סלב ליום אחד - הבחירה החודשית - בקרוב

piece of me1

New member
חחחח../images/Emo6.gif

לא הבנתי בהתחלה למי התכוונת.. אבל אם קצת חיפושים באינטרנט את אכן צודקת אני באמת דומה לה..

אני

אומרים לי הכי הרבה שאני דומה לניראל.. ויש הרבה שאומרים לי גם שאני דומה לפריס הילטון חחח רק בגוונים כהים.. ויש כאלה שאומרים לי שאני דומה לניקול מהפוסיקט דולז.. אני לא דומה לאף אחד לדעתי... אבל הייתי רוצה לגלם אץ ניקול אני חושבת שזה יכול להיות מגניב.. שם נטלי יגיל:עוד מעט 20 אזור מגורים:צפון הסלב אותו רוצים לגלם: ניקול מהפוסיקט דולז

prezik

New member
../images/Emo205.gif דווקא לניראל את הכי דומה

ושמונים אנשים אמרו לך את זה פה חח:)

Lilo the fairy

New member
לא, אבל 'צופטין' חשבה כנראה שזאת ניראל לפי

התגובה שלה. נטלי תנשמי קצת מה קרה את ברוח קרב

ווווואי את זה אני ממש ממש רוצצצצצה!! ../images/Emo13.gif

מכיתה ז'...(שזה מאז שנינט פרצה לתודעה...) אומרים לי שאני דומה לה .... מכיתה ז' עד י' היו קוראים לי נינט ונינה בבית ספר וזה הגיע למצב שאנשים שאני לא מכירה ברחוב היו אומרים לי שאני ממש דומה לה (היה לי גם שיער קצר כמו שלה...) היום כבר קצת פחות קוראים לי ככה כי היא גם כבר לא בתודעה כמו פעם (כוכב נולד, השיר שלנו...) חחח היו אומרים לי 'הא ראיתי אותך היום בשיר שלנו, יפה לך רני...." חחח הייתי מתעצבנת שהיו קוראים לי נינט וצועקת 'אני לא נינט אני מישל ויש לי שם יפה!!' אבל היום במבט לאחור אני מבינה כמה שזה מחמיא ונורא הייתי רוצה להיות כמוה...בלבוש בשיער באיפור :) רק ליום אחד!! בשביל לראות את מה שכולם טוענים שהם רואים :) חחח ועוד קטע מצחחיק שהיה לי עם זה..נסעתי באוטובוס אחרי בצפר לחיפה עם ידיד(שנה שעברה) וישבנו איפה שהארבע כיסאות ומולנו ישבה אישה בת 40-50 ככה כל הדרך הסתכלה עליי...כל הדרך אשכרה היא לא מורידה ממני ת'עניים וזה הביך אותי אז הייתי מורידה את העניים... עד שהסתכלתי עלייה וחייכיתי במין פרצוף של-קלטתי אותך חלאס! זה מביך. חחחח ואז היא אמרה לי את יודעת שאת מאוד דומה להיא מהשיר שלנו-נינה, נינט קוראים לה....נו ההיא...אני מסתכלת עלייך ואפילו בצחוק את דומה לה חחח זה היה הזוי :D קיצר שוב חפרתי אז לעניינו
שם ( לא חובה שם משפחה ):מישל פרי גיל:17 וחצי אזור מגורים:צפון-יקנעם. הסלב אותו רוצים לגלם:נינט

prezik

New member
../images/Emo205.gif אם לא היית מציעה את עצמך אני הייתי עושה

את זה!!! יש לך המון תמונות שאת ממש דומה לה!! וזה באמת מחמאה
אני לא דומה לאפאאחד
:)

../images/Emo24.gif יפה שלי את!! תודה :) וממ

אז תבחרי מישהי שדומה לך רק בצבעים ולא בתווי פנים והיית רוצה את הלוק שלה ליום אחד :)

למעלה