על בועות ותחרות

RieM

New member
במילה אחת

מ-ד-ה-י-ם !!!! וואוו !! אין לי מילים !!
כל הכבוד לדוגמניות היפהפיות והסקסיות לצייר המוכשר עם מכחולו הזריז הצלם המוכשר ומצלמתו הזריזה המאפרת שאיפרה ונתנה את הליטוש הסופי וכמובן לבנו, מנהל הפורום, שהפיק והסריט את כל הארוע הזה. Chapeau לכולכם !

RieM

New member
עדיין מגיע כל הכבוד ../images/Emo45.gif

מעניין פה
שווה לבוא ולבקר אצלכם בפורום.
מה שכן, עכשיו הצבתם את הרף גבוה מאד ..

Tamar Lev

New member
מדהים!!

אהבתי אהבתי אהבתי!! הציור גוף על הדוגמנית ה2 נראה אמיתי לגמרה! ח"ח על הכל!

JOYE האחת

New member
אהבתי מאדד!!

יצא מאד מיוחדדד...!!!! האיפור במילה אחת משגעעעעעעעעעע...!!!=) והצילום כמו תמידד...אין מילם... אהבתייי

hadasusha

New member
../images/Emo99.gif וואו בהחלט הפקה מדהימה!

כל התגובות פה נכונות.. בהחלט הפורום במיטבו. כ"כ יפה, יצירתי, מיוחד ומדהים! ח"ח לדוגמניות (שיצאו הכי מחמיא בעולם) האיפור מדהים... הצילום מדהים... הכל ממש יפה! כל הכבוד...

Gal Nissan

New member
הפקה מדהימה!

כל הכבוד למוטי ולדוגמניות ולכל מי שלקח חלק..מהמם פשוט!!

lirifashion

New member
בכללי מעניין מאוד - רק חשוב לציין

לגבי האיפור של רויטל פרנקו - למי שעבד עם רוי ומכיר אותה מדובר בבחורה מקסימה, מלאת מרץ ואהבה למקצוע שנוסעת ברכבה הקטקטן בכל רחבי הארץ בשביל הפקות אופנה ומשקיעה בהפקה כאילו כל הפקה היא לפחות קטלוג לחברת ענק בחו"ל. רוי מקצוענית ואני אישית מעריך אותה מאוד הן כאדם והן כמאפרת. חוץ מזה שהיא חולונית אז... יש אחוות ערים :) כל הכבוד.

good girl 21

New member
כל מילה שלך נכונה ב100%

יום עבודה איתה זה משהו מטורף שאי אפשר לתאר... היא בן אדם כל כך כיפי וכל כך מצחיק. והכי חשוב היא מאפרת מדהים. :)

RaphRider

New member
../images/Emo45.gifתודה, וחזרה לשאלה...../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

תודה לכל העוסקים במלאכה, שהרימו את הכפפה, ויחד ניסינו לענות לשאלה שהעולתה בפורום בעניין איפור גוף = עירום - כן או לא? האם זה דבר שדוגמנית יכולה לעשות, וזה אוקיי, לעומת עירום טבעי וזה כבר לא ממש בסדר ... אז מי מכן היתה מוכנה להצטלם בהפקה שכזו ? ולמה זה שונה מעירום ? .... עד כמה שאני רואה זה עירום ... תודה רבה רבה ל ... בנו ריינהורן המנצח על ההפקה מוטי שמש המוכשר בטירוף! רויטל פרנקו על השלמת המראה אנה ליסה והחבר שהיה למשענת קרן אבני האמיצה בתחרה שחורה תודה לכל המגיבים

אם כבר מרימים כפפות...

בכל מקרה, אני מוכנה להצטלם בעירום חלקי עם ציור גוף מלא. לגבי השוני, מה שלא נגיד ולא נעשה, זה שונה מאוד, פשוט כי לא נחשפים האיברים האינטימיים, נשאר רק מקום לדמיון. עובדה חיה, בתמונות של הבנות, לא רואים את הפטמות ואת שאר הירקות...

לדעתי מבחינת ערום

רוב הבנות שלא יצטלמו בערום חלקי גם לא יעשו את זה אפילו אם מדובר בציורי גוף... תקנו אותי אם אני טועה בנות. אם את מישהי שבחיים לא היתה מוכנה לעשות תמונה עם ציצים חשופים יפה ומאובזרת ככל שתהייה אבל כן היית מוכנה להצטלם בדיוק כך - אשמח לשמוע. אבל באמת - בלי חארטות.....

למעלה