רק אני הבנתי ממה סער מת??????

Turner1

New member
רק אני הבנתי ממה סער מת??????

הרי מראים בבירור שבזמן שסער מדבר עם הקבוצה ומספר להם את סיפור דויד וגולית טוטה משתיל לו משהו בלוקר. ואז מראים את סער מסתכל עליו, וטוטה ממהר ללבוש את הג'קט שלו. אח"כ מראים את סער לוקח מהלוקר את הסם שלו, שזה מה שטוטה החליף/שתל לו שם... חוץ מזה טוטה אמר כבר שהוא הולך להרוס לסער את המשחק הזה... אני חושבת שהוא הרג אותו. מה אתם אומרים?

סער מת ממנת סטרואידים.

רובי תפס אותו. לגבי טוטה, הוא התכוון שהוא ישחק גרוע ויהרוס לו את המשחק ואת הניצחון (סיפסוף הגול שבעט) לגבי סיפור דוד וגולית, הייתה האנשה לדעתי לסיפור של סער ותום.

Turner1

New member
סטרואידים?

אפשר למות מזה? יש מצב, אולי הסמים הרגו אותו... אבל המוות שלו לא היה צפוי

בתחילת העונה הרופא אמר לסער

שאם הוא עוד פעם יקח סטרואידים זה עלול לעלות בחיים שלו

Turner1

New member
אהה

חבל שהרגו אותו אם תהיה עוד עונה, זה לא יהיה אותו דבר בלעדיו

shaked2010

New member
וואלה??

לא שמתי לב!! באמת שלא.. יאללה איך שמתה לב? אני חשבתי שזהו האסטוריאידים גמרו אותו לגמרי..

0r tal

New member
אתם חסרי דמיון....

בקלות אפשר לעשות רביעית ו"להחזיר" את סער לחיים.. בעצם לגלות שהוא בכלל לא מת אלא פיברק את המוות שלו כדי להתחמק מהכלא... הרי הוא ידע שתום לא יוותר לו ותהיה חקירה ובסוף ימצאו הוכחות למה שהוא עשה והוא יישב בכלא.. אז.. בדיוק כמו אבא שלו, הוא פיברק את את המוות שלו כדי לברוח... נשארו כל כך הרבה דברים פתוחים.. אני לא יודעת אם זה בכוונה כדי לתת לדמיון שלנו להשתולל או בכל זאת כדי להשאיר פתח לעונה רביעית... למרות שעונה רביעית תהיה כבר טו מאץ'...

למעלה