לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1264612,646 עוקבים אודות עסקים

פורום ערוצי MTV ו-VH1

MTV, טלוויזית המוזיקה. ערוץ המוזיקה הנפוץ בעולם, מותג שאין כמעט צעיר שלא מכיר אותו. מוזיקת פופ, רוק, אלטרנטיבי, ראפ, R&B ועוד שלל מיני סוגי מוזיקה אחרים. הכל מאוגד יחד עם שלל תוכניות מעניינות יותר ומעניינות פחות כמו ´המקרר´, 20 הגדולים של אירופה, אנגליה, אמריקה, סופי השבוע המקוריים, איך עושים וידאו וכו´ וכו´ וכו´.כאן מדברים על כל מה שקשור בערוץ הזה, ה-כ-ל. פרסומות, תוכניות, קליפים, מוזיקה, מסיבות, מבצעים, טקסים ומה לא!הכל כאן הכל ברור? שנעבור לחלק הטכני והמוכר? אוקי...אין לקלל, לירוק, ללכלך, להשמיץ, להציק, להציף, לעצבן ועוד כל מיני דברים שאנחנו לא זוכרות כעת.לפני שאתם פותחים הודעה, תשימו לב שיש לוחות לפורום. הודעה שמקומה בלוחות אבל פירסמתם בפורום ,סביר להניח שהיא תימחק.אתם מוזמנים לתרום את חלקכם עם מאמרים משלכם, קישורים, רעיונות לתחריות בפורום, סקרים...הכל! רק תגידו ואנחנו מבצעות.שלכם,הילה והדר.

אודות הפורום ערוצי MTV ו-VH1

MTV, טלוויזית המוזיקה. ערוץ המוזיקה הנפוץ בעולם, מותג שאין כמעט צעיר שלא מכיר אותו. מוזיקת פופ, רוק, אלטרנטיבי, ראפ, R&B ועוד שלל מיני סוגי מוזיקה אחרים. הכל מאוגד יחד עם שלל תוכניות מעניינות יותר ומעניינות פחות כמו ´המקרר´, 20 הגדולים של אירופה, אנגליה, אמריקה, סופי השבוע המקוריים, איך עושים וידאו וכו´ וכו´ וכו´.כאן מדברים על כל מה שקשור בערוץ הזה, ה-כ-ל. פרסומות, תוכניות, קליפים, מוזיקה, מסיבות, מבצעים, טקסים ומה לא!הכל כאן הכל ברור? שנעבור לחלק הטכני והמוכר? אוקי...אין לקלל, לירוק, ללכלך, להשמיץ, להציק, להציף, לעצבן ועוד כל מיני דברים שאנחנו לא זוכרות כעת.לפני שאתם פותחים הודעה, תשימו לב שיש לוחות לפורום. הודעה שמקומה בלוחות אבל פירסמתם בפורום ,סביר להניח שהיא תימחק.אתם מוזמנים לתרום את חלקכם עם מאמרים משלכם, קישורים, רעיונות לתחריות בפורום, סקרים...הכל! רק תגידו ואנחנו מבצעות.שלכם,הילה והדר.
x
הודעה מהנהלת הפורום

לצפיה ב-' רוצים להיות במופע החם של הקיץ?'
רוצים להיות במופע החם של הקיץ?
<< ההודעה הנוכחית
04/07/2011 | 14:13
67
35
מובי הוא גאון מוסיקלי והאיש ששם את המוסיקה האלקטרונית על מפת המיינסטרים. בין היותו יוצר, זמר ודי ג'י הוא ללא ספק נחשב לאחד האנשים שהצליחו ליצור מסיבה בימתית תחת השם המחייב - מסיבה חיה. רף האנרגיה, איכויות הסאונד, פרפומריות מדויקת והעוצמה המוסיקלית - הופכים את מובי לאחד המופעים הנדירים שיש כיום על מפת ההופעות החיות.

תפוז, בשיתוף 'שוקי וייס', מזמינים אתכם לראות את מובי על הבמה בערב ירית הפתיחה של פיק ניק 2011: ספרו לנו על ההופעה הכי מקפיצה שהייתם בה - ואולי תזכו בכרטיס זוגי לחוויה המוסיקלית של הקיץ!

אז מה עושים?

מובי הוא אומן טכנו ומוזיקה אלקטרונית מקפיץ במיוחד. בין התאריכים 03.07-10.07 ספרו לנו על ההופעה הכי מקפיצה ואנרגטית שהייתם בה. מי היה האומן שהפך את הערב לבלתי נשכח, איפה התקיימה ההופעה, עם מי הלכתם, ומה הזרים אל האירוע כל כך הרבה אנרגיות ומצב רוח?

5 גולשים שיעלו את הסיפורים המפורטים והמושקעים ביותר יזכו בכרטיס זוגי למופע של מובי, שיתקיים ב-12.7 במסגרת סדרת פיק.ניק 2011

אנא עיינו בתקנון התחרות לפרטים נוספים וכללי התחרות המלאים
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=...

פרטים נוספים על PIC.NIC 2011

שוקי וייס גאה להציג: PIC.NIC 2011

השנה, יתפרס על פני קיץ 2011 עם סדרה של שלושה פיק.ניקים במדשאות הירוקות של גני התערוכה בתל אביב.

בכל תאריך יוביל את הערב אומן בינלאומי מרכזי ולפניו יעלו ויבואו סוללת הרכבים מחו"ל ומהארץ שימלאו את מדשאות גני התערוכה בעשרות אלפי מבלים, אנרגיות בלתי נשכחות והופעות חיות מהטובות שתדע תל אביב ב-2011 !

פיק.ניק # 1 – 12/7/2011

MOBY
KRUDER & DORFMEISTER
KAKI KING
כהן@מושון

פיק.ניק # 2– 1/9/2011

JANE'S ADDICTION
BLONDE REDHEAD

בשבועות הקרובים נבשר על שמות נוספים שיצטרפו לפיק.ניק הגדול במדשאות גני התערוכה!

במקביל עולה האתר הרשמי של סדרת PIC.NIC2011, ובו מידע הלהקות, החבילות, מפות האירוע, וכל העדכונים החמים:
http://picnic2011.walla.co.il/

מחיר כרטיס מלא יעמוד על 370 ₪ לכל פיק.ניק. במקביל יוצעו כרטיסים משולבים לקהל המעוניין לבוא לכמה מאירועי פיק.ניק במחירים משתלמים מאד:

שני פיק.ניקים ב- 640 ₪

לנוחיות הקהל תתאפשר רכישת כרטיסים משולבים בשלושה תשלומים בנקודות המכירה:

קסטל-  http://www.TKTS.co.il
8965*

איוונטים- http://www.eventim.co.il
9066*

לפרטים נוספים:
http://www.shuki.co.il/

על המופע של מובי

לישראל מגיע מובי במסגרת "the destroyed tour", סיבוב הופעות עולמי המלווה באלבום חדש תחת אותו שם שייצא ב- 16 במאי 2011 (הליקון). מובי ידוע בלהיטיו הענקיים אשר פרצו את מחסום החשיבה המקובעת בתחנות הרדיו בעולם, וכמי שפרץ את מחסום המוסיקה האלקטרונית והפך את יצירותיו ללהיטי ענק המושמעים ברחבי העולם. למובי קריירה עשירה ומגוונת, לאורך כל הדרך ידע לשחק עם כישרונותיו הברוכים ולמקסם אותם כנגן, מפיק מוסיקאלי, יוצר פסי קול לסדרות וסרטים וכל זה תחת שום הגדרה מוסיקאלית מקבעת. מובי הינו חלוץ של מוסיקה אלקטרונית המושפעת מסגנונות של דאנס, פאנק, טכנו, גוספל ועוד.  

לישראל הוא מגיע בשיאו, עם הרכב המונה חמישה נגנים, מופע מושקע עם אפקטים מיוחדים, ושילוב של כל הלהיטים- מובטחת מסיבה שכמוה לא הייתה בישראל!

טעימה מהופעה חיה מהבמה הראשית בגלסטונברי.

לאחרונה שחרר מובי EP הכולל 3 שירים חדשים להורדה חינם:
http://www.moby.com/

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'כאן נמחקה הודעה'
כאן נמחקה הודעה
03/07/2011 | 10:55
19
12
כאן נמחקה הודעה על ידי הנהלת הפורומים
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'דאפט פאנק, נים 2007'
דאפט פאנק, נים 2007
03/07/2011 | 13:09
2
6
נים היא עיר היסטורית בדרום צרפת. נסעתי לשם עם אחד החברים הכי טובים שלי בתור טיול-קצר-אחרי-צבא (שחסכתי אליו כל השירות!), והדרמנו מפריז רק בשביל ההופעה הזו.

זה היה שווה את הנסיעה הארוכה ברכבת, את בית ההארחה המוזר שהיינו בו ואת המזוודה השבורה שהייתי צריכה לסחוב בידיים כל הדרך.

אחד הדברים הכי מדהימים לגבי ההופעה הזו הוא שהיא התקיימה באמפיתיאטרון רומי עתיק. מי שמכיר את דאפט פאנק, יודע שההופעות שלהם מרגישות פחות או יותר כמו טיסה לחלל. השילוב הזה של הפירוטכניקה העתידנית, המוסיקה האלקטרונית והמבנה העתיק הזה יצרו אפקט עוצר נשימה שהפגיש את רומא העתיקה עם העתיד הרחוק.

דבר נוסף שעשה את ההופעה הזו כל כך בלתי נשכחת היה המעריצים. הצרפתים אוהבים את דאפט פאנק, ואי אפשר היה לא להרגיש באוויר את האהבה והגאווה הלאומית. היו גם הרבה מעריצים נורא גיקים (במובן הטוב! גיקים זה נפלא!), חלקם אפילו התחפשו בהשראת הקליפים של הלהקה (או סתם שמו על עצמם נייר כסף ). הם גם היו מאוד מנומסים, ובקושי היו דחיפות (וגם אם היו, לרוב הם דאגו להתנצל ). בקיצור, אין כמו לראות להקה בארץ המקור שלה, זו הרגשה אחרת לחלוטין.

החוויה הכי משמעותית, כמובן, הייתה המוסיקה עצמה. בהתחלה הייתי נורא סקפטית לגבי כמה שווה להשקיע וללכת להופעה של מוסיקה אלקטרונית. דאפט פאנק לגמרי שינו את התפיסה הזו אצלי, והראו לי שאלקטרונית יכולה להיות מוסיקה חיה, נושמת ובועטת בדיוק כמו כל מוסיקה אחרת שבאים לשמוע בלייב. אני חושבת שהצורה הכי טובה לתאר את מה שקרה שם זה 'הרוח במכונה'. זה פשוט הראה כמה אנושי ובעל נשמה יכול להיות תוצר של מכונה אלקטרונית.

עד היום, אחד האלבומים האהובים עליי זה אלבום הלייב שלהם, שלדעתי הוקלט באותו סיבוב הופעות.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'דאפט פאנק '
דאפט פאנק
03/07/2011 | 22:27
4
לצפיה ב-'יש לי כרטיסים למובי כבר...'
יש לי כרטיסים למובי כבר...
06/07/2011 | 11:20
ההופעה אמורה להיות מדהימה אבל כנראה שלא אוכל ללכת. אם מישהו רוצה אני מוכנה למכור בחצי מחיר, שלחו לי מסר.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'הופעה אנרגטית'
הופעה אנרגטית
03/07/2011 | 14:12
1
חשבתי על זה קצת, הייתי בלא מעט הופעות
גם של אמנים ישראלים וגם של אמנים מחו"ל
לכל הופעה הקסם, האנרגיות והמשב שהיא מביאה איתה...

