לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1254112,541 עוקבים אודות עסקים

פורום ערוצי MTV ו-VH1

MTV, טלוויזית המוזיקה. ערוץ המוזיקה הנפוץ בעולם, מותג שאין כמעט צעיר שלא מכיר אותו. מוזיקת פופ, רוק, אלטרנטיבי, ראפ, R&B ועוד שלל מיני סוגי מוזיקה אחרים. הכל מאוגד יחד עם שלל תוכניות מעניינות יותר ומעניינות פחות כמו ´המקרר´, 20 הגדולים של אירופה, אנגליה, אמריקה, סופי השבוע המקוריים, איך עושים וידאו וכו´ וכו´ וכו´.כאן מדברים על כל מה שקשור בערוץ הזה, ה-כ-ל. פרסומות, תוכניות, קליפים, מוזיקה, מסיבות, מבצעים, טקסים ומה לא!הכל כאן הכל ברור? שנעבור לחלק הטכני והמוכר? אוקי...אין לקלל, לירוק, ללכלך, להשמיץ, להציק, להציף, לעצבן ועוד כל מיני דברים שאנחנו לא זוכרות כעת.לפני שאתם פותחים הודעה, תשימו לב שיש לוחות לפורום. הודעה שמקומה בלוחות אבל פירסמתם בפורום ,סביר להניח שהיא תימחק.אתם מוזמנים לתרום את חלקכם עם מאמרים משלכם, קישורים, רעיונות לתחריות בפורום, סקרים...הכל! רק תגידו ואנחנו מבצעות.שלכם,הילה והדר.

אודות הפורום ערוצי MTV ו-VH1

MTV, טלוויזית המוזיקה. ערוץ המוזיקה הנפוץ בעולם, מותג שאין כמעט צעיר שלא מכיר אותו. מוזיקת פופ, רוק, אלטרנטיבי, ראפ, R&B ועוד שלל מיני סוגי מוזיקה אחרים. הכל מאוגד יחד עם שלל תוכניות מעניינות יותר ומעניינות פחות כמו ´המקרר´, 20 הגדולים של אירופה, אנגליה, אמריקה, סופי השבוע המקוריים, איך עושים וידאו וכו´ וכו´ וכו´.כאן מדברים על כל מה שקשור בערוץ הזה, ה-כ-ל. פרסומות, תוכניות, קליפים, מוזיקה, מסיבות, מבצעים, טקסים ומה לא!הכל כאן הכל ברור? שנעבור לחלק הטכני והמוכר? אוקי...אין לקלל, לירוק, ללכלך, להשמיץ, להציק, להציף, לעצבן ועוד כל מיני דברים שאנחנו לא זוכרות כעת.לפני שאתם פותחים הודעה, תשימו לב שיש לוחות לפורום. הודעה שמקומה בלוחות אבל פירסמתם בפורום ,סביר להניח שהיא תימחק.אתם מוזמנים לתרום את חלקכם עם מאמרים משלכם, קישורים, רעיונות לתחריות בפורום, סקרים...הכל! רק תגידו ואנחנו מבצעות.שלכם,הילה והדר.
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-' ספיישל: MTV בן 30 '
ספיישל: MTV בן 30
<< ההודעה הנוכחית
31/07/2011 | 01:31
104
11
MTV, ערוץ המוסיקה האמריקני, יחגוג מחר 30 שנה להשקתו. במהלך השנים היתה לערוץ השפעה רבה על תעשיית המוסיקה ותרבות הפופ. עם התפתחותו הוא החל להפיק גם סדרות טלוויזיה, טקסי פרסים למיניהם ותכנים נוספים.

הערוץ החל את שידוריו בשעה 12:01 בצהריים ב-1 באוגוסט 1981. הקליפ הראשון ששודר בערוץ האמריקני היה Video Killed the Radio Star של להקת The Buggles, ואילו הקליפ הראשון ששודר ב-MTV אירופה היה Money for Nothing של להקת דייר סטרייטס.

אתם מוזמנים לענות על השאלון בהודעה הבאה, או לשתף את מחשבותיכם באופן עצמאי. :)
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-' שאלון '
שאלון
31/07/2011 | 01:34
53
5
* מאיזה גיל אתם צופים בערוץ? האם אתם צופים בו גם כיום?

* מהי תכנית הטלוויזיה האהובה עליכם בערוץ?

* מהי הופעת ה-VMA האהובה עליכם בכל הזמנים?

* מהי הופעת ה-EMA האהובה עליכם בכל הזמנים?

* מהי דעתכם על השתלטות תכניות הריאליטי על הערוץ?

* לסיכום: האם אתם חושבים שהערוץ רלוונטי גם בימינו, אל מול ההצלחה של YouTube באינטרנט?
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ואוו מזל טוב MTV'
ואוו מזל טוב MTV
31/07/2011 | 12:11
1

* מאיזה גיל אתם צופים בערוץ? האם אתם צופים בו גם כיום? מממ פחות מ10   לפעמים. כי אין לי טיוי

* מהי תכנית הטלוויזיה האהובה עליכם בערוץ? room riders + 16 and pregnent

* מהי הופעת ה-VMA האהובה עליכם בכל הזמנים? 2000  בריטני  OPPS

* מהי הופעת ה-EMA האהובה עליכם בכל הזמנים?  לא יודעת...

* מהי דעתכם על השתלטות תכניות הריאליטי על הערוץ? חלק מעניינות חלק משעממות  זה אמור להיות ערוץ מוזיקה לא?

* לסיכום: האם אתם חושבים שהערוץ רלוונטי גם בימינו, אל מול ההצלחה של YouTube באינטרנט?
לדעתי כן  כי עדיין הרבה ילדים  ונוער  צופים בטלויזיה ובערוץ MTV כדי  לראות קליפים  למרות שאפשר לראות אותם גם במחשב

Happy Birthday MTV  

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ספיייס !!!! '
ספיייס !!!!
31/07/2011 | 13:43
לצפיה ב-' Like על הפוסט.'
Like על הפוסט.
31/07/2011 | 13:53
1
לצפיה ב-''
31/07/2011 | 21:34
1
לצפיה ב-''
31/07/2011 | 12:40
10
3
מאיזה גיל אתם צופים בערוץ? האם אתם צופים בו גם כיום?
אני חושב שמגיל 11 או 12. זו התקופה שהתחלתי להתעניין במוזיקה. כמובן שבהתחלה אמני MTV היו היחידים שהכרתי ואהבתי. גם כיום אני צופה בערוצי ה-MTV למיניהם די הרבה. הרבה פעמים יש שם תכניות דביליות או שירים מעפנים, אבל יש לפעמים "יציאות" טובות. האמת שכיום אני יותר אוהב את VH1 מבחינת המוזיקה. יש שם גיוון ופחות ריאליטי.

