שרשור החלפות מעודכן

keren1603

New member
החלפת תאריך ראיון

אהלן, יש לי ראיון ב-19.06 בשעה 1100 בבוקר, ואני לא יכולה להגיע אליו. אני מחפשת החלפה עם תאריך מאוחר יותר, ועדיף שלא יהיה כמובן ה-24.06. אם משהו מעוניין - שיחזור אליי בהקדם. תודה!

keren1603

New member
החלפת ראיון

יש מצב, אחזיר לך תשובה בהמשך היום. בכאיזו שעה ב-28?

keren1603

New member
החלפת ראיון

אהלן, המספר שלי הוא 0523403309. תחזרי אליי עוד היום כדי שנדבר על הפרטים ונראה אם זה רלוונטי. תודה!

shma10

New member
עזרה בהולה!!

מה הסיכוי להחלפה איתי? זה קריטי!! המייל שלי הוא [email protected]. אשמח לקבל תשובה (גם שלילית) כדי שאדע איפה אני עומדת... תודה

keren1603

New member
אני ושרון החלפנו בינינו

אז לצערי התשובה היא שלילית... בהצלחה בכל אופן.

Daffynes

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהחלפת תאריך מור../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

התקשרתי למרכז הארצי לברר על החלפת מור: מי שלא יכול בתאריך שלו צריך להתקשר למרכז הארצי ולפרט למה הוא לא יכול בסופו של דבר הם רושמים את כל מבקשי ההחלפה ואם יש כאלה שאפשר להחליף ביניהם הם עושים זאת בעצמם לצורך העניין- אני התקשרתי היום וביקשתי לדחות זימון מה- 3.7 לתאריך אחר באותו שבוע. אם למישהו יש זימון ב-4.7, 5.7 וכן הלאה והוא רוצה להקדים הוא מוזמן להתקשר אליהם ויחליפו בינינו. תודה ויומעים!

lolaocean

New member
החלפת תאריך ראיון באר שבע

הי, נקבע לי ראיון ב-17.6, ב09:30 בבוקר. לצערי ביום זה יש לי אזכרה שלא הייתי רוצה להעדר ממנה. אשמח מאוד להחליף ליום אחר, במידה ומישהו יכול. תודה רבה ובהצלחה!

מרב651

New member
החלפת תאריך מה17.6

אני גם צריכה החלפה מראיון שיש לי ב17.6 בעשר בבוקר אשמח אם מישהו ייצור איתי קשר בהקדם.. אנ יאודה לו מאד מאד מרב [email protected]

naamonet6

New member
מוכנה להחליף

היי אני יכולה להחליף איתך.. בהתראה קצת קצרה יש לי ראיון מחר (יום שלישי) ב-09:00 אם זה מתאים תתקשר ל-0523575012

TheShokata

New member
החלפת 20.6 16:00 ב-23.6 / 27.6 / 30.6 / 3.7

עם עדיפות ל-27.6!!! יש לי מבחנים ב-21.6, 22.6.. תודה רבה מראש אנשים!!

גיליקו

New member
מישהו רוצה להחליף איתי תאריך לראיונות בב"ש??

יש לי ראיונות ב 27.6 בב"ש ואני מעוניינת לשנות למועד אחר.....

למעלה