היו כמה הופעות מיוחדות שחרוטות בזכרוני
שילוב של המוזיקה, אוירה, אנשים

ולסיפור הזה בחרתי בהופעה של אביב גדג' באינדי נגב לפני שנתיים.

המופע שלו חתם את הפסטיבל, אחרי יומיים לוהטים במדבר, עם ה-מ-ו-ן הופעות, מסיבות, חברים, סתלבט, יצירה, מנוחה, אהבה...
הקול של אביב, הלחן והמילים - זורקים אותך פתאום לכל מיני מקומות, מעוררים רגשות, מציפים. כבר חושך לגמרי והעייפות והחוסר שינה ניכרים, אבל משהו בכוכבים הזוהרים של המדבר ואיש אהוב שנשען ונתמך בי וההרמוניה של הקהל מציפים בכוחות... על אף המילים הדכאוניות, ההופעה הזו מילאה אותי בהרבה טוב, נתנה לי אנרגיות, כוח, והיא בהחלט זכורה לי כחוויה שלא תישכח.

אנרגיה מסוג שלא פשוט להשיג.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ההופעה הכי מדהימה שראיתי'
ההופעה הכי מדהימה שראיתי
03/07/2011 | 15:39
1
ההופעה הכי מטורפת שראיתי הייתה
ההופעה של להקת סקאנק אנאנסי בקמדן טאון, לונדון, באלקטריק באלרום.

זכיתי לראות הופעה מטורפת של סקאנק אנאנסי, וגם הכרתי להקת חימום, מדהימה לגמרי , a.human ,
אני מקווה שהם עוד יהיו כוכבים גדולים.

נסעתי לבד והכרתי שם אנשים מדהימים. וכדי שהזכרון לא יימחק, הנצחתי אותו כאן.

סיפור על ההופעה
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'לואי ווגה באומן ת"א'
לואי ווגה באומן ת"א
03/07/2011 | 17:16
1
1
לקח לי כמה דקות להחליט מה ההופעה הכיטובה שהייתי, כי הייתי בהמון מסיבות מ-ע-ו-ל-ו-ת, בחו"ל בעיקר, ובכל זאת בחרתי במסיבה שהייתי כאן באומן. ולמה?
ת'כלס הכל נגד הבחירה שלי:
1. אני אוהבת מקומות פתוחים עם מקום לקפוץ ואוויר בשפע לנשום, והאומן הוא מועדון סגור
2. אני אוהבת טראנס - וליטל לואי ווגה מנגן האוז או WHATEVER זה נקרא, אבל לא טרנאס

אז איך בחרתי את זה? ?

הוא פשוט נתן סשן של מוסיקה נהדרת, יש לי צמרמורת בזמן כתיבת שורות אלו...הסאונד היה מעולה, הצלילים היו נהדרים, העיבוד היה חזק, הצלילים, השירים, הכל.. הוא לקח שירים בסגנונות שונים לגמרי, ונתן להם את הפירוש שלו עם הקצב שלו, אני זוכרת שהיהלקראת הסוף טרק בסגנון הודי, והוא נתן כמובן את האיטרפטציה שלו, והקהל כולל אותי היו באקסטזה, היה היה אחד הגדולים,  זה היה פשוט טובבבבבבבבבבבבבבב.
אני כ"כ נהנת ממוסיקה טובה, זה ממש כמו שאומרים חצי ז... עבורי, יש לי פשוט צמרמורות כשיש סשן טוב כזה. והוא שיחק אותה בגדול.
אני חייבת לציין שהייתי סחית לחלוטין,  ולא הפסקתי לרקוד, כשזה הסתיים היה כ"כ פשוט עצוב רציתי עוד ועוד.
אני נהנתי המוסיקה שלו ברמות שאי אפשר לתאר. בגלל זה אח"כ צרבתי דיסק עם טרקים שלו (לא חינוכי לצרוב סליחה) וזה לא היה אותו הדבר כמו שראיתי הופעה שלו בLIVE.
הלכתי לשם עם בחור שמאוד רציתי בזמנו, והבחלט זה תרם לכיף שלי אפילו שהוא לא רק איתי הרבה, כי הוא יותר הסתובב ואני רק רקדתי.

אני רוצה להודות לכם על כך שביקשתם לכתוב על חוויה מארוע מוסיקלי, כי זה פשוט עשה לי עכשיו טוב על הלב, וחיוך על הפנים.
המון תודה  
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-''
03/07/2011 | 22:26
2
לצפיה ב-'הההופעה הכי מקפיצה שהייתי בה הייתה של '
הההופעה הכי מקפיצה שהייתי בה הייתה של
03/07/2011 | 21:51
6
מ ד ו נ ה !!! אומנם זה נשמע קצת נדוש אבל לא למי שהייתה ילדה אי שם בשנות ה80...
ההופעה הייתה מחשמלת ומושקעת כמו שציפיתי אולם מה שקרה לי היה מה שייצרב בזכרון שלי עוד הרבה שנים..
הגעתי עם אחותי ברכבת כמובן 3 שעות מראש והחלטנו שכדי שלא נצטרך ללכת חס וחלילה לשירותים ולוותר על המיקום האסטרטגי שלנו קילומטר מהבמה אז לא נקנה מים ולא נסחוב עלינו כלום...סתומות כמובן, ההופעה התחילה ואנחנו נדחקנו בין אלפי האנשים שרכשו כרטיס במחיר רגיל..רצה הגורל ומולנו היה בחור שהחליט לעשן אלוהים יודע מה...ריח העשבים שלו יחד עם התייבשות יזומה משלי הובילה אותי להתעלפות מרשימה על הדשא יותר נכון על האנשים מסביב כי גם פיסת דשא להתמוטטות הרואית לא הייתה....תוך מס' רגעים על רקע הצרחות של אחותי נשלפתי ע"י אנשי מד"א לאזור מבודד כשאחותי בוכה ברקע שם השקו אותי לרוויה עד שהתאוששתי ונשארתי כמה דקות לנוח...כשהכרתי חזרה אליי רצינו לחזור להופעה ושמנו לב שאנחנו במרחק של כמה פסיעות מטבעת הכסף יותר נכון בתוך טבעת הכסף שם האוויר צלול ואפשר אפילו לשכב על הדשא בלי להסתכן בדריסה המונית...לא האמנו על מזלנו ששפר עלינו, הגענו מייד לשורה הקדמית וצרחנו את מילות השירים בעונג בעוד מדונה מטפטפת עלינו טיפות זיעה של כוכבים....זאת ההופעה הכי טובה שזכורה לי אומנם לא הייתי אני מלאה אנרגיה אבל צדומה ממרום 50 שנותיה השפריצה אנרגיה בשביל כול עשרות האלפים שהגיעו....
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ההופעה הכי מקפיצה שהייתי בה '
ההופעה הכי מקפיצה שהייתי בה
03/07/2011 | 22:39
1
האמת, שהשנה הזאת הייתה לי מאוד פעילה מבחינת הופעות ומבחינה מוזיקלית.
התחלתי לצאת יותר, נפתחתי יותר מבחינת החיי חברה שלי, התחלתי ללכת יותר להופעות. הופעות נורא ביגרו אותי. למדתי המון דברים חדשים על עצמי במהלך כל התקופה המטורפת הזאת. גיליתי שמוזיקה מספרת את הסיפור חיים שלי יותר טוב ממה שביוגרפיה יכולה לספר.
הרבה הופעות נחקקו לי בראש. מקפיצות, שקטות, רועשות, מרגשות.
אני חושבת ש-"הופעה מקפיצה" לא חייבת להיות להיות אחת כזאת עם גרוב ופאן. מהבחינה של... מזויקה שמחה של מסיבות ודיסקוטקים.
יש דברים אחרים מקפיצים. את הרגש, למשל. משהו יותר מאופק.

בכל הופעה רגש אחר קופץ.
בהופעות של מארש דונדורמה, יש תמיד כיף אדיר. כיף של לרקוד, להוציא אמוציות, לשמוח, לצרוח, לא להסתכל על אף אחד ממטר.
בהופעות של אביתר בנאי, תמיד מופעלות אצלי הממטרות של הבכי בתוך הנפש.
בהופעות של יהוא ירון, יש קופצנות והתרגשות כמו לפני חתונה. תעזבו את הכל, למי אכפת? זה יהוא ירון!
אני מרגישה כמו ילדה קטנה לפני הופעות שלו.
רק מחכה להיות הראשונה בשורה, להיות הכי קרובה, לראות את האיש הכ"כ יקר הזה מולי.

אבל יש הופעה אחת שהיא מאחדת את כל הדברים האלו אפילו שעברה כמעט שנה.
ההופעה הזאת היא פשוט אירוע בלתי נשכח שעדיין חקוק בזכרוני.
תמיד כששואלים אותי על הופעה אחת בלתי נשכחת, אני תמיד נזכרת בזאת.
אבל מה כ"כ מקפיץ בה, אם היא הפכה כ"כ הרבה תהומות רגשיים אצלי?

זאת הייתה ההופעה הראשונה והאחרונה שלי שנכחתי בה וראיתי את אביב גדג' מופיע ועולה על הבמה.
זה היה ב-14 לאוגוסט, ביום ההולדת שלי, ומתנה יותר גדולה מזאת אי אפשר לבקש.
אביב נפרד מאיתנו בהופעה הכי מרגשת שיכלה להיות, ב-"בארבי תל אביב".
נסעתי לחברות שלי בישוב מתן לשלושה ימים, ובמוצאי שבת - יום ההולדת שלי - החלטתי לחגוג את זה בהופעה של אביב.
הופעה של שעתיים שרק רצינו שימשיכו כמו נצח.
אי אפשר לתאר כמה אביב הוא עילוי ואגדה בעולם הרוק.
אנחנו, הקהל, רק רצינו לחבק אותו - את אביב - ולהשאיר אותו אצלנו לעוד כמה שעות (ממש כמו בשיר).
צרחתי את הנשמה שלי בהופעה הזאת. רקדנו כל הקהל אחד עם השני והייתה המון שמחה, המון אהבה, המון כנות.
קהל שמוחא כפיים במשך 10 דק' שלמות בידיעה שהוא כבר לא יחזור לעוד הדרן - זה קהל אמיתי.
הלב שלי מחא כפיים, ופעימות הלב השתלבו עם הקצב.
זאת הייתה הופעה שהתעלפתי בה פעמיים וזה דיי מצחיק אותי כשאני נזכרת בזה, כי האמת? זה זיכרון כ"כ טוב.
זאת הייתה הופעה משכרת חושים. איבדתי את עצמי למשך כמה רגעים כי הייתי כ"כ מסוחררת מהמוזיקה, מהבאסים, מהביטים שהקפיצו לי עוד רגש ועוד רגש שגרו לגוף שלי לרקוד ולשמוח בלי שליטה.
אנרגטיות בהחלט הייתה שם, והרבה אמוציונליות (אם לא בעיקר).

אולי זה מה שמוזיקה יכולה לעשות.
היא ממלאת חורים לא סתומים בגוף ומרוממת נורא את הגוף, את הנפש, את הכל. אי אפשר לתאר את זה.
מעולם לא לקחתי סמים, אז איני יודעת
אבל אני מתארת לעצמי שהתחושה של ה-"היי" והריחוף והטירוף - הכל מזה. מהמוזיקה.

