שמתם לב שהצלחנו להחיות את הפורום

Yurismaster

New member
שמתם לב שהצלחנו להחיות את הפורום

משמעותית? זה טוב.... תגידו, איך אתם מעדיפים לשחק ברובי וספיר, בגיימבוי או באימולטור במחשב? אני אישית מעדיף גיימבוי.....יש כבל וזה נייד ויותר כיפי!

Yurismaster

New member
בגיימבוי קולור שלי באמת לא

רואים הרבה אבל באדוונסד יש אור פנימי...בעצם, המסך כל כך טוב שיש לך אפילו פלאג-אין של טלוויזיה! שאני אעלה סירטון של זה? רואים ממש יפה

Warcraft3

New member
...................................

אין מה להשוות בגיים-בוי זה ניראה הכי טוב נקודה....

Digi Lista

New member
כול הכבוד על ההחייאה../images/Emo13.gif

הפורום לא היה ממש מת גם קודם(אישית אני למדתי מכאן המון וגם מאור באופן אישי),אבל נחמד שמתחילים להתעורר
...

gloom

New member
האדבנס עדיף

אבל מישהו יודע איך אני יכול לראות את זה על הטלוויזיה כי יש לי אדבנס וורס וטקן (אני אלוף בטקן לגיימבוי) והייתי רוצה לראות את זה על מסך מלא

yoo

New member
ברור שבגימבוי אדואנס...

אני לא אשחק בזה הפעם באימולטור... אני אחכה שכל ה "ארבה" ירד מהסטוקים של אמאזון, ואז אני אזמין את זה.

Yurismaster

New member
אז למה כל כך הרבה אנשים משחקים

במחשב? זה כבר לא אותו דבר כמו לגמור את המשחק בגיימבוי בפעם הראשונה..

yoo

New member
למה? פשוט...

חחחחחחחחח לא להעילב כל שחקני הפוקימון באימולטורים למיניהם... פשוט, אנשים בארץ קמצנים, לא בא להם להנות ממלוא אפשרויות המשחק (קרבות והחלפות) והמוצרים בארץ יקרים מידי...

Warcraft3

New member
נו באמת

מה אתה רוצה? רובי/ספיר עדיין לא הגיעו בכלל לארץ!

Warcraft3

New member
אחי......

אני יודע שאפשר להוריד אותם משם. כי הורדתי אותם משם ואני משחק בפוקימון ספיר באימולטור. אני וחברים שלי קונים GAME BOY ADVANCE במיוחד בשביל פוקימון רובי/ספיר וגם בשביל המשחקים האחרים של המכשיר כמובן. תיראה מה שאני נותן כדי להשיג את המשחק.

yoo

New member
חחחח האמת היא...

שגם אני קניתי גיימבוי אדואנס במיוחד בשביל המשחקים האלו (שפעם בשמם האינטרנטי נקראו: "פוקימון אדוואנס") אבל פשוט... קניתי את זה בשנת 2001, לא ציפיתי שזה יצא בשנת 2003!!! :) בקרוב אזמין את זה מאמזון או משהו... ואני לא משחק בזה באימולטור כדי לא להרוס לעצמי את הציפייה! ^^

למעלה