מהי תכנית הטלוויזיה האהובה עליכם בערוץ?
אני אוהב את "נחש את השנה" ב-VH1 יש שם להיטים שכיף להיזכר בהם, ונחמד לנסות להיזכר מאיזו שנה השיר. באחד ערוצי ה-MTV (נראה לי שקוראים לזה MTV MUSIC) יש רק מוסיקה חדשה, 24/7. אני אוהב לצפות בערוץ כי יש בו גיוון מוזיקלי יחסית גדול.
ב-MTV Dance יש מדי פעם ספיישלים ממש נחמדים. האחרון שיצא לי לראות זה אוסף להיטי צ'ילאאוט בהגשת מובי. היו שם אחלה של שירים! גולדפראפ, מאסיב אטאק, אייר וכו'..

מהי הופעת ה-VMA האהובה עליכם בכל הזמנים?
לא נראה לי שאני מכיר את הטקס מספיק טוב כדי להחליט. כל הופעה של כריסטינה לוותה בהתרגשות מבחינתי, אז אולי אחת מהן.

מהי הופעת ה-EMA האהובה עליכם בכל הזמנים?
כנ"ל.

מהי דעתכם על השתלטות תכניות הריאליטי על הערוץ?
קצת מעצבן. אני לא מת על תכניות הריאליטי שהם משדרים ואני לא ממש צופה בהן. ב"אם היית מכיר אותי" (ככה קוראים לזה?) יש קטעים נחמדים, וברגעי שעמום "הסיטי" זו תכנית נסבלת, אבל אין תכנית שאני ממש אוהב. אני מגיע לערוצים האלה בשביל מוזיקה, והרבה פעמים לא מקבל את מבוקשי עקב השתלטות הריאליטי. יש מספיק ריאליטי בהמון ערוצים.

לסיכום: האם אתם חושבים שהערוץ רלוונטי גם בימינו, אל מול ההצלחה של YouTube באינטרנט?
לא ממש. ובכל זאת, ערוץ שמשדר מוזיקה זה דבר מעולה, זמין וכיף. למרות שביו-טיוב הכל זמין ומהיר, הכי קל להדליק את הטלוויזיה ולקבל לקט של קליפים בלי לחפש יותר מדי. אני אוהב את זה ומקווה שהערוצים האלה ימשיכו להתקיים.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'לגבי שאלת הרלוונטיות:'
לגבי שאלת הרלוונטיות:
31/07/2011 | 12:44
1
מבחינת המוזיקה החדשה לא ממש. כמובן שהוא עדיין רלוונטי מבחינת הטקסים ותכניות הריאליטי, שעדיין מייצרים כותרות (למעשה, הם נוצרו כדי לייצר כותרות ולא יותר מזה, לא?).
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'רלוונטי - לא יודעת, חיוני - ברור!'
רלוונטי - לא יודעת, חיוני - ברור!
01/08/2011 | 23:15
מה הייתי עושה בחדר כושר בלי ערוצי המוזיקה?!? סוחבת לפטופ מהבית כדי לראות קליפים ביו-טיוב?
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-' לייק על התוכנית בVH1 '
לייק על התוכנית בVH1
31/07/2011 | 13:48
6
1

Guess the year

אני גם ממש אוהבת  את זה  
במיוחד אם יש שירים שאני מכירה

אז לרוב  אני מנחשת נכון

ןיש עוד יציאות לא  רעות ל VH1  כמו החיים הטובים של המפורסמים  וכל מיני  ( the fab live)

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'חח גם אני אוהב לנחש.'
חח גם אני אוהב לנחש.
31/07/2011 | 17:17
5
1
לא חשוב אם אני אוהב את השיר או לא, הסקרנות הורגת אותי
הכי אידיוטי שלפעמים הם מראים את השנה בתחילת השיר
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'לא? חחח '
לא? חחח
31/07/2011 | 17:19
4
1

זה בטח של השיר הקודם

אחרת  זה באמת אידיוטי

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'נכון יש את ה"תגית" הרגילה בה'
נכון יש את ה"תגית" הרגילה בה
31/07/2011 | 17:22
3
1
כתוב מה שם השיר, שם האלבום ושם האמן? (מה שכתוב על פס צבעוני כזה בתחילה ובסוף של כל שיר, בכל תכנית בערוצי המוזיקה)

בד"כ גם השנה כתובה שם, ובתכנית הספציפית הזו הם אמורים להוריד אותה כי כל הקטע זה לנחש. אז זהו, ראיתי כמה פעמים שזה כן כתוב
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'חחח '
חחח
31/07/2011 | 17:33
2
1

ד"א זה היום ב7 בערב

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'תודה שהודעת לי!'
תודה שהודעת לי!
31/07/2011 | 17:43
1
1
לא ידעתי עד עכשיו באילו שעות זה משודר, זה בכל יום? אני לא זוכר
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'לא יודעת אם בכל יום '
לא יודעת אם בכל יום
31/07/2011 | 17:46
1

אבל  יש מצב חחח

בכייף
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'"נחש את השנה" '
"נחש את השנה"
31/07/2011 | 18:21
2
אני אוהב את התוכנית הזו חח!
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
31/07/2011 | 12:59
12
3
מאיזה גיל אתם צופים בערוץ? האם אתם צופים בו גם כיום?
אני חושב שמגיל תשע (1999), עוד כשהוא היה בערוץ שבע. הקליפ הראשון שאני ממש זוכר שראיתי היה ,"Crazy" של בריטני
ומאז הייתי צופה בו די הרבה, למרות שזה היה "ערוץ של גדולים".
היום אני צופה בערוץ פעם ביומיים שלושה כשיוצא לי, אבל כשיוצא אני בעיקר מזפזפ בינו לבין VH1. ככה זה כשיש יותר ריאליטי ממוזיקה.

מהי תכנית הטלוויזיה האהובה עליכם בערוץ?
אני חושב ש"פאנק'ד" הייתה ה-תכנית שהייתי מחכה לה, היום אני לא רואה את הריאלטי בערוץ, למרות שכמעט והתחלתי לראות את ג'רזי שור, אבל ויתרתי.