ועכשיו, אביב. אני באמת נושאת תפילה ליחיד(ה).
תחזור להופיע! אנחנו מתגעגעים!
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'שלומי שבן מארח את יוני רכטר'
שלומי שבן מארח את יוני רכטר
03/07/2011 | 23:04
הלכתי כי הכריחו אותי. אני מכיר רק שני שירים של שלומי שבן - אפילו היום, חודש אחרי ההופעה בתיאטרון גשר, זה כל מה שאני מכיר.
אבל בהופעה של שלומי שבן לא היה צריך להכיר כלום. רק את השפה הבינלאומית של המוזיקה.
על הבמה היו שני פסנתרים. בהתחלה עלה שלומי שבן ומיד אפשר היה להבין איזה פסנתרן מחונן הוא. בהמשך כששר, הטקסטים העוקצניים והפאוזות המדוייקות צירפו את הפאנץ' שלהם.
לא נחנו לרגע, אבל השיא היה לפנינו. יוני רכטר עלה למשחק פינג פונג פסנתרים. קרב נגנים שבשיר מסויים ערבבו בין שיר שלומי ושיר של יוני - גלדיאטורים שנלחמים ומשלימים אחד את השני.
בהדרן הם לקחו פסנתרון צעצוע וקסילופון צעצוע וניגנו - לא שרו - את "לילה טוב". איזו אורגזמה.
מי היה מאמין. תודה לך זוגתי
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'רדיוהד בפראג '
רדיוהד בפראג
04/07/2011 | 00:00
7
2
היה זה יוני 2009 כשנכנסתי בתור חופ"ל למשרד המ"פ שלי ואמרתי לו בצעירותי - "שמע, אני חייב לטוס מפה... יש הופעה של רדיוהד".
כמובן שבראשונה הוא חיפף אותי מהמשרד שלו וחשב שאני לא רציני.
הייתי צריך להתנהג ממש יפה וכמצופה ממני כדי לבקש ממנו שוב פעם - לשלוח חיילים פצועים חזרה לפעילות מבצעית, לצחצח את האוטומוביל של הפלגה, הכל למען המ"פ.
היה זה תהליך ארוך עד שהתחלתי להבחין בנחמדות שבו. ואז לחצתי ולחצתי עד שקבלתי  א .
מהר עברתי בין השלוחות - אישור מ"פ >אישור אוגדה > תדרוך ביטחון מידע > אישור מג"ד בדוחק > כרטיס הופעה > כרטיס טיסה!!! וישששש אני שם!!!

באוגוסט 2009 - נחתתי בפראג עם מיטב החברים וגם אחי. היתה נענות גדולה. גרמתי למעגל גדול של חיילים בשירות סדיר ואפילו קצינים להעדר מהצבא לחו"ל בסה"כ בשביל לראות הופעה של רדיוהד.
ימים נחמדים עברנו בפראג.
לקראת ההופעה התרגשנו עד כדי שילשול.
וההופעה עצמה היתה כל כך עוצמתית.
המוסיקה, התאורה, הקהל, האנשים האלה שעומדים על הבמה שאני כל כך מעריץ, הדמעה שבפינה של העין שניגרת בי רק כשאני מדבר על זה.
הופעה מקפיצה ברמות שבא לך לקפוץ . ברצינות אני אומר!
עם אלקטרוני כזה מרקיד ותופים כאלה מרחפים ות'ום יורק שמשתגע כמו עכבר מעבדות! איך תתפרץ באנרגיות גם אתה?!
אפילו אביתר בנאי הגדול פגש אותנו ביציאה מההופעה, אתם יכולים לשאול אותו - הוא קפץ שם עם הציצית שלו.

זהו, חזרתי לצב, ישר לתרג"ד כואב .
איזו שביזות!  

היום אני משוחרר כבר שנתיים וזה עדיין נראה לי כאילו זה היה אתמול....

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'תמונה כדי להוכיח'
תמונה כדי להוכיח
04/07/2011 | 00:07
1
3
לצפיה ב-'תכלס - אין סיבה שאני לא אזכה'
תכלס - אין סיבה שאני לא אזכה
04/07/2011 | 00:11
3
זאת הופעה של פאקינג רדיוהד!
אני לא צריך להשתמש בשורש "קפצ " בכדי להבהיר את העניין...

זהו.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'שונא אותך '
שונא אותך
04/07/2011 | 01:04
1
1
לצפיה ב-' XD'
XD
04/07/2011 | 08:49
1
לצפיה ב-''
04/07/2011 | 17:55
2
גם יצא לך טוב לראות אותם ב-2009 מבחינת סטליסט, היום הם בטח מתמקדים באלבום האחרון...
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'אני די בטוח שהאלבום החדש'
אני די בטוח שהאלבום החדש
04/07/2011 | 23:30
1
1
יותר מהנה כשאתה שומע אותו בלייב...
איפה את/ה ראית אותם ב2009?
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'גם נכון... ועוד לא יצא לי לראות אותם.'
גם נכון... ועוד לא יצא לי לראות אותם.
05/07/2011 | 17:59
2
לצפיה ב-'גוגול בורדלו בבארבי'
גוגול בורדלו בבארבי
04/07/2011 | 07:39
חשבתי לא מעט על איזה הופעה הכי ראוי לציין וכבר הייתי סגור על הופעה מסוימת ואז נזכרתי בהופעה הראשונה מתוך השלוש של הפאנקיסטים הצוענים שהתרחשה ממש לא מזמן בבארבי.
עכשיו לא היה לי ספק שיהיה ערב מהנה שאמור להעיף אותי בקלות, אבל למה שבסוף התרחש לא יכולתי לצפות גם בחלומות הכי מטורפים.
מההתחלה יוג'ין האץ גרם לנו בבארבי המפוצץ להבין שמנוחה לא מתקבלת על הדעת וכולנו הולכים לחגוג כאילו זה היום האחרון שלנו על כדור הארץ וכך היה. אם לא היה מספיק בעובדה שבחירת השירים הייתה נהדרת החבורה עלתה בנוסף להביא הדרן ארוך מהרגיל שעדיין הצליח להעמיד את כולם על הרגליים וכמעט להעיף את הגג של הבארבי.
משירים צועניים עממים שגורמים לך לקפוץ משמחה כמו הטיפש של הכפר עד לפאנק חזק ובועט שגורם לאדם לאבד עשתונות ועל הדרך גם את האוויר - היה ברור שמהערב החסר מעצורים הזה אף אחד לא יוכל לצאת מהבארבי ללא אנרגיה מחודשת מלאה בשמחה.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'המופע של החיים שלי'
המופע של החיים שלי
04/07/2011 | 16:57
1
הייתי בהרבה הופעות ופיסטבלים.אבל את מופע העשור של מועדון הפורום בבאר שבע אנ‏`לא ישכח.קיץ 2009 שתיים בלילה אלפי אנשים בחוף ניצנים קופצים ורוקדים לקולות הטראנס של אינפקטד משרום.לחברים שלי ולי לאחר שלוש שעות של קפיצות ואדרנלין מטורף לא נשאר כח.החלטנו שאנחנו זזים לנוח על החוף.וזה מה שעשינו.לאחר רבע שעה של "מנוחה‏"‏.אנחנו שומעים את הסולן של להקת הינפקטד מזמין את להקת היהודים.ואז... כמו רעננים וחדשים אנחנו רצים כמטורפים לכיון הבמה .כאילו רק עכשיו הגענו למופע.והשילוב של הטראנס עם הרוק הכבד של להקת היהודים הנפלאים עשה את שלו את הלילה הזה אני לא ישכח
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ההופעה!'
ההופעה!
04/07/2011 | 20:21
8
ההופעה הכי אנרגטית שהייתי בה הייתה של ה"פט שופ בויס" בישראל, בגני התערוכה!
גררתי את חבר שלי להופעה, הוא חשב שתהיה סתם הופעה רגילה, והגיע עם ציפיות נמוכות.
בשבילי זו הייתה הפעם הראשונה שהלכתי להופעה של אומן מחו"ל ולא ידעתי למה לצפות.
אין ספק שזו הייתה בחירה מעולה!!!
מדובר בצמד מדהים, שציוות אליו 4 מלווים מדהימים עוד יותר.
ההופעה התחילה בשאחד השירים האהובים עלי, והמשיכה עם כניסה של שתי מלוות שנכנסו בתלבושת ססגונית והיה להן מין קופסה צבעונית על הראש, כך שלא ניתן לראות את הפנים שלהם.
הפנים שלהן נשארו חסויות למשך שני השירים הראשונים של ההופעה, ואז הייה קטע שהן העיפו את הקופסאות מעל הראש, ונגלו לענינו שתי בנות מדליקות! בלונדיניות קצוצות שיער עם תספורת מדליקה, וה"היי לייט" היה שהן תאומות!!! הן היו כל כך אנרגטיות במהלך כל ההופעה שהיה פשוט כייף להסתכל עליהן , מהפנטות!
לשתי המדליקות האלה הצטרפו בחור בחורה שהם התשליל של התאומות, גם אנרגטיים במיוחד, קופצניים ומלאי שמחת חיים.
מעבר לרקדנים/זמרים המדהימים הייתה תפאורה שהתחלפה בכל שיש ושיר. התפאורה הייתה צבעונית ומגוונת וכללה הרבה מאוד אפקטים מיוחדים.
אין מה לומר- היה מדהים מכל הבחינות!
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ההופעה האנרגטית של קרן פלס'
ההופעה האנרגטית של קרן פלס
04/07/2011 | 21:10
1
קצת מצחיק אותי לכתוב את זה רגע אחרי שצפיתי בפרסומת שמנסה להראות שקרן פלס לא כזאת תמימה (הפרסומת של YES) אבל האמת שמאז אותה הופעה של קרן לפני כשנה ברעננה-די נשאבתי אליה ולמוסיקה שלה-השירים שהיא כותבת,הקול שלה שאני מאוד אוהבת והעוצמה שהיא שרה בה ומרטיטה את הקהל.

כל כך נהניתי בהופעה המרגשת,בשיחה שלה עם הקהל שממש הרגשתי שלא הייתה סתם להעביר את הזמן אלא מתוך התענינות ורצון שיהיה אינטימי ונעים.

