סיכום שבועי

../images/Emo221.gifסיכום שבועי../images/Emo221.gif

**כי הרבה זמן לא היה אחד כזה
** דוגמני/ת: צלם/מת: דברים טובים: דברים רעים: תוכנית טלויזיה של השבוע: סרט: שיר/ים: התחדשות: בילוי: מאכל: ציטוט/משפט השבוע: אדם שעשה לך את השבוע: תוכניות שלך לשבוע הבא: ובכמה מילים: ולא לשכוח את תמונת השבוע :)

../images/Emo23.gif..הרבה זמן שלא נכנסתי

דוגמני/ת: צלם/מת: דברים טובים: בחופש מהצבא כבר בערך שבועיים.. דברים רעים: יש פה ושם סרט: פרשס שיר/ים: beyonce- heart broken girl התחדשות: ג'ינס קצר גזרה גבוהה.. בילוי:3 פעמים בשבוע ארומה בסינמה סיטי החדש..מטר מהבית :) תוכניות שלך לשבוע הבא: לחזור לשגרה..לצאת קצת יותר.. ולא לשכוח את תמונת השבוע :)

barbie101

New member
יאו התגעגעתי לזה..:) דרך אגב שלום לכולםם../images/Emo13.gif

דוגמני/ת:אין מישהי ספציפית .. כולן כ'כ יפות .. =) צלם/מת:ליאווררר קלדררווו !! דברים טובים:שבת מושלמת עם החבר שלי.. דברים רעים:מתה לסיים תשירות כבר.. בעעע תוכנית טלויזיה של השבוע:כישוף סרט:אלוהים ליום אחד של גי'ם קרי מומלץ בחום רב חח שיר/ים:trina feat. diddy & keri hilson - million dollar girl כ'כ מזדהה חיחי התחדשות:או אה ... קניה בקסטרו , תיק 4 גי'נסים טישריטים מתוקים מפוקס סניקרס וגופיות סבא לבנות .. :) בילוי:לא יצאתי השבוע.. =] מאכל:סללטט טונהה ציטוט/משפט השבוע:בין המצוי לרצוי.....יש את החלום כפיצוי ;) אדם שעשה לך את השבוע:חבר שלי ואמא המדהימה שלי תוכניות שלך לשבוע הבא:לסיים אותו ? חח :) סתם מספרה ושיזוף לעבוד עליו טיפ טיפה .. ובכמה מילים:שיהיה שבוע איכותי... ושבוע טובבב לכם אנשייםם 3>

למעלה