סיכום שבועי

../images/Emo66.gifסיכום שבועי../images/Emo66.gif

טיפה באיחור, אבל העיקר הכוונה :) דוגמני/ת: צלם/מת: דברים טובים: דברים רעים: תוכנית טלויזיה של השבוע: סרט: שיר/ים: התחדשות: בילוי: מאכל: ציטוט/משפט השבוע: אדם שעשה לך את השבוע: תוכניות שלך לשבוע הבא: ובכמה מילים: ולא לשכוח את תמונת השבוע :)

../images/Emo68.gif סיכום השבוע המדהים שלי

דוגמני/ת: בת דודה הקטנה שלי :) צלם/מת: אבי משולם דברים טובים: צילוווווווווומים ! איזה יום מדהים זה היה, נהנתי מכל רגע :) ובכללי, אווירה טובה כזאת כל השבוע... דברים רעים: אין תוכנית טלויזיה של השבוע: מה אתם הייתם עושים ? :) סרט: החיים יפים שיר/ים: wondelwall - oasis שיר מדהים
התחדשות: תמונות כמובן
בילוי: מסעדת פסטות נחמדה בתל אביב מאכל: פסטה ציטוט/משפט השבוע: אין דבר העומד בפני הרצון אדם שעשה לך את השבוע: המאפרת של הצילומים - מיטל. תוכניות שלך לשבוע הבא: לימודים וזה כל מה שאני יכולה לספר
ובכמה מילים: היה מהממם השבוע :) ולא לשכוח את תמונת השבוע :)

יאללה נזרום...

דוגמני/ת: גלית גוטמן צלם/מת: יריב פיין דברים טובים: הבטחתי לעצמי שהחודש הזה לא אעשה שופינג כלל ועד כה אני עומדת בהבטחתי וזה לא קל בכלל!! דברים רעים: מחפשת דירה בראשל"צ כבר חודשיים תמימים ובגלל הכלבים שלי אף אחד לא מוכן להשכיר לי דירה :( תוכנית טלויזיה של השבוע: הלוחש לכלבים סרט: שנים שלא ראיתי שיר/ים: כל הדיסק של GAGA - הוא פשוט טוב. התחדשות: מוזכר לעיל בילוי: קמפינג בנחל חצבני מאכל: מוזלי בקפה הלל ציטוט/משפט השבוע: שוב פעם קיבלת דו"ח??? אדם שעשה לך את השבוע: הלוואי והיה אחד כזה תוכניות שלך לשבוע הבא: בעזרת השם למצוא כבר בית!!!!!!!! ולהרשם למכינה באונ' ת"א ובכמה מילים: אה ייאי יאיי

למעלה