סלב ליום אחד - הבחירה החודשית - בקרוב

dostein

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif סלב ליום אחד - פרויקט חדש ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

פרויקט צילומי נוסף יוצא לדרך! בחודשים הקרובים נקיים פעם בחודש יום צילום ובו תצולמו אתם
בלוק זוהר ומושקע
על ידי צוות אופנה ( איפור - שיער סטייילינג – צילום ) נושא הצילום הוא ה"סלב" לו אתם דומים. אומרים לך שאתה דומה לבראד פיט?
חושבת שאת מזכירה את נינט טייב?
אנג'לינה ג'ולי היא קופי שלך?
אתה וג'וני דפ נראים תאומים?
זו ההזדמנות שלכם להפוך את זה להזדמנות צילומית. נשמח מאוד אם תציעו את עצמכם ליום צילומים זה.
הפרויקט פתוח לכל גיל מין , הרגישו חופשים בבחירת הדמות אותה הייתם רוצים לגלם היות ובעזרת סטיילינג איפור שיער ואביזרים אפשר לחולל נפלאות
במידת האפשר – צרפו לינק לתמונת הסלב לו הייתם רוצים להדמות בסופו של יום הצילום כדי להיות מועמד/ת הגיבו להודעה זו , צרפו תמונה שלכם ( חובה ) וענו על השאלות הבאות
שם ( לא חובה שם משפחה ) גיל: אזור מגורים: הסלב אותו רוצים לגלם:
הפרויקט בחסות צילום - דורון שטיין איפור-שיער- סטיילינג: זהבית זייף בן רביבו www.benravivo.com ממחוללי פרויקטי "איפור לפי תקופות" "בובות" ועוד

חח זה מצחיק ../images/Emo13.gif אני../images/Emo26.gif

מאז שאני קטנה (כיתה ד' בערך) ועד היום מלא אנשים אומרים לי שאני דומה לנלי פורטדו.. אז ככה, שם: עינב גיל: 18.3 אזור מגורים: מרכז הסלב אותו רוצים לגלם: נלי פורטדו ?
תמונה שלי
פה יש תמונה של נלי פורטדו

מה.... חשבתי שהוא צוחק

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סליחה זה ממש הצחיק אותי חח

Dirty Pumpkin

New member
מה אתם גנובים?!

לא אומרים דבר כזה אפילו לא בצחוק, וזה לא נכון >< את יפה, עזבי שטויות.

piece of me1

New member
אני רוצה../images/Emo70.gif ../images/Emo187.gif

לא דומה לה בכלל... אך הייתי רוצה לגלם אותה ליום אחד... שם ( לא חובה שם משפחה ): טל גיל: 24 אזור מגורים: ת"א הסלב אותו רוצים לגלם: כריסטינה אגילרה אני
וכריסטינה האחת והיחידה

piece of me1

New member
חחח מצחיק... כולן כאן דומות..

ואני לא
אולי תמצאו לי סלב... למי אני דומה???

piece of me1

New member
צודקת אבל אני לא מתייחסת לזה

הוא פשוט לא הבין שאמרתי את הדברים בצחוק

למעלה