האתר החדש, ו DOME AGENCY

RaphRider

New member
האתר החדש, ו DOME AGENCY

היי חברים. באמת הרבה זמן לא יצא לי לבקר בפורום, ונראה לי שאין זמן יותר טוב מעכשיו :) רציתי לעדכן את החברים בפורום במספר דברים, שיתכן ויענו על מספר שאלות שנשאלות כאן בפורום. ראשית אני שמח לבשר על השקת האתר החדש שלי לפני מספר ימים - www.raphaelbendor.com באתר תוכלו למצוא מעבר לתיקי עבודות בנושאי צילום שונים, גם את בית הספר לצילום בו אני מעביר קורסי צילום לכל הרמות וסדנאות בנושאי צילום למתקדמים. את חברי הפורום יכול להיות שאיזור ה DOME יעניין יותר. DOME AGENCY היא "סוכנות" הייצוג שלי , בשיתוף עם תומר חכים, שאני מאמין שחלק מבנות הפורום כבר פגשו או דיברו איתו. כידוע בארצנו הקטנטונת סוכנויות דוגמנות רבות ואין כל צורך בסוכנות נוספת. אין אנחנו מתיימרים להיות סוכנות דוגמנות אשר תכבוש את צמרת הקמפיינים המועטים שיש בארץ. הסוכנות שלנו פונה אל קהל הצלמים ההולך וגדל. יחד עם בית הספר לצילום הביקוש הולך וגובר מאת צלמים מתקדמים אשר רוצים לצלם לשם האומנות ולא לשם הפוסטר באיילון. צלמים אשר מחפשים לאו דווקא דוגמנית מעל 1.74, אלא שיותר מעניין אותם שיהיה לה קעקוע מעניין, או שתהא יפיפיה ומלאה. כן, יש לנו גם פניות לקטלוגים, לצילומי איפור ושיער , לפרסומות בטלויזיה ואף למופעים. השאיפה שלנו הוא, כשם הסוכנות - DOME, להיות בית בו יוכלו הצלמים למצוא את אותן דוגמניות, מודליסטיות, מצולמות (ואני מתכוון לנשים וגברים כאחד), מוצגות בצורה מקצועית ומכובדת מצד אחד, ומצד שני אותן דוגמניות יוכלו לדעת שגם להן יש "אבא" שדואג להן - שמציג אותן בצורה מכובדת, ואף מייצר עבורן עבודה. מעבר לפניות שאנו מקבלים מצלמים, סטודנטים, מאפרות , מעצבי שיער ולקוחות אופנה אחרים אנו מפיקים סדנאות צילום לצלמים, וכך גם דואגים שגם אותן דוגמניות מקועקעות בכבדות יוכלו להשתתף בסדנאת צילום פינאפ לדוגמא.אנו נדאג שהצלם שפנה אליהן בפייסבוק לצילומים הוא באמת צלם רציני, גם אם הוא אינו מצלם את הקטלוג הבא של קאסטרו, וכי התמונות אותן יפרסם יפורסמו בטוב טעם ובשמירה על שמה הטוב של הדוגמנית. בנוגע לדרישות קבלה - אין לנו הגבלת גובה מיוחדת, ו/או הגבלת משקל לדוגמא. יחד עם זאת אנחנו כן מחפשים אסטטיות, יחודיות ויופי. אנחנו לא מקבלים כל אחת, אך אם נמצא שאת מענייינת לצילום ולדעתנו ירצו לצלם אותך צלמים ברמות שונות, תוכלי לדגמן בסדנאות ואף בפרסומות ו/או קטלוגים , בהחלט יש על מה לדבר. אם מצאנו שהדוגמנית מתאימה, אנו נדאג לצילומים שיתאימו לייצוג הולם. אנחנו לא מוכרים לאף אחת בוק, ואף אחת לא חיבת שיהיה לה בוק בכדי להתקבל. בוק זה לא תנאי לקבלה. אם הדוגמנית מתאימה בעינינו אנו נזמן אותה לצילומים אשר יקנו לדוגמנית תיק עבודות מכובד ומקצועי ונסיון שתרכוש ויעזור לה להתמקצע כדוגמנית צילום. אנו עובדים בהסכם פתוח. הסכם פתוח אומר שכל מיוצגת חופשייה לעבוד עם מי שתחפוץ ואף יכולה למצוא ייצוג נוסף. אנחנו לא מגבילים את הדוגמניות בקבלת עבודות חיצוניות לאלו שאנו נספק, ואין לנו כל חלק ודרישה לרווח מכאלו עסקאות. על עבודות שאנו מספקים לדוגמנית אנו מוספים עמלה בפני הלקוח שאינה יוצאת מכיס הדוגמנית. אם יש עבודות שהדוגמנית מביאה לסוכנות ורוצה שאנו נטפל בהן, אנו מוסיפים עמלה נמוכה יותר. נראה לי שזהו על קצה המזלג. אני מעלה את ההודעה ופותח את השרשור כדי להקדים כל מיני שמועות ממקורות שניים, שלישים, שמעתי מהבת של הדודה שהייתה אצל בן דור בטסטים וכאלה ... אני אשמח לענות לכל השאלות שיש לכם בנושא כאן או בפרטי. שוב אני מזמין את כולכם להכנס להציץ באתר החדש. אשמח לתגובות , הארות והערות. צלמים, אם מופיעות בייוצג דוגמניות תמונות שצילמתם ללא קרדיט כראוי (לצערי לא כל הבנות זוכרות מי צילם אותן ומתי), אני אשמח להוסיף כמקובל. שלכם, רפאל בן דור

למעלה