מסע קשה בחיים

Ik009

New member
מסע קשה בחיים

היי חברים אני סובל מספר שנים מocd מחשבתי
עם עליות וירדיות אני אדם עם הרבה בעיות בחיים האישים חוץמהocd אני הייתי מכור לסמים וכל חיי הייתי במוסדות עברתי בילדותי חיים נורא קשים למעשה לא היתה לי כמעט ילדות היא נגמרה מהר מאוד וכבר מגיל קטן מאוד התבגרתי חיי היו ללא הורים שתמכו הכוונה לא קיבלתי שום אהבה בתור ילד מההורים
עם כל הצרות שיש לי סיבכו אותי לפני מספר שנים בחובות לא לי
השמשתי בסמים עד גיל 27 שהפסקתי להשתמש במים הופיע לי הocd טיפלתי בעצמי באמצאות פריזמה היום אני בן 35 אני אדם עובד ופעיל שחי חיים כמעט רגילים תאמת אני כותב את הדברים האלה מתוך הכאב והמצוקה שאני חי כי אין בחיי רגע אחד 'ל שקט ושלווה נפשית גם מחברים אני נוחל אכזבות אולי א י לא מבין אותם בגלל הocd שלי אז אני לא רוצה לשפוט אותם ואבל כרגע מה דאני רואה שאני נותן למישהו את הלב והנשמה ואני מרגיש שלא סופרים אותי אני לא רצתי כלום בתמורה לזה אין לי תשובה למה אני מרגיש את זה שאמרתי חיים כמעת רגילים התכוונתי לזה שאין לי זוגיות כמה שאני רוצה זה לא הולך לי היום הגעתי למסקנה שלא יהיה לי הפסקתי לשאוף לזה והחלומות נגמרו לי אני לבד ואני ימות לבד אני לא בן אדם עם מחשבות אובדניות אבל לפעמים אני מבקש מאלוהים שיגאל אותי ויקח אותי אליו למסע אחר

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי!

אני מבינה אותך לגמרי!
אני מאמינה ואומרת זאת מנסיון שעם טיפול טוב אפשר לצאת מכל דבר.
אם עדיין לא טוב לך, סימן שאתה צריך לטפל במה שרע לך, אחרת לא היה מציק לך.
האם אתה בטיפול תרופתי עם מטפל? האם יש לך פסיכולוג?

למעלה