לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80908,090 עוקבים אודות עסקים

פורום בלוגים

בלוג (Blog) הינו קיצור של המונח האנגלי Web Log ומשמעותו יומן רשת. כיום קיימים מליוני בלוגים בעולם ואלפי בלוגים ברשת הישראלית, בהם נכתבים מליוני פוסטים בנושאים שונים ומגוונים. אנשי מקצוע, נערים ונערות, מנכ''לי חברות, ילדים וילדות, מבוגרים ומבוגרות - כולם כותבים על עשרות ואלפי נושאים שונים, כל אחד בתחומו.פורום בלוגים עוסק בכל הקשור והנוגע לבלוגים בישראל ובעולם בכלל - התפתחות הבלוגוספירה, שינויים כלשהם שחלו בבלוגרים (כותבי היומנים) בזמן כתיבת יומן ברשת, על ההרגשה, על ההתמודדת מול בעיות בכתיבת יומן רשת, על גבולות הבלוגים והתפתחותם והתאוצה שהם צוברים בעולם והרשת הישראלית בפרט.המשך גלישה נעימה,יובל

אודות הפורום בלוגים

בלוג (Blog) הינו קיצור של המונח האנגלי Web Log ומשמעותו יומן רשת. כיום קיימים מליוני בלוגים בעולם ואלפי בלוגים ברשת הישראלית, בהם נכתבים מליוני פוסטים בנושאים שונים ומגוונים. אנשי מקצוע, נערים ונערות, מנכ''לי חברות, ילדים וילדות, מבוגרים ומבוגרות - כולם כותבים על עשרות ואלפי נושאים שונים, כל אחד בתחומו.פורום בלוגים עוסק בכל הקשור והנוגע לבלוגים בישראל ובעולם בכלל - התפתחות הבלוגוספירה, שינויים כלשהם שחלו בבלוגרים (כותבי היומנים) בזמן כתיבת יומן ברשת, על ההרגשה, על ההתמודדת מול בעיות בכתיבת יומן רשת, על גבולות הבלוגים והתפתחותם והתאוצה שהם צוברים בעולם והרשת הישראלית בפרט.המשך גלישה נעימה,יובל
x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו עוסק בתמיכה טכנית עבור בלוגים
פרסום פוסטים ו\או בלוגים אסור

פורום הבלוגיה
תמיכת בלוגים בתפוז אנשים
תמיכת בלוגים בישרא-בלוג
תמיכת בלוגים בבלוגר
תמיכת בלוגים בבלוגלי
המשך >>

לצפיה ב-'תהרגו אותי אם אני מבינה..(בוקר טוב)'
תהרגו אותי אם אני מבינה..(בוקר טוב)
13/02/2007 | 06:27
57
אתמול מתוך 400 כניסות שהיו לי בבלוג,החשיבו רק 150.
מישהו יכול להסביר לי מה קורה פה?

מלבד זאת,
מאחלת לכולכם בוקר קסום ויום מוצלח.
מאמי
בלוגים >>
לצפיה ב-'מה זאת אומרת "החשיבו"?'
מה זאת אומרת "החשיבו"?
13/02/2007 | 07:53
את בתוכנית התשלומים במקרה?
בלוגים >>
לצפיה ב-'זה פשוט וקל'
זה פשוט וקל
13/02/2007 | 08:25
29
זאת ספירת התגובות האמיתית שלך
עכשיו כשתפוז צריכים לשלם זאת האמת
400 זה הכניסות שהיו לצורך הסטטיסטיקה והצגת התפוז כאימפריה של מילים ויצירה

