אני חייבת לכתוב ש..

ספיר1992

New member
אני חייבת לכתוב ש..

הפורום נהיה ממש משעמם. אני מתגעגעת לפורום בימיו הטובים יותר. לאן הלכו כולם..? תחזרו!

innocence

New member
צבא, עבודה, לימודים..

וגם העובדה שאין מנהל שיסדר פה... לא אגיד שזה מוסיף מי יודע מה.

ספיר1992

New member
גם אני לומדת ועובדת ולמען האמת, הפורום שימש

לי מעין מפלט לבריחה מהמציאות, כשכבר לא יכולתי יותר, כשהייתי חייבת לעצור לרגע. אני עדיין נכנסת לפורום מידי יום, אך הוא שומם עד מאד, נמאס =(.

../images/Emo45.gif

פעם היה התפקדות יופ א', שרשור לבוש ולא סתם שטויות שכל אחד מעלה תמונות לפורום ושואל אם הוא יכול להיות דוגמן

ספיר1992

New member
פעם הפורום היה חיי,

היה בו הרבה יופי. אנשים לא היו פותחים סתם הודעות, היו שרשורים מסודרים. היה לנו פורום דוגמן.

linoy222

New member
גם אני מתגעגעת...

תמיד הייתי סמויה פה והיה מלא חיים :(

ספיר1992

New member
../images/Emo45.gif

אז יאללה, לצאת מהמחתרת. אולי אם הסמויים יתחילו לצאת החוצה הפורום שלנו יחזור להיות שוקק חיים.

צריכים פשוט נושאים נחמדים אבל אתם חייבים

גם להבין שהפורום אמור להיות בראש ובראשונה מענה אמיתי וכן לצורכיהם של אלו שמתעניינים בדוגמנות בשביל כתבות על אופנה או דוגמניות או לא יודע מה אפשר למצוא מלא ברשת נכון זה צריך להיות גם מקום חברתי, אבל תכלס אנשים צריכים לבוא לפה כדי לקבל אינפורמציה שתעזור להם בהמשך הדרך

ספיר1992

New member
אם הייתי מבינה יותר בתחום, הייתי מעלה

אינפורמציה, אך אין לי כלל וכלל ידע. לפחות חזרת אתה עמירם, קודם גם אתה התנתקת מאיתנו.. נקווה שגם כל השאר יחזרו.. =(

F3raRi

New member
איפה אלין שתבוא להגיד שלום :]

נהייתה סוציומטית אחרי האח הגדול. אפילו תודה לא יכולה לבוא להגיד לפורום.. כל התמונות שלה באתרים זה של קרן רובין שעשתה לה סט. יהיה בסדר..את תסתדרי גם בלעדי הפורום הזה :p

nirp01

New member
רצו פורום מקצועי, וקיבלו פורום נטוש

פורום צריך להיות קודם כל פורום - מקום שבו אנשים שחולקים עניין משותף מתקשרים בינהם. אז היו כל מיני אנשים שטענו שהפורום לא מספיק "מקצועי", ומה יצא - את דורון ואמי שלחו לדרכם, והפורום נטוש בלי מנהל כבר תקופה ארוכה. מה לעשות, בלי מנהל הפורום הולך ומידרדר והיום הוא נראה כמו איי חורבות אינטרנטים. ברגע שהנהלת תפוז פיזרה את ההנהלה הקודמת והשאירה את הפורום נטוש כל כך הרבה זמן, נטשו אותו גם רוב חבריו הפעילים. אז רצו שיהיה פורום יותר מקצועי, ובמקום זה הרסו אותו לגמרי. כשיהיה סוף סוף מנהל לפורום, תהיה לו הרבה עבודת שיקום לעשות. וכדאי שהוא יבין שעם כל המקצועיות הרצויה, פורום צריך להיות קודם כל פורום - שאנשים ירצו להשתתף בו. כי פורום בלי אנשים, מקצועי ככל שיהיה, פשוט ישאר נטוש. כי בסופו של יום, רוב הפעילות בפורום צריכה להיות של האנשים "הרגילים" המשתתפים בו, ולא של אנשי מקצוע בודדים. וכדי להוסיף על כל זה, גם חורף עכשיו (בערך). פורום מסוג זה בהגדרה פעיל יותר בחודשי הקיץ. יוחזרו דורון ואמי לאלתר!!!
ניר

למעלה