זוהרת בפורום – ינואר 2009 – יוצא לדרך

dostein

New member
זוהרת בפורום – ינואר 2009 – יוצא לדרך

זוהרת בפורום ינואר 2009 – יוצא לדרך בהמשך להכרזה על הפרויקט "זוהרת בפורום" עוברים לשלב הביצוע.
בשרשור זה ,בנות ונשים המעונינות להציג את מועמדותן מוזמנות לעשות כן.
כל אחת ללא הבדלי, דת, צבע, משקל וגיל ( תוך העדפה לבנות הפורום הקבועו) מוזמנת להציע את עצמה כמועמדת.
הצגת המועמדות תתבצע על ידי תגובה להודעה זו. השרשור יהיה פתוח ל 3 ימים , ובסיומו ישלחו מסרים פרטיים לנבחרות (כדי לודא את יכולתן להשתתף). יש לענות על השאלות הבאות
שם ( לא חובה שם משפחה )
אזור בארץ חובה לצרף תמונה כלשהי.
הצוות המקצועי כולל את דורון שטיין - צלם דניאל לוזון - סטייליסטית גלי ענבר – מאפרת http://www.mitchatnim.co.il/members/galiinbar/ עומר שמעוני - מעצב שיער. http://www.omer-shimoni.com/ בהצלחה לכולם

../images/Emo39.gif מציעה את עצמי ../images/Emo39.gif

אוף לפחות משו ישכיח ממני את המצב באשדוד בדיוק היתה אזעקה והיה בום ממש חזק אני כולי בפחדים :/ טוב לעניין שם ( לא חובה שם משפחה )-אולגה קנדיס גיל 18 עוד חודש גובה 1.76 אזור בארץ אשדוד חובה לצרף תמונה כלשהי. >>

prezik

New member
../images/Emo205.gifאני אני ../images/Emo47.gif

שם: יאנה אושרוב
גובה:171
אזור בארץ: קריות בהצלחה לכולם

L e n a K o n

New member
../images/Emo104.gifאני

שם :לנה גיל :עוד ב28 יום 17! חח גובה :174 אזור בארץ:קריות,חיפה

Ariela1970

New member
את יפיפיה!

מכל הבנות פה, את הכי יפה, ולא חסרות פה יפות, שיהיה לך בהצלחה, אריאלה

yulka303

New member
גם אני:)

שם :יוליה גיל :במרץ 19 גובה :1.7 אזור בארץ:אשדוד

ARTwoman

New member
אני גם רוצה:)

שם: דור גיל: 17 וחצי גובה: 1.76 אזור בארץ: צפון תמונה: (יצאה קצת צהובה.. סורי:S) זה כל כך נחמד מצדכם מה שאתם עושים!

noninoly

New member
אני בעניין...

שם: נוי גיל: 21 גובה: 1.63 אזור: הכי צפון שיש! ולכן לדעתי יש לעשות העדפה מתקנת.. :)

דנה!

New member
אני רוצה להשתתף :)

שם: דנה גיל: 22 גובה: 1.62 אזור בארץ: באר שבע

kimi d

New member
גם אני רוצה = ]

שם ( לא חובה שם משפחה ) : קים גיל : 16 גובה : 179 אזור בארץ: פ"ת חובה לצרף תמונה כלשהי: סתם על הגג של חברה=]

Nofar2009

New member
מצטרפת לשאר.. :)

שם : נופר - אלטמן גיל : 18 גובה : 1.59 אזור בארץ: קריות

למעלה