זוהרת בפורום – ינואר 2009 – יוצא לדרך

עמי1986

New member
יאנוש

יש בנות שהמבנה אגן שלהם יותר רחב... אני בטוח גם אם היא תוריד כמה קילו עדיין תשאר לה הגיטרה הזאת.... ואני חושב שאת צודקת.....אבל זה לא כזה משנה נכון? :)

prezik

New member
../images/Emo205.gif עמי:)

חח אני יודעת נו...גם אותי אלוהים בירך עם צדדים..פשוט לשים מידה נכונה במכנס וזה פשוט בולט..

Elektro Joker

New member
אל תעלבי שאני אומר לך את זה

אבל זה נראה ממש רע שרואים איך כל ההבטן נשפכת מהצדדים, ואני לא יודע אם זה בגלל שאת מלאה או בגלל המידה שלבשת אבל במקומך לא הייתי מעלה תמונה כזאת כי זה רק גורם לך להיראות רע ויש לך פנים ממש חמודות וחבל.. הכל ברוח של ביקורת בונה לא משהו אישי..

XנסיכהX

New member
טוב אז כמה תגובות ...

אני מבינה שזה ביקורות בונות אבל אני לא כ"כ מתייחסת, כי אני יודעת שהתמונות משתנות שאני מעבירה אותם לפוורפוינט מרחיבה ומקטינה שנית, עפי התמונות לא נראה לי שאפשר לקבוע אם זה מדלדל, או שריר =] או מה זה בכל מקרה מוסיפה עוד תמונה ...

yulka303

New member
התמונה הזאת דווקא מראה

שאת כן לובשת מכנס שקטן והצדדים לא בדיוק "שלך" חח תקחי תשומת לבך

גוף מדהים,גם הצבע עור.אבל השאלה שלי אחרת

מאיפה הבגד ים??

prezik

New member
../images/Emo205.gif וול זה נראה ממש שונה האמת

אבל לא נתחיל להתווכח גם לי יש אותם בטבעי
נושא רגיש

batz6

New member
בל יקרה

אני חושבת שאת יפיפיה ומלבד זה שיש לך אחלה גוף וזה באמת לא משנה, יש לנו מבנה דומה רק שאת צעירה בהרבה ואני מזמן לא נראת כמוך כך שנותר לי רק לקנא
באשר למבנה הספציפי והנשי הזה לא משנה כמה תורידי תמיד ישאר לך בשר טרי ועגלגל מסביב למותנים, שהוא די רחוק משומן מיותר, יותר מבכל מקום וביריכיים וזה יחסי כמובן לשאר הגוף, זה נשי ויפה ומעבר לכך שאת נראת נפלא, את צעירה ותשמרי על ריבאותך ואינך צריכה להעלות שום תמונה נוספת להצדיק או להוכיח.

tzury

New member
הנה אחת שהשם תואם לפנים ולבפנים :)

דורון שים עליה עין, היא מאתגרת .

prezik

New member
../images/Emo205.gif את??

זאת שיש לך סטייל מושלם?? חח מה לך לעשות פה?:) ועל הדרך, יש לך מעולה מעולה, אני תמיד מציצה:)

טיגריס2

New member
גם הבת שלי ../images/Emo3.gif

שם - אלינור גיל - 14.6 גובה - 1.66 אזור בארץ- חדרה תמונה

JaNeTT1

New member
גמאני רוצההה:)

שם : ז'אנה צטורוב:) גיל : 17.10 גובה : 170 אזור בארץ: חיפה אלללה בהצלחחה לכולם =]

למעלה