כל מי שיש לו עדיין קלפים

יפוצץ תרתי משמע

קודם כל בוא נראה אם יהיה לנו רוב של לפחות 10 שחקנים ואז אני אעלה סקר לאיפה רוצים לעשות את הטורניר

Yurismaster

New member
אז קדימה! אני בטוח שיש כאן לפחות

עשר עם קלפים...והחבילה שלי ברמה יותר גבוהה, פחות אנרגיות יותר טריינרים ופחות פוקימונים...אני אביס את כולכם מוהאהאהא! תגידו....יש איזה פרס למנצח בטורניר? כי הייתי מת לזכות באיזה קלף נדיר וחביב...

Yurismaster

New member
מה עם אור? לא רואים אותו...בטח גם

הוא יוכל להשתתף בטורניר! בטוח שיש לו קלפים...

אור אמר שאין לו אז נמנה אותו לשופט

אם הוא רוצה ואם אתם רוצים להתחרות על פרס אפשר לארגן קצת כסף משהו כמו 20 שקל פלוס מינוס מכולם ונקנה איזה קלף נדיר שהזוכה יזכה בו

walking

New member
אממ

"אני שם בערך 30 אנרגיות ו-18 פוקימונים ו-12 טרינרים ואין עלי". אולי בדק הזה אתה משתמש במשחק הקלפים של הגיימבוי? כי שם אין המון טריינרים טובים.. :\

Yurismaster

New member
אני מסכים....עם נשיג 200 שקל

וקצת יותר, נוכל לקנות shining mewtwo שיעזור לדק שלי מאוד!

מה זה משנה מה זה זה עיקרון של

פרס סימלי גם עם זה יהיה גולטיון אור סמטינג זה בסדר:)

Yurismaster

New member
כן..אתה צודק...ומה עם מלאכית16? היא

רשמה באחד השירשורים שיש לה קלפים....אם כן, כבר יש לנו 7

הכי טוב אני פותח עכשיו שירשור

שאני שואל מי מוכן להשתתף בטורניר רק שירשום כן או לא בלי יותר מזה!

Yuske

New member
אני לא רוצה ליהיות המינאק שבקבוצה..

אבל יש לי שייניג מיוטו להחלפה....

Yuske

New member
טוב....

א) מארצות הברית....(עזבו סיפור ארוך שסיפרתי אותו לפחות אלף פעם השנה...) ב) בקלף רואים את מיוטו (זוהר כזה מגניב בערך) מושיט יד קדימה (יש קלוז-אפ מהכתף שלו...) יש לו שתיי מתקפות שצורכות 2 או 3 אנרגייה שונים ו70 או 90 HP (לא זוכר או כאן איפהשהוא...) ב) בוודאי שאני רוצה להשתתף! (רק תשלחו לי את הפרטים דרך האי-מייל או משהו-שלוחצים על השם) ג) ברגע שהסורק שלי ישוב לתחייה אני אפרסם תמונה...

walking

New member
בלע

בלי להעליב אני לא אתרום כסף בשביל לקנות קלף אחד שהוא לא טוב. -_- אני לא אוסף קלפים בשביל הנדירות שלהם, אלא בשביל הדק..

למעלה