צר לי שנאלצתי לאמת אותך עם זה, יום מקסים
בלוגים >>
לצפיה ב-'זה לא ממש ברור'
זה לא ממש ברור
13/02/2007 | 09:10
26
ודי ספקולטיבי מה שאמרת מטר שמונים.
גם לי זה קרה:
אתמול נכנסו אצלי 542 ונרשמו לתשלום 249. אז או שהמונה דפוק (באחד מה-2) או שעובדים עלינו בעיניים...
בלוגים >>
לצפיה ב-'ואלה אולי תפנו לתפוז?'
ואלה אולי תפנו לתפוז?
13/02/2007 | 10:04
2
מענין אותי לשמוע איך הם יגיבו לכך.
בלוגים >>
לצפיה ב-'אין לי מושג'
אין לי מושג
13/02/2007 | 10:12
1
איך "פונים לתפוז".
אני בטוח שיש נציג הנהלה כאן בפורום שיכול לתת לנו תשובות רציניות בנושא.
הם כנראה בוחרים לא לעשות זאת...
הסיפור הזה דווקא אמור לעשות יותר הדים.
אני מתפלא שכל כך מעטים שמו לב לכך...
בלוגים >>
לצפיה ב-'הסבר'
הסבר
13/02/2007 | 11:25
תגלול את דף הבית הכי למטה, שם תראה בקטן את המילה: "כתבו לנו" ומשם זה פשוט למלא טופס.
אל תצפה שהם יראו את ההודעה שלך כאן כי הם לא עוברים כל יום לבדוק את הפורומים.
בלוגים >>
לצפיה ב-'כנראה המד שם'
כנראה המד שם
13/02/2007 | 11:02
2
לא סופר את הרפרוש של הדף והכללי כן..
בלוגים >>
לצפיה ב-'זה לא הסבר הגיוני שרוט'
זה לא הסבר הגיוני שרוט
13/02/2007 | 11:17
1
אלא אם אתה חושב שישבתי ורפרשתי את העמוד שלי 250 פעם.
אני לא כזה משועמם.
יש לזה סבר אחר והייתי שמח לשמוע אותו מפי אנשי "תפוז".
בלוגים >>
לצפיה ב-'לא שלך'
לא שלך
13/02/2007 | 11:24
הגלישה שלך לבלוג שלך במילא לא נחשבת במדד הגלישה.
אני מדבר על רפרוש כשמגיבים או כשעוברים עמודים בבלוג, לא אתה אלא הקוראים שלך.
בלוגים >>
לצפיה ב-'שמעת פעם על דוד סלבדור'
שמעת פעם על דוד סלבדור
13/02/2007 | 11:28
1
זה היה פעם הקינג של הסנוקר בארץ
אולי אני בוטה, אבל מה שאני אומר הוא אמיתי
בלוגים >>
לצפיה ב-'ומה אמרת בזה בעצם?'
ומה אמרת בזה בעצם?
13/02/2007 | 12:13
לצפיה ב-'לדעתי, וזו רק השערה, הם סופרים כל'
לדעתי, וזו רק השערה, הם סופרים כל
13/02/2007 | 12:50
6
אדם שנכנס ולא את מספר הכניסות שלו או ההקלקות שלו בתוך הבלוג.
וזה בניגוד לסטטיסטיקה, שבה כל הקלקה נספרת.
בלוגים >>
לצפיה ב-'גם בסטטיסטיקות לא כל הקלקה נחשבת'
גם בסטטיסטיקות לא כל הקלקה נחשבת
13/02/2007 | 14:39
5
אבל יוזר מסוים לפעמים נספר יותר מפעם אחת בגלל הוספת תגובה ומעבר מפוסט לפוסט. אני מניחה שמערכת התשלום סופרת על פי יוניק יוזרס שזה אומר שיוזר יספר אך ורק פעם אחת.

