שרשור טיולי סופשבוע (חורף/מים/שלג/חמין ותה חם)

מהמם ביופיו! תפסתם את הרמה בשיאה

גם את הנרקיסים תפסתם בשיא! מעולה

ברוך הבא לפורום
בהחלט סיקור מרתק
גם אני הגעתי לראות ולהרגיש את השלג... אבל לי זה לקח 20 דקות... לפעמים פריפריה צפונית זה יתרון

סיור זהיר בהר אדיר
הפעם שלג לא ירד לנו בחצר
כנראה שהתרגלנו לטוב

המטרה מצפה הר אדיר. האמצעי רכב פנאי שטח 4X4 ליסינג. המטרה הושגה בליווי חרדות קלות. שבוע טוב לכולם!

מילי29

New member
מבצר קאקון
לאור התחזית טיילנו קרוב לבית, אבל באתר שטרם ביקרנו בו! למזלנו, נהננו במשך כל הבוקר משמש ושמיים כחולים.
גן לאומי מבצר קאקון נמצא בעמק חפר. הוא חינאמי (טוב, אין בו ממש הרבה...). סה"כ טיולונצ'יק קצרצר בנוף יפה (והיתה גם ראות מעולה). יש גם שולחנות פיקניק, למי שרעב...לא הייתי באה מרחוק במיוחד.

אלעד 1975

New member
המבנה מגודר? בסכנת התמוטטות?
אני גם מתכנן לטייל במקום,אך בשילוב אתרים נוספים באיזור, לאו דווקא טיול קצר.

מילי29

New member
והיום - שלג!
"הברזנו" כולנו, גדול כקטן מהמסגרות ונסענו לרמת הגולן. הארכנו את הדרך ובהלוך וגם בחזור נסענו דרך הכינרת (כל פעם מצד אחר). הנוף פשוט משגע. קריאות התפעלות נשמעו באוטו שוב ושוב, בעיקר מאלה שישבו מקדימה
.
עצרנו בחניון של עין זיוון ושיחקנו בשלג, כולל איש שלג עם אף גזר שהבאנו מהבית. היה היום יום שימשי ונעים, ככה שאפילו לא היה קר במיוחד. אח"כ "תדלקנו" ב"דה קרינה" בקיבוץ עין זיוון. לא "נפלתי" מהשוקולד שם. לדעתי, אם כבר, של "גליתא" בדגניה עדיף (יותר עדין ופחות מתוק).

מילי29

New member
כוכב הירדן
בדרך חזרה מהגולן הביתה, עצרנו סופסוף בכוכב הירדן (בן הזוג מנסה "לדחוף" ביקור שם בכל הזדמנות).
שקט ושלווה, נוף משגע, ראינו גם שועל חמוד וצבי! אבל המקום בשיפוצים כרגע (למטרה חיובית - הנגשה לנכים), אז למי שאין מטמון קצת חבל לשלם עבור חלק די קטן מהמבצר.
מה שכן, חניון הלילה נראה חביב!

מילי29

New member
תודה!
בדיוק התלוננתי לבן זוגי, שגם במצלמה בנייד החדש התמונות יוצאות לא טוב. הוא ניסה לשער, אולי העדשה מלוכלכת, אולי אני לא ב"מוד" הנכון ואז הדרדק בן ה-4 הציע: אולי את לא מצלמת טוב"?

אלעד 1975

New member
הלכנו לאחת מגבעות האירוסים של נס ציונה

אין רמז לאירוסים, אפילו כלניות לא ראינו (אם כי בשבוע שעבר ראינו כלניות בנס ציונה במקום אחר), אבל המון סביונים.
תמונות (מהטלפון ) למרגלות הגבעה (גבעת התור למעוניינים. מאד מצועצע ומוקף בגני שעשועים) מצורפות.

למעלה