מהי הופעת ה-VMA האהובה עליכם בכל הזמנים?
אחת ההופעות היותר זכורות עם מדונה, בריטני וכריסטינה. ההופעה שהן התנשקו בה. הופעה מעולה!

מהי הופעת ה-EMA האהובה עליכם בכל הזמנים?
לא זכורה לי הופעה ספציפית.

מהי דעתכם על השתלטות תכניות הריאליטי על הערוץ?
אני חושב שהערוץ הגזים עם כל תכניות הריאליטי שהוא משדר, אבל כנראה שהוא רק מיישר קו עם העולם מהבחינה הזאת.
לכל מקום שנפנה את הראש נראה ריאליטי, אפילו ערוץ 1 (!) קנה עכשיו ריאלטי שישודר בחורף, אז אני קצת סלחני, למרות שזה הפך את הערוץ ללא רלוונטי עבורי בשעות שהתכניות האלה משודרות, כי אין לי עניין בכל הסנוקים למיניהן או בבנות 16 שנכנסו להריון.
כשיש ריאליטי ב-MTV, אני פונה ל-VH1.

או ליוטיוב.

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-' ענק על ההופעה של מדונה וכו''
ענק על ההופעה של מדונה וכו'
31/07/2011 | 18:24
11
3
מצחיק קצת לראות את בריטני שרה בפלייבק ואת כריסטינה בלייב - ואז מיסי צצה בלי שום קשר לכלום חחח
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'מה? על איזה פלייבק אתה מדבר?'
מה? על איזה פלייבק אתה מדבר?
31/07/2011 | 18:40
9
3
ההפך - לכל אורך ההופעה שומעים רק את מדונה ובריטני שרות. אין לי מושג מה קרה למיקרופון של כריסטינה.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'כל קטע הפתיחה של בריטני בהתחלה הוא בפלייבק'
כל קטע הפתיחה של בריטני בהתחלה הוא בפלייבק
31/07/2011 | 18:55
1
1
לצפיה ב-''
31/07/2011 | 19:27
3
לצפיה ב-'הוא מדבר על Like A Virgin בהתחלה'
הוא מדבר על Like A Virgin בהתחלה
31/07/2011 | 21:36
6
3
שאני לא זוכר אם בריטני שרה אותו בפלייבק אבל זה לא משנה כי כך או כך היא נשמעת כמו תחת.
כריסטינה לא שרה בפלייבק.

ב"הוליווד" שומעים רק את מדונה והאחרות רוקדות ומתחרמנות איתה.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'בריטני שרה בלייב.'
בריטני שרה בלייב.
01/08/2011 | 01:58
5
2
לא כתבתי שכריסטינה שרה בפלייבק.

דווקא שומעים גם את בריטני ב"הוליווד". כריסטינה שרה לתוך המיקרופון, אבל משום מה לא שומעים אותה. מוזר.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'לא כתבתי שזה מה שכתבת. נכון?'
לא כתבתי שזה מה שכתבת. נכון?
01/08/2011 | 10:34
3
ואני שמעתי רק את מדונה ב"הוליווד".
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'אתה באמת לא יודע?.כיבו לה את המיקרופון.'
אתה באמת לא יודע?.כיבו לה את המיקרופון.
01/08/2011 | 21:28
3
1
היה סיפור אז, והבנתי שכריסטינה יצאה עלובת נפש ושלחה לMTV מכתב או משהו.
המעריצים יגידו שחששו שהקול של כריסטינה יתעלה על הקולות של בריטני ומדונה, וזה ברור שהקול שלה עולה על של שתיהן.
אני אומר, שההפקה רצתה לכוון את על הפוקוס על מה שבאמת היה חשוב בהופעה, בריטני ומדונה,  ולא הכמה צרחות שכריסטינה תכננה לתת כמו זונת תשומת הלב שהיא הייתה בזמנו.

בסופו של דבר, כולם דיברו על מה שבאמת עניין, הנשיקה של בריטני ומדונה.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'כל*'
כל*
01/08/2011 | 21:31
1
לצפיה ב-'לא, לא ידעתי את זה.'
לא, לא ידעתי את זה.
01/08/2011 | 21:48
1
לצפיה ב-'גם אני לא ידעתי את זה!!'
גם אני לא ידעתי את זה!!
05/08/2011 | 22:24
1
לצפיה ב-'אבל לפחות היא לא נשמעה'
אבל לפחות היא לא נשמעה
01/08/2011 | 04:17
כמו ב-S&M.

אף אחד לא יידע אותה שלא שרים עם ברונכיט?
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-''
31/07/2011 | 13:52
2
4
* מאיזה גיל אתם צופים בערוץ? האם אתם צופים בו גם כיום? אני לא זוכר באיזה גיל זה היה, אבל אני זוכר איך נחשפתי לערוץ לראשונה: דודה שלי היתה אצלי וסיפרה לי שהיא אוהבת ערוץ שקוראים לו MTV. היא הדליקה אותו וברקע שודר Waterfalls של TLC.
התחלתי לצפות בערוץ בקביעות בערך מגיל 7-8, לאחר שערוץ 9 הפסיק לשדר מוסיקה. כיום אני צופה בערוץ רק כשמזדמן לי ורק כשיש טקסים.

* מהי תכנית הטלוויזיה האהובה עליכם בערוץ? "ביוויס ובאטהד" ו-TRL (אני לא מבין למה הורידו אותה. זו היתה אחלה תכנית. היא מזכירה לי את התקופות הכי יפות של הפופ).

* מהי הופעת ה-VMA האהובה עליכם בכל הזמנים? היו בטקס הזה הרבה הופעות גדולות במרוצת השנים. האהובה עליי מביניהן היא ההופעה של מדונה, בריטני, כריסטינה ומיסי ב-VMA 2003. זה היה רגע היסטורי וחד פעמי של MTV, רגע שלא יחזור על עצמו לעולם (מה שנקרא, "priceless moment").

* מהי הופעת ה-EMA האהובה עליכם בכל הזמנים? ההתלבטות כאן גבוהה יותר כי היו בטקס הזה הרבה פחות הופעות גדולות מאשר ב-VMA.
אני אבחר בהופעה של בריטני ב-EMA 1999 (מחרוזת של BOMT ו-Crazy).

* מהי דעתכם על השתלטות תכניות הריאליטי על הערוץ? זה מעצבן ומיותר. כמעט בכל פעם שאני מדליק את הערוץ, משודרת תכנית ריאליטי ולא תכנית מוסיקה. מילא "חוף ג'רזי" ו"דה הילס", אבל בשביל מה צריך את כל השאר?