אותי היא קנתה מאז
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'טיול פסטיבלים באירופה!!'
טיול פסטיבלים באירופה!!
05/07/2011 | 10:18
11
1
בניגוד לרוב האנשים שמשתחררים וטסים להם לדרום אמריקה, הודו וכו' לי היה ברור שאני הולכת להגשים חלום ילדות ולנסוע לקיץ של פסטיבלים באירופה.
התחנה הראשונה הייתה נירנברג (כן אלה ממשפטי נירנברג...לא נעים) בגרמניה לפסטיבל רוק אימ פארק 2007!
כמו בכל דבר אין על החוויה הראשונית וזה היה הפסטיבל הכי מדהים והכי כיפי ומטורף, רק הרגע הזה של להכנס למתחם הגדול של ההופעות שהוא כל כך גדול ומרשים ולראות איזה להקה שבחיים לא חשבתי שאני אראה מנגנת על הבמה והמוני אנשים באטרף הייתה שווה את זה, בפסטיבל הזה לא ישבתי כמעט ורק רצתי מבמה לבמה כדי להספיק לראות כמה שיותר להקות, אפילו אם זה רק לשיר אחד, ותאמינו לי שזה היה שווה את זה: מיוז, ארקטיק מנקיז, לינקין פארק, וויט סטרייפס....אלו רק כמה דוגמאות....
משם המשכתי לבלגיה לפסטיבל ורכטר המפורסם, פה כבר ידעתי יותר מה עושים: הקמתי אוהל בקמפינג הכי קרוב לבמה (בניגוד ל40 דקות הליכה בבמה הקודמת) ואפילו הרשיתי לעצמי קצת לנוח....הבלגים היו יותר נחמדים ופחות מטורפים מהגרמנים (דההה) וכולם ממש הופתעו לשמוע שהגעתי כל הדרך מישראל רק בשביל הפסטיבל, אפילו לא עולה על דעתם של הבני זונות האלה שלנו אין את זה...אבל אין ספק שהיה שווה בשביל לראות את מיקה, אר אי אם, רדיוהד, ניל יאנג ועוד המוןןןןןןןןןןןןןןןן....
מה לעשות שהפסטיבלים לא בדיוק רצופים ובין לבין הייתי צריכה גם להעביר את הזמן....ואיזה דרך יותר טובה מלנסוע ל...אמסטרדם לראות את לאונרד כהן!!!
זה היה לפני שידענו שהוא מגיע להופיע לארץ וכאן פגשתי את ההורים שלי שלאונרד כהן הוא האלוהים שלהם, כבר ידעתי שצריך להקדים ולתפוס מקום בשורות הראשונות (לא כמו בארץ שאתה צריך לשלם 1000 שקל יותר) והגענו שעתיים לפני, אמא שלי כמובן פתחה שם חברותא ואגב לא היינו הישראלים היחידים, אין מילים כמה מרגש היה לראות את לאונרד כהן במרחק עשרה מטרים מאיתנו שפשוט עלה בלי שום חימום והקדמות מיותרות...כאילו שהוא צריך חימום!!
משם המשכתי לבדי לברצלונה, לפסטיבל סאמרקייס- זה פסטיבל קצת שונה שאין בו קמפינג כי זה ממש בתוך העיר, וההופעות מתחילות ב6 ונמשכות אל תוך הלילה, הגעתי ישירות ליום הראשון של הפסטיבל וחסרת אנרגיות וחשק אחרי שהמזוודה שלי לא הגיעה וכל מה שהיה יכולה להשתבש-השתבש, אבל אחרי שההופעות התחילו בהחלט התעודדתי...קינגס אוף ליון, ניק קייב, בלונדי, אינטרפול, קוקס, ועוד ועוד...כמובן שבכל הפסטיבלים זו רשימה חלקית בהחלט שמטרתה העיקרית היא להוציא קצת את העיניים :) ...כי בכל פסטיבל יש לפחות 50 הופעות.
אחרי ברצלונה המשכתי ללונדון-העיר האהובה עליי ועל כל חובב מוזיקה אמיתי, לפסטיבל וי פסטיבל (שנמצא קצת רחוק מלונדון אבל לא נורא) ובשארית כוחותיי ראיתי שוב את מיוז, קייזק ציפ'ס, בלוק פארטי, גוסיפ, הייבס ועוד ועוד ועוד

אבל האמת שההופעה שהכי נהניתי בה אז ובכלל וכל זה היה רק הקדמה זאת ההופעה של סמשינג פמפינס בפסטיבל הראשון.
סמשינג הם הלהקה האהובה עליי בערך מגיל 13 ובאמת שאפילו לא חלמתי שהם ישתלבו בכל הטירוף של הטיול הזה, אבל בדיוק (!) באותה שנה הם חזרו להופיע והוציאו אלבום חדש, כל הפסטיבל ממש חיכיתי להופעה שלהם שהייתה בערב האחרון וידעתי שלא משנה מה אני חייבת להיות בשורה ראשונה (לא סיפור פשוט בקהל של 80000 איש בהערכה גסה...) בצהריים של אותו יום התחלתי להתקדם לכיוון השורות הראשונות- הטקטיקה הכי טובה היא תמיד לבוא מהצד....זה היה בערך 5 הופעות לפניהם ובכל הופעה אנשים יוצאים ומתחלפים וזה הזמן שלך להתקדם קדימה...בערך 4-5 שעות עמדתי שם כשכל פעם אני מתקדמת לי עוד קצת לכיוון הבמה...ובסופו של דבר זה באמת קרה!הצלחתי להגיע לשורה הראשונה ועמדתי לראות את אליל נעוריי-בילי קורגן...
לא נעים להגיד אבל כשהם עלו לבמה התחלתי לבכות, ולא לא בכי כזה חמוד ומעודן אלא בכי היסטרי עם השתנקויות והכל...המאבטח הסתכל עליי והיה בהיכון להוציא אותי עקב התעלפות...אבל ברור שלא התעלפתי ואחרי כמה שירים יצאתי מזה והתחלתי לקפוץ ולצרוח כמו שלא קפצתי וצרחתי בחיים...קשה להסביר את ההרגשה לראות את השירים שליוו אותי כל חיי הבוגרים בלייב, ברגעים הכי משמעותיים הטובים והרעים...זאת הייתה ממש חוויה דתית וכן אני יודעת שאני נשמעת מגוחכת אבל זה מה שזה היה....
הבעיה היחידה בהופעה הזאת היא ששום הופעה ולא משנה כמה היא מפציצה לא תצליח להשתוות אליה...זאת באמת חוויה של פעם בחיים ותכלס הרגע הכי מרגש שהיה לי לפחות עד שאני אלד או משהו :)....

מקווה שכולם יהנו בפיקניק לא משנה מי יזכה :)
(למרות שברור שאני צריכה לזכות נראה לכם שנשאר לי כסף אחרי הטיול הזה...?!)
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ותמונה למזכרת...'
ותמונה למזכרת...
05/07/2011 | 10:25
1
1
שממחישה כמה קרובה הייתי...
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'פוגשים חברים חדשים...'
פוגשים חברים חדשים...
05/07/2011 | 10:55
1
וברקע במסך רואים את ניל יאנג מנגן...
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'איזה כיף לך! *מקנאה*. זה חלום שלי לסוע'
איזה כיף לך! *מקנאה*. זה חלום שלי לסוע
05/07/2011 | 18:55
6
לפסטיבל מוזיקה.

מעניין אם הוא אי פעם יתגשם
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'תחסכי ותחסכי ותחסכי'
תחסכי ותחסכי ותחסכי
05/07/2011 | 20:33
1
כמו שאני עשיתי...זה שווה את זה
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-' '
05/07/2011 | 21:22
1
לצפיה ב-'יש לי חבר שבדיוק חזר אתמול בלילה מאיזה שבוע'
יש לי חבר שבדיוק חזר אתמול בלילה מאיזה שבוע
06/07/2011 | 02:01
3
1
בבלגיה בפסטיבל רוק ורכטר, הוא היה שם גם ב-2009. אני שונא אותו כל פעם מחדש.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'אעאעאעאעא '
אעאעאעאעא
06/07/2011 | 18:47
2
זה הפסטיבל שרציתי לסוע אליו

אני גם שונאת אותו
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'חחח אני גם שונא אותו'
חחח אני גם שונא אותו
07/07/2011 | 00:47
1
במיוחד אחרי שהוא סיפר לי איפה הוא היה והראה לי תמונות. כלב. ):
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'בעעעע..תנחומי'
בעעעע..תנחומי
07/07/2011 | 18:58
1
לצפיה ב-'זה גם חלום ילדות שלי.'
זה גם חלום ילדות שלי.
06/07/2011 | 23:40
איזה כיף. מקווה גם להגשים אותו יום אחד...
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ואוו!!!חלום חיי לנסוע לאחד'
ואוו!!!חלום חיי לנסוע לאחד
07/07/2011 | 09:05
מהפסטיבלים האלה! באמת....
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ההופעה הכי אנרגטית שהייתה לי'
ההופעה הכי אנרגטית שהייתה לי
05/07/2011 | 12:26
2
1
חלקכם אומנם לא תופתעו לשמוע שהזמר בעל האנרגיה הגבוה ביותר שנתקלתי בו היה שלמה ארצי.
זה היה בשלהי סתיו, 2010, שלמה אז הופיע ושימח כרגיל אותנו.
זה התחיל בשיריו המקפיצים, זה המשיך בהפתעה ששלמה אוהב להיות אליו שותף תמיד-הצעת נישואין במהלך שיר (ואז לשיר שוב את השיר), והמשיך באומן אורח שהגיע להפתיע באנרגיות נוספות .
לא רק שהקפיץ את כל הקהל, אלא שתושבים באיזור ניסו להסתנן כמו מסתנן מאריתראה לעבר ההופעה, כמובן שהתשובה ידועה לכך, ללא הצלחה.
בסיום יצאנו עם אנרגיות כל כך חזקות עד כדי כך שחשבנו שאורי גלר, ממתין בשורה הראשונה כדי להפנת אותנו לאנרגיות חיוביות.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'שלמה '
שלמה
06/07/2011 | 02:02
1
לצפיה ב-''
06/07/2011 | 18:48
1
לצפיה ב-' חצי (!) הופעה מאולתרת של סוויד בלונדון :-ם'
חצי (!) הופעה מאולתרת של סוויד בלונדון :-ם
05/07/2011 | 15:28
1
מערכה ראשונה  - קונים כרטיסים בגשם
השנה 2000, אמצע החורף, המיקום אולם תיאטרון ישן בלב הסוהו של לונדון, הנוכחים  - חברתי ואני, חייל משוחרר, שהחלטנו להתחיל את הטיול הגדול בקצת קולטורה בלונדון. כמו כל הישראלים שרוצים לספוג קצת קולטורה בממלכה המאוחדת, חיכינו לדקה ה 90 ולקנות כרטיסים מוזלים בכיכר פיקדילי. מחכים ממש עד רבע שעה לפני תחילת ההופעה ואז רואים איפה כרטיסים מוזלים ולשם הולכים , אפשר ליפול על הופעות מכל סוג וצורה, אבל על הופעה כזו אף לא שיערנו ש"ניפול".
אז אנחנו, ושאר לונודון על תיירה ותושביה,  בתור לכרטיסים המוזלים, מפנטזים על לקנות כרטיסים בחצי מחיר לאחד המיוזיקלס השווים, אולי ל"מלך האריות" אולי , ואם תרצה השם, ל-"שיקגו" (המקורי !). עד שתורינו הגיע הסתבר שנותרו כרטיסים מוזלים רק למופע פלמנקו פולקלורי ולמופע הזוי בשם "כל ההצגות של שייקספיר בשעה וחצי", מכיוון שלראות מופע פלמנקו בלונדון זה כמו לתקוע רול סושי בקפיטריה של סיעת ש"ס, אז החלטנו ללכת על שייקספיר, בכל זאת, הוא לפחות היה אנגלי...
כדי להוריד את הגלולה, ולבוא טיפה יותר מוכנים למופע החלטנו להגיע מבושמים לאירוע (הכוונה היא לאלכוהול ולא לקולון).

