סלב ליום אחד - הבחירה החודשית - בקרוב

../images/Emo65.gif מציעה את עצמי

אולגה קנדיס 18 אשדוד דומה? הרבה אמרו לי קייטי הולמס ואפילו ישלי סורי קטנה בבית :p אומנם לא שלי אבל אחותי

Frozen cat

New member
את ממש דומה לשחקנית אחת שקוראים לה ג'סמין

ריצרדס. השם שלה באנגלית Jasmine Richards היא משחקת בסדרות דיסני וזה הנה תמונה שלה

עמי1986

New member
לא לא לא

היא דומה קופי לשחקנית שראיתי באיזה סרט...מרד נעורים משהו כזה לא זוכר בדיוק את השם...אם אני יראה עוד פעם את הסרט אני יכתוב...אבל היא הייתה כל כך דומה לה ששקלתי לשאול אותה אם אולי זאת היא חח

loving angel

New member
התבגרות שגרתית

זה השם של הסרט...השם של השחקנית שכחתי. וכן היא ממש דומה לה :) ואני סתם עברתי כאן...הייתי חייבת לומר :)

Shexy Peanut

New member
*קוראת סמויה*

קוראים לשחקנית אמבר טמבלין והיא באמת דומה לה. אבל רק כשאמבר עם השיער היותר כהה

דנה!

New member
מציעה את עצמי

לי תמיד אומרים שאני דומה לסיגל שחמון שם:דנה גיל: 22 אזור מגורים: באר שבע הסלב אותו רוצים לגלם: סיגל שחמון

baby girl ana

New member
אני:)

גם חדשה בפורום . כל הזמן אומרים שאני מזכירה\דומה ללואיסנה לופילטו מהמורדים. וטיפה מזכירה את אדריאנה לימה (הלוואיי!!), גם הייתה תקופה שטענו כי אני דומה לאגם רודברג(ממש ממש לא!) בכל אופן אני אישית לא רואה דימיון גדול .. אבל בהחלט מגניב הרעיון מקווה שאתאים :) שם :אנה גיל:20 אזור מגורים:מרכז הסלב אותו רוצים לגלם:לואיסנה לופילטו.

סלב ליום אחד

היי baby girl ana אני חושב שצריך תמונה שמראה אותך יותר טוב לשחקנית אם המשקפיים קשה ליראות אותך ולדעת אם יש פוטנצייל :)

סלב ליום אחד, סלב ליום אחד

היי baby girl ana אני חושב שצריך תמונה שמראה אותך יותר טוב לשחקנית אם המשקפיים קשה ליראות אותך ולדעת אם יש פוטנצייל :), היי baby girl ana אני חושב שצריך תמונה שמראה אותך יותר טוב לשחקנית אם המשקפיים קשה ליראות אותך ולדעת אם יש פוטנצייל :)

למעלה