* לסיכום: האם אתם חושבים שהערוץ רלוונטי גם בימינו, אל מול ההצלחה של YouTube באינטרנט? אין ספק שהערוץ איבד הרבה מהרלוונטיות שלו בכל הקשור לקליפים (מבחינת תכניות הריאליטי הוא בפריחה תמידית - "דה הילס" שוברת שיאי רייטינג פעם אחר פעם). אמנים מעדיפים לעשות את הפרימיירות של הקליפים שלהם ביוטיוב, ב"אמריקן איידול", ב"רוקדים עם כוכבים" - רק לא ב-MTV. מזלו של הערוץ שיש לו את ה-VMA, שחזר להיות אירוע אטרקטיבי ומושך כמו בתחילת העשור (הטקס של 2010 זכה לרייטינג הגבוה ביותר מאז הטקס של 2002).
הערוץ צריך לחזור ולהשקיע בתכנים מוסיקליים שיעניינו את הקהל. הדגש צריך להיות על חדשנות. עצוב להגיד את זה, אבל אפילו ערוץ 24 משתדל להיות חדשני יותר מאשר MTV...

מזל טוב!
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'Waterfalls '
Waterfalls
31/07/2011 | 18:29
1
3
אתה יודע שמחזירים את ביוויס ובאטהד? כבר יש טיזרים באינטרנט.

על המחרוזת של בריטני ב-EMA 99. נוסטלגיה
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'כן, שמעתי על זה כבר בקיץ שעבר.'
כן, שמעתי על זה כבר בקיץ שעבר.
31/07/2011 | 18:38
5
בהחלט נוסטלגיה
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
31/07/2011 | 14:21
1
1
מגיל 4
התעניינתי במוזיקה מגיל ממש מוקדם.
השיר הראשון שאהבתי בערוץ (ונראה לי גם ראיתי.) זה If You Had My Love של ג'ניפר לופז.
האמת שאני צופה בו יחסית הרבה. אם אני מדליק טלוויזיה,זה על ערוצי המוזיקה אבל כאשר יש ריאלטי זבלי אני מעביר לVH1 או MTV Dance.

אני מחבב מאוד את "אם היית מכיר אותי" ו"דייט מגיהנום" למרות שאפחד מהם לא איכות.

של מדונה-בריטני-כריסטינה (וגם מיסי ). רגע חד פעמי.

אני לא אוהב אותה ובזמנו גם לא אהבתי את ההופעה הזאת אבל ביונסה בVMA 2009.
גם של הפוסיקאט דולז ב2005 לא רעה בכלל.

לטעמי אם כמה שזה מיישר קו עם העולם,יש יותר מדי תוכניות ריאליטי. שיש תוכנית ריאלטי שאני לא אוהב - אני פשוט מעביר ערוץ.

מבחינת מוזיקה - כבר לא. הערוץ נשאר רלוונטי רק בזכות תוכנית הריאלטי שלו.
האמת שמבחינתי אין על לראות קליפ בTV. (במיוחד שיש לי פלזמה בחדר )
אני חושב שעדיין צריך שיהיה ערוץ שיישדר קליפים בשעות היממה. זה הרבה יותר כיף. מה שגם שיוטיוב בשנה האחרונה כבר נעשה בלתי נסבל וקשה לי מאוד לראות בו קליפים. הוא כבר לא נוח ומציק.

תודה על השאלון! מזל טוב לערוץ!
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'יו-טיוב עושה אצלי הרבה בעיות '
יו-טיוב עושה אצלי הרבה בעיות
31/07/2011 | 14:24
כל הנסיונות האלה לחדש יוצרים בלגנים ובאגים, זה מעצבן.
אני מסכים איתך, אין על לצפות בקליפים בטלוויזיה.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'מזל טוב!!! '
מזל טוב!!!
31/07/2011 | 17:42
1
* מאיזה גיל אתם צופים בערוץ? האם אתם צופים בו גם כיום? אני צופה בערך מגיל 7-8 ... לא בדיוק זוכרת וכן אני צופה אבל בMTV היטס

* מהי תכנית הטלוויזיה האהובה עליכם בערוץ? The Hills

* מהי הופעת ה-VMA האהובה עליכם בכל הזמנים? מדונה בריטני וכריסטינה מ2003 [?]

* מהי הופעת ה-EMA האהובה עליכם בכל הזמנים? לא יודעת

* מהי דעתכם על השתלטות תכניות הריאליטי על הערוץ? על הפנים אם זה היה בטעם טוב, לא הייתה לא בעיה עם זה כי יש שם כמה תוכניות סבבה אבל זה כל היום ואין בקושי מוזיקה

* לסיכום: האם אתם חושבים שהערוץ רלוונטי גם בימינו, אל מול ההצלחה של YouTube באינטרנט? אממ כן לדעתי הוא עדיין רלוונטי ברור שלא כמו שהיה לפני יוטיוב אבל כן לפעמים זה נחמד להדליק את הטלוויזיה וסתם לראות קליפים ולהכיר שירים חדשים וזה ..
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ווהאו גם MTV במזל אריה'
ווהאו גם MTV במזל אריה
31/07/2011 | 19:15
1
* מאיזה גיל אתם צופים בערוץ? האם אתם צופים בו גם כיום? מגיל 9 בערך..וכן אני צופה בו גם כיום

פעם ממש אהבתי את MTV Select, וTRL...כיום אני אוהבת את ג'רזי שור(טראשית שכמוני).
אני לא זוכרת כ"כ, אבל נורא אהבתי את ההופעה של מדונה עם בריטני וכריסטינה ומיסי אליוט(?)
ההופעה של הספייס גירלז בשנה כלשהי..
וגם הופעה של דידו עם Hunter,ממש אהבתי
אני חושבת שזה נוראי, כבר לא משדרים מוזיקה בערוץ

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'MTV Select '
MTV Select
31/07/2011 | 19:49
הוי, ההופעה של דיידו שאת מדברת עליה! הופעה מעולה!
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'פשש מזל טוב'
פשש מזל טוב
31/07/2011 | 19:46
2
4

התחלתי לצפות בערוץ בערך מ-97, מגיל 9 בערך. הייתי צופה בו די באדיקות עד 2003. ב-2003 הייתה לי תקופה של מוסיקה ישראלית ברעל ודי הזנחתי את הMTV וחזרתי אליו בערך ב-2007-8 אבל לא באותה רמה כמו פעם. קצת מציק לי שיש יותר מדי תוכניות סתם (כמו ג'רזי שור ושות') ופחות מוסיקה. כן, אני יודע שיש גם את הערוצים הנספחים - אני מזפזפ ביניהם עד שמוצא שיר טוב חח.  

