שאלונים ודילמות

שאלון שיפוט והחלטה

צהריים טובים לכולם, רציתי לבקש מי יש לו מקבץ שאלות משאלון שיפוט והחלטה שכדאי לנסות לפתור בבקשה שישים פה תודה רבה

danielrio

New member
שאלון אישי - שאלה

שלום לכולם כמה שורות מוקצות לטובת שאלות בשאלון האישי? כן ראיתי את החוברת שהמרכז הארצי מפרסם רציתי לדעת האם אכן כך הדבר. תודה ובהצלחה לכולם

elias19

New member
חברה זאת הפעם השלישית ,מישהו יכול לענות לי?

מי לדעתכם לא ראוי להיות רופא? איזה מקרה של כישלון אני יכול לספר על עצמי ובאותו זמן לשמור על צורה "טובה" בפני המראיינים? למישהו יש כיוון ,אני אשמח מאוד לקבל עזרה תודה חברה

TheHa

New member
גלידה?

א. מי לא ראוי להיות רופא? זו שאלה שלכל אחד יש תשובה שונה אליה. לדעתי, זה אדם שלא שם את המטופלים שלו בראש מעייניו. רופא שלא ממלא את החובה המוסרית שלו TO DO NO HARM ב. אין כישלון טוב. מה? נכשלת במי רוצה להיות מליונר וזכית רק בחצי מיליון? לדעתי, תבחר מקרה שהוא כישלון שהיה לך משמעותי ושהיה לך ממנו איזשהו תהליך של התבגרות/הבנה/קידום וכו'. לא סתם נכשלתי במבחן בטבע בכיתה ג'. אלא נכשלתי להתקבל ליחידה קרבית שרציתי בצה"ל ואז במקום לבכות עבדתי קשה והצלחתי להגיע אליה בסוף מהגדודים. אליאס (אני מניח...), מהנושא אתה "נשמע" לחוץ. תנשום עמוק ויהיה בסדר. לכל השאלות שאתה שואל אותנו יש לך תשובה טובה. בהצלחה

elias19

New member
בהצלחה גם לך

לא צריך "לנתח" אותי אני בכלל לא לחוץ רק לא קיבלתי תשובה מאף אחד כבר יומיים,אני אוהב לשמוע כל מני תשובות. אני לא משרת בצבא אבל הבנתי את המסר.

סלאם5

New member
שאלות דחוףףףףףףףףףףף אשמח אם אמצא מענה

שלום אשמח אם תוכלו לענות לי עד מחר כי יום השאלונים הוא ביום שישי הבא 24.6.11 . 1) תאר מקרה שהתנשאת על מישהוא או הבעת זלזול. 2) תאר מקרה שאחד פגע בך קשה ולא התחשב ברגשותיך וחשבת לנקום ממנו. האם נקמת או לא? 3) תאר מקרה שזלזלו בך. באמת לא מצאתי תשובות לשאלות האלה.... אשמח אם תענו לי:)

אף אחד לא יכול לענות לך

זה שאלות מוכוונות לחיים פרטיים של אדם ואין לזה תשובות מוכנות שאפשר לתת.

ShiraKadosh

New member
שאלה אליך..

מאיפה כל השאלות האלה? יש קובץ להורדה שלהם או אתר? תודה :)

סלאם5

New member
יש חברה שלי שעשתה את המבחן לפני שנה

יש חברה שלי שעשתה את השאלון לפני שנה והיו לה את השאלות האלה :) בהצלחה

אנדים2

New member
שאלה דחופה - לשאלון האישי

אם ישנה שאלה שלא חוויתי אמה עדיף את המקרה המתואר בה מה לעשות ? האם עדיף לא לענות על השאלה או שעדיף לכתוב את המקרה הכי דומה שמצליח להעלות מהזיכרון?

OnlineOne

New member
הייתי הולך על לחפש את המקרה הכי דומה

אף אחד לא יוריד לך נקודת על זה שאין לך מקרה שמתאים בול או על זה שההתאמה לשאלה רופפת (אלא אם יעלה מזה חשד שלא הבנת את השאלה או המקרה שלך) אבל כן סביר להניח שתשלם על חוסר יכולת להתמודד עם שאלה שלא מיד מצאת לה תשובה. במקרה הגרוע ביותר, הייתי פשוט כותב שאני מתקשה למצוא תשובה לשאלה הזו ומנסה לשייך הסבר מתאים (דוגמה קיצונית: האם אי פעם היכית אדם עד לכדי פציעה? תשובה: אין לי דוגמה הקשורה לשאלה זו כיון שמימי לא דגלתי באלימות. אדרבה, אני מגנה שימוש באלימות ככל שניתן ותומך בפתרונות כהידברות בעתות מחלוקת).

לא צריך לפרסם מיליון שרשורים באותו נושא

אם אנשים לא עונים כנראה שאין להם תשובה או שאלו שאלות שאתה צריך לחשוב על התשובה שלהן בעצמך.

../images/Emo31.gif

אני מאוד מקווה שיש פער בין מה שאתה כותב לאיך שאתה מתכוון להשמע, כי אחי... אתה נשמע רע...

למעלה