מערכה שניה - מגיעים למופע ונדהמים
אגלה לכם כבר עכשיו את מה שלקח לי 10 דקות מתחילת ההופעה לגלות, המופע "כל הצגות שייקספיר בשעה וחצי" זה מופע קאלט-קומי , שהקהל משתף פעולה עם השחקנים, והכל באמת מתנהל בקצב פסיכי כי חייבים לעמוד במילה - להכניס את כל (!) הצגות שייקספיר ב 90 דקות מסכנות. צפייה בדבר הזה מזכיר שיעור ספרות תוך כדי נסיעה ברכבת הרים. אין מה לומר, החבר'ה יודעים את העבודה - והמופע מצחיק מאין כמוהו. כשאתה שיכור קלות (כלוט ?) המופע קורע עד לרמה שהמושג הרפואי "בריחת שתן" ששמעת מדודה שלך נהיה רלוונטי מתמיד. לקראת סוף ההופעה , פתאום שמנו לב להתרחשות שונה ויוצאת דופן בקהל, אנשים קמים, מוחאים כפיים, צועקים דברים בוולשית, היה נדמה לי שאני שומע "לחם" (באנגלית bread) וזרמתי, אולי זה בעצם חלק מכל הקאלט שאפף את ההופעה שהפכה הזויה מרגע לרגע. אחרי 5 דקות, כל הקהל קם על רגליו והחל מוחא כפיים ואז רק שמנו לב שאחד הצופים בשורה הראשונה היה לא אחר מבראט אנדרסון סולן להקת סוויד , כן כן רבותי, fucking ברט אנדרסון יושב כמה שורות מלפני ונהנה מאותו מופע שאי רואה. שאפו לקארמה !

מערכה שלישית - חצי הופעה של סוויד
אחד השחקנים של ה "שייקספיר רידיוסד קומפני" החל לדרבן את הקהל לדרבן את ברט שיעשה מערוף (איך אומרים מערוף באנגלית ? ג'סטה ??) ויעלה לבמה ויתן איזה נאמבר. ברט מצידו חייך חיוך אנגלי נבוך ודחה את הצעת הדירבון בנימוס אנגלי מאופק, אז הקהל בחוליגניות אנגלית מצויה הבהיר לו שזה לא הולך להיגמר טוב אם הוא לא ישים איזה אקורד לתוך הרמקולים. השחקן אפילו ניסה לפתות אותו בגיטרה מעאפנה שישמשה כחלק מהפורפס של ההצגה, אחרי 7-8 דקות של צעקות, ברט, קם, כולו בהרואין שיק, ונתן ביצוע אקוסטי ל Everything Will Flow הקלאסי. הקהל, חברתי ואני לא יעדנו את עצמנו מרוב פוקס. פה, בנקודה זו בחיי, יכולתי למות מאושר.

asafgogogo@gmail.com
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'✈♬ מגה פסטיבל ✈♬'
✈♬ מגה פסטיבל ✈♬
05/07/2011 | 19:28
1
אני באופן אישי מאוד אוהבת הופעות וגם יוצא לי ללכת אליהן לא מעט. לעומת כל הופעות היחיד\להקה שנכחתי בהן, זכורים לי דווקא הניינטיז של פסיטבל ערד. עשרות הופעות כל יום,שינה במדבר הנגב והכל בנירוונה מסחררת. היו שם קורין אלאל,דיויד ברוזה,עידן רייכל (בתחילת דרכו) ,הבנאים ונינט. היתה תקופה קסומה ורגעים קסומים. תשחזרו לי את התחושות?

ציפור האגמים-
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'הקספרים'
הקספרים
06/07/2011 | 11:08
1
1
מופע הארנבות של ד"ר קספר התפרקו ב96', ניסו לעשות קאמבק אבל ההצלחה הגיעה בקאמבק השני שהתחיל ב2007. הם החליטו שהגיע הזמן לחזור, להוציא אלבום חדש ולצאת לסיבוב הופעות בארץ.
אני הייתי במופע המרכזי של פתיחת הסיבוב בהאנגר 11 (2009) בתל אביב והיה ענק!

הקספרים היו ידועים מאז ומתמיד כלהקה שצברה את המוניטין והקהל שלה דרך הופעות. השירים עצמם טובים אבל ההופעות פשוט מחשמלות ותמיד טובות יותר
מהביצועים שבדיסק.

למה? כי הסולן, אורן ברזילי, הוא פרפורמר מטורף שקופץ, רץ, מזיע, צועק, בועט ומתפתל על הבמה כשהוא חצי ערום וכל הקהל (בנים ובנות) נסחף איתו ועם המוסיקה המגניבה של הלהקה
לטירוף ופורקן מקסימלי.

ההנגר היה מפוצץ באנשים וכולם קפצו וצרחו את מילות השירים ולא היה אחד שלא יצא עם חיוך מסופק מההופעה.

בנוסף,  ארבעת החברות הכי טובות שלי בעולם שבאו איתי להופעה הפכו את הערב הזה למושלם. כולנו אוהבות את הקספרים וקפצנו ושרנו ביחד ואחריי ההופעה הלכנו לאכול חומוס אז מה יכול להיות יותר טוב מזה?

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'infected mushroom'
infected mushroom
06/07/2011 | 20:26
הם לוקחים בסיבוב...

הייתי שנה שעברה ביום הסטודנט של הטכניון עם כמה חברים (סטודנטים מכל הארץ:) ) והם עלו להופיע והיה מטורף...

למי שלא היה, בטכניון יש רחבת דשא ענקית ובאותו יום העריכו ש 10,000 אנשים הגיעו להופעה.

אינפקטד עלו על הבמה, ולמרות שהמוסיקה שלהם יכולה לעשות את העבודה מצוין בפניי עצמה, הם כ"כ הצליחו לתקשר עם הקהל ופשוט לפוצץ את כל הטכניון באנרגיות מטורפות.

כשהם הגיעו ל becoming insane כל ה10,000 אנשים פשוט קפצו ביחד והרעידו את רחבת הדשא העצומה הזאת...

היה מטורף.

אם הפיזיקאים שקבורים במרתפי הטכניון כל חייהם לא הצליחו להישאר אדישים לאינפקטד אז מי יכול?
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-' זוג כרטיסים למובי בחצי מחיר'
זוג כרטיסים למובי בחצי מחיר
06/07/2011 | 11:26
2
4
תכננתי ללכת אבל בחיים לא הכל לפי התכנון...אז אני מוכנה למכור בחצי מחיר למי שישלח לי מסר ראשון....ההופעה הכי מדהימה שיכולה להיות, אני עצובה שלא אהיה אבל אם מישהו אחר יהנה לפחות ארגיש יותר טוב...
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'מעוניינת לקנות'
מעוניינת לקנות
07/07/2011 | 18:25
1
איך אני יכולה ליצור איתך קשר?
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'צריכים היום לבוא'
צריכים היום לבוא
07/07/2011 | 18:44
19
אני גרה ברמת אביב, נוח לך? אם לא יבואו היום תתקשרי אלי מחר בבוקר 0526273283
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'Tiger Love!'
Tiger Love!
06/07/2011 | 18:26
2
8
שישי בערב, רוטשילד 12, פסטיבל 12 ב 12.
12 להקות ב 12 ש"ח מ 12 בצהריים עד 12 בלילה (חדי העין ישימו לב שיש פה איזה קונספט..).

המקום קטן ועמוס בדיוק במידה כדי לאפשר לך לעמוד עם כוס בירה מול הבמה, שהיא בעצם כמה מטרים רבועים של רצפה התחומה ב 2 רמקולים קדמיים ונחשי חוטים חשמליים שהם ההפרדה היחידה של הלהקה מהקהל. יותר אינטימי מזה ומישהיא הייתה נכנסת להריון.

שעתיים אחרי שאליוט חיממה את הקהל עם אלקטרוניקה עמוקה, 8 דקות אחרי שאמדורסקי יורד ממופע יחיד אדיר שלו (שבו הוא תיפעל גיטרה, קלידים דראמאשיין ועוד איזה מקדלת שליטה כלשהיא בעיבודים מצויינים לשירים שלו) ו 2 וחצי בירות, עולים 3 בחורים במעילי עור (ועוזר הפקה שהדביק פסי תאורה למיקרופונים), ובלי הקדמות מתחילים להשתולל על הבמה.

כבר מהרגע הראשון הייתה תחושה שכל מה שעלול להשתבש הולך להשתבש, כאילו מרפי בעצמו נמצא בקהל שותה מרפי. וכבר באמצע השיר under control, הפסקת חשמל קוטעת את ההופעה כשהקהל הכל מלבד under control. כשהסאונד חוזר הגיטרה לא עובדת והסולן זורק לי ולחבר שלי את הגיטרה בזמן שהוא משתולל בריקודים על הבמה. בדיעבד מתברר שהגיטרה פעלה וחבר שלי חלק כמה אקורדים צורמים ולא קשורים עם הקהל. בהמשך עפו לכיוון הקהל הקופץ כמעט כל פיסת ציוד שהייתה על "הבמה" החל במיקרופונים וכלה בפסי התאורה. כשהם הגיעו ללהיט pussy cocaine כבר נגענו בתקרה.

הם נתנו סה"כ 4 שירים אבל זה הרגיש כמו הופעה של שעה. כמות האנרגיה שעברה בחדר התפוצצה על הקהל והטעינה את כולם בחדר הצפוף באווירת רוקנרול ספונטני ומוזיקה עצבנית. זה היה פשוט אפי.

אחריהם עלו SANDHAUS והמשיכו עם גלי האנרגיה המהירה שלהם עם עוד שירי אלקטרו פופ אדירים.
כמה שעות או כמה להקות אחרי, אני כבר לא זוכר, עדיין היה אפשר להרגיש את האנרגיה ואת הזרמים בגוף.
אחד הערבים וההופעות האדירות שידעתי, ומסקנה בולטת אחת, שחייבים ללכת שוב להופעה שלהם.

יש לנו פה בארץ אחלה מוזיקה שמיישרת קו עם מה שקורה בעולם, חבל שלא יותר חשופים אליה.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'חבר שלי על הגיטרה ל 2 דקות התהילה שלו...'
חבר שלי על הגיטרה ל 2 דקות התהילה שלו...
06/07/2011 | 18:31
6
לצפיה ב-'טייגר לאב!...הם מצוינים ממש'
טייגר לאב!...הם מצוינים ממש
06/07/2011 | 18:50
3
הם חיממו את HURTS. איזו הופעה הם נתנו, הייתי בטוחה שהם מחו"ל:$
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'חוויה רוחנית יותר מאשר הופעה מקפיצה '
חוויה רוחנית יותר מאשר הופעה מקפיצה
06/07/2011 | 22:49
2
זו היתה ההופעה של שפונגל shpongel אי שם בהונגריה בפסטיבל אוזורה בשנת 2009 . כמובן שלא היה חסר פסיכדליה בראש אבל זה לא היה רק זה .התפאורה המטורפת , האנשים המחייכים , חברות הכי טובות שמחבקות מכל צד ..רק מלהיזכר בזה עולות לי דמעות בעיניים ועור ברווז של התרגשות.על הבמה כמות מאוד מכובדת של נגנים וזמרות ,סיימון ורג'ה רם ,האחד על הסינטי והשני עם החליל ,הצ'לו האלקטרוניקה והזמרות כאילו חברו יחד והשמיים והארץ הפכו לאחד ..אני והחברות מחובקות ,צוחקות בוכות ופתאום עוד חיבוק ועוד אחד ועוד ועוד .חצי מהרחבה הצטרפה לחיבוק המושלם הזה שרציתי לחלוק אותו עם כל אחד ואחד מיקריי ועם העולם בכלל. שלוש שעות של מוסיקה שנוצרה לגרום אושר .
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'הקספרים - הקאמבק של אורן ברזילי'
הקספרים - הקאמבק של אורן ברזילי
07/07/2011 | 12:58
7
בתחלית חודש אוגוסט 2008 מופע הארנבות של ד"ר קספר הודיעה על הפסקה עקב המחלה הקשה תסמונת גיליאן ברה שתקפה את אורן ברזילי... שראיתי את אורן ברזילי בחדשות בכתבה שעשו עליו עקב המחלה לא ידעתי אם לצחוק או לבכות הבנאדם ששר על במה כמו להטוטן לא מצליח להגות משפטים פשוטים שלא לדבר על להחזיק גיטרה ביד
ומי שראה בעבר הופעות של הקספרים יודע איזה אדרנלין יש לבחור הזה שהופך תקהל כל הופעה
אחרי 4 חודשים שאורן נאבק במחלה ועבר שיקום הודיעו הקספרים שהם חוזרים להופיע
ברגע ששמעתי את זה חיפשתי כרטיס להופעה שלהם
באתי עם חברים לראות את הקספרים ברדינג 3 בנמל ת"א
זה שאני יגיד שהייתה הופעה פצצה זה ברור כי כל הופעה של הקספרים מכניסה תקהל לדרייב מטורף
אבל ברגע שאורן דפק סולו על הגיטרה נשבע שהייתה לי צמרמרות בגוף
אני את התאריך 19 בדצמבר ואת ההופעה הזאת לא ישכח בחיים!!!
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'הופעה מקפיצה של הבלאק אייד פיז'
הופעה מקפיצה של הבלאק אייד פיז
07/07/2011 | 17:06
4
אז נכון, הם לא הלהקה הכי טובה בעולם.. אולי אפילו רק סבירים

