בוקר טוב ויום נהדר טקילה פרסה וכולם

עמרוסית

New member
בוקר טוב ויום נהדר טקילה פרסה וכולם

מה מכינות הלוביות ביום קר כזה ? סחלאב שתיתם ? רינגה יש במקרר ? סלסלה יודעים להכין ? כל השאר פשוט ביותר. יום נהדר. מחפשת מתכון של פול מדשש עם רינגה.

טאKילה

New member
עמרוסית סבאח אל נור

ביום כזה הולך עסידה בל רינגה או קיקוט חאר משחוט הסלסה של הרינגה כמו בזאר של חריימה. יו יש לי 2 רינגה במקרר אולי גם אני אכין
חורף נעים וטעים.

געזר

New member
למה מגעיל?

ראשית איך אתן עושות!!! מה את יודעת על רינגה ועסידה,טעמת את זה פעם, ממליצה בחום תעשי,תאכלי ואז חיזרי אלי. ערב חמים לך

געזר

New member
טאkילה יקירתי

אני חדשה בפורום ומצוטטת טריה ביותר,נכנסתי לבלוג המדהים שלך ונהנתי מאוד. אשמח אם תעדכני אותי מידי פעם בנושאים שונים. אשמח תמיד להגיב ואמליץ לכל חברי ויש לי הרבה. בחיבה

געזר

New member
זכרונות ילדות

לעולם לא אשכח את נופי ילדותי בשכונת פרדס הגדוד בנתניה. אני מדברת על תקופה שלפני 40 שנה כשהתיישבו העולים מהמעברות בשיכון סוף סוף נוף ילדותי עם ריחות התבלינים שהנשים היו כותשות במארז',פלפל ווצו'מה תוך כדי שיחת חולין ורכילות עסיסית כל הילדים דיברו טריפוליטאית וחיו את טריפולי בשכונה זה היה ממש מדהים בעיני,אני גרתי במרכז עם הורי אך ביקרתי שם בכל הזדמנות נמשכתי למקום המדהים הזה כמגנט, משחקי הילדים שלנו בשכונה היו משחק המחניים המפורסם,מחבואים ועוד וכל זה מתובל בשפה העסיסית והנהדרת הזאת.הפלגתי למדינות רבות בעולם אך מקום מדהים שכזה אינו עוד בנמצא. סבתי מלו ז"ל תמיד התבוננה עלי מרואשן(מהחלון)הייתה מנידה בראשה וצועקת לי "רד באלק על הנפסק)כלומר שימרי על עצמך. כשעליתי אליה מייד היה מוגש הקוסקוס החריימה מסייר ולקינוח צ'יי בל קקאווייה(תה עם בוטנים קלויים) האח איזה תקופה נהדרת! מיד פעם אביא עוד סיפורים אמרות וניבים ממורשת מפוארת זו שלשמחתי אני נמנת עליה. בחיבה לכולם אוחצות ואוחצים

געזר

New member
../images/Emo6.gifברוכה הנמצאת

טאkילה החמודה,שמחה לתגובה מצאתי לי פורום טרבלסי אך אין בו פעילות של ממש. מה קרה לכולכם אחי ואחיותי "רק'דין"? יאלה חבר'ה להתעורר לא מתאים לנו לישון, אנחנו רגילים לשמחה,לפירגון,לניבים,ולכיף החיים,חיזרו בבקשה! "יאסר מרק'ד" באהבה

bigi100

New member
זה בןןןןןןןןן

ואני יודע מה זה מש2 הצדדים...גם התמנים עושים עסדה רק בשם עסיד.. ורנגה זה מסריח שאפשר למותת

געזר

New member
bigi 100 שבת שלום לך!

בקשר לרינגה,אם היא מנוקה היטב ורק לאחר מכן מכניסים אותה לרוטב האדום המדהיםםםםםםםםםםםםם אין לה שום ריח מגעיל,היא מתמזגת עם הרוטב ומקבלת ערך מוסף.תאמין לי שאני לא אוהבת דגים מסריחים,אך כל דג יש לו ריח עז ולכן מנקים אותם ומשרים אותם בלימון ואז אין בעיה של ריח מסכים?

למעלה