היום הפרק האחרוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

hollywoodonline

New member
אני ממש מתבייש להגיד את זה בקול רם

או לכתוב את זה בפורום, ואם אי פעם מישהו יחזור על הדברים האלה, אני אכחיש ואאשים את התאום הרשע שלי, אבל אני שוקל להתחיל לראות דאוס והאי. כן כן, עד כדי כך המצב שלי חמור. התחלתי אפילו לראות את הפרקים שיש און ליין באתר של ערוץ הילדים ו-WALLA YES. שמישהו יהרוג אותי בבקשה, או לחלופין יספק לי חומר צפיה חדש. לצערי אפילו הסדרות שאני עוקב אחריהן בעזרת ה"דודים הנחמדים מארצות הניכר", יצאו כולן לחופשה. ככה שהמצב קשה. מאוד קשה. עצוב לי, ורע לי, ומר לי, ואני כרגיל אובר דרמטי... הצילו.

hollywoodonline

New member
ממש ממש לא

זו יכולה להיות סדרה בכל שפה אפשרית (בתנאי שאני מכיר אותה, או קיים תרגום). בעקרון, אני מחפש איזו סדרת גילטי פלז'ר כזו, מהסוג שאפשר להפקיד את המוח בצד למשך זמן השידור ולא להרגיש רגשות אשם. אשמח להמלצות.

vanilla maple

New member
טוף אני מאוד

אהבתי את נמלטים אני צרכה להשלים את העונה 4 עדיין. בהוט התחילו לשים לפני כמה חודשיים את מגרש בייתי (בעבר ניסיתי לראות ולא אהבתי) עכשיו התמכרתי התחילה עונה 3 עכשיו. 90210 סידרת בת של בוורלי למי שמכיר. סדרות ישראליות משעשעות זה מובילים גם מכירה את זה מאחיינים שלי יש את זה בוי או די או סי נחמד תיבת נוח הפסדתי כמה פרקים אבל חביב אני אחשוב על עוד דברים ואגיד לך

hollywoodonline

New member
האמת שהכל אני מכיר

את נמלטים נטשתי איפה שהוא לקראת עונה 4 זה פשוט היה נראה לי כבר כל כך מופרך. עדכני אותי בבקשה אם זה משתפר ושווה להשלים את סוף הסדרה. מגרש ביתי טרם ניסיתי , שמעתי דעות לכאן ולכאן, ואיכשהו זה לא באמת קרץ לי עד עכשיו. 90210 זה אחלה גילטי פלז'ר, ביחוד העונה השניה שבה הסדרה השתפרה פלאים. אני נשבע שאפילו היו רגעים שממש חיכיתי לפרק הבא. אוסי, ראיתי בזמנו ברצף את השלוש עונות הראשונות, היה אפילו דיי נחמד, למרות שגם שם העונה האחרונה הייתה דיי מיותרת. בכלל, מצד אחד אני לא מבין למה לא לעצור סדרות בזמן, ובכוח להמשיך לעונה בינונית. ומצד שני עד היום אני בוכה בלילות על זה שלא נתנו לבאפי/פופיולר/דד לייק מי/וונדרפולז/ארסטד דיוולופמנט עוד עונה. תודה על ההמלצות, ואם יהיו עוד בסגנון אני אשמח.

vanilla maple

New member
מה לגבי

החיים זה לא הכל יש את זה עכשיו ב vod? וואו אני ממש מחכה עכשיו לראות את העונה השנייה של 90210, באוסי ומגרש בייתי אני צרכה להשלים את העונה השלישית מקווה לא להתאכזב. עדיין אני אמשיך לחשוב בשבילך על משהו מעניין

vanilla maple

New member
תודה,

ראיתי את שני הפרקים הראשונים, לדעתי מיטל הזו מזעזעת בהתנהגות שלה, רונן נראה בן אדם כ"כ טוב ולא מבינה מה הוא מחפש איתה, אגב היא דומה שתיי טיפות וודקה למיכל אמדורסקי

dodeke22

New member
הסוף היה פשוט מושלםםםםםםם!!!!../images/Emo9.gif

סער פדידה הרשע רצה להרוג את תום ובסוף מת בעצמו!!!
זה הגיע לו כ"כ!! אחלה סוף!!!!! רק ביאס אותי התעלומה עם הרמן. הוא רוצח, הוא לא רוצח???!!!

למעלה