מוסרת ספרי הכנה למור/מרקם של בית הספר האמריקאי

yarden0917

New member
מוסרת ספרי הכנה למור/מרקם של בית הספר האמריקאי

הספרים הם מלפני שנתיים
איסוף מב"ש/אשקלון

yarden0917

New member
הצקבלתי

התקבלתי וזה כן עוזר וידוע לי שכל מי שהיה איתי (קבוצה של 10 ) גם התקבל אבל בדיעבד וממה ששמעתי מחברים אני ממליצה על ההכנה של רפואה לעם - מחיר הרבה יותר הוגן ולא בטוח שההכנה פחות טובה

naor4rest

New member
ממליץ לך בחום לדבר עם נעמי עצמוני 054-2233349

היא עושה את ההכנה הכי טובה כיום ללימודי רפואה בארץ

naor4rest

New member
ממליץ בחום לדבר עם נעמי עצמוני

היא עושה את ההכנה הכי טובה בארץ
054-223349

ירמי14

New member
עוד שאלה ברשותך

האם היית צריכה לעבור את מבחני מורקם והאם הקורס שעשית הכין אותך לזה, או רק לראיונות לבאר שבע? האם התקבלת לעוד מוסדות? וגם אני מעוניין אם זה עדיין רלבנטי.
תודה רבה!

yarden0917

New member
תשובה

היי
היה אופציה להירשם ל2 קורסים - קורס הכנה למור/מרקם (3 ימים) וקורס הכנה לראיונות ב"ש (2 ימים), נרשמתי לשניהם (לפני שקיבלתי זימון לראיונות..)
בדיעבד בהחלט אפשר להסתפק בקורס אחד ולוותר על אחד הקורסים כי זה די חוזר על עצמו.. בעקרון הקורס לב"ש שם דגש על ראיון ארוך כמובן, הקורס למור/מרקם על המבחן הביוגרפי, ראיון, וכל המשחקי תפקידים וכו'
*זה היה לפני 3 שנים אין לי מושג אם נשאר באותו מתכונת*
בסופו של דבר בכלל לא קיבלתי זימון למור/מרקם (נרשמתי לירושלים ולת"א) כי לא עברתי את הסכם, לב"ש כן ושם אני לומדת שנה ג'
לגבי הספרים - מצטערת כבר לא רלוונטי..הובטח ל'כימאי בהתלבטות'
המון בהצלחה ותרגיש חופשי לשאול עוד שאלות אם יש

ירמי14

New member
תודה רבה

תודה רבה!! 10 האחרים שהיו איתך בקורס כן התקבלו לת"א/ י-ם/ טכניון?
אם יש לך טיפים לראיון בבאר שבע אשמח לשמוע. המון תודה ובהצלחה רבה!

yarden0917

New member
..

היי
למיטב ידיעתי כן
טיפים לראיון בב"ש - לא נראה לי שיש לי הרבה מה לחדש הדברים הכי קלישאתיים הם הכי נכונים.. העיקר לבוא רגוע ולהיות עצמך, בנוגע לדילמות שיתנו אין דבר כזה תשובה נכונה ואל תנסה לקלוע למה שאתה חושב שהם רוצים לשמוע פשוט להגיד את דעתך באמת אבל בצורה מנומקת, וגם להראות שאתה מבין גם את הנקודת מבט של הצד השני (וגם לא רק להגיד "אני אעשה מה שהחוק מחייב") כלומר להראות גמישות מחשבתית, כן ממליצה לחשוב על דילמות אפשריות לפני ולגבש דעה (נושאים אהובים: הפלות בעד ונגד, רפואה ציבורית vs פרטית, סודיות רפואית, מחאת המתמחים אולי). וגם להיות מעודכן בנושאים אקטואליים (כמו מחאת המתמחים)
שאלות שקרוב לוודאי שישאלו: למה אתה רוצה להיות רופא, למה אתה רוצה ללמוד דווקא בבאר שבע, האם אתה מתכוון להישאר אחרי הלימודים בב"ש (התשובה לשאלה הזאת היא כן!)
בב"ש אוהבים מעורבות חברתית וקהילתית אז אם התנדבת איפשהו בהחלט תדגיש את זה
ולא לבוא עם בקבוק מים!
בהצלחה

למעלה