כמו שכבר ציינתי, אני לא כל כך אוהב את התוכניות שעוסקות בכל דבר חוץ ממוסיקה... אם בכל זאת צריך לבחור אז Pimp My Ride  כי זה בכל זאת היה מגניב.
לגבי תוכניות ישנות, אני זוכר שנורא אהבתי את כל התוכניות Making The Video המושקעות של החצי שעה-שעה.. חבל שהפסיקו איתם ולרוב עושים טובה שעורכים סרטון של 5 דקות מאחורי הקלעים. Celebrity Death Match היה משעשע. וכמובן European Top 20 בהנחיית עדן הראל! היו זמנים. וכל הטקסים (EMA, VMA, MMA) שפעם הייתי צופה באדיקות כמה וכמה פעמים, כיום אני מסתפק בלראות את ההופעות... נדיר שיוצא לי לצפות בטקס מלא כבר.

מכיוון שלא יצא לי לצפות בטקסי הVMA הישנים אלא רק מ-98 או 99, אז יש שתי הופעות שקופצות ישר לראש:
Britney Spears - Slave 4 U (VMA 2001) - הופעה אדירה, סקסית ושערורייתית הן לאותה תקופה, והן לבריטני עצמה... הייתי חורש עליה בלופים בוידאו (עדיין יש לי את זה איפשהו חח). אז גם לא היה כל כך אכפת לי שזה פלייבק חח.
Madonna, Britney Spears, Christina Aguielra & Missy Elliot - Like A Virgin/Hollywood/Work It - חווית צפייה שכזאת לא נראה לי שתחזור על עצמה.. עד שקולטים את כל מה שקורה שם, כל כמה שניות קורה משהו שבחיים לא חשבו שיקרה... החל מלמה לעזאזל בריטני שרה שיר של מדונה, בריטני פאקינג שרה לייב , בריטני נמצאת עם כריסטינה על אותה במה, בריטני שרה עם כריסטינה, בריטני וכריסטינה נמרחות על הרצפה ביחד , גם מדונה שם? מדונה, בריטני וכריסטינה שרות ביחד על אותה במה, מדונה מתנשקת עם בריטני, מדונה מתנשקת עם כריסטינה, מיסי אליוט מפציעה, מדונה, בריטני, כריסטינה ומיסי אליוט שרות ביחד על אותה במה יותר מדי דברים הזויים

עוד הייתי מציין את ההופעה המגניבה של פינק ל-"So What" ב-2008 שצולמה כולה בחוץ ונראתה ממש כמו קליפ שמצולם בוואן שוט ואת ביונסה ב-2009 עם סינגל ליידיז.

גם פה אני זוכר בעיקר את ההופעה של בריטני מ-99, רובי וויליאמס וקיילי מינוג ב-2000, קיילי עם can't get you out of my head ב-2001, מדונה ב-2005 וכמובן ההופעה של שירי מימון.

אני לא אוהב בכלל. מציק לי שערוץ שקורא לעצמו music television בעצם כמעט ולא משדר כבר מוסיקה. עכשיו מילא אם התוכניות היו נורמליות אבל זה פשוט אסופה של הזבל בחיריה. כבר ציינתי שהדבר הכי נורמלי זה Pimp My Ride (זה בכלל עדיין משודר? אני כבר לא ממש עוקב).  

הוא בהחלט לא רלוונטי באותה מידה כמו שהיה פעם אבל אני חושב שהוא עדיין עושה את העבודה. בכל זאת, הקליפים נראים קצת שונה כשזה בטלוויזיה וזה מעניין לראות על איזה קליפים ושירים הם בוחרים לשים דגש.  זה גם כיף פתאום לראות איזה קליפ שלא ראיתי מלא זמן ובכלל שכחתי מהשיר, במקרה כזה לא הייתי נתקל בו ביוטיוב כנראה בחיים. סתם דוגמה, בשישי ישבתי עם חברים וזפזפנו בין ערוצי המוסיקה השונים ופתאום נתקלנו במלא קליפים נוסטלגיים שלא ראינו כמה שנים טובות.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'אני ממש עמה '
אני ממש עמה
31/07/2011 | 20:32
2
שכחתי את ההופעות באמת טובות של הטקסים האלה :
מדונה בEMA ב2005
בריטני בVMA 2001
מדונה בVMA 1990

|אקסטרה חבול|
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'חחחחח על התגובה שלך לVMA'
חחחחח על התגובה שלך לVMA
31/07/2011 | 22:17
2

מדונה בריטני כריסטינה

אני הייתי עסןקה בלהבות בבריטני

אני זוכרת שראיתי את זה  בלייב  כמעט התעלפתי

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'30 שנה! וואו מזל טוב '
30 שנה! וואו מזל טוב
31/07/2011 | 20:04
2
קצת באיחור אבל עדיין:

מאז ומתמיד. ההורים שלי צפו תמיד באמ.טי.וי עוד מלפני שנולדתי, אז טוב... הם המשיכו
גם אחרי זה.
אממ... שבוע שעבר ראיתי את זה בזמן ארוחת הערב, זה נחשב?
בעיקרון אני לא מדליקה טלוויזיה במיוחד בשביל הערוץ הזה, אבל אני כן צופה בו.

סוויט סיקסטין ומצעד של השירים הכי טובים לאומן.

בריטני מדונה כריסטינה ומיסי אלייוט מ-2003.
וההופעה של מדונה עם ווג מ-1990.

אממ..לא זוכרת כולכך הרבה מהן.

טוב אני לא לגמרי בעד, אבל אני מבינה את הצורך של הערוץ למשוך צופים
כשיש את כל הקליפים שהם משדרים באינטרנט.
בסך הכל, אני דיי אוהבת את התוכניות האלה אבל לא צופה בהם באופן קבוע, רק
כשאין משהו אחר או כשאני מזפזת בין ערוצי MTV ונתקלת בתוכנית שאני אוהבת במיוחד.

כן, כי תמיד כיף לגלות שיר של אומן לא מוכר, ולראות את כל הטקסים והדירוגים שלהם (אה
וגם את תוכניות הריאלטי, אם כבר דיברנו על זה)

מזל טוב!!!

