זוהרת בפורום – ינואר 2009 – יוצא לדרך

קסנדרה20

New member
תראו כמה רייטינג הפרויקט הזה מושך

בנות 40 שאף פעם לא כתבו פה, ולא העלו תמונות התחילו להעלות תמונות פה לפורום בגלל הפרויקט, כולן רוצות לקחת חלק בפורום. מקווה שבאמת יהיה פרויקט כזה פעם בחודש.

michelle2113

New member
זה הכל עניין של טעם פה..

אני חייבת לציין שאני אוהבת את מראה הפנים שלך, כלומר, איך לומר..:) את יפה בעיני.. (זה נשמע כאילו אני מתחילה איתך, אבל זו לא הכוונה:))

וואווו...

ממש תודה

Ariela1970

New member
בת 38.3 אפשר?

שם: אריאלה גיל: 38.3 גובה:162 אזור בארץ: במקור מבת ים, כרגע בחו"ל אמנם קצת זקנה יחסית לכל הפרגיות הצעירות כאן, אבל אני אמא ל-3, שיהיו בריאים, ובתמונה בלי טיפה של מייק אפ

Shoval27

New member
../images/Emo26.gif גם אני :) ../images/Emo36.gif

שם ( לא חובה שם משפחה ): שובל גיל : 16 גובה : 1.66 אזור בארץ: יבנה תמונה מצורפת=] (אני זאת שרואים לה את הפנים...
)

Shoval27

New member
חח אני מיבנה:)

לא מקום מוכר כלכך, אבל עם כל המצב במדינה, יבנה דיי עלתה על המפה -לצערינו..

brete

New member
אנייי

שם ( לא חובה שם משפחה ): ברית קדושי גיל: 17.5 גובה: 1.65 אזור בארץ: צפון

dostein

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif נותר עוד יום להגשת מועמדות../images/Emo36.gif

כמה מילים נוספות אנו מאוד שמחים על ההענות הרבה. להזכירכם - אין זה מבצע חד פעמי , אלא תהליך שיחזור על עצמו. גם אם לא תבחרי בפעם זו , אין זה סוף פסוק. במקביל אנו משתדלים לחשוב על רעיונות נוספים, ברוח זו, שאכן יתנו צ'אנסים נוספים למעונינות. חשוב מאוד לצרף תמונה סבירה ממנה אפשר יהיה להתרשם מהמועמדת ושוב תודה על ההענות דורון

XנסיכהX

New member
אממ .. מה יש להפסיד ? סתם לכיף

שם : בל ממן
18
1.63
השרון בהצלחה לכל היפות שיש פה =]]

prezik

New member
../images/Emo205.gif איזה שם יפה:)

ולמה ללבוש מכנס שכ"כ לוחץ לך... גמאני תמיד הייתי לובשת במידה קטנה אבל זה סתם מגעיל ומוציא את כל מה שלא צריך:)

XנסיכהX

New member
יש כאלה שהמבנה שלהן ככה ולא ..

משנה כמה הם ירזו זה ישאר ככה. והייתי לובשת 24 וזה ממש לא היה קטן עליי וזה בכלל 26 כל אחת לגופה :)

prezik

New member
../images/Emo205.gif מוזר

כנראה שהתמונה מטעה:) תעלי תמונות לשרשור תמונות חברתי:)

למעלה