עכשיו רק היה מענין לדעת כל כמה זמן מתחדשת ספירה של יוניק יוזר - יום? חודש? בכלל לא?
בלוגים >>
לצפיה ב-'אהא.... לא הבנתי כלום.'
אהא.... לא הבנתי כלום.
13/02/2007 | 15:09
1
לצפיה ב-'לא נורא, זה במילא משעמם '
לא נורא, זה במילא משעמם
14/02/2007 | 01:07
לצפיה ב-'מן הסתם יום...'
מן הסתם יום...
13/02/2007 | 15:58
1
לצפיה ב-'מי אמר?'
מי אמר?
13/02/2007 | 18:20
לצפיה ב-'בסטטיסטיקות כן נחשבת'
בסטטיסטיקות כן נחשבת
14/02/2007 | 12:46
מעבר מרשומה לרשומה. הקלקה על קישורים לרשומות מתוך עמוד בבלוג.
זה גם ההבדל בין הגרף של הססטיסטיקה לבין הרשומה "מאיפה הגיע" - ברשומה למטה גם לא תמצא את עמוד הבלוג שלך עצמו מתחת לעמודה  "מאיפה הגיע" וזה בעצם יותר קרוב לספירה שהם עושים בשביל התשלומים - רק שאז מורידים גם כתובות IP מחו"ל.
כשמישהו מדפדף בתוך הבלוג (ולמה זה לא הגיוני? שמישהו יקרא הלאה או שיפתח קישורים לבלוג שמקושרים ברשומה או ברשימות בצד?) אז הדפים החדשים נפתחים מאותה כתובת IP כך שהמבקר הזה כבר נספר פעם אחת ולכן לא נספר שוב. זה נראה לי מה שהם עושים (וההנחה שלי מתבססת על כך שאני מתכנתת סטטיסטיקות לאתרי אינטרנט אז מוכר לי ההבדל בין מבקר לבין "מבקר יחודי")
בלוגים >>
לצפיה ב-'זה אומר שמונים את הכניסות לבלוג'
זה אומר שמונים את הכניסות לבלוג
13/02/2007 | 14:43
10
לא את הכניסות לרשומות.

אם בבלוג שלך יש רק כותרתרשומה עם 'המשך' אז כל לחיצה על המשך היא 'כאילו' כניסה חדשה אבל למעשהזאת איננה כניסה חדשה אלא אדם שכבר נמצא בתוך הבלוג - זה מה שההגיון שלי אומר.
כדאי לא לחשוב על 8 השקלים כי כל ההנאה מכתיבת הבלוג תסתיים.
בלוגים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'זה לא עיניין של כסף'
זה לא עיניין של כסף
13/02/2007 | 14:58
9
זה עיניין של עיקרון.
טפו טפו טפו , אני לא צריך את הכסף שלהם...
בלוגים >>
לצפיה ב-'הם מונים 'כניסות אמת''
הם מונים 'כניסות אמת'
13/02/2007 | 15:07
8
תראה.
כדי לשמח את העין רוב הבלוגרים משאירים רק כותרים של רשומות.
כדי לבדוק את עצמי, אתמול, שמתי את הלוג שלי באוה דרך על כותרים בלבד וזה בהחלט הקפיץ מספר כניסות.
החזרית
אותו למצב הקודם.
זה אומר בעצם, בתאוריה, כי אם יש לך 1000 כותרים.
יכול היכנס לבלוג שלך אדם אחד ולקרוא את כולו.
במונה הרגיל הוא יראה לך לכאורה כאילו היו לך 1001 כניסות אבל במונה-כסף הוא יהיה רק אדם אחד.
אני דוקא חושבת שזה הוגן.

לא משלמים על קריאת הרשומות אלא על הכניסות, כך זה הוצהר.
בלוגים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'את בטוחה? אולי מישהו צריך להגדיר'
את בטוחה? אולי מישהו צריך להגדיר
13/02/2007 | 16:23
2
"כניסות אמת" ועדיף שזה יהיה מישהו מההנהלה כי אחרת יש אלף דרכים לחשב כניסה אמיתית.
בלוגים >>
לצפיה ב-'אני איתך'
אני איתך
13/02/2007 | 16:26
|מחכה שתבוא תשובה רשמית בפורום הבלוגיה|
בלוגים >>
לצפיה ב-'מבחינה הגיונית'
מבחינה הגיונית
13/02/2007 | 17:43
הם הולכים לפי אותו סטנדרט של בלוגי-אתרים לנוע שהם מרוויחים על כל כניסה.
התחרות הזאת היא לא על הכיס שלך אלא על הכיס של המפרסמים.
אותם שקלים בודדים שהם יתנו לכניסות יעלו את הריטינג שלהם מבחינת חשיפת פרסומות והם ירוויחו הון עתק.
לכן, עם כל הכבוד לחשדנות הישראלית (שלרוב יש לה שורשים במציאות), נראה לי כי תפוז ישמחו להצהיר בפני המפרסמים על תשלום לכניסות רות של המוני בלוגרים במקום ההפך.
אבל זה כמובן ההגיון הריאלי שלי - והיגיון ראלי אישי לא בהכרח ריאלי     
בלוגים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'דווקא לא "כניסות אמת"'
דווקא לא "כניסות אמת"
13/02/2007 | 16:39
4
תמיד הצגתי בבלוג שלי את הרשומות במלואן וזה קורה גם אצלי
בלוגים >>
לצפיה ב-'הורדת את מספר המגיבים?'
הורדת את מספר המגיבים?
13/02/2007 | 17:49
3
אם לדוגמה אני נכנסת אליך ורוצה לקרוא מה הגיבו אחרים - אני עושה זאת מדי פעם מתוך סקרנו בריאה
כל הקלקה וחזרה הן כאילו שתי כניסות.

