סלב ליום אחד - הבחירה החודשית - בקרוב

dostein

New member
ברוך הבא אלון

שמחים מאוד לראות בנים המצטרפים אלינו

liron levanda

New member
אני רוצה..

קוראים לי לירון בת 25 מפתח תקווה וכבר כמה שנים אומרים שאני דומה לזמרת פינק, (גם לקלייר מבוורלי הילס וגם לרומי אבולעפיה וגם לג'ניפר גארנר חחחחח) אבל הכי הרבה לפינק

ortalooshs

New member
תגובה - סלב ליום אחד

שם: אורטל גיל: 24 א.מגורים: ר"ג הסלב אותו הייתי רוצה לגלם: נינט טייב / אנג'לינה ג'ולי ..... נתון למחלוקת :) הגבתי גם ליוסי ווטיצקי בפייבוק שם מופיעות גם תמונות שלי וליצירת קשר השארתי לו גם את מס הנייד שלי ... תודה ויום מ ר ת ק :) אורטל

מגניב :)

הי קוראים לי שרון, אני מתל אביב לא סגורה על איזה סלב... כאילו, הייתי רוצה להראות כמו אנג'לינה ג'ולי אבל זה כבר לא יקרה... אולי רנה זלווגר?

אם כל יום אומרים לי שאני דומה לישהו אחר?.

וואלה משאני קטן כל יום אומרים לי שאני דומה לסלב אחר שהייתי קטן - הילד משכחו אותי בבית כמה שנים אחרי - ג'סטין האקס של בריטני לאחרונה הבחור מסטפ אפ איזה אחד מאיזה סרטחחח גם מיסטר דנקר גם אלטרמן המצחיק ועוד כל מיני סמרים מהארץ ומחו"ל מישהו יכול להגיד לי אך אני יכול להיות דומה לאנשים שהם בעצמם לא דומים אחד לשני הנה חוו דעה

אנשים לא חיים בסרט אחי הרוב לא חושבים על עצ

על עצמם פשוט אומרים להם את זה כמוני למשל מה קרה בושבוש קינאה משו???

תמיד השתעשעתי במחשבה האם זה נכון...

מה דעתכם? אני + קמרון? אני + אלונה דניאל? כל הזמן אמרו לי שיש דמיון... מצד שני גם אמרו שאני דומה לשחקנית שמשחקת את זינה (לוסי משהו) וגם לבובי "מקרוב רחוק" (בטח רוב החברה פה לא מכירים בכלל את קרוב רחוק האוסטרלית בגרסתה הישנה).

למעלה