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'אה! וגם ההופעה של בריטני מ-2000.'
אה! וגם ההופעה של בריטני מ-2000.
31/07/2011 | 20:06
1
1
לצפיה ב-'אחת ההופעות הכי טובות של בריטני !!!'
אחת ההופעות הכי טובות של בריטני !!!
01/08/2011 | 12:26
1
לצפיה ב-'עונה'
עונה
31/07/2011 | 22:02
2
1
* מאיזה גיל אתם צופים בערוץ? האם אתם צופים בו גם כיום? אממ, כבר מלא מלא זמן. נראה לי בערך מגיל 9-10, כלומר כבר 14-15 שנה בערך. גדלתי עם הערוץ הזה, תרתי משמע.

* מהי תכנית הטלוויזיה האהובה עליכם בערוץ? כיום אני לא ממש צופה בתוכניות עצמן. הערוץ יותר ברקע כשיש שירים טובים ופחות בשביל התוכניות, אבל אני מחבב את "אם היית מכיר אותי" או איך שזה לא נקרא.

* מהי הופעת ה-VMA האהובה עליכם בכל הזמנים? אממ, לא זכור לי משהו ספציפי.

* מהי הופעת ה-EMA האהובה עליכם בכל הזמנים? לא זכור לי משהו ספציפי מהטקסים האלה, אבל אני זוכר מאוד לטובה את הביצוע הזה של קיילי - אדיר!

* מהי דעתכם על השתלטות תכניות הריאליטי על הערוץ? דניאל צודק בזה שיש לתוכניות האלה השפעה עצומה על עולם התרבות שלנו כיום, אבל זה לא אומר שזו השפעה לטובה. אין לי בעיה עם תוכניות ריאליטי בסה"כ, תמיד יהיו טובות יותר וטובות פחות - אבל יש לי בעיה שבערוץ שההגדרה שלו היא להיות ערוץ מוסיקה (ולכן ה-M ב-MTV) יש יותר תוכניות ריאליטי מאשר מוסיקה או אפילו תוכניות על מוסיקה. חבל.

* לסיכום: האם אתם חושבים שהערוץ רלוונטי גם בימינו, אל מול ההצלחה של YouTube באינטרנט? עדיין, כן. הערוץ יכול לתת חשיפה לאמנים חדשים שלא מקבלים חשיפה דרך יוטיוב ודומיהם ובטקסים השונים הוא מביא מלא רייטינג ולעלייה במכירות של אותם אמנים - ואת זה יוטיוב לא מצליח לעשות.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'על ההופעה של קיילי!'
על ההופעה של קיילי!
31/07/2011 | 23:30
לצפיה ב-'קייליבהחלט אחלה הופעה!'
קייליבהחלט אחלה הופעה!
01/08/2011 | 21:28
1
לצפיה ב-''
01/08/2011 | 11:09
1
7
בערך מגיל 5-6. כיום כמעט ולא יוצא לי לצפות בערוץ ולרוב הערוץ דלוק אצלי "כשומר מסך" או כשאין מה לראות בטלוויזיה.

MTV Diarty, Behind the video ופעם גם אהבתי את פימפ מיי רייד חחח

http://youtu.be/LEdWc1ZRVKs

לא בדיוק הופעה-הופעה אבל לגמריי הדבר הכי מגניב שיצא לי לראות בטקס הזה
http://youtu.be/JIQhuwUe7_M

לדעתי הם צריכים לעשות ערוץ נפרד (כמו במדינות נורמליות) לכל תוכניות הריאלטי למיניהן ולא לדחוף אותן ללוח שידורים של הערוץ הרגיל. אם כל הכבוד לריאלטי - כשאני מדליקה MTV אני רוצה לשמוע מוזיקה ולא לראות בלוח השידורים תוכנית ריאלטי אחת אחרי השניה זה מבאס רצח, במיוחד כשאני לא חובבת גדולה של הריאלטי שלהם.

הערוץ ללא ספק איבד עם השנים את הרלוונטיות שלו ויוטיוב אוכל את MTV בלי תחרות כי כל הקליפים וכל המוזיקה זמינה אונליין במרחק הקלקה ולא סתם אומרים שהדור החדש הוא דור האינטרנט ולא הטלוויזיה.

ד"א, אני מתגעגעת ל-MTV בייס
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'MTV BASE '
MTV BASE
01/08/2011 | 13:54
3
לצפיה ב-'עוד הופעות בלתי נשכחות שהיו של טקסים אחרים'
עוד הופעות בלתי נשכחות שהיו של טקסים אחרים
01/08/2011 | 20:33
2
אמינם
target=_blank rel=nofollow>http://www.youtube.com...

ליידי מרמלד
http://www.youtube.com/watch?v=HBiVLu4Tw3Q

סורי, הייתי חייבת חח

הערוץ הזה כבר מגעיל, לא צופה בו ממזמן...מתגעגעת לסוף שנות ה90 ותחילת האלפיים
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'לייק ענק על 2 ההופעות '
לייק ענק על 2 ההופעות
01/08/2011 | 20:45
2
גם זאת הופעה ענקית: http://youtu.be/igFHsUTNqsE
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-' על ההופעות.'
על ההופעות.
05/08/2011 | 09:28
2
לצפיה ב-'עונה'
עונה
01/08/2011 | 21:35
בטח מגיל 10

ג'רזי שור

ברור שבריטני  הלוהטת מענטזת עם הנחש הצהוב לצלילי סלייב.
וגם בהופעה של גימי מור יש משהו יפה, מרוב שהיא טראשית ונוראית, זה כבר הורס.אני מבין את עצמי חח.

אני זוכר רק אחת, של מיילי סיירוס.

יש דברים מגניבים, כמו made וג'רזי, אבל כל השאר פשוט מפגר.
אין לי בעיה עם תוכניות ריאליטי, אבל לרוב יש את זה, וזה כן בבסיס ערוץ מוזיקה.

בטח שכן.
זה כמו שהBBM עדיין רלוונטי למאות שיש וואטסאפ.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'מזל טוב '
מזל טוב
31/07/2011 | 12:31
4
3
אני חושב, כמו שכבר אמרתי וכתבתי לא מעט, שמבחינת שידורי קליפים הערוץ כבר לא רלוונטי - גם בגלל סיבות ברורות כמו האינטרנט, שהערוץ בתכלס לא יכול לעשות כלום כדי להילחן בהן, וגם בגלל דברים שקשורים בו כמו העובדה שהוא כבר לא משקיע בקליפים כמו שהוא השקיע פעם. הוא לא מקדם קליפים חשובים מספיק, לא מצלם Behind The Video כמו פעם.
הסיבה היחידה ש-MTV יגיע היום לכותרות ויפרוץ את הגבולות שלו ויעורר דיבור בשאר אמצעי התקשורת הוא בגלל תוכניות הריאליטי שלו, שבתכלס הן חשובות ומשפיעות - תרצו או לא, ובגלל טקסים שאולי יהיו בהם שערוריות.
לכן לא מפתיע שזה הדברים שהערוץ הכי משקיע בהם כיום.

