הגעתי לעיר פלארבור מה עושים עכשיו??

digiash

New member
לך לרכבל שנמצע באזור הכניסה למערה

עם פוקימוני האש... צוות אקווה הסתלק ואתה יכול להכנס...

silverm00n

New member
יש ! תודה רבה!

זה מה שמעצבן במשחק הזה בחיים לא הייתי מנחש שצריך לחזור לשם

digiash

New member
גם אני לא היתי מנחש... אמרו לי...

וזה שאמר לי ידע רק כי הוא הלך על-פי פתרון...

silverm00n

New member
מי זה DEVON ? ואיפה הוא נמצא?

אני חושב שאני צריך ללכת אליו... יש לי מאובן ואיזה אחד אמר לי ללכת אליו

silverm00n

New member
בקיצור... שוב נתקעתי

הלכתי לעיר עם המכון אש ניצחתי את הרעים השחורים האלה והדלקתי את המתג שהיה צריך להדליק . לקחתי את המאובן מהמדבר מה עכשיו?

digiash

New member
איזה מתג? איפו שכל המגנמייטים

והוולטורבים? (אתה כיבית אותו לא הדלקת...) אם כן אז לך תדבר עם מנהיג מכון החשמל והוא יביא לך TM טונדר בולט.... יש לך כבר שחייה נכון? אם כן אז לך למזרח העיר עם חנות האופניים (לך למים) ותשחה לכיוון מזרח {זו שחייה קצרה של כמה שניות) נ.ב אני עוד לא לקחתי מאובן כי אני לא יודע מה יותר כדיי ואפשר לקחת רק אחד... {אני מחכה שPOKEMONPALACE יעשה וולק טרו ופוקדע לרובי וספיר ואז נראה...)

silverm00n

New member
עוד פעם נתקעתי

הגעתי לעיר LICYOVE ושפ במים ראיתי מערה של צוות אקווה האלה... נכנסתי הם אמרו לי שהבוס שלהם בעיר SLATEPRT אז עפתי לשם וראיתי שגנבו לאיזה אחד משהו שם.. זה היה ליד בית עם מלא אנשים ועכשיו אני חושב שאני צריך למצוא את הבוס לא ? איפה הוא ? נ.ס שחיתי שם באיזור ומצאתי ספינה נתושה נכנסתי נלחמתי בכולם ... אז אם היה צריך לעשות את זה עשיתי

digiash

New member
זה קצת מסובך... כנס לMSN

נ.ב אתה לא היתה חייב להכנס לספינה הנטושה זה רק בונוס נחמד עוד נ.ב נכון היה שם חדר עם מים שחורים כאלו? אפשר לצלול במים האלה אבל קודם אתה צריך להשיג HM שחייה ואת התג ה7

digiash

New member
לאאא!!!!!

הצלחתי להכנס לPOKEMONPALCE וחשכו עיניי כשראיתי את רשימת המתקפות של טורצ'יק וההתפתחויות שלו... בגלל שלא פיתחתי את טורצ'יק לפוקימון לוחמה/אש מתיי שהיתי צריך ובמקום זה השארתי אותו רק -אש- טורצ'יק שלי איבד את ההזדמנות ללמוד מתקפות לוחמה... ועכשיו זה כבר מאוחר מידיי בגלל שהוא כבר ברמה 44-45 בעעעעע!! טוב לא נורא... במילא ההתקפות האלה דיי עלובות... ובזכות זה שלא פיתחתי אותו זכיתי במשהו... הידעתם שרק טורצ'יק לומד להביור בצורה טבעית? לא? ממש חבל עליכם... נה נה נה נה... הטורצ'יק שלי יודע להביור! והבלזיקנים שלכם לעולם לא ילמדו!! (אלה עם כן תשתמשו בTM)

digiash

New member
נ.ב

עכשיו אני אתן לטורצ'יק להתפתח ואז אני האמן אותו לרמה 50 ושוב אתן לו להתפתח...

Houndour

New member
ידעת שלא משוויצים לפני שיודעים

מה יש לאנשים אחרים? לא?? ממש חבל עליך... הטורצ'יק שלי ברמה 53 והוא יודע יפה מאוד להביור, סלאש ועוד כל מני מתקפות נחמדות ואני סותם. אז סייג לחכמה - שתיקה אוקיי?
אגב, זה באמת מפתיע לגלות כזה מערך מתקפות שונה לפוקימון שלא מתפתח מהתפתחות שלו...

למעלה