תראי נוי/יובל

המדיניות של תפוז היא להוכיח למפרסמים כי בבלוגים יש המון כניסות וכדאי להם לפרסם גם בבלוגים.
הבלוגים הם מקום יחסית עם מעט כניסות ולכן עם אוריאנטציה מועטה למפרסמים.

כפי שכתבתי, מבחינה הגיונית הם ירצו מהר מאד להראות כי הרבה אנשים מגיע להם כסף - זאת אורת שלמפרסמים תהה חשיפה גדולה.

לאחר מכן, לפי כלכותר אב, הם יאפשרו למפרסמים להגיע אל 'קהל היעד' שלהם.

סך הכל זה מערך שיווק מאד חכם עם אוריינטציה למפרסם - הבלוגרים מרוויחים מזה.
קודם לא הציעו לך כסף כך שאין לך מה להפסיד אלא רק להרוויח.
בלוגים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-''
13/02/2007 | 18:38
קוראים לה נוי
בלוגים >>
לצפיה ב-'אפשר לחשוב כמה מגיבים יש'
אפשר לחשוב כמה מגיבים יש
14/02/2007 | 22:34
1
הורדתי אותם, וגם לאחר שהורדתי אותם יש פער של 150-200 כניסות. נו מילא, אפשר לחשוב
בלוגים >>
לצפיה ב-'כתבתי על זה רשומה בבלוג -בקיצור:'
כתבתי על זה רשומה בבלוג -בקיצור:
14/02/2007 | 23:11
לא מהמחשב שלך, גם אם אלו אנשים אחרים.
לא ממחשב מחו"ל או שרת חו"ל.
לא לפי מספר עמודים שמדפדפים אלא לפי הכניסה הראשונה - מקסימום עשר כניסות ליום למחשב.
ללאתגובות.

באשר לתגובות...אני אופטימית, לעיתים יש תגובות.
בלוגים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' אז הכל פיקציה במספרים?'
אז הכל פיקציה במספרים?
13/02/2007 | 16:20
1
לצפיה ב-'ככה זה נראה לצערי...'
ככה זה נראה לצערי...
13/02/2007 | 16:45
לצפיה ב-'מאמי יקרה'
מאמי יקרה
13/02/2007 | 18:33
22
1
ההבדלים בין הנתונים במסך הסטטיסטיקה בבלוג ובין הנתונים במסך הדוחו"ת נובעים מכך שבספירת התשלומים אנו מבצעים את הסינונים הבאים: איננו סופרים כניסות המתבצעות מחו"ל וכמו כן אם גולש נכנס יותר מעשר פעמים לאותו עמוד ביום הוא יספר עשר פעמים בלבד.  
יכול להיות שהרשומה שלך כל כך מצאה חן בעיני מישהו שהוא נכנס אליה מספר רב של פעמים.
בלוגים >>
לצפיה ב-'תגידו לי, אתם עושים צחוק מאיתנו?'
תגידו לי, אתם עושים צחוק מאיתנו?
14/02/2007 | 02:04
20
על 243 כניסות קיבלתי 84 כניסות
יום אחרי על 248 כניסות קיבלתי 94
באמת נראה לכם שכל הצופים בבלוג שלי נכנסו מעל 10 פעמים ביום לאותה הרשומה???
במקרה הכי טוב, הם אולי קראו סיפור בהמשכים ועברו מרשומה אחת לשנייה, היות ומזה בנוי הבלוג שלי, לצורך העניין כל פרק הינו רשומה נפרדת או דף נפרד, אז גם על זה אתם מגבילים כל קורא ל10 עמודים?
ואם הוא קורא סיפור שלי עם 150 פרקים? אני אקבל רק 10 כניסות?
מה זה הדבר הזה?