אני חושב שמבחינת סדרות הערוץ דווקא די מצליח בלהמציא את עצמו מחדש.
הוא יכל בקלות לקרוס בתחום הזה עם מותן של סדרות דגל כמו "ביוויס ובאטהד", "TRL", "פאנק'ד" וכו', אבל לא.
הוא המשיך הלאה עם תוכניות כמו "ג'רזי שור" ו"דה הילס" (שהפכו לתופעה ולא סתם הבנות של דה הילס כיכבו על שער הרולינג סטון) ובואו לא נשכח את "ג'קאס", שמתוכנית קטנה והזויה ששודרה בערוץ בשעות הקטנות של הלילה שמייצגת תת-תרבות של בני נוער משועממים הפכה לסדרת סרטים שוברי-קופות והצליחה להפוך דמויות שוליים כמו גמדים וסקייטרים (וגמדים סקייטרים) לכוכבי-על שצועדים על שטיחים אדומים ומוערצים על ידי בני נוער בכל העולם.
תכלס, מהבחינה של סדרות טלויזיה, MTV הוא עדיין ערוץ חי ובועט שהוציא לעולם סדרות חשובות שמייצגות דור שלם והפכו לתופעה בינלאומית.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'Behind The Video '
Behind The Video
31/07/2011 | 18:32
מאוד אהבתי את התוכנית הזו! היה מרתק לראות איך יוצרים קליפ, בין אם זה קליפ פשוט או אם זה קליפ עם לא מעט אפקטים.

הייתה גם תוכנית נחמדה שמעריצים היו מצלמים מחדש קליפים של האמנים האהובים עליהם - זה גם היה ממש נחמד.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'Behind The Video '
Behind The Video
31/07/2011 | 18:44
1
לצפיה ב-' איזה ישן... '
איזה ישן...
31/07/2011 | 18:48

אני זוכרת רק את אלה של בריטני
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'למה?! אני ראיתי מאחורי הקלעים לקליפ של'
למה?! אני ראיתי מאחורי הקלעים לקליפ של
31/07/2011 | 20:19
ריהאנה ודייויד גואטה לפני איזה חצי שנה

למרות שכשחושבים על זה, זזה היה ה-Behind The Video היחיד שראיתי
בשנים האחרונות.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ויש לי עוד שאלה מעניינת לדיון:'
ויש לי עוד שאלה מעניינת לדיון:
31/07/2011 | 14:21
12
2
האם אתם חושבים שבמובן מסוים, התופעה הבינלאומית ליידי גהגה החזירה חלק מהכבוד האבוד של MTV ושל קליפים בכלל?

לדעתי התשובה מאוד ברורה, אבל מעניין לקרוא מה דעתכם על זה (:
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'זה יותר מזה - היא החזירה את הכבוד לעולם הפופ'
זה יותר מזה - היא החזירה את הכבוד לעולם הפופ
31/07/2011 | 14:33
4
5
לריגוש,לתיאטרליות,להשקעה של מזה כוכב פופ כמו פעם. עד שהיא באה,לא היה הכי הרבה השקעה בקליפים,בבגדים ובכל התנהגות של להיות כוכב. (מדבר על העשר השנים האחרונות.)
אז כן. החזירה את כבודו. לא סתם הפופ חזר להיות הכי פופולרי כמו בתחילת האלפיימיז. יש לה הרבה חלק בזה.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-''
31/07/2011 | 15:12
2
לצפיה ב-''
31/07/2011 | 18:56
1
לצפיה ב-''
31/07/2011 | 20:21
3
לצפיה ב-' יאפ, למרות ש...'
יאפ, למרות ש...
01/08/2011 | 20:44
1
יש גם הרבה דברים בגאגא - התנהגות, מוזיקה וההילה הסובבת - שמזכיר הרבה משנות השיא של כוכבי הרוק ב70'ז.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'כן ולא'
כן ולא
31/07/2011 | 18:35
1
מצד אחד, הקליפים שלה נטחנו בלי הפסקה ב-MTV אבל לפי כמות הצפיות שלהם גם ביוטיוב. בשנים האחרונות תמיד ראיתי קליפים לראשונה ביוטיוב, למשל את "טלפון" של גאגא וביונסה (בגרסה הארוכה, כמובן. MTV הקרינו נראה לי רק את הגרסה המקוצרת) - וזה קצת חבל כי בתכל'ס אין על לראות קליפים בטלוויזיה.

אני חושב שההשקעה שלה בקליפים נתנה לתעשייה (בארה"ב וכמובן בעולם כולו) משהו לשאוף אליו, משהו לכוון אליו. כמובן שלא כולם פונים לכיוון של קליפים גרנדיוזיים וזה בסדר גמור, אבל אלה שכן עושים את זה בהחלט מקווים לזכות לשבריר מההצלחה של הקליפים של גאגא. היא נתנה פוש גדול ל-MTV והעובדה שכולם דיברו על שמלת הבשר שלה, על ההכרזה על האלבום החדש שלה (דאז), הופעות וכו'.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'שאלה רטורית. ברור שכן.'
שאלה רטורית. ברור שכן.
31/07/2011 | 21:32
1
3
גהגה הגדירה מחדש את חוקי המשחק בתעשיית הפופ של המאה ה-21.
וכבר כתבתי על זה בהרחבה מספר פעמים בבלוג שלי:

