סנוב ומקשקש חתימות וכאלו... כנראה שהוא היה ממש עייף אז בהופעה, אבל הפעם... וואו. כמה סבלנות יש לו. כל אחד שבא לדבר איתו הוא חייך אליו, הקדיש את כל כולו. קניתי את האלבום החדש של גבע אח"כ, ויצאתי עייפה ומרוצה. אח"כ הלכתי לאכול יחד עם האחיות שלי ב-"קפה הילל", כי חזרנו מורעבות רצח. חזרנו הביתה ה-3:30, שזה נוראי
אף פעם לא חזרתי ככה מאוחר מהופעה. מיד אחרי שחזרנו, הרגשתי צורך לדווח לכם, הפורום. ביום שישי דיברתי עם נעמה מהפורום, ואני ממש רוצה להודות לך על השיחה
מצטערת שחפרתי, אבל כיף להחליף עם מישהו חוויות וסיפורים. את ממש ממש חמודה
נתראה בהופעה הבאה! אעלה לכאן עכשיו תמונות ועוד מעט אסרוק את הפלייליסט.

רגע! שכחתי! ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

בשיר "דייס אוף האנגר" הקהל הצטרף לפזמון. כמעט בכיתי. פעם ראשונה שלא הזלתי שמעה בהופעה. אה! ויש לי הקלטה ממש איכותית מההופעה למי שמעוניין ורוצה וזה...

*דמעה ../images/Emo122.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

עכשיו אני מרגישה ממש חופרת בגלל ההצפה של ההודעות
התמונות לא עולות לי. אנסה שוב. אני לא צילמתי, כל הקרדיט לאחותי על הצילום. שונאת לצלם בהופעות. משאירה את זה למוכשרים שביננו. *אהמ, נעמה*

OP162

New member
וואו את כותבת מעולה!

ממש התרגשתי ממה שכתבת. קראתי את הכל עם חיוך ענקי על הפרצוף. חיוך של הזדהות. גם אני הצלחתי לארגן מסביבי צבא קטן של אוהבי גבע, גם אני מתרגשת בטירוף לפני הופעה של גבע. אומנם אלה שאני הייתי לא היו שעתיים וחצי אבל הצלחת לתאר את ה- high בצורה מדוייקת אני מרגישה בדיוק ככה בהופעות של גבע. נשאבת לתוך המוזיקה ושוכחת את הזמן והמקום. עם רוב מה שכתבת אני מסכימה אבל במיוחד עם המילה הערצה. ממש קשה לי להגיד שאני מעריצה מישהו. זה מרגיש לי טיפשי וריקני, במיוחד כשזה גבע. כמוך אני לא מעריצה אנשים אני מעריכה אותם על מה ואיך שהם עושים. תמשיכי ללכת להופעות להגיע לתחושה המדהימה הזאת. זה הכי כיף שיש!

צריך לארגן מפגש פורום הופעה הבאה ../images/Emo6.gif

מתה להכיר אתכם כבר. תודה לך יקירה. המון המון תודה לך
התגובה ממש חיממה לי את הלב
אני דיי מרגישה שאני ממחזרת את עצמי, כי כל פעם כשאני כותבת על הופעה זה תמיד אותו סגנון
מדהים איך שכל הופעה שהלכתי אליה הייתה מדהימה. בכלל, גבע... אדיר.
היה פשוט כובש. אין מילה אחרת.

OP162

New member
../images/Emo13.gif

אל תרגישי שאת ממחזרת את עצמך בכלל פשוט את כותבת את התחושות שהיו לך בהופעות, ובהופעות של גבע הוואו מגיע כל פעם מחדש. הייתי בלא מעט הופעות בחיים שלי כי זה הבילוי המועדף עליי ואלה של גבע תמיד שונות אצלי מאחרות. יש הופעות שאני באה ויודעת שפשוט יהיה כיף כי הלהקה מגניבה וזורמת עם הקהל אבל אצל גבע זה לראות בלייב את אחד האומנים שאני הכי מעריכה ושה"התאהבות" שלי במוזיקה שלו הייתי מטורפת במשך שנתיים. זה אומר שלמרות שלפעמים התחושה היא שגבע הוא לא הזמר שהכי מתקשר עם הקהל בסיפורים ודיבורים אני הכי מתרגשת בהופעות שלו. יש בו צניעות כזאת. אני מאמינה שעניין המרחק הפיזי קצת יקשה עלינו להיפגש בהופעה של גבע (גם הגיל החוסר הרישיון לא תורם) אבל ממש צריך לעשות זאת בקרוב!

נכון, יש בזה משהו ../images/Emo10.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אבל בטח בהופעות יוצאים מידי פעם מפגשונים כאלו ואחרים, לא? יצא לכם פעם שהלכתם יחד כמה חבר'ה מהפורום להופעה ונפגשתם?
גבע יודע לתת הופעה בענק, ללא ספק.

Kettercat

New member
בטח!

אני (ועוד לא מעט פה) כבר מכירה את רוב הפרצופים שמסתובבים פה

OP162

New member
לא עוד לא יצא

בגלל שאני גרה בחור אני הולכת להופעות שקרובות אליי. תתקנו אותי אם אני טועה אבל רוב המפגשים היו בהופעות בתל אביב, לא? אני לא בטוחה איפה ומתי אבל אני מתה להכיר אתכם.

נראה לי ההוא שצעק

"גבע, יא בוגד" התכוון בצחוק, כי אפילו גבע שמע את זה טענה לו משהו בחיוך. חוץ מזה, היה יופי ה"מימוריס", הקאבר ל"טוקין הד" ובמיוחד ה"ריליקשיישן" אבל איך הוא מוותר על "וול אוף סאונד"?

ייאי! עוד מישהו שהיה בהופעה! ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

יש מצב, אני לא יודעת. אבל זה היה ממש ממש מוזר
ההופעה הייתה כ"כ טובה. כל השירים שרציתי שישיר הוא שר, הרגשתי ממש מסופקת בסוף. שתף גם אתה קצת בחוויות

לא! אני לא מסכימה! ../images/Emo10.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

לא, לא, לא ניתן לפורום להתפרקן! אני בטוחה שיש דרכים להחיות אותו.
מה עם עוד דיונים? אולי זה יציל את השממה! כיף לי כאן

היה מוזר.

כי מצד אחד זה לא הופעת שרק יושבים בה, מצד שני זה לא הופעה לרקוד. גם לגעתי הוא היה צריך לחלק את השירים יותר נורמאלי, עד שהוא עושה שיר קצבי שאתה קצת זז אז תמשיך, עם עוד כמה כאלה במקום כל פעם לקטוע את זה עם שיר שקט. חוץ מזה אני קצת בבעיה, אני לא מכיר את "גט קלוזר" רק את השניים הקודמים, אז לא הכרתי הכל. ותגיד/י, הקאבר לטוקין הד זה משהו קבוע יעני?

באמת? ../images/Emo2.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

טוב, קודם כל- אני "תגידי", וקוראים לי גבי. אז... היי
איפה עמדת בהופעה אגב? אני לא כ"כ יודעת אם זה קבוע, ולא זוכרת אם הוא שר את זה בהופעה הקודמת במעבדה, אז, שהייתה בסוכות. (יש מצב היית בה?) זאת רק ההופעה השניה שלי אצל גבע. את זה תשאל את שאר הוותיקים כאן בקשר לקאבר, כי אני חסרת ידע בזה. סליחה

למעלה