נוסעת לסין בימים הקרובים

נוסעת לסין בימים הקרובים

מה מומלץ להביא משם שאין כאן ובכלל המלצות, אזהרות, כל דבר שיכול לעזור

marktc

New member
סין זה מקום גדול.אני אניח שאת נוסעת לבייג'ין.

אז קודם כל - אני מניח (שוב...) שאת נוסעת ללא מלווה מקומי או מדריך טיולים. העצה החשובה ביותר היא קודם כל להביא איתך את כתובת היעד כתובה בשפה המקומית!!! כך גם לגבי מילים חשובות לך (כמו אולי "סכין ומזלג"...
דבר שלא מובן מאליו במסעדות בסין, ולרוב אפילו לא בהישג יד שם... זה מפתיע אולי, אבל השמות באנגלית לא תמיד אומרים משהו לנהגי המוניות הסינים... לגבי מה ניתן להביא משם - באיזור בייג'ין מספר שווקים מעניינים - שוק המשי (קניון של מספר קומות המציע דוכנים רבים מכל וכל. בעיקר ביגוד אבל לא רק), שוק הצעצועים (כנ"ל - לצעצועים, אבל לא רק), שוק (אם אני זוכר נכון) האלקטרוניקה - המציע מוצרי אלקטרוניקה כגון טלפונים סלולריים ועוד. עצתי העיקרית לגבי קניות - לא לתת למראה החיצוני של מוצרים להטעות אותך. הסינים א-ל-ו-פ-י-ם בזיופים, ושמים דגש על מראה זהה. החלק הפנימי לפעמים פשוט לא מתפקד או מתקלקל בקלות רבה (לדוגמא - מוצרי USB למיניהם). מעבר לכך - את נוסעת בתקופה קצת קרה מבחינת מזג אויר. למרות הכל - לא לוותר על החומה הגדולה ועל אתרים בתוך העיר בייג'ין. נסיעה טובה ומהנה!

תודה רבה רבה!

אני דווקא נוסעת עם קבוצה עם מדריכה ישראלית דוברת סין וגם מדריכה סינית שמלווה רציתי לקבל המלצות תודה רבה

למעלה