דיעה שלכם..

גרר1

New member
דיעה שלכם..

מקווה שאני לא חי בסרט.. תרגישו חופשי להגיד אם כן!

IndigoChild1

New member
לא הבנתי ...

על מה אתה רוצה לקבל דעה? על איך אתה נראה? או האם אתה יכול לדגמן ? איכות המצלמה אולי ? פוזה ? חחח מה ? אני רק יגיד דבר כזה אם אתה שואל בקשר לדוגמאנות אז תעלה תמונות נורמליות + תן את הגובה שלך נורמליות = תמונה בה את עומד ורואים את כל הגוף שלך + תמונה ברורה רק של הפנים בלי שום עיוות מיותר ובמידה ואתה סתם בא ושואל האם לדעתנו אתה נראה טוב או לא אז קודם כל אני רוצה שתגיד מה אתה חושב על עצמך ?

גרר1

New member
חח.. אוקיי

לקבל דיעה על מראה/אם אני יכול לדגמן.. תמונות נורמליות אני אשים.. ולדעתי אני נראה בסדר.. אבל אני לא יודע ממש להגדיר.. בשביל זה אני צריך להגדיר

IndigoChild1

New member
תראה...

ביקשתי שתגיד מה אתה חושב על עצמך במידה ואתה שואל אותנו אם אנחנו חושבים שאתה נראה טוב או לא (בלי קשר לדוגמאנות) כי אם אתה חושב שאתה נראה טוב אז זה ממש לא משנה מה אחרים חושבים העיקר שאתה שלם עם עצמך אבל אם אתה שואל לגבי קריירה בדוגמנות אז זו שאלה כבר יותר לגיטימית ובשביל זה צריך תמונות נורמליות כמו שהזכרתי מקודם + גובה

eynavi1919

New member
אמממ

לגבי דוגמנות לא יודעת כי לא רואים כלום בתמונה. אבל בגדול אתה נראה סבבה, לא מכוער אבל גם לא יוצא מן הכלל באיזה מראה מיוחד/מרשים/מעניין. בחור רגיל ברחוב לא הייתי מסובבת אחריך את הראש

למעלה