תחרות התמונות "ילדים בטבע" - איחוד שרשורים

תמונה מרגשת מימים יפים יותר בכרמל

כשחשבתי על תמונת טיולים, הראשונה שעלתה בראשי היא זו. התמונה צולמה על שביל ישראל ברכס כרמיה שבכרמל. אחד השבילים היפים שהיו על הרכס האהוב עלי כל כך, אהבת ילדות. מעבר לנוף שכנראה היה ועלה בלהבות, התמונה היא האהובה עלי ממאות (ואולי יותר) מהתמונות שצילמנו בעשרות רבות של טיולים, זו מרגשת אותי. במהלך הטיול, נשמעה מוזיקת טראנס חזקה. האיש שלי וחבר שטייל איתנו, הלכו לראות במה דברים אמורים ואני המשכתי כמה דקות לבד עם ארבעת ילדינו. קטע המסלול דרש מיומנות ומאיה ויובל (בתמונה בני כ10) מהרו לעזור לשירה ורוני (בתמונה בנות כ4.5) לרדת למטה בבטחה. העזרה של הילדים זה לזה בטיולים תמיד מרגשת אותי מחדש. עוד סיבה נפלאה לצאת אל הטבע ולהתמודד יחד כמשפחה. הפעם גם הצלחתי לתעד את העניין....

נתי

New member
המקום שבתמונה לא נשרף ועודנו ירוק

אאל"ט התמונה צולמה בדיוק בירידה למערת ישח. כל שביל ישראל מחניון רקית ועד חניון אורן שרוף, למעט הנקודה הספציפית שבה נראים ילדייך בתמונה שהיא אי ירוק בים שחור.

אלעד 1975

New member
זוכר את התמונה היפהפיה הזאת

בזכותה הגעתי לאחר מספר חודשים לעין שוקו.

julia75

New member
מי שמגיע לבריכה מקבל בונוס.

בבריכה יש דגים צבעוניים גדולים. מקום מקסים ומטופח על ידי משפחה שהקימה את המקום לזכר בנם חייל שנהרג. חשוב לשמור על נקיון.

the mush

New member
אוי לא,הרסת לי הכל...

מה קשור דגים?!

julia75

New member
לא אמרתי כרישים ,רק דגים.חחח.../images/Emo6.gif

מבינה אותך. גם הילדה הגדולה שלי לא נכנסה למיים בגלל דגים. אבל זה שטויות . מקום יפה בטירוף. יש משם נוף מדהים!

anguly

New member
שוויצריה הקטנה - תמונות מלפני שנה וחצי

התאומות שלי אז בנות שנתיים וחצי בטיול הראשון הרציני שלהן
היום עננת כתבה לי שהחלק הזה ניצל, אני מקווה שזה נכון - זו פנינה של ממש.

למעלה