סלב ליום אחד - הבחירה החודשית - בקרוב

baby girl ana

New member
תודה :)מזריקה מוזיקה 5

את גם מאוד יפה ראיתי כמה תמונות שלך פה בפורום:! מאוד מרשים.

צופטין

New member
אני :)

ממ אומרים לי שאני דומה לבריטני ספירס ולא כ"כ מצאתי דמיון אבל ניסיתי לחבר כמה תמונות דומות וזה מה שיצא שם: נטליה גיל:16 אזור מגורים" פ"ת הסלב אותו רוצים לגלם: בריטני ספירס

צופטין

New member
אני :)

ממ אומרים לי שאני דומה לבריטני ספירס אז ניסיתי לחבר כמה תמונות דומות וזה מה שיצא שם: נטליה גיל:16 אזור מגורים" פ"ת הסלב אותו רוצים לגלם: בריטני ספירס

innocence

New member
ואם אני לאא דומה, אפשר גם?:)

יש זמרת ושחקנית יפנית שאני מאוד מאוד אוהבת והייתי מאוד רוצה "להיות היא" ליום אחד:) קוראים לה מיקה נקאשימה (מצורפת תמונה) שם ( לא חובה שם משפחה ) גאיה גיל: 21 אזור מגורים: שרון הסלב אותו רוצים לגלם: Mika Nakashima

רייצ'ל מק'אדמס

כמה פעמים אנשים,אגב,רק אנשים שלא מכירים אותי אישית,אמרו לי שאני דומה לרייצ'ל מק'אדמס,מי שלא מתמצא בשם,זו השחקנית מ"ילדות רעות" ומ"היומן" שם ( לא חובה שם משפחה ) רותם גיל:15 אזור מגורים:באר שבע הסלב אותו רוצים לגלם:רייצ'ל מק'אדמס

V i s t a

New member
באמת דומה לה :}

אני מטורפת על השחקנית הזאת היא כול כך טובה!

מודה שהייתי צריכה לעשות גוגל על שתי הבחורות,

אני לא חזקה בשמות.ומסתבר שאת שתיהן אני מכירה, הילארי סוואנק לא הבנתי כל כך איפה אני דומה לה חחח ותאמת שגם עם ריס וויתרפסון אני לא מוצאת קווי דימיון,אבל היא יפיפיה, אז אני אקח זאת בתור מחמאה:)

Shexy Peanut

New member
הילארי סוואנק אולי בגלל השיער

או העצמות לחיים. לא יודעת.יש משהו קטן איפשהו את נראית הכלאה שלה ושל ריס וויתרספון עם נטייה חזקה לכיוון הריס וויתרספון

JOYE האחת

New member
והנה אניייי../images/Emo26.gif

שם ( לא חובה שם משפחה )ג'ניה גיל:עוד מעט 21... אזור מגורים:הצפון הסלב אותו רוצים לגלם: תאמת שתמיד כל מי שמכיר אותי אומר שאני דומה למאה ואחת אנשים..אבל דווקא עכשיו ברחו לי כל השמות שלהם=( הייתי רוצה לגלם את בריטני ספירס!!!...(אהובתי..חח)

just dandi

New member
../images/Emo41.gif אני ?

טוב האמת שאין מישהי ממש דומה לי.. אבל הכי קרוב מרי קייט ואשלי (לפחות זה מה שאומרים) וגם כל הזמן אני מצטלמת עם פרצופים.. אז זה אולי קצת מגביר את הדמיון וגם אמילי דה רייבין (קלייר מאבודים) אבל אני לא רואה כ"כ איך אנחנו דומות..
שם : דנה
הסלב שאותו אתם רוצים לגלם : מרי קייט ואשלי אולסן

Dirty Pumpkin

New member
את מהממת!

חח וגם לי תמיד אומרים שאני דומה למרי קייט ואשלי, למרות שאין דימיון לדעתי בכלל.

למעלה