אני מציע שתשקלו שוב את המסננים שלכם, כי משהו שם בהחלט לא עובד.

לפי המצב הזה אני אקבל 2 שקלים לכל 1000 כניסות ולא כמו שאתם מתגאים להגיד שאתם מצ'פרים את הבלוגרים ב 8 שקלים.
אם זאת הייתה הכוונה מלכתחילה, הייתם צריכים להגיד זאת!!!

העובדה בשטח היא, שזה קורה אצל כל הבלוגרים.

ותחשבו על זה.

קרמיט
בלוגים >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'מה פתאם כולם?'
מה פתאם כולם?
14/02/2007 | 03:39
6
אם זה היה כולם, אז זה היה לפחות 940 לעומת 94 ולא 248/94. במספרים שאתה מציין, 17 אנשים עשויים היו להכנס יותר מ- 10 פעמים, ולצורך הענין - מספיק שחלק מהצופים נכנסו רק פעמיים ועוד חלק נכנסו רק 3 פעמים בשביל שיהיה פער של  248/94.
בלוגים >>
לצפיה ב-'שתי שאלות:'
שתי שאלות:
14/02/2007 | 09:32
2
1. את ישנה לפעמים?

2. יש לך שם חיבה לניק שלך? ואם אין , מרשה להמציא לך?
בלוגים >>
לצפיה ב-'1. לא בלילה'
1. לא בלילה
15/02/2007 | 04:27
1
11
2. דנטל זה שם החיבה שלי במציאות. ככה קוראים לי עוד מימי החטיבה ועד היום, ואפילו אמא שלי קוראת לי כך לפעמים (כי אני פשוט הרבה יותר נסבלת כשקוראים לי דנטל, מאשר כשקוראים לי דנה ואז אני לא תמיד טורחת לענות). דנטל זה עיוות של השם שלי והתחברנו לזה בחטיבה במיוחד בגלל האופי האגרסיבי והמחוספס שלי והניגודי כל כך לדנטל = תחרה. בתכלס, עובדה שהכינוי הזה מרכך אותי.

על גבי הפורומים כבר קראו לי דנטלוש ודטי ואין לי בעיה שימציאו עוד כינויים, אבל דנטל זו מלה שפשוט מחוברת אלי יותר מחצי מהחיים שלי.
בלוגים >>
לצפיה ב-' נו טוב,'
נו טוב,
15/02/2007 | 08:33
זה שם יפה.
לא נעוות לך אותו.
בלוגים >>
לצפיה ב-'אני מדבר'
אני מדבר
14/02/2007 | 10:02
פנ על העיקרון, ואם מישהו נכנס רק פעמיים לפי הספירות שלהם זה עדיין היה נספר פעמיים.
אבל לא זאת הנקודה, תראה את הפערים בין השניים, וזה כמובן לא רק אצלי.
תפוז מצאו דרך להגיד מצד אחד שהם משלמים על הכניסות, אבל מצד שני לא לשלם באמת את כל מה שמגיע אלא רק שליש בערך.

וכמו שמישהו כתב פה, אם מישהו מגיע אליך דרך מנוע חיפוש, זה כאילו הוא גלש מחו"ל, כמה נוח לתפוז, לא???

בלוגים >>
לצפיה ב-'אני מדבר'
אני מדבר
14/02/2007 | 10:03
1
פנ על העיקרון, ואם מישהו נכנס רק פעמיים לפי הספירות שלהם זה עדיין היה נספר פעמיים.
אבל לא זאת הנקודה, תראה את הפערים בין השניים, וזה כמובן לא רק אצלי.
תפוז מצאו דרך להגיד מצד אחד שהם משלמים על הכניסות, אבל מצד שני לא לשלם באמת את כל מה שמגיע אלא רק שליש בערך.