אבל את ההופעה של הבלאק אייד פיס בבריכת הסולטן בירושלים (9.10.2007) אני לעולם לא יישכח.
מסע יחסי הציבור של הפסטיבל (jerusalem rock) היה גרוע והמיקום לא ממש אטרקטיבי מה שהוביל לכך שההופעה התקיימה במקום קטן יחסית ללהקה כלכך גדולה ומול קהל יחסית מועט (שוב ביחס ללהקה).

ההופעות הפותחות של הפסטיבל היו מלאות אנרגיות (הופעה פותחת של הירושלמים שבאמת יודעים איך להקפיץ קהל - הדג נחש).
אחרי הלהקות הישראליות הגיע הזמן של הלהקות הבאמת טובות להופיע,
the commitments
ו- arrested development
את הלהקות האלו לא הכרתי אבל אני חייב לציין שהן היו אהבה ממבט ראשון, מוזיקה איכותית אנרגטית..

אחריהן עלו בליווי של רעש וצרחות הבלאק אייד פיז,
הם עלו בהתלהבות ובקפיצות כמו שרק הלהקה הזאת יודעת..
הופעה מדהימה של שעתיים שכללה את מיטב השירים שלהם ואת שירי הסולו של חברי הלהקה..
ביומיים שלאחר ההופעה שכבתי לי בבית בלי יכולת לדבר, אפילו לא להוציא ציוץ, מרוב צעקות וצרחות שנבעו מאנרגיות מטורפות איבדתי את הקול ליומיים..

אבל מה שאני באמת לא יישכח מההופעה הזאת הוא ההתפלחות הקטנה שלי למאחורי הקלעים, שום מאבטח או איש הפקה לא עצר אותי בדרכי למאחורי הקלעים..
שם ראיתי את כל חברי הלהקה וניהלתי שיחה קטנה עם וויל (הסולן).
מה שנשאר לי מהחוויה היא חולצה, חתימה של וויל ותמונה איתו... (התמונה מצורפת, צעיר ומכוער בן 15 בערך)
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'VATICAN COMMANDOS'
VATICAN COMMANDOS
07/07/2011 | 18:56
1
ראיתי אותם יחד עם ILL REPUTE ו DETOX ב FENDERS BALLROOM בלונג ביץ' בקליפורניה בחודש מאי בשנת 1982. אחלה הופעת פאנק, אולי אחת הטובות שהייתי בהן. יצאתי עם סדק בשן הקדמית וכתף פרוקה.

אה כן, ומובי הצעיר ניגן גיטרה.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'בענק הההופעה של פול מקרתני'
בענק הההופעה של פול מקרתני
07/07/2011 | 22:03
1
היתי בהמון הופעות בארץ ובחו"ל: מדונה, יו 2, פטשופ רדיוהד ההופעה הכי מרגשת ומקפיצה היתה של פול מקרתני בפאר הירקון. הקהל היה באקסטזה היתה קטע שהוא שר שיר של ג'ון GIVE PESCE A CHANCE
שאנשים עפו באוייר ראיתי אנשים מבוגרים שמשתוללים כמו ילדים
יותר משעתיים הרקיד, הקפיץ או סתם ריגש, רבבות אנשים שחלמו לפגוש אותו כבר יותר מדי שנים. אב רוקד עם בת, אמא מתרפקת בעיניים בוכיות על בן.  כמה אנרגיות הוצאתי וראיתי אנשים סביבי  כאנשנים יצאו  אמרו היתי משלם גם אלף שקל.. זו אחת ההופעות הטובה והמקפיצה כמו שאומרים.. הופעה של פעם בחיים .
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ההופעה של פול איזה מלך!'
ההופעה של פול איזה מלך!
08/07/2011 | 02:21
2
לצפיה ב-'הופעה של ה-Parliament Funkadelic באמסטרדם'
הופעה של ה-Parliament Funkadelic באמסטרדם
07/07/2011 | 22:13
1
2
קודם כל, אקדים ואומר שמאוד אשמח לזכות כדי לשמח את בעלי לעתיד, שמאוד רוצה ללכת להופעה, אך העניין הכספי עוצר בעדינו.

עכשיו, בנוגע להופעה - ה-Parliament Funkadelic הם כהני ה-Funk, אגדות מהלכות, ולראות אותם בהופעה היה אחד החלומות הגדולים שלי. הם כמעט ולא יוצאים מארה"ב, וכבר כמה שנים ניסיתי לתפוס הופעה שלהם ותמיד זה יצא בתאריך לא טוב או במקום הזוי ולא נגיש.
בשנה שעברה סוף כל סוף הגשמתי את החלום שלי, כשזכיתי לראותם יחד עם בן זוגי באמסטרדם.
אז מה הפך את החווייה לכל כך לא נשחכת?
האנשים - כל הקהל היה אנרגטי וחברותי - אפילו פגשנו בחור איראני שגר בגרמניה שנורא התלהב שבאנו במיוחד מישראל ואפילו התעקש על להצטלם איתנו.
המקום - בניין עתיק ומדהים ביופיו, תקרות גבוהות, אקוסטיקה מעולה, וגם הצלחנו להיות בשורה הראשונה
וכמובן - הלהקה - חייבת להודות שבהתחלה חששתי מאיך המופע ייראה - חברי הלהקה המקוריים כבר לא צעירים במיוחד, וחלק מחברי הלהקה התחלפו. אם היה לי כובע - הייתי אוכלת אותו, כי נראה ששום דבר לא השתנה מאז שנות ה-70. הם רקדו, קפצו, התפרעו - ההופעה נמשכה כשלוש וחצי שעות (אפילו אנחנו התעייפנו!). הם עשו מופע שלם שכלל דמויות עליהם הם שרו (כמו חייזר ששונא Funk ולא יודע לשחות), ושרו פחות או יותר את כל השירים האהובים עליי (כאילו שהרכיבו את המופע במיוחד בשבילי )
למרות שהמקום היה מפוצץ, הייתה שם הרגשה אינטימית, ומעריץ אחד אפילו הדליק לסולן ג'וינט.
לא זוכרת מתי רקדתי וצרחתי ככה, מרוב אושר הגעתי קרוב לחווייה רוחנית...זה היה לילה שלא אשכח הרבה זמן

ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'מצרפת תמונה'
מצרפת תמונה
07/07/2011 | 22:16
2
לצפיה ב-'ההופעה שלי, האגדה שלי-'
ההופעה שלי, האגדה שלי-
08/07/2011 | 03:53
מוש בן ארי.

כמעט כל מי שמכיר אותי יודע מה משמעות האומן הזה בחיי,
מה מקומה של יצירתו בחיי.
מעולם לא היה לי כיצד לממן כרטיס להופעה ומעולם לא היו לי האמצעים(תחבורה) להגיע אליה.

מי שמטיפה מכיר אותי גם יודע שאני לא האדם שרוקד,
אני לא מסוגלת להשתחרר, לזוז, לשיר מול אנשים. קשה לי מאוד מול מבטים של אנשים, אני נוטה להתכווץ ולהתכנס אל תוך עצמי ומתקשה לחוות את האירוע/מקום/חברה שאני נמצאת בה- מתפקדת על סוג של אוטומט.

ההופעה של מוש,
שהגעתי אליה,
הייתה כמו חלום בשבילי. הרגשתי שאני בתוך חלום, הרגשתי כמו בתוך סרט,
לא מחוברת למציאות, שאין דבר מסביב, אין דבר בחוץ ולא הצלחתי להרגיש משהו חוץ מהבמה כמציאות..

הכל היה בהילוך איטי,
קצת מנותק.

ואז המוסיקה התחילה לנגן,
הוא עלה.. ושמעתי את הקול שלו.
ולא היה יותר כלום, לא היה דבר מסביב.
נתתי למגברים לפעום בתוך הלב שלי,
נתתי לצלילים לשטוף אותי,
נתתי לעצמי להיבלע בי ולסחוף אותי ולעצמי- להיסחף.

אני לא יודעת האם אפשר לקרוא לזה "להיות על ענן" או להיפך- "להיות מחוברת", על הקרקע..
אני רק יודעת שלא רקדתי מדיי, מכיוון שהייתי מאוד חלשה- אסור היה לי לרקוד אז(פיזית),
אבל הלב שלי.. הרגשתי הרקדנית הכי נועזת, הכי קורעת את הבמות,
ילדת פרחים משוחררת שאין לה גבולות ומחסומים. רק הלב, הגוף, השמים מעל והעולם סביב..

מוש בן ארי,
חיפה,
הייתי עם עצמי, תחילת דרכי איתי- עם עצמי, ולא לבד.

ומוש..
מוש העניק לי חיים.
ועל כך- I'm forever gratefull.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'מופע אנרגטי לילד קטן'
מופע אנרגטי לילד קטן
08/07/2011 | 15:34
1
אני זוכר שפעם נסעתי עם אבא שלי למופע מוזיקה.. אני לא זוכר מי הופיע אבל אני זוכר שזו היתה הפעם הראשונה ששמעתי גיטרה חשמלית.
כל פעם שהנגן העביר את היד על מיתרים קיבלתי גל של אנרגיה ולא ידעתי איפה להוציא אותה.
היום כמובן הייתי מתחיל לרקוד כמו משוגע :P
הייתי קטן אז לא היה אלכוהול או סמים.. רק מוזיקה איכותית שמעבירה אנרגיות באופן הכי טהור שאפשר

מעניין איך יהיה בהופעה של מובי
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'הופעה מדהימה ואפילו זכיתי לפגוש את הלהקה'
הופעה מדהימה ואפילו זכיתי לפגוש את הלהקה
08/07/2011 | 18:35
1
אני רוצה לספר לכם על חוויה מדהימה שעברתי במהלך וסביב להופעה של פיין אוף סלביישן, להקת פרוגרסיב שוודית האהובה עלי. מה שהופך את החוויה הזו לכה ייחודית היא העובדה שהסיבה שאפשרה אותה היא עשרות צירופי מקרים שהתרחשו בזה אחר זה, כאילו היקום עצמו ייעד אותה להתרחש!