http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'אה, אבל חשבתי שאתה מדבר על עולם הפופ.'
אה, אבל חשבתי שאתה מדבר על עולם הפופ.
31/07/2011 | 21:37
2
אבל גם ל-MTV זה עזר, כמובן.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'גאגא לגמרי העלתה את המשחק לרמה אחרת לגמרי.'
גאגא לגמרי העלתה את המשחק לרמה אחרת לגמרי.
01/08/2011 | 21:29
3
1
היא הרימה את הרף בכל מה שאמן פופ חייב לעשות.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-''
01/08/2011 | 21:30
2
3
לצפיה ב-'מה קרה? '
מה קרה?
01/08/2011 | 21:49
1
לצפיה ב-'פעמיים "לגמרי"'
פעמיים "לגמרי"
01/08/2011 | 22:17
לצפיה ב-'כתבה בנושא בוואלה!'
כתבה בנושא בוואלה!
31/07/2011 | 18:36
7
1
מה דעתכם עליה? שכחו דברים מסוימים, הזכירו את הדברים הנכונים?
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'חזק, מזכירים שם את Celebrity Deathmatch!!'
חזק, מזכירים שם את Celebrity Deathmatch!!
31/07/2011 | 22:06
6
איך אהבתי את התוכנית הזאת! חחחח
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'חח זה היה אלים והזוי '
חח זה היה אלים והזוי
31/07/2011 | 22:32
1
1
לצפיה ב-' ומצחיק '
ומצחיק
31/07/2011 | 23:32
2
לצפיה ב-'וואי כןןןןןן גם אני '
וואי כןןןןןן גם אני
31/07/2011 | 23:09
6
לצפיה ב-'וואי זה ענק!! '
וואי זה ענק!!
31/07/2011 | 23:34
אחחח הימים היפים..
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'אוי נכוןןןןןן איך לא כתבתי את זה!!'
אוי נכוןןןןןן איך לא כתבתי את זה!!
01/08/2011 | 06:57
זה היה גדווווווול!

קבוע אני ואחי היינו מחכים שזה יהיה ורבים עם אמא כדי שלא נלך לישון ונספיק לראות חחחחחח

היו זמנים... אח אח....
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'יואווווווווו התכנית הזו הייתה חלק בלתי נפרד '
יואווווווווו התכנית הזו הייתה חלק בלתי נפרד
01/08/2011 | 21:04
מהילדות שלי
אחד הדברים הגאוניים שנוצרו אי פעם.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-' ל-MTV '
ל-MTV
01/08/2011 | 09:28
3
הילד כבד גדול הוא 30

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-' '
01/08/2011 | 12:31
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
01/08/2011 | 12:41
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
01/08/2011 | 12:52
לצפיה ב-'אנחנו בעמוד הראשי '
אנחנו בעמוד הראשי
01/08/2011 | 18:37
1
3
לצפיה ב-'מגניב, תודה!!'
מגניב, תודה!!
01/08/2011 | 21:53
לצפיה ב-'כמה יפה וכמה נאיוי. היו ימים.'
כמה יפה וכמה נאיוי. היו ימים.
01/08/2011 | 23:11
1
לצפיה ב-'המקומות הראשונים צפויים.'
המקומות הראשונים צפויים.
02/08/2011 | 15:48
12
1
Firework? מה הקשר?
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-' '
02/08/2011 | 16:10
11
אני אוהב את הקליפ הזה - אבל בטח לא ברמה של לשים אותו ברשימת העשורים!

הייתי אומר גם WTF על פאניק אט דה דיסקו, מייקל ג'קסון ו-YRMW (זה נראה כאילו הם הרגישו מוכרחים לשים קליפ של מייקל בכל עשור) וריהאנה.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'כן, גם ריהאנה לא שייכת לשם עם הקליפ הזה.'
כן, גם ריהאנה לא שייכת לשם עם הקליפ הזה.
02/08/2011 | 16:17
10
1
לא בטוח שראיתי את הקליפ של פאניק אט דה דיסקו בכלל
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'שייכת. אבל Unfaintful יותר מתאים.'
שייכת. אבל Unfaintful יותר מתאים.
02/08/2011 | 17:00
9
2
לצפיה ב-'*אבל Unfaintful למשל יותר מתאים'
*אבל Unfaintful למשל יותר מתאים
02/08/2011 | 17:00
2
לצפיה ב-'כתבתי לא שייכת עם הקליפ הזה '
כתבתי לא שייכת עם הקליפ הזה
02/08/2011 | 17:03
7
1
היו לה קליפים יותר יפים לדעתי.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'כן השאלה הם כמה אייקוניים?'
כן השאלה הם כמה אייקוניים?
02/08/2011 | 17:09
6
אנפיינטפול,דיסטרביה(לטעמי הוא מתאים אבל יש לה יותר.),אס&אם וגם אמברלה למרות שאין בו כלום(למעט רירי סקסית ונטולת בגדים) הכי קרובים לזה.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ד"א גם ביוטיפול היה ראוי בעיניי להיכנס.'
ד"א גם ביוטיפול היה ראוי בעיניי להיכנס.
02/08/2011 | 17:10
5
6
לצפיה ב-'תמיד מזניחים את כריסטינה ברשימות האלה '
תמיד מזניחים את כריסטינה ברשימות האלה
02/08/2011 | 17:29
4
Beautiful, Dirrty, Fighter..
והקליפים שלה בתקופת BTB גם מדהימים
אני גם אוהב את NMT אבל אני במיעוט (יש אפילו המון מעריצים ששונאים אותו)

ולגבי ריהאנה, לדעתי הקליפ של "רולטה רוסית" מאוד יפה.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'RR יפה אבל קצת מפוספס באיזשהו המקום.'
RR יפה אבל קצת מפוספס באיזשהו המקום.
02/08/2011 | 17:45
3
1
השיר כמובן מושלם

לריהאנה יש המון קליפים טובים אך אין לה איזה קליפ שהוא ה-קליפ. בינתיים אין לה את האחד האייקוני המנצח. אולי בהמשך הקריירה יהיה :)
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'נכון, גם אני חושב ככה.'
נכון, גם אני חושב ככה.
02/08/2011 | 17:49
ובאיזה מובן RR מפוספס?
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-''
02/08/2011 | 18:39
לצפיה ב-'דווקא אמברלה בהחלט אייקוני.'
דווקא אמברלה בהחלט אייקוני.
03/08/2011 | 12:59
לצפיה ב-'פיירוורק? '
פיירוורק?
02/08/2011 | 16:58
1
פאניק אט דה דיסקו?

חוץ מאלה - רשימות די טובות.למרות שלפי דעתי "ווג" של מאדג היה צריך להיות מק' 1 בניינטיז ובייבי מק' 2.
ערוצי MTV ו-VH1 >>

הודעות אחרונות

16:44 | 23.06.16 King Midas
16:43 | 19.05.16 A Lizard State
11:59 | 13.05.16 DAN1EL
11:57 | 13.05.16 DAN1EL
12:49 | 29.04.16 Music Man XD
20:35 | 25.04.16 DAN1EL
08:22 | 24.04.16 A Lizard State
13:15 | 22.04.16 DAN1EL

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