שאלה לגבי שכר מקובל בענף

I love Nsync

New member
שאלה לגבי שכר מקובל בענף

שלום, שמי שיר, אני בת 20, ואני דיי חדשה בכל העסק הזה של דוגמנות. התקבלתי בעבר לסוכנות דוגמנות TAKE2 אבל מעולם לא התחלתי לעבוד אתם, ועכשיו התקבלתי לאיזה פרוייקט פרטי של איזה חברת צימרים (הם מחפשים מישהי שתצטלם בג'קוזי, על המיטה, כאלה...) לא משהו מטורף, אבל בכל זאת, לפני שאני שומעת מהם פרטים, רציתי לדעת, מהו סוג השכר המקובל שאני צריכה לצפות לו? מה נחשב שכר טוב ומה נחשב נמוך מידי? אני ממש לא מבינה בזה כלום... תודה מראש לעונים וחג שמח

Nicoleriver

New member
לא הייתי מצפה להרבה

טייק טו זאת סוכנות ניצבים (שמקבלת את כולם כל עוד הם גרים מספיק קרוב ובגיל המתאים). ניצבים לא מקבלים כל כך הרבה. ייתכן שתעשי תפקיד קצת יותר רחב מניצבות, אבל בגדול לא נראה לי תקבלי הרבה.

I love Nsync

New member
העבודה היא לא בטייק2

העבודה לא קשורה לטייק2 זה משהו פרטי של מישהו... סתם כתבתי את זה כרקע

daria212

New member
טייק 2

לא ממליצה אפילו לנסות"לעבוד" שם. אפילו היה עליהם תוכנית. סתם רמאים. זה לא סוכנות מקצועית ולא באמת יצא משם מישהו שהצליח. אבל לך- בהצלחה

I love Nsync

New member
תודה על ההמלצה

העבודה היא לא בטייק2, אבל תודה על ההמלצה.

eynavi1919

New member
תקשיבי לי טוב חמודה

אל תיפגעי אבל אני יודעת בדיוק מה זה הצילומים בצימרים. נכון דיבר איתך עופר אחד? ובלי להעליב תיכנסי ותראי מה זה ה"דוגמניות" האלה בצימרים. תיכנסי לאתר צימר קלאב כולן כונפות אש והצילומים ממש אבל ממש לא מקצועיים. יש שם מליון תמונות שאפילו לא הקפידו שהדוגמנית לא תעצום עיניים ולא תזוז באמצע הצילום. הצילום ללא ריטוש וללא רמה מקצעוית אפילו קצת. לא ממליצה לך בכלל ואם כן אז אל תצפי שישלמו לך יותר מ-30 לשעה , ככה שילמו לשכנה שלי. אני לא סתם ממצאה לך את זה כנסי לאתר שהוספתי ותראי. http://www.zimmerclub.co.il/ תדפדפתי ותראי.....אם את קוראת לזה דוגמנות אין לי מה להגיד והסוכנות עליה דיברת - חמודה לזה מתקבל כל מי יחשוק זה סוכנת ניצבים .גם אם תהיה עקומה בת 60. ואני לא חס וחלילה מזלזלת. אני לא יודעת איך את נראית אבל בינתיים לא באמת "התקבלת" למשהו. כל אלה זה נורא חובבני. לא ממליצה בכלל.

IndigoChild1

New member
תרשי לי לחלוק עליך

אני חושב שקצת נסחפת כונפות?! נכנסת לאתר הנ"ל וכל מה שראיתי אלו תמונות של חדרי צימרים חביבים עם בחורות חמודות אומנם התמונות לא היו ברמה של איזה קטלוג מובחר אבל אין בזה שום דבר פסול אני דווקא מאוד התחברתי לתמונות משום שהן מאוד אותנטיות ולא מנסות למקור לנו איזה שקר של פוטושופ או להסיח את דעתנו עם איזו דוגמנית מסובבת ראשים אז לפותחת השירשור אם אין לך עוד אופציות לכי על זו אין לך מה להפסיד לגי השאלה שלך של כמה לדרוש אז אין לי ממש תשובה תנסי לברר בערך כמה משלמים ואם את חושבת שאת שווה יותר מזה תדרשי יותר

I love Nsync

New member
לא מפריע לי להיקרא "דוגמנית" או לא

סבבה הוא הציע 40 אז זה נשמע סביר... וכן זה עופר. ומה איכפת לי שאלה כונפות? תהיי בריאה את ושכמותך, כמה חשיבות אתם מייחסים לטייטלים...

eynavi1919

New member
ואללה..את יודעת

את צודקת. אז נכון הן לא דוגמניות אבל זה באמת לא העיקר. שוב- אם את מחפשת "קריירת דוגמנות" זה לא יתפתח משם אבל למה לא להצטלם ולהינות תמורת סכום שלא תרוויחי בעבודה אחרת. בהצלחה

beautyone1

New member
צילומים

הדבר הראשון החשוב בצילומים הוא לחשוב האם הצילומים מכבדים את בעלת המקצוע, במקרה זה הדוגמנית. לא אנקוט חלילה שום עמדה, רק אציע, לבחון את כל הפרמטרים הרלוונטים: מציע העבודה, מוניטין שלו בשוק הדוגמנות,היכן יתפרסמו התמונות, האם מבוצע ריטוש פנים, ושאר ריטושים הדרושים, האם הדוגמנית מקבלת את התמונות באיכות מלאה,מהו מס' שעות העבודה? האם דואגים לך לתשלומים נלווים? ועוד שאלות רבות. לגבי סכום המינימום לעבודה, ישנו שכר מינימום הנהוג בשוק העבודה, יחד עם זאת בצילומי דוגמנות נהוג לשלם סכומים גבוהים בהרבה. בכל מקרה, חשוב כתמיד להיות זהירים וערניים. בהצלחה!

למעלה