המסע התחיל כאשר בינואר השנה קיבלתי הודעה בפייסבוק מבחורה שאני לא מכיר ובו נכתב "יש הופעה של פיין אוף סלביישן ביוון שבוע הבא, רוצה לבוא?". הייתי באמצע סמסטר עמוס במדעי המחשב, מוצף לחלוטין בעבודות ולימודים וכמעט ללא זמן לנשום, שלא לדבר על לטוס לחו"ל עם אדם זר. אז באופן טבעי אמרתי "ברור" והזמנתי כרטיס טיסה ליוון.

ביום המופע עצמו החלטתי באופן נחרץ שאם טסתי כל הדרך מישראל לאתונה, אז לא אסתפק רק בהופעה ואם אני כבר שם – אני פוגש את הלהקה ויהי מה. וכך בצהרי יום יווני חם מצאתי את עצמי הולך ברגל עם הידידה החדשה שלי כשעה ממרכז אתונה עד לפאתי העיר שם נמצא המועדון בו הם היו אמורים להופיע באותו הערב. כל אותה עת עשרות תרחישים עוברים במוחי – כיצד אני משחד את השומר בכניסה ,מתחזה לעובד המקום או חומק דרך פתח אחורי. הכנתי את עצמי מנטלית לכל תרחיש אפשרי, והייתי מוכן להתגבר על כל מכשול שאתקל בו.

במהרה מצאתי את עצמי מול המכשול הראשון: דלת פתוחה לחלוטין למועדון. לאחר שהתגברתי עליו פגשתי את מנהל הטור של הלהקה, וסיפרתי לו על המסע שעברתי. הוא התבונן בנו למספר שניות ואמר "רוצים לראות את הסאונדצ'ק? בואו בשעה שש". נרגשים חזרנו להוסטל שלנו.

אחר הצהריים חזרנו שוב למועדון, כאשר הלהקה עוד לא הגיעה למקום. מלבד עובדי הבמה שהיו במקום, לסאונד צ'ק חיכו מספר חברים קרובים של הלהקה ומהר מאוד התחברנו איתם, והצטרפנו אליהם לארוחת ערב. לאחר שפיין אוף סלביישן הגיעו למקום ופרקו את הציוד שלהם, הם נכנסו לחדר האמנים ועטו על הקייטרינג שחיכה להם. מנהל הטור ניגש אלינו ושאל "רוצים לקפוץ להגיד שלום?". לא היה צריך לשאול אותנו פעמיים, ומספר דקות אחר כך הבנתי את המצב הסוריאליסטי שבו אני נמצא: יושב ומריץ דאחקות עם אחת הלהקות הכי אהובות עלי באופן הכי קל וטבעי בעולם. לאחר מכן המתנו באולם הראשי, וראינו את הסאונדצ'ק, שהרגיש ממש כמו הופעה פרטית במיוחד בשבילנו.

מאוחר יותר, נפתחו הדלתות לאולם והקהל החל לזרום פנימה. הייתי מוכן לשכוח את החוויה שעברתי ולהתמסר להופעה, אבל לפני שהייתה לי ההזדמנות הגיע ניקוס, הפרומוטר היווני של ההופעה, שכנראה ראה אותנו עם הלהקה ומקורביה ושאל "רוצים לראות את ההופעה מהמקום הכי טוב באולם?". וכך באופן מפתיע שוב מצאנו את עצמנו מצטרפים אליו, עוברים את כל המאבטחים והאזורים הסגורים ומקבלים ספה משלנו, על יד הסאונדמן, בדיוק מול ומעל הבמה. יותר לציין שההופעה הייתה מדהימה – שרנו ורקדנו כמו שלא עשינו בשום הופעה אחרת בחיינו. זו הייתה חוויה שכללה אוברטונים של חיבור כמעט ספיריטואלי, הרגשה טהורה של זיכוך הנפש.

ואז זה נגמר, ושוב היינו מוכנים להודות על חלקנו ולהמשיך חזרה לדרכנו אבל ניקוס היה נחוש, תפס אותנו ואמר "בואו". חזרנו אל מאחורי הבמה והודנו להם על הופעה נהדרת. ושוב, הפרס שהיה הערב הזה לא נגמר. "אנחנו הולכים למסיבה, רוצים לבוא?"

למחרת ההופעה ישבנו כולם עם להקת החימום "סקאר סימטרי", תחת שמים בהירים ולגמנו בירה צלולה. שני ישראלים, שני יוונים וחמישה שוודים, מדברים אנגלית ומסכמים את אירועי הערב הקודם. בסוף האירוע, קצת שיכורים, התחבקנו, אספנו את מטלטלינו ונסענו לכיוון שדה התעופה. נחתי בארץ בשעות הבוקר המוקדם, הגעתי לדירה, שטפתי פנים ונסעתי לאוניברסיטה. כל שאר השבוע הסתובבתי בתחושה מוזרה של "זה באמת קרה?".

