סלב ליום אחד - הבחירה החודשית - בקרוב

לא באתי להשתתף.. פשוט ראיתי את זה בדף הראשי

ואם בא לכם לצחוק קצת, אז לי תמיד אמרו ואומרים שאני דומה למיסטר בין
שיהיה בהצלחה לכולם. או לפי איך שזה נראה.. לכולן

SethRogen

New member
זאק ומירי עושים פורנו

שם: אבישי גיל: 24 אזור: המרכז הסלב: סת' רוגן / Seth Rogen (גם - בתול בן 40)

DropDeathEmily

New member
אני D:

תמיד אומרים לי שאני מזכירה את פינק ואת מורטישה אדאמס אז.. שם ( לא חובה שם משפחה ):נפאל גיל:14 אזור מגורים:מעלות הסלב אותו רוצים לגלם:בתמונה למעלה פינק D: ולמטה מורטישה מהסדרה של משפחת אדאמס

ולמי אני דומה אתם חושבים חחחח ....

בס"ד לא שאני יודע למי אני דומה, אבל למי אתם חושבים שאני יכול להדמות חחח .. אבל יודעים זה דווקא יכול להיות משעשע חחח ..

Blonda4You

New member
מציעה את עצמי... :)

שם: אינה גרימברג גיל: 18 וחצי אזור מגורים: ירושלים הסלב אותו אני רוצה לגלם: עדי הימלבלוי וגם אמרו לי כמה פעמים שאני מאוד דומה לה... :) אשמח מאוד!

Maidalle

New member
יאללה נעלה תמונה בשביל הכיף

נורה ג'ונס, כי אמרו לי את זה הרבה. שם : עינת גיל: 21 אזור מגורים: חיפה הסלב הדומה: נורה ג'ונס

sHiR TaDmOr

New member
../images/Emo15.gifאומרים לי שאני דומה למי שאני אוהבת......

וזאת מיילי סיירוס
חחח ואתמול הסתפרתי, ובכלל אני דומה לה עכשיו (ככה אומרים
) תשפטו אתם.
שם ( לא חובה שם משפחה ):שיר גיל:עוד שבועיים 16 :) אזור מגורים:ראשל"צ הסלב אותו רוצים לגלם:מיילי סיירוס :) (סתם לידע כללי-עשית פוני לצד אבל הצטלמתי איתו כפוני בובה.)

RINAT R 21

New member
../images/Emo23.gif אני!!! ../images/Emo23.gif

שם:רינת גיל: 23 אזור מגורים: ראשון לציון תמיד אומרים לי שאני דומה לויקטוריה קצמן מהדוגמנות בעונה ה-1...תחליטו אתם :)

PrincessCaro

New member
אניייייייייי

א' כל שנים לא הייתי פה, איפה בנו??? אני רואה שדורון מנהל את הפורום, איזה מלך
ניגש לעניין :p חחחחחחח שם: שירה קרולין גיל: 21 אזור מגורים: ירושלים הסלבריטי שהייתי רוצה להיות: הלנה פאפאריזו (אם מישהו בכלל מכיר חח) זמרת פופ יווניה. טוב זה דיי ברור שהלנה בצד שמאל ואני בצד ימין :p

למעלה