סלב ליום אחד - הבחירה החודשית - בקרוב

indigo3688

New member
לפני שאני אתחרט...

שם: דניאל גיל: 20 איזור מגורים: ירושלים הסלב: כל הזמן אומרים לי שאני דומה לנטלי פורטמן או לקיירה נייטלי... אפילו הצלטמו איתי כמה בנות בארה"ב.. אבל אני באמת באמת רוצה לגלם את אודרי הפבורן. היא פשוט מדהימה, והסטיילינג נראה לי כלכך כייפי! אני כבר מתחילה להתחרט על זה שאני שמה תמונה...

dostein

New member
זה לא עובד ככה...

נסי להיות יותר ממוקדת - כי אם את שמה לב - רוב האחרים ציינו למי היו רוצים לדמות. אם תשאירי את זה פתוח באופן כזה - הסיכוי שלך להבחר נמוך דורון

רוצה להציע את עצמי =]

טוב אז ככה.. רק בתמונה מסויימת אני מזכירה מישהי ת'אמת ששכחתי איך קוראים לה נראלי ג'סיקה פרקר [לא ממש ראיתי את הסדרה או את הסרט] אבל במציאות אומרים לי הרבה שאני דומה לאמנדה ביינס למי שמכיר

prezik

New member
|פיל סקאייייייייי

מדהימה שלי!! עיזבי אותך את לא דומה לאפאחד! את יפה בפני עצמך

dostein

New member
הרעיון הוא שיתוף ....

יכולה בנתיים לפנות אלי במסר פרטי

brasiloca

New member
חחח בידיוק בשבילי

שם ( לא חובה שם משפחה ): ליאור גיל:17 וחצי אזור מגורים: מרכז-רעננה הסלב אותו רוצים לגלם: ורד פלדמן מז שהיא התפרסה באלופה כל הזמן קוראים לי דריה או ורד... ובמציאות אני עוד יותר דומה לה חחחח

prezik

New member
../images/Emo205.gifנכוןןןן

כמה היו אומרים לך פה פעם!! את אשכרה קופי היא... לא מבינה את השאר פה שלא דומים בגרוש לדמות שלהם

dornat

New member
כולן יפות חלקן דומות יותר חלק פחות אבל...

זה לא היופי הוא זה שעשה את הדמויות לכאלה נערצות. הצורה החיצונית התחילה להיות נערצת בגלל הדמות או התפקיד שהסלבס מגלם.

למעלה