תגידו

Warcraft3

New member
תגידו

מתי תגיע העונה החדשה לערוץ הילדים? היא הייתה אמורה להגיע כבר לא?

gloom

New member
המניאקים האלה

נדמה לי שהם הולכים לשים את זה רק בחופש הגדול נ.ב ------ אולי תפסיק עם התמונות וורקרפט האלה נדמה לי שהבנו שאתה אוהב וורקרפט 3

yoo

New member
יש בעייה לכבלים

עם וורנר ברדרס... שימו לב שכבר אין סדרות של וורנר באף ערוץ וורנר מחזיקים בזכויות של פוקימון על חצי הכדור המערבי...

Warcraft3

New member
זה כל התמונות שיש לי........

פעם הבאה אני ישים משהו אחר ^^

Yurismaster

New member
זה לא יכול להגיע יותר מדי מאוחר

כי יש כבר את הפרסומת של אחר צהריים יפני...לא? ונראה לי שהם ישימו את יוגיאי בפסח יחד עם פוקימון...זה די הגיוני...אבל מה עם בייבלייד ודרגון בול? שיעיפו את בייבלייד בשמחה אבל דרגון בול הם לא יכולים להוריד עדיין הם אפילו לא קרובים לסוף הסדרה

אל תצפה לזה לפני החופש הגדול לפחות

לפני חצי שנה בערך פרסמו באתר של ערוץ הילדים שפוקימון תחזור במהלך חודש מרץ (שכבר עומד להסתיים). אחרי כמה חודשים הם שינו את זה ללקראת הקיץ ולא מזמן ראיתי שם גם במהלך החופש הגדול. כמו שאמרו פה כבר לחברות הכבלים בארץ יש בעייה עם חברת Warner האמריקאית שמחזיקה בין היתר את הזכויות על השידור של פוקימון. כל הסדרות שנקנו מוורנר כבר לא משודרות בארץ כרגע (אני חושב שמכושפות הייתה האחרונה שירדה בחמישי האחרון), ובגלל זה כל הזמן דוחים את השידור של העונה החמישית. אם היו משדרים את פוקימון בקרוב תהיה בטוח שכבר היו פרסומות על זה, כרגע עד כמה שאני יודע יש רק ליוגי הו. בקשר לבייבלייד, הם כבר שידרו את על הפרקים שיש להם, הם סתם שמו שידור חוזר אולי במקום מתי שהיה צריך להיות פוקימון. בקרוב יוצאת לזבל הזה עונה חדשה ביפן עם אנימציה אפילו יותר גרועה, אני מקווה שזה לא יגיע לפה בקרוב @_@ ודרגון בול זי, עד כמה שאני זוכר מהאתר שלהם הם עדיין לא רכשו את כל הפרקים של הסדרה אבל הם מעוניינים. ויש סיכוי שהם ירכשו בקרוב גם את דרגון בול. לא שזה מעניין אותי

Masteron

New member
יש פאשלות לערוץ הילדים

אני בטוח שלקראת סוף החופש הגדול הם יגידו: "פוקימון, בקרוב" ובכל זאת ידחו את זה....

למעלה