אני מציע שתהיה כאן פינה קבועה על קורבנות הפוקימון גו

ה כ ל

New member
אני מציע שתהיה כאן פינה קבועה על קורבנות הפוקימון גו

הנה, אני אתחיל.
2 קורבנות חדשים היום, פצועים בינוני, שבר בגולגולת ופציעה ברגל.
תזהרו שם בחוץ

כן סביר להניח שיהיו גם כמה מתים בחול אנשים ממש נפלו

מצוקים ויש גם סכנה לפדופיליה כי האפליקציה גונבת מידע ובקלות ניתן לאתר ילדים להכניס פוקימון לאיזשהו מקום הילד יגיע והופ יעשו בו מה שיעשו.

לדעתי זו לא אפליקציה מספיק אחראית לתת לילדים קטנים לשחק

אם כבר אולי מבוגרים או ילדים שיודעים שיש להם ראש על הכתפיים

tom martin

New member
אז היום קראתי שהורים

זנחו את בנם הפעוט כדי לחפש פוקימונים..

חוץ ממעכב המשחק הזה נוצר כדי

שאנשים יזנחו את המציאות ויתמקדו בטפל ולא העיקר הסחות דעת. בעתיד הם ירצו שאנשים יהיו עוד יותר מחוברים ל"מציאות חלופית". הפוקימון גו זה שלב לפני שההמצאות הבאות יהיו חיבור אינטנסיבי יותר ועוד יותר מנותק מהמציאות זה משחק ביניים לפני השלב הזה לא מפתיע בכלל מה שסיפרת. עצוב אבל לא מפתיע.

מעכב-מעקב . המשך כי ככה

קל לעשות מה שרוצים בלי שאנשים יפריעו אנשים הופכים כמו זומבים או כבשים ומתעלמים מהמציאות והבעיות שבה. לכן המציאו את הביטוי sheeple-sheep people ובכן התכנון שלהם בעתיד כפי שכתבתי הם משחקים ומציאות רבודה שתנתק אנשים לגמרי מהמציאות

TFNM

New member
אם מישהו נכנס בדלת זכוכית ונפצע זה לא בגלל פוקימון

אם מישהו נכנס בדלת זכוכית ונפצע זה לא בגלל פוקימון,זה בגלל טימטום.
אם מישהו נוהג (ברכב או באופניים) תוך כדי משחק ומשום כך עושה תאונה,זה לא בגלל הפוקימון,זה בגלל טימטום.
&nbsp
זה לא פוקימון,זו הברירה הטבעית.

ה כ ל

New member
אין שום דבר טבעי בפוקימון. זו חברה מסחרית שמרוויחה מיליארדים

לא רק אני אומר שזה משחק מסוכן, מד״א בכבודם ובעצמם פרסמו אזהרה לגבי המשחק הזה...

TFNM

New member
אז?

אין גם שום דבר טבעי בשימוש באנטיביוטיקה,או בחיסונים,לפי ההיגיון שלך שאם משהו לא טבעי הוא לא טוב עלינו גם להימנע מאלו.
זה שהחברה מרוויחה מיליארדים זה רומז על כך שהם עושים משהו נכון.
&nbsp
מנכ"ל מד"א מכנראה מבין ברפואת חירום ואם מד"א יוציאו אמירה אודות הנחיות חדשות להחייאה או משהו בסגנון לא אוכל לחלוק עליהם אך בנוגע לפוקימון הבא ניקח את דבריו בערבון מוגבל. הציטוט הזה מוזר בעיני,המשחק מזהיר מפני שוטטות חסרת תשומת לב במסך הפתיחה.
&nbsp
המשחק עצמו לא מסוכן,כמה אנשים נפצעים בחדרי כושר ומשחקי כדורגל בכל הארץ? כמה אנשים מתו בארץ במרתונים? תאונות אופניים? כל פעם שאנחנו יוצאים מהבית אנחנו מסתכנים,כל פעילות גופנית כלשהי שאנו עושים מסכנת אותנו ופוקימון גו זה סוגשל פעילות גופנית.
כאשר עשרות מליוני אנשים מבצעים פעולה מסויימת שהיא אינה לשבת במשך כל זמן נתון מישהו יפצע מכך,זה פשוט סטטיסטיקה,תמיד יהיו מספיק מטומטמים.

ה כ ל

New member
פשוט כתבת שזו ברירה טבעית

וזו בכלל לא ברירה טבעית, אין שום דבר טבעי בה, ולכן כתבתי שאנשים נפגעים כדי להעשיר חברה מסחרית.
נו, טוב, שיצחקו כל הדרך עד לתביעה הייצוגית...

&nbsp

TFNM

New member
WOW

מה שאמרתי זה שאלו שמתים כתוצאה מהמשחק הם החלקים החלשים במרקם האנושי ושזו דרכה של האנושות (או במקרה הזה "טבע") לנקות את עצמה מן הגנים של אלו,שכן אלו ימותו ולא יזכו להוריש את הגנים שלהם לדור הבא (וטוב שכך).
&nbsp

ה כ ל

New member
מזכיר דברים שהיטלר אמר...

ופרופ׳ ליבוביץ׳ מסביר:
&nbsp
אם אנו מבטלים את ההנחה המוחלטת, הבלתי-מנומקת, שאסור ליטול חיי אדם; אם אנו מוצאים נימוקים לצמצמו ולהגיד: בתנאים מסוימים נטילת חיי אדם אינה פשע, אלא מעשה חסד - ניתן לצפות מראש את התוצאות. פתאום יתברר לרבים, שהעולם שורץ יצורים אנושיים שבחיסולם יש משום עשיית חסד. ההונאה העצמית - לעיתים הכנה - שהם מתכוונים לגמול חסד ליצורים העלובים ההם, תחפה על הדחף לגמול חסד לעצמם ע"י חיסולם של אחרים, שקיומם מפריע למחסלים או מעיק עליהם. לפיכך אני אומר: גם אם התגובה הרגשית הכנה שלי על מצבים מסוימים, שבהם מצויים בני אדם מוכי גורל, הוא ש"טוב מותם מחייהם" - אסור לו להישמע לרגש זה. אפשרות קיומנו האנושי בצוותא מותנית בכך, שלא ניגע בהנחה של איסור נטילת חיי אדם. חלילה לנו להעלות את המושג lebensunwert - חיים חסרי ערך. היטלר הוא שקבע שיש "חיים שאינם כדאיים", והוציא להורג 70 אלף חולי נפש או חולים ובעלי-מומים חשוכי-מרפא - משום שחייהם "חסרי ערך" ואינם כדאיים לחברה, וכל המשחרר אותם מחייהם העלובים ומשחרר את החברה מהם - הרי זה משובח."
&nbsp
~ ישעיהו ליבוביץ׳

ניעמס לי שכל מה שקשור לפוקימון מסיים בהילטר!

אבל מה שמתחיל היה ניתן לציל חיי אדם\נפש חיה או משהו בערך גדולה כנפש אחרת
מה שיתחיל כמו משחק שעשועים ניגמר במילה מוות?! תסכימו איתי שאם הילטר היה מציייל נפש אחת או אחרת משלו אז סיפור שלנו היה מתחיל ומסיים טוב מעבר למצופה! אבל... אל תשים יפנים\סינים(פוקמונים) בשוואה לשואה כי זה משהו מזעזע!
כמו מיאו\מיאטו מי שזוכר סרט ראשון של פוקימון ממחיש קצת את הנושא הזה!
אז רק שתבינו מה שרק דיימנתם זה קרה באמת!

למעלה