היי

12347895

New member
היי

http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2013/10/מחקר-קנאביס-לטיפול-בתסמינים-של-ocd-הפרעה/ היי זה המחקר היחיד שמצאתי בגוגל מה שאני יודע מעצמי כמובן שזה עזר לי עם הסימפטומים ולכולנו יש את אותה בעיה אז לא נראלי שזה יכול להשפיע רע למרות שאני לא יודע כדאי להתייעץ עם פסיכיאטר לפני הפסיכיאטר שלי אמר שהוא יודע שזה עוזר ועזר לי להשיג

bkl12

New member
היי גבר

שמח בשבילך שזה עוזר לך :)
יש הרבה זני קנאביס איזה מהם אתה לוקח והאם זה משנה איזה לוקחים ?
ו תוך כמה זמן הרגשת שזה עוזר ?
בהחלט מעניין

12347895

New member
היי

היי רציתי לשתף בגראס הרפואי שעוזר לי בצורה מעולה ומוריד לי את הסימפטומיים ברמה אדירה יש פה עוד מישהו שניסה או לוקח וזה עוזר לו? תכתבו מעניין לשמוע.

12347895

New member
היי

היי מהפעם הראשונה תאמת התחלתי להרגיש שיפור ולא חושב שזה משנה

jacolevi

New member
וזה לא איבד מהאפקטיביות שלו במשך הזמן? ועוד שאלה

באיזו צורה אתה צורך את זה , כי יש כמה דרכים , בטיפות או בעישון ויש גם עוגיות עם החומר .

pineboxer

New member
מה?!

מה גראס רפואי!? נותנים את זה גם לאוסידי? הבנתי מהפסיכיאטר שלי שזה רק לחולי פוסט טראומה.

12347895

New member
היי

בקשר לשאלה הראשונה לא זה רק משתפר אם הזמן מרגיש תהשפעה בהקלה משמעותית בסימפטומים ולוקח בעישון ובקשר לשאלה השנייה לא נותנים את זה גם לocd אם עברתה תמכסה של הכדורים והמצב נשאר אותו דבר עם עברתה את ה4 כדורים ואתה לוקח את זה תקופת זמן ממושכת אז אתה יכול לבקש אישור לקנאביס רפואי כמובן שזה לוקח זמן אבל שווה תמלחמה ותכסף על זה לפחות בשבילי היה שווה

אני לא בטוחה

גם אני חשבתי על זה כי הפסקתי לעשן לא מזמן ואני מרגישה הדרדרות במצבי ובמצב הרוח שלי באופן כללי. אולם, גם כשהייתי מעשנת לעיתים הייתי מרגישה החמרה. אולי זה רק שיפר את מצב הרוח, ואולי בעצם גם את זה לא.

למעלה