וכמו שמישהו כתב פה, אם מישהו מגיע אליך דרך מנוע חיפוש, זה כאילו הוא גלש מחו"ל, כמה נוח לתפוז, לא???

בלוגים >>
לצפיה ב-'פנ=פה'
פנ=פה
14/02/2007 | 10:04
לצפיה ב-'מתוך תשובה שקיבלתי בנושא'
מתוך תשובה שקיבלתי בנושא
14/02/2007 | 09:10
12
1
"בנוגע להפרשים, למי שנרשם יש מסך עזרה עם שאלות נפוצות שם כתוב שההפרשים נובעים מכך שלא נספרות כניסות מחו"ל (אם לא ידעתם בערך חצי מהכניסות של כל בלוג הן כניסות של בוטים של מנועי חיפוש הנעשים מכתובת IP המזוהה ככתובת מחוץ לארץ) כמו כן, גולש הנכנס לעמוד מסויים בבלוג יותר מ 10 פעמים ביום, ייספר רק 10 פעמים."
בלוגים >>
לצפיה ב-'עוד שיטה להוריד כניסות'
עוד שיטה להוריד כניסות
14/02/2007 | 10:05
11
ממש מתוחכמים החברה האלו.
מנפנפים בגזר, אבל נותנים רק שאריות ממנו...
בלוגים >>
לצפיה ב-'אני תוהה'
אני תוהה
14/02/2007 | 10:20
10
נראה לכם הגיוני לשלם על כניסות של בוטים שלא צופים בפרסומות ולא מכניסים כסף לתפוז?
אולי זו בכלל טעות של תפוז שמחשיבים את הכניסות האלה במסך הסטטיסטיקות הכללי.
בלוגים >>
לצפיה ב-'תראה,'
תראה,
14/02/2007 | 10:29
6
1. אף אחד לא חייב את תפוז לתת לנו כלום.
2. תפוז מצידה התחייבה לתת כסף על פי כניסות.
3. תפוז סופרת את מה שנוח לה.
4. תפוז יכלו להגיד מראש שהסכום שהם ישלמו יהיה 2 שקלים ל 100 כניסות ולא 8 ולחשב את בל הכניסות, התוצאה הייתה זהה אבל זה היה נראה הרבה יותר טוב לעין.

המסקנה היא:
תפוז כתבו 8 שקלים ל 1000 כניסות, כי זה נשמע הרבה יותר טוב מהצד השיווקי והפרסומי, ומהצד השני עדיין הם רוצים לשלם פחות ואז באו כל המסננים.

ולגבי התהייה שלך,
אתה אף פעם לא יכול לדעת איזה צופה יכנס והפרסומת תתפוס אותו. יכול להיות שהוא יכנס 50 פעם ורק בפעם ה 51 הוא ילחץ על הפרסומת ואולי היא גם תשפיע עליו, אבל זה רק בגלל שברקע הוא ראה אותה 50 פעם קודם...
אז עכשיו נשאלת השאלה, צריך לשלם רק על הפעם היחידה שהוא לחץ, או גם על ה 50 הקודמות ששטפו לו את המוח?

קח דוגמא מהטלוויזיה, יש פרסומות כל חצי שעה של אותו הדבר, המפרסם משלם על כל הפרסומות, לא רק על זאת שהצופה בסוף החליט לקנות בגללה, פה זה בדיוק אותו דבר, ככל שתכנס לאותה רשומה או בלוג יותר פעמים, ככה הסיכוי שהפרסומת תתפוס אותך בסוף עולה.

מקווה שהצלחתי להעביר את מחשבותיי.

