איפה אפשר לקנות גרגירי חומוס בסין?

סינית 2

New member
איפה אפשר לקנות גרגירי חומוס בסין?

אשמח אם תוכלו להגיד לי איפה אפשר למצוא אותם, אם בכלל, בהנגזו (hangzhou) או בשנחאי? מצאתי את השם הסיני של זה: (鹰洋豆 ying(1)yang(2)dou(4 אבל מוכרת התבלינים והקטניות בשוק הצביעה לי על שעועית ולא יודעת מה זה בכלל חומוס

בשנגחאי

לפעמים יש בקרפור, את היבשים לאחרונה לא היה אני קונה את הקופסאות שימורים ומכינה חומוס עם טחינה יוצא בסדר גמור

סינית 2

New member
תודה!!

תוכלי אולי לכתוב לי מה כתוב בסינית על הקופסאות שימורים כדי שאחפש? יש גם פה קרפור, אולי יהיה להם מאיפה את משיגה טחינה?

TAMIR519

New member
סיניות, אולי תספרו לנו עליכם קצת !!

מה אתן עושות בסין ? מה אתן עובדות\לומדות. ואיך זה להיות בחורה זרה בסין. והאוכל ! איך מסתדרות עם האוכל .

GnomeBubble

New member
חיפשת בבלוג של עומרי?

אני זוכר שהוא כתב פעם מסה ארוכה מאוד על מסע התלאות שהוא עבר כדי למצוא גרגירי חומוס בסין.

guanyin

New member
משומרים יש ב家乐福 וWALLMAR

אין בעיה לזהות אותם ע"פ הציור שעל הקופסא. טריים (מונבטים) ראיתי כמה פעמים בוולמארט בקונמינג, אבל אולי זה קטע יונאנזי, כי לפעמים הם מקפיצים אותם! יאמממממי... איפה אפשר להשיג טחינה בסין? (חות מהחבילות שאמא שולחת?)

כמו שכתבו לך כאן

את הקופסאות שימורים של גרגירי החומוס לא בעיה לזהות באזור מדפי השימורים בקרפור, כמו שאמרתי, לעיתים נדירות מוכרים שקיות של חומוס יבש, שעועית ועדשים יבשים טחינה, לרוב אני מביאה איתי מהארץ למרות שבשנגחאי יש את ה City Supermarket ושם מוכרים טחינה לא רעה בכלל אני אישית לא ניסיתי כי יש לי מספיק טחינה בבית כרגע מקסימום תני קפיצה לשנגחאי למילוי מדפים
שיהיה בהצלחה ובתאבון

Omiz

New member
לצערי

לא ניתן למצוא חומוס יבש ברוב בשווקים הסיניים, בכל סין. בקראפור ניתן למצוא חומוס מבושל בקופסאות שימורים אם הם עדיין מוכרים את זה. באותה חנות, באגף המוצריים הסיניים ניתן למצוא גם רוטב טחינה (芝麻酱 zhima jiang) משומשום שחור ושומושום לבן. מומלץ לקנות את הלבן, שגם נראה שחור, ואם קצת דימיון, מים, שום ולימון זה יכול להיות גם טחינה.... עוד טיפ, פטרוזיליה בסין נמכרת בדרך כלל כקישוט לאוכל והיא נקראת 荷兰芹 helan qin, דווקא אותה כן ניתן למצוא בשווקים, אך היא מסולסלת ולא דומה במראה לפרוזיליה שלנו. בטעם היא בסדר כך שניתן להוסיף אותה לטחינה. אני אישית מקבל משלוחים של גרגירים יבשים מ-GUANGZHOU שבדרום ואני יודע שניתן גם למצוא ב-YIWU, שעתיים מ-HZ, אבל עוד לא פיענחתי בדיוק איפה אשפר לקנות רק גרגירים. צודק GNOM, בזמן הזה, בדיוק לפני שנתיים, קרתה הרפתקאת החומוס המפורסמת...

סינית 2

New member
קראתי את הבלוג וממש התפקעתי מצחוק

אני אנסה בקרפור,ואם לא אז במסעדה ההודית שמעתי שיש גם מסעדה תורכית בהנגזו, אולי להם יש גם חומוס פיתות כבר מצאתי אצל המוסלמים מסינג'יאנג, אבל לא ראיתי שיש להם חומוס

Omiz

New member
זכית ב

חצי קילו גרגירי חומוס יבשים מתנת הפורום - בדרך אליך !

yi tai

New member
קוראים לזה 鹰嘴豆 (yingzuid

בבייג'ין אפשר למצוא חומוס רק בחנויות של דברים מיובאים.. אני משער שגם בשנחאי? איתי

פנומן 72

New member
עזבי חומוס, אכלת פעם מחית כלב ?

בואו נגיד שעוד כתבה אחת על האוכל בסין, ואני הולך להקיא ביג טיים http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3467910,00.html

GnomeBubble

New member
ויותר משמעניינת הכתבה, כיף לקרוא את התגובות

לכל מי שמתעצבן על הסינים (או כל עם אחר) וחושב כמה הם מטומטמים, פשוט מומלץ לבלות כמה דקות בטוקבקים של וואיינט...

goomimit

New member
יש את המסעדה של הישראלים בשנגחאי אם היא עדיין

שם יש חומוס פיתות ושאר ירקות רק שהיה גם אתר ולא מצאתי בגוגל אבל מצאתי כתבה... http://app1.chinadaily.com.cn/star/2005/0303/pr13-1.html

למעלה