בצער רב אני מודיעה לכם

D o r o t h y

New member
בצער רב אני מודיעה לכם

שהוחלט לסגור את הפורום. אני מודה לכל אחד מכם על תרומתו לקיום הפורום. שמחתי להכיר את כולכם, גם אם באופן וירטואלי בלבד, ואשמח לשמור על קשר עם כל מי שירצה. אם מישהו מכם מעוניין, תוכלו בהחלט לפתוח קומונה במקום הפורום. אם תעשו כך, אשמח להשתתף. בריאות טובה לכולם דורית

שרית(^_^)

New member
שאלה

האם תישאר גישה לפורום לאחר סגירתו ? כלומר, האם המידע הרב שהצטבר כאן במשך השנים ישאר נגיש לחיפוש ? מצער מאד שדוקא "הפורום השני", אשר אמנם "שוקק חיים", אך מנוהל ומתנהל בצורה כ"כ לא נעימה (בלשון המעטה) - חי וקיים, ולעומתו הפורום הזה, שהיה לו פוטנציאל להמשיך להיות מקום חם ונעים להחלפת "חוויות" ומידע בין חולי כליות, מטופלי דיאליזה, מושתלים וקרוביהם - נסגר.
וזו גם הזדמנות להודות לדורית על הניהול וההשקעה עד היום.

Avraham F

New member
חבל ...!

למרות פעילותו הדלילה משהו לאחרןנה, הפורום יחסר לכמה גולשים ביניהם לי. דורית, אשמח, להערה על מידת "אשמתי" בסגירה, אחרת יהיו כמה "חברי מועדון" מפוקפק, שיוסיפו שיזקפו "לזכות" הרקורד שמנהלים נגדי, גם אשמה בסגירה הזאת. תודה שהיית, בשביל גולשים תועי דרך ודורשי מידע, קרן אור בחשכַּת פורומי הנפרולוגיה.

D o r o t h y

New member
בשום פני ם ואופן !!

אתה היית אחד הגולשים המשמעותיים ביותר בפורום, בעזרה לכל מבקש ובידע הרב שלך. אילו היית אשם בדבר מה כבר מזמן הייתי מבקשת ממל לעזוב או במקרה קיצוני חוסמת אותך. אישית אני חושבת שתרמת תרומה רבה ומשמעותית לרוב חברי הפורום, גם אם יהיו מי שיכעסו עלי על שאמרתי את זה. אף אחד לא אשם, פשוט כמו שאמרתי - הפעילות הדלה, אין מה לעשות

Avraham F

New member
חן חן לך דורית ../images/Emo140.gif

מאחל מכל הלב, השתלה קרובה, מוצלחת ובריאות טובה אין קץ. הצלחה בכל אשר תיפני. אברהם פ.

miko007

New member
חבל...חבל...חבל

המון תודה לדורית, היה פורום מקצועי ואנשים איכותיים לעומת הפורום השכן.

D o r o t h y

New member
תודה לכולכם על התגובות החמות, לידיעתכם

קיבלתי הצעה לנהל את הפורום של העמותה לקידום ושמירת זכויות החולה (ע"ר) - כלומר העמותה הירושלמית. http://www.inkf.org.il/ הפורום של העמותה הוא פורום מקצועי ואני מתכוונת לארח שם רופאים מקצועיים בכל תחום אפשרי. אז אם יש בקשות, שאלות וכו' אפשר לפנות אלי במסר או במייל [email protected]

למעלה