קרמיט
בלוגים >>
לצפיה ב-'100=1000, בל=כל '
100=1000, בל=כל
14/02/2007 | 10:30
לצפיה ב-'לא מסכים איתך'
לא מסכים איתך
14/02/2007 | 10:47
4
תפוז יכלו לאמר שהם משלמים 2 ש"ח על כל כניסה אבל זה לא היה נכון. הם משלמים 8 ש"ח על כל כניסה. אני לא מחשיב בוט ככניסה מאחר וזה לא אדם אלא מכונה.
בנוגע ל 10 כניסות ביום, הסיכוי שאותו אדם ירענן את אותה רשומה מעל 10 פעמים ביום הוא אפסי אלא אם הוא עושה את זה מתוך כוונה להעלות את מספר הכניסות.
בלוגים >>
לצפיה ב-'לא הבנת אותי או שאני'
לא הבנת אותי או שאני
14/02/2007 | 10:56
3
לא הבנתי אותך.
אני  לא מדבר על מכונה שנכנסת אלא על אדם שעשה חיפוש בגוגל וראה את הקישור לבלוג שלי ולחץ עליו ונשאר לקרוא.
לגבי 10 הכניסות...
אצלי בבלוג יש סיפורים בהמשכים, כשמישהו קורא פרק ועובר לבא, הפרק ה 11 והלאה לא ייחשב.
בסיפור של 150 פרקים, איבדתי 140 כניסות!
לא מדובר פה על רענון של אותה רשומה.
מצד שני כשמישהו מגיב לתגובה שלך ואתה לשלו ומתםתחת שיחה, הוא בהחלט יכול להגיע למעל 10 כניסות חדשות בהפרשי זמן של כמה דקות או שעות ביניהם, והוא עדיין נחשף לפרסומת כל פעם מחדש.

ושוב, ברור שמנוע אוטומטי לא אמור להחשב ככניסה, בזה אני מסכים איתך.
מצד שני, כניסה מתוך מנועי חיפוש, היא כניסה מחו"ל כפי שאמרו פה, אצלי כניסות כאלו הן דבר יומיומי היות ואם תקיש בגוגל את המילים "אהבה היא", אני נמצא בדף הראשון או השני וזה מושך אנשים להיכנס ואולי גם להישאר, כל כניסה כזאת שמביאה מישהו לראות את הפרסומות של תפוז, לא נחשבת אצלי ככניסה שצריך לשלם עליה, נראה לך בסדר ותקין?
בלוגים >>
לצפיה ב-'אתה מבין את זה לחלוטין לא נכון'
אתה מבין את זה לחלוטין לא נכון
<< ההודעה הנוכחית
14/02/2007 | 12:26
2
הספירה היא לעמוד, לא לבלוג. מה שאומר שאם מישהו יכנס לכל אחת מהרשומות שלך פעם אחת ביום אחד, כל הכניסות שלו ייספרו.
אם מישהו ייכנס לכל רשומה שלך 10 פעמים ביום אחד, כל הכניסות שלו ייספרו.
אם מישהו ייכנס לכל רשומה שלך 20 פעםים ביום אחד, לא כל הכניסות שלו ייספרו, ייספרו רק 10 כניסות לכל רשומה.

כניס ממנוע חיפוש אינה כניסה מחו"ל. לכל גולש יש כתובת IP שעל-פיה נקבע אם הוא מחו"ל או לא. אין לזה קשר לאתר ממנו הגעת.
לרובוטים של מנועי החיפוש יש כתובת IP של חו"ל והם סורקים את הרשת לאורך כל היום ועוברים מלינק ללינק. הקטע הוא שאם הם הגיעו לבלוג שלך, הם יפנו לכל הלינקים אליהם מוביל הבלוג שלך ומאחר ורבים מהם הם בלוגרים שמקשרים אליך, הם יחזרו אליך שוב ובכל פעם יסרקו את כל הרשומות שלך (תוסיף לעצמך עוד עשרות כניסות) וכל אלה הן כניסות של רובוטים שלא צופים בפרסומו ולא צריכים להיספר.
כשגולש מגיע מגוגל הוא לא מקבל את הIP של גוגל, יש לו IP משלו ואלא אם הוא גולש מחו"ל או שהוא משתמש בספקית מחו"ל, תהיה לו כתובת IP של ישראל.

