איך?

כי היא אוהבת את השפתיים שלה או

שיש בעיה באזור הפה שהשיניים קצת בולטות והפה נפתח טבעי היא חושב שזה לא יפה ולכן סוגרת את הפה בצורה מאולצת מה שלא מוסי, אלא גורע אבל :) את נראית טוב. שימי עוד תמונות ועצה ממני - לכי עם הזרם

נוי212

New member
..

חחחח איך אתם ממציאים כל מיני דברים :D:D אין לי שום פאק בשפתיים או בפה.. בסך הכל שאני רואה מצלמה אני ישר עושה ככה.. זה דבר שאני צריכה להיגמל ממנו.. אני יודעת שאני לא היחידה. כנראה עוד לא נתקלתם בבנות כאלה.... בת כמה אני נראית !? http://www.shin1.co.il/yaimg/1/my993430i7600673d7941131.jpg

nnoooni

New member
אמ..

לא כל הדוגמניות לבנות רצח..בכלל לא. ו..את נראית טוב, (קצת מוכרת לי האמת מאיפשהו..את מכפ"ס אולי??) וזו לא תמונה ברורה של הגוף שלך, זה קצת פרובוקטיבי גם. אם את רוצה דעה על המראה הכללי שלך תראי לנו תמונה של הגוף + הפנים- בעמידה, בלי שרבוט בשפתיים, ואולי תאספי כדי שנראה בבירור מבנה פנים ועצמות. תראי, אני לא מבינה בתחום הזה ממבט של- מה השוק מחפש כרגע אז אני לא יכולה לאמר לך מה הסיכויים שלך, את יכולה לקבוע פגישה בסוכנות (לוק, עלית, יולי..) ולראות בעצמך..דעתי האישית היא שאת יפה, אבל לא בטוחה עד כמה את מתאימה לתחום כי את דיי נראית כמו בובה (שזה יפה אבל לא בטוח מתאים..) ואת נראית לי בת 15-16 בערך.

אני בטוח במאה אחוז שהתמונה מעוותת

זה צילום עצמי והמרחק של המצלמה עם היד מהפנים לא מספיקה לתמונה חסרת עיוות

eynavi1919

New member
דעתי בלבד

את בחורה שבטח מסתכלים עליה לא מעט, מאוד חושנית וסקסית אבל בעיניי אין לך עתיד בדוגמנות. יש לך "פני סוס" קצת גסות וארוכות מדי. בהצלחה

passion90

New member
את לא חייבת להגיד לה את זה היא מאוד יפה

וכל פנים ויש את היופי שלו ואת מה שמייחד אותו. והפנים בתמונות זה לא כמו במציאות זה שונה היה כדאי לך לשמור את דעתך לעצמך היה יותר טוב

נוי212

New member
..

חחח חפיף.. לא נפגעתי או משהו.. כן מתחילים המון. ויש לי את הפנים הכי עדינות בארץ!!! אני בת 20. אנשים בטוחים שאני הרבה יותר קטנה. והפנים שלי בכלל לא מאורכות . זה גם תלוי במחשב שאת מסתכלת. כי כל מחשב יש את הגודל שלו

eynavi1919

New member
תראי..

אין מלך מה להתרצות, זה לא קשור במבנה המחשב. שוב זאת הדיעה שלי בלבד. זה לא בקטע שלילי אני סתם קוראת לפנים ארוכות "פני סוסו" לא בכוונה ממש שלילית. ואם מדברים על עדינות אז תסתכלי בהודעה שלי איפה שהעליתי תמונות ותראי מה זה עדינות ומה זה להיראות צעירה - אני בת 21 וחצי וכל התמונות עדכניות. אשכנזים נוטים להיראות מאוד צעירים. והאמת גם לך לא הייתי נותנת עשרים. ככה..18-19

יפותו

New member
../images/Emo122.gifכל כך הרבה בבל"ת בהודעה אחת....

"אשכנזים נוטים להיראות מאוד צעירים"?!?!?! WTF? קצת צניעות לא תזיק לך יקירתי...יש מקרים שבהם עדיף לשתוק!

daria212

New member
צניעות?

את מדברת עליה? לא כי זאת שפירסמה את התמונה ומהללת את עצמה "אני בת 20 ונארית צעירה בלה בלה בלה" בגיל 20 נראים צעירים ככה זה. אין פה במה להתגאות. וזאת עובדה שאשכנזים נראים הרבה יותר צעירים. ברור שיש יוצאים מן הכלל. ולטעמי שתיהן לא משו. הראשונה באמת נראית כמו סוס והשנייה כמו רוסיה כפרית. יפות בכללי אבל עם אפס סיכוי לדוגמנות.

למעלה