זוהרת בפורום – ינואר 2009 – יוצא לדרך

מקווה שלא איחרתי. . .

שם ( לא חובה שם משפחה ): שרית גיל: 21 גובה:1.55 אזור בארץ: אשדוד

הנשים מנצחות בגדול את פרויקט הזה ../images/Emo99.gif

נכנסתי לשרשור דרך קישור בעמוד הפורומים הראשי ובהחלט שמח שנכנסתי, שטפתי את העיניים ונהנתי ביותר מהתמונות. בעיקר אהבתי את ההיענות של הנשים, כל המתמודדות מגיל 27 ומעלה מוסיפות חן וקסם מיוחד לתחרות והן היפות האמיתיות. יסלחו לי כל הנערות (בעצם ילדות) שלוקחות חלק באשכול התחרות, אבל לי, כגבר, המבוגרות יותר פשוט עשו את זה הרבה יותר. רוצה להגיד לכן שזה מדהים לראות אשה בגיל 40+ (שרון-קורות חיי) יפה, מטופחת וזוהרת. או בת 29 שבתמונה אחת מצליחה להעביר כ"כ הרבה חן, יפה אמיתית. לשמחתי, דוגמאות לא חסרות. כל הכבוד לכם על התחרות, באמת מקווה שתבחרו לפחות אחת מהנשים ולא רק נערות. בכל אופן, בהצלחה לכולן, כפי שכבר נכתב פה קודם, כולכן זוהרות ותאמינו לי שאכן, זו לא קלישאה, מה שחשוב לפני הכל זה היופי הפנימי.

תזכור שהפרויקט

בעיקר לבנות ששואפות לדגמן כמו שהבנתי ככה שזה יותר מופנה לבנות הפורום וזאת לא תחרות!

פרח 2 2

New member
אני

התמונות סרוקות, לא באיכות גבוהה במיוחד. שם: מורן גיל: 23 גובה: 1.75 אזור בארץ: מרכז

brasiloca

New member
אני רוצה=]

שם: ליאור יחזקאלי גיל : 17 וחצי גובה : מטר 60 אזור בארץ : מרכז.

brasiloca

New member
תודה רבה:):):):)

זה לפני החתונה של אחותי.. הצלם תפס אותי שיצאתי מהסלון כלות:)

../images/Emo41.gifWOW זה כל כך חשוב לי../images/Emo41.gif

אני כבר כמה שנים צובעת את השיער ל8 גוונים שונים ולא מגיעה לצבע שהכי מתאים לי+כנ''ל לגבי התספורת.נמאס לעשות פן =\ כמו כן לגבי איפור..כל חודש מנסה גוון מייקאפ וחברה אחרת וכלום לא מתאים
,הייתי גם מאוד רוצה לדעת איך יוצרים נקודות אור בפנים.. שם ( לא חובה שם משפחה )- ליאת פריל [PERIL] גיל- 18 וחצי גובה - 1.74 אזור בארץ- מרכז,ראשל''צ. טוב אז נותר לי לקוות שהפז''מ שלי בפורום יעזור, בהצלחה לכולן

limiaw

New member
אשמח גם להשתתף../images/Emo8.gif

שם : לימור בנדל גיל : 32 גובה : 1.70 אזור בארץ : פ"ת

mikaray

New member
מיקה.

שם: מיקה רצקובסקי גיל:15 וחצי גובה: אמור להיות 170 +- אזור בארץ: מרכז.

Elektro Joker

New member
?

מה יש לך בתמונה על השפה? בהתחלה חשבתי זה עגיל אבל זה לא בתוך השפה אז לא הבנתי..

למעלה