תהרגו אותי אם אני מבינה..(בוקר טוב)

mami120

New member
תהרגו אותי אם אני מבינה..(בוקר טוב)

אתמול מתוך 400 כניסות שהיו לי בבלוג,החשיבו רק 150. מישהו יכול להסביר לי מה קורה פה? מלבד זאת, מאחלת לכולכם בוקר קסום ויום מוצלח. מאמי

זה פשוט וקל

זאת ספירת התגובות האמיתית שלך עכשיו כשתפוז צריכים לשלם זאת האמת 400 זה הכניסות שהיו לצורך הסטטיסטיקה והצגת התפוז כאימפריה של מילים ויצירה צר לי שנאלצתי לאמת אותך עם זה, יום מקסים

lemony snickets

New member
זה לא ממש ברור

ודי ספקולטיבי מה שאמרת מטר שמונים. גם לי זה קרה: אתמול נכנסו אצלי 542 ונרשמו לתשלום 249. אז או שהמונה דפוק (באחד מה-2) או שעובדים עלינו בעיניים...

lemony snickets

New member
אין לי מושג

איך "פונים לתפוז". אני בטוח שיש נציג הנהלה כאן בפורום שיכול לתת לנו תשובות רציניות בנושא. הם כנראה בוחרים לא לעשות זאת... הסיפור הזה דווקא אמור לעשות יותר הדים. אני מתפלא שכל כך מעטים שמו לב לכך...

הסבר

תגלול את דף הבית הכי למטה, שם תראה בקטן את המילה: "כתבו לנו" ומשם זה פשוט למלא טופס. אל תצפה שהם יראו את ההודעה שלך כאן כי הם לא עוברים כל יום לבדוק את הפורומים.

lemony snickets

New member
זה לא הסבר הגיוני שרוט

אלא אם אתה חושב שישבתי ורפרשתי את העמוד שלי 250 פעם. אני לא כזה משועמם. יש לזה סבר אחר והייתי שמח לשמוע אותו מפי אנשי "תפוז".

לא שלך

הגלישה שלך לבלוג שלך במילא לא נחשבת במדד הגלישה. אני מדבר על רפרוש כשמגיבים או כשעוברים עמודים בבלוג, לא אתה אלא הקוראים שלך.

שמעת פעם על דוד סלבדור

זה היה פעם הקינג של הסנוקר בארץ אולי אני בוטה, אבל מה שאני אומר הוא אמיתי

לדעתי, וזו רק השערה, הם סופרים כל

אדם שנכנס ולא את מספר הכניסות שלו או ההקלקות שלו בתוך הבלוג. וזה בניגוד לסטטיסטיקה, שבה כל הקלקה נספרת.

דנטל

New member
גם בסטטיסטיקות לא כל הקלקה נחשבת

אבל יוזר מסוים לפעמים נספר יותר מפעם אחת בגלל הוספת תגובה ומעבר מפוסט לפוסט. אני מניחה שמערכת התשלום סופרת על פי יוניק יוזרס שזה אומר שיוזר יספר אך ורק פעם אחת. עכשיו רק היה מענין לדעת כל כמה זמן מתחדשת ספירה של יוניק יוזר - יום? חודש? בכלל לא?

אהא.... לא הבנתי כלום.

ayala26

New member
בסטטיסטיקות כן נחשבת

מעבר מרשומה לרשומה. הקלקה על קישורים לרשומות מתוך עמוד בבלוג. זה גם ההבדל בין הגרף של הססטיסטיקה לבין הרשומה "מאיפה הגיע" - ברשומה למטה גם לא תמצא את עמוד הבלוג שלך עצמו מתחת לעמודה "מאיפה הגיע" וזה בעצם יותר קרוב לספירה שהם עושים בשביל התשלומים - רק שאז מורידים גם כתובות IP מחו"ל. כשמישהו מדפדף בתוך הבלוג (ולמה זה לא הגיוני? שמישהו יקרא הלאה או שיפתח קישורים לבלוג שמקושרים ברשומה או ברשימות בצד?) אז הדפים החדשים נפתחים מאותה כתובת IP כך שהמבקר הזה כבר נספר פעם אחת ולכן לא נספר שוב. זה נראה לי מה שהם עושים (וההנחה שלי מתבססת על כך שאני מתכנתת סטטיסטיקות לאתרי אינטרנט
אז מוכר לי ההבדל בין מבקר לבין "מבקר יחודי")

זה אומר שמונים את הכניסות לבלוג

לא את הכניסות לרשומות. אם בבלוג שלך יש רק כותרתרשומה עם 'המשך' אז כל לחיצה על המשך היא 'כאילו' כניסה חדשה אבל למעשהזאת איננה כניסה חדשה אלא אדם שכבר נמצא בתוך הבלוג - זה מה שההגיון שלי אומר. כדאי לא לחשוב על 8 השקלים כי כל ההנאה מכתיבת הבלוג תסתיים.

למעלה