זו הייתה אחת החוויות המדהימות בחיי, וללא ספק ההופעה הטובה ביותר. לא רק שראיתי את ההופעה מהמקום הכי טוב, אלא שגם יצא לי לפגוש את הלהקה ולשבת לדבר איתם, ואף היום אנחנו עדיין בקשר. הבחורה שנסעתי איתה היא כיום אחד מהידידות הטובות ביותר שלי.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ההופעה של הסקורפיונס ב 2010'
ההופעה של הסקורפיונס ב 2010
08/07/2011 | 19:15
1
ההופעה של סקורפיונס  היתה אחת ההופעות החזקות המרהיבות יותר בהן הייתי  חגיגה של רגש ומוסיקה. הופעה מטורפת עם סטליסט חזק. אני וחברים שלי לא הפסקנו לשאוג ולצרוח בקולי קולות רקדנו  עד שהרגליים כאבו לנו:)
ואז הם הגיעו..לא הפסיקו להלהיב הרעידו את הבמה, הקפיצו את הקהל,ממש הוציאו את כולם מדעתם
הופעה עם כל הלב והנשמה ממש התרגשתי כי כמו שאמרתי ממש לא ציפיתי למשהו מיוחד
ואחרי שעתיים הגיע ממש השיא היה ממש חשמל בקהל כולם באקסטזה , בהיי, הלב הכי מתרגש דווקא כשאתה לא מצפה יותר מדי זו ההפתעה הכי טובה..ואז ממש בסיום ההופעה הגיע רגע שלא אשכח..הם ירדו מהבמה מלווים בשאגות הקהל סקורפיונס סקורפיונס סקורפיונס
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'וואו'
וואו
08/07/2011 | 20:34
1
איזו שאלה...
ההופעה המקפיצה ביותר שחוויתי הייתה של להקת Carusella...
אני חושבת שמה שהוסיף לכל החוויה אינטימיות וחיבור היא העובדה שהלהקה ניגנה בתוך הקהל, לא על במה, לא מתנשא, בתוך הקהל. אלה היו שבועות שלא הרגשתי טוב נפשית-מנטלית-פיזית, היה לי חבר בזמנו שהיחסים בינינו היו לקראת תהום, והוא פשוט קרא לי והלכנו להופעה שלהם. המקום היה צפוף אבל לא מידי, רק מספיק כדי להיות קרובה לאנשים ולחלוק איתם את ההתרגשות ולנצח להיות חלק מהחוויה והזיכרון הקולקטיבי הזה, באותו לילה התמלאתי באנרגיות לחודשיים שלמים! ובאותו לילה הבנתי שלמוזיקה יש כוח לגרום לי לאהוב את כולם, להתחבר אל כולם בלי לראות את מה שמונע ממני להתקרב אליהם, והחרדות והמיזנטרופיות שבי...כולם הרגישו כל כך קרובים אליי, חברים ללב...
הגיטרה המשכרת והבאס של התופים לקחו אותי למסע קסום ופשוט עפתי לי...הבאס השתלט לי על הלב.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ההופעה..............'
ההופעה..............
08/07/2011 | 21:25
1
אז ככה, אני הייתי בטיולון של שלושה חודשים בדרום אמריקה. הייתי במרחק של 50 שעות מבואנוס איירס והייתי אמורה להתחיל את הקראטרה אוסטרל- מסלול שעושים בדר"כ בטרמפים עם נופים מרהיבים בדרום ארגנטינה וצ'ילה. כשנודע לי שראמשטיין הולכים להופיע בבואנוס החלטתי לוותר ולקחתי 2 אוטובוסים- כל אחד 25 שעות והגעתי ביום של המופע. הדרך מההוסטל לאיצטדיון של אינדפדייאנטה הייתה פשוטה למדי- ללכת אחרי האנשים עם החולצות השחורות. כל הדרך כולל התור העצום לכניסה הייתה מלאה בכאלה. נכנסתי. הייתה תחושת אופוריה מטורפת מהקהל והתנהגתי כמו ארגנטינאית אמיתית כולל הקפיצות הצעקות (ולצעוק פוווטה, פוווטה כדי שהם ישירו בהדרן השני את te quiero puta שהוא אגב השיר היחיד בספרדית של הלהקה) בשלב כלשהו ממש פחדתי שהיציע יקרוס מהקפיצות שלנו. היה פשוט אדיר, שיכרון חושים, האנרגייה של הלהקה והקהל, האש, ההצגות שהם עושים במופע, שיתוף הפעולה והעידוד מצד הקהל. ללא ספק ההופעה הכי טובה שהייתי בה. אוור.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ההופעה שבחים שלי לא אשכח '
ההופעה שבחים שלי לא אשכח
10/07/2011 | 09:51
1
3
הייתה ההופעה של ביונסה בווגס!! הבחורה פשוט מלכה ודיווה! איך שהיא מתקשרת עם הקהל , מקפיצה את כולם - אין עלייה!!
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'וואו הקנאה...'
וואו הקנאה...
10/07/2011 | 11:25
1
לצפיה ב-'רוג'ר ווטרס בפראג'
רוג'ר ווטרס בפראג
10/07/2011 | 10:10
טסתי לבדי במסגרת קבוצה המתמחה בחבילות להופעות בחו"ל ל2 הופעות, ערב אחרי ערב,
היה ממש מגניב ומרגש:
הזמנתי עוד מהארץ כרטיסים לקדמת הבמה, להיות הכי קרובה אליו שרק אפשר!
כבעלת חוצפה ישראלית אמיתית נכנסתי והכנסתי איתי עוד ישראלים מכניסת הVIP
(למרות שאנחנו לא...)
כך שנכנסנו ראשונים ועמדנו ממש מולו!!!
בהופעה הראשונה לא הפסקתי לצרוח כמו ילדה (בת 35)
בהופעה השנייה פשוט חיקיתי אותו:
את תנועות הדיקטטור החדות והתוקפניות שלו
ממופע הענק של נפילת החומה בברלין,
היה ממש מצחיק כל העסק
וביחד הפלנו את החומה ...
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'ההופעה שלי'
ההופעה שלי
10/07/2011 | 12:02
1
1
ביולי 2008 נסעתי לפראג לראות את אליל הילדות אוזי אוסבורן. לפני שנסעתי, בניתי לי תוכנית טור האירופאי שלי, ומסתבר שיום לפני ההופעה של אוזי אני תופסת את האיחוד של בלאק סבת' עם רוני ג'יימס דיו. וגם לימים אחרי ההופעה מצאתי לי דברים מעניינים.
יום ראשון שלי בפראג, יום נורא חם, אני מסתובבת אחרי לילה של טיסה בלי שינה, בטי שרט בלאק סבת' שחור, ואנשים אומרים לעברי : סבת', סבת'.  בערב פתאום יורד גשם. איזה מישהו מקומי אמר לי שמזג האוויר בפראג הוא כמו הבחורות שלהם  - בלתי צפוי.  סבת' הופיעו באצטדיון נוקיה, לפני ההופעה השטח לפני האצטדיון מלא במטאליסטים רטובים. לסבת' היה לי כרטיס בעמידה, ולפני כן חששתי קצת מהמטאליסטים המקומיים, כמה שלמה אני אצא מההופעה הזאת, שכן יש לי ניסיון של הופעות מטאל אלימות בארץ, אבל הכל היה ממש סבבה וכיף. היה לי מעניין לבהות בקהל. ראיתי איזה בחור גדול מזוקן, צלם מוסיקה מקומי חשוב,  וראיתי גם אישה בלונדינית יפהפייה , שהייתי כמעט בטוחה שזאת אשתו של טוני אייומי , הגיטריסט הנצחי של הלהקה.  בכל אופן היא נראתה מאד דומה לאותה אישה שראיתי בטלוויזיה , שהיא אשתו של טוני וגיטריסטית בלהקת מטאל שוודית. יש לו טעם, לבחור.
כל הלהקה הדהימה אותי באנרגיות מטורפות שלה, ובמיוחד הסולן, רוני ג'יימס דיו – איש קטן בעל קול ענק ורב עוצמה. אני קראתי לו "קיילי של מטאל", כי הוא דבר נורא מיניאטורי כזה. ואני לא חשבתי בכלל שהוא עבר את גיל ה-60 – הוא נראה 10 שנים לפחות צעיר יותר, והיו לו אנרגיות וקול של איש מאד צעיר. הלהקה ביצעה את השירים הקלאסיים מתקופת רוני, וגם שירים מהתקופה של אוזי, שקיבלו טוויסט חדש וחיים חדשים.  גם קטעי הסולו של המתופף , ויני אפיס היו אדירים. אחרי ההופעה הלכתי לדוכן מרצ'נדייס , קניתי גופיה של סבת' וראיתי שיש שם אנשים מצוות הלהקה. אמרתי שבאתי מישראל במיוחד כדי לראות אותם, והם אמרו לי איפה לחכות ללהקה.
עמדתי שם עם כמה צ'כים מבוגרים חביבים, ופתאום ראיתי את רוני ג'יימס דיו עם פמליה. מהאנשים מצביע עלי ואומר : הליידי הזאת באה מישראל . רוני אז היה בדיוק אחרי הביקור שלו בישראל , והוא התחיל לשאול אותי על כל מיני אנשים כאן, שחלקם לא הכרתי, אבל לו אמרתי שאני כן מכירה את כולם ושכולם סבבה. אז הוא מחבק אותי – והוא כזה נמוך ומגיע לי לכתף בקושי – ואומר : אני כל כך שמח שבאת. הוא פשוט עטף אותי בהמון חום ואהבה, הרגשתי איזה אדם טוב הוא. כי עד כה שמעתי עליו דברים לא הכי טובים, שהסתברו לי כלא נכונים. אחר כך באו מוסיקאים אחרים. הבסיסט המשופם האגדי גיזר באטלר , שעבד גם המון עם אוזי, נתן לי את המפרט שלו. טוני אייומי כשנכנס לאוטובוס של הלהקה, קיבל מכה באף, ואני צחקתי כמו מפגרת, ועד היום לא נעים לי מזה. ואותו מטופף אדיר ויני אפיס אמר לי בקול שקט : קוראים לי ויני.... אני נחנקתי מרוב הדברים שרציתי להגיד לו. אז הוא חתם לי על מקלות התופים וכולם חתמו לי על הכרטיס. וגיזר נתן לי מפרט שלו עם שמו החרוט עליו.
אני זוכרת את ההופעה הזאת עד היום, במיוחד בזכות המפגש המרגש עם הלהקה שבא אחרי. אני לא הצטלמתי איתם אז, כי אז כל הזמן חשבתי לעצמי שעור הפנים שלי לא נראה טוב בגלל לילה בלי שינה וטיסה, ועכשיו אני מצטערת על כך. אני לא כזה עקבתי אחרי הלהקה, ולא ידעתי שרוני ג'יימס דיו מאד בשנים שבאו אחר כך. ערב אחד פתאום נזכרתי בכל הערב הזה, כל ההופעה, המפגש שלי עם הלהקה, השירים של רוני גיימס דיו, כולם פתאום עברו אצלי בראש כמו סרט נע. לא יודעת למה. יום למחרת כשחזרתי הביתה ראיתי בחדשות שהוא נפטר, באותו יום בבוקר – בשעון האמריקאי. ואני חשבתי עליו בערב יום לפני – ואולי זה היה סמוך לזה. אני שוב הרגשתי לא טוב, כי זה כבר קרה לי שחשבתי על מישהו ויום למחרת הוא מת או התאבד. אבל החברה שלי אמרה – אולי זאת הייתה הדרך שלו להפרד ממך.
ערוצי MTV ו-VH1 >>
לצפיה ב-'המשך'
המשך
10/07/2011 | 12:48
ואם כבר נכנסתי לאנרגיות של כתיבה, אני אמשיך עם התיעוד.
ההופעה של אוזי בפראג – יום אחרי בלאק סבת', הייתה בארנה אולימפית ענקית. ככה עושים הופעות רוק! לי היה כרטיס ליציע, כי משום מה הייתה בעיה לרכוש כרטיסים בעמידה מהארץ. וגם לא ממש רציתי, כי שוב, לא ידעתי למה לצפות מהמטאליסטים המקומיים, שהסתברו לי כקהל נהדר – חם אך לא בהמי כמו בישראל. כמו שצריך.
היו כמה להקות שפתחו לאוזי, והראשונה הייתה "בלאק לייבל סוסייטי" – להקתו של הגיטריסט של אוזי זאק וויילד.  אני זוכרת אותו רק כשהוא התחיל עם אוזי, אז הוא היה ילד שברירי בן 19 והיום הוא הר אדם. ויש לו גיטרה מפורסמת, עם עיגולים. בלאק לייבל סוסייטי מנגנים סוג של בלוז מטאל, מוסיקה שהיא יותר טובה למקומות אינטימיים יותר. אחר כך היו קורן , שאותם אני לא אוהבת.
אוזי יצא עם הרכב קלאסי – זאק, המתופף של פיית' נו מור מייק בורדין, שהוא יהודי הכי חתיך ושרירי שראיתי בחיים, ובסיסט רוברט טרוג'יליו שהוא גם חבר במטאליקה.  היה מרגש עד דמעות לשמוע את השירים הקלאסיים של אוזי בלייב. הוא ביצע שירים בעיקר מקריירת הסולו שלו, ועשה שיר אחד – שניים מתקופת הבלק סבאת'. ישבתי עם פינקס קטן ורשמתי אילו שירים הוא ביצע. הצטערתי על כך שלא יכולתי לעבור לאיזור העמידה כדי להיות קרובה אליו. מצד שני, שמחתי שאני לא קרובה כשהוא התחיל לשפוך מים על האנשים מהדלי. ראיתי גם מי ממלא לו את מים – טוני דניס, העוזר האישי שלו, שעמד מאחורי הקלעים. ראיתי אותו הרבה בסדרה של אוסבורנס, וראיתי אותו שוב בארץ, כשהייתי בבק סטייג' של אוזי. ראיתי שאוזי הסתכל לפעמים בתוך הלפטופ, כנראה כדי לרענן את המילים בזכרון. אבל למי אכפת. מה שחשוב זה האנרגיה, הכריזמה, הכישרון האדיר שלו כפרפורמר. כל מיני דברים בסגנון "אוזי הקשיש" הם ממש לא במקום, כי לבן אדם הזה יש אנרגיות שיספיקו להרבה צעירים.
היה מאד מרגש לשמוע אותו בסוף ההופעה אומר לקהל: תבטיחו לי שאתם חוזרים הביתה בשלום, כי עוד מעט אני מגיע לכאן שוב!! זה היה כל כך מתחשב מצידו. הסתובבתי קצת במקום, והורדתי פוסטר של אוזי מהקיר, הרי אני בהמה ישראלית! וכל האנשים, באופן מסודר הולכים למטרו הנהדר, שמטקטק כמו שעון שוויצרי ובאמת חוזרים הביתה בשלום! יש כאן את כל התנאים כדי להנות מההופעה.
יום למחרת הלכתי לחקור את התרבות המקומית. מצאתי לי מועדון סטודנטים מחתרתי, ליד אצטדיון  סטרהוב – פעם היו שם משחקי ספרטקיאדה – שזה כמו אולימפיאדה של מדינות הבלוק הקומוניסטי , והיום המקום די נטוש. אז במועדון הקטן הזה היה ערב רוקבילי. בהתחלה הופיעה להקה מקומית  בשם סלאפדש – כמסתבר אחת הלהקות המובילות בסצנה המקומית.  להקה כיפית, צעירה ועם זמר חתיך, שאין כאן דברים כאלה. ואחר כך הופיעה שלישית צ'יפ האנה.  המוסיקאים עצמם היו יותר לכיוון הסייקו-בילי – פנקיסטים קשוחים גרמניים, ואילו הזמר עצמו – צ'יפ , שהוא אמריקאי, נראה כמו אליל הקאנטרי המטורף הנק ווילימס. הוא לבש חליפה וניגן בגיטרה אקוסטית, וזה היה מפגש נפלא בין עולמות, תרבויות ואנרגיות. הלהקה עצמה מגדירה את הסגנון שלה כ"דראנק-או – בילי", וזה מאד מדויק לדעתי, כי המוסיקה שלהם זורמת כל כך טוב עם בירה צ'כית מדהימה. והשירים כמו
Drunken state of mind מאד מאפיין את אווירת הערב – כשיש מוסיקה מדהימה, ראש טוב, אך לא מגעיל, בירה צוננת ואנשים חביבים.  וכמובן, הקסם של המקום עצמו, מוסתר וסודי, מרכז תרבות מחתרתית אותנטי, שצריך ממש לחפש כדי למצוא אותו. זה היה ערב נדיר וחד פעמי. הרגשתי שאני אוהבת את כל העולם, מה שלא קורה לי כמעט אף פעם. אמרתי אחר כך למוסיקאים: אתמול ראיתי את אוזי והוא היה טוב, אבל אתם הייתם יותר טובים. הגיטריסט המבוגר עם פרצוף שנראה כמו מפת עולם גיאוגרפית אמר שלי: אל תספרי לאוזי!
אחרי ההופעה רכשתי בובת וודו המיוצרת בעיר ברנו – שהיא מאד שימושית לי עד היום.
ערוצי MTV ו-VH1 >>

הודעות אחרונות

16:44 | 23.06.16 King Midas
16:43 | 19.05.16 A Lizard State
11:59 | 13.05.16 DAN1EL
11:57 | 13.05.16 DAN1EL
12:49 | 29.04.16 Music Man XD
20:35 | 25.04.16 DAN1EL
08:22 | 24.04.16 A Lizard State
13:15 | 22.04.16 DAN1EL

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