ההגבלות שתפוז שמים, כפי שאני הבנתי אותן (ואני מחזיק מעצמי שהבנתי אותן נכון), נראות לי מאוד הגיוניות.
בלוגים >>
לצפיה ב-'עכשיו הבנתי אותך,'
עכשיו הבנתי אותך,
14/02/2007 | 15:44
1
אבל לפי דעתי הם לא נספר גם בסטסטיקה כי אז היו אמורות להיות לי כל יום הרבה יותר כניסות מפוברקות כאלו, הבלוג שלי מחובר למליון ואחד מקומות שונים ומשונים כולל עצמו
ובכל זאת יש לי ימים שיש בהם פחות מ 50 כניסות, אז איך זה עומד בתאוריה הזאת? לפי מה שאני מבין כל יום היה צריך להיות לי מראש גם אם אף אחד לא נכנס, עשרות כניסות מפוברקות כאלו, מה שבפועל לא קורה.
אני בהחלט רואה פעילות שונה כאשר אני מפרסם משהו וכאשר אני לא, הבדל של לפחות 100-150 כניסות, מה שאומר שמישהו נכנס וקורא.
יש לי מעל 50 מנויים שמקבלים לתיבת הדואר שלהם מייל על כל רשומה, כלומר מספיק שהם רק נכנסים להציץ בה, היו צריכות להיספר לי 50 כניסות, וזה עוד לפני שהחברה מתחילים לדפדף הלאה.

אני עדיין חושב שמשהו פה מסריח, אבל אנחנו גם ככה לא יכולים לעשות כלום בעניין.

בלוגים >>
לצפיה ב-'לא כל יום'
לא כל יום
14/02/2007 | 17:57
גוגל לא סורק כל בלוג מדי יום. אם יש בלוג שמתעדכן בממוצע פעם ביום ויש הרבה לינקים שמובילים אליו, גוגל יסרוק אותו בתדירות גבוהה יותר מאשר בלוג שמעדכן פעם בשבוע ואין לו הרבה לינקים שמובילים אליו.
אני לא חושב שאפילו השרתים של גוגל היו יכולים לעמוד בסריקת כל האינטרנט כל יום.

האם יש כאן משהו מסריח? יכול להיות, אני לא שולל את זה כאפשרות (למרות שמלבד הקטע הידוע עם התקנון, לא נתקלתי בבעיות רציניות מדי בהתנהלות של תפוז), אבל אני מעדיף להאמין שהכל כשר אלא אם יוכח לי אחרת. לטעמי כל גישה אחרת היא שלילית מיסודה ואני לא מעוניין בה.
בלוגים >>
לצפיה ב-'השני!'
השני!
14/02/2007 | 10:29
לצפיה ב-'לדעתי הסטטיסטיקות צריכות לספור'
לדעתי הסטטיסטיקות צריכות לספור
15/02/2007 | 04:33
1
באופן דומה לספירת הכניסות שלתשלום. לא מבינה למה הן סופרות כניסות כפולות ומכופלות של אותם גולשים באותו יום.
בלוגים >>
לצפיה ב-' מסכימה בלהט.'
מסכימה בלהט.
15/02/2007 | 08:46
שיטת ספירת הכניסות מעוותת מראש.
בלוגים >>
לצפיה ב-'אז מה תגידי על'
אז מה תגידי על
14/02/2007 | 07:24
18 מתוך 53?
זה נראה לך הגיוני?
מוזר...
בלוגים >>
לצפיה ב-'זה הכל מתוך דאגה כלפייך!'
זה הכל מתוך דאגה כלפייך!
13/02/2007 | 21:41
1
בתפוז מכירים את הסיפור על דג הזהב!
והם יודעים שאם את תקבלי יותר מידי כסף, ההצלחה תעלה לך לראש.
אז מתוך רצון אמיתי וטוב של עזרה לזולת, תפוז מקצצים לך קצת בדמי כיס. לא משהו נורא, רק 250 כניסות.
בלוגים >>
לצפיה ב-''
13/02/2007 | 22:10
לצפיה ב-'זה מזכיר לי את הברווז שמטיל ביצי'
זה מזכיר לי את הברווז שמטיל ביצי
14/02/2007 | 23:28
זהב.

אם  אקבל משהו אקבל ואם לא יהיה פחות לאלו שאני אתרום להם.

קחו הכל בפרופורציות נכונות.

ושיהיה לכם חג אהבה שמח.

בלוגים >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