איך אתם מסתדרים עם החום?

• פותח הנושא VDTD
  • פורסם בתאריך

גדי20152015

New member
מכיר גם מכיר את הבעיות שציינת...

פעם זה הפריע לי יותר, היום פחות בעקבות שיפור ב ocd. למרות שכמו שאמרתי, הקטע של ניקיון אצלי הוא מתון יחסית ובמיוחד כל מה שלא אצלי בתוך הבית/החדר. שם אני הרבה יותר קיצוני כל ליכלוך קטן מפריע לי. אם זה לא אצלי בטריטוריה למי אכפת...
כשאני נוסע בתחבורה ציבורית לא מגעיל אותי לשבת איפה שאחרים ישבו או הליכלוך, אלא בעיקר לתפוס עם היד את המוטות הצהובים האלה שיש בתוך האוטובוס. שכל העולם ואישתו החזיקו בהם והם משומנים מכפות ידיים
.
אני נוסע בתח"צ בעיקר ב -2 קווים עיקריים של חברת קווים באזור המרכז, וחייבים לציין לזכותם שהם מאוד השתפרו מלפני איזה שנה אחרי שעשו איזו רפורמה (חידשו את כל האוטובוסים, החליפו נהגים לנהגים נורמליים, הגבירו את התדירות של האוטובוסים, יותר מדייקים וכו'). אבל כאמור זה מתוך מדגם מאוד קטן של 2 קווים ספציפים באותו חברת אוטובוסים. אז זה בטח לא מייצג.

גדי20152015

New member
ועוד דבר,

מיכאל נשמע שאתה בחור אינטליגנטי ושמחפש חברה, למה שלא תבוא למפגשים של הקבוצה שלנו של ה ocd בתל אביב בימי חמישי ? אתה מוזמן

זה יכול לעזור, גם מהבחינה של התמיכה שזה נותן ב- ocd עצמו וזה גם "תירוץ" לצאת מהבית והקטע החברתי וזה. לצאת מהבית כשלעצמו יכול לעזור. להישאר בבית כל הזמן זה הרסני, ומחמיר את התסמינים של ההפרעה.
אני יודע שלי זה עוזר.

גדי20152015

New member
תגובה

מה קרה בפעם האחרונה שנסעת באוטובוס בינעירוני ?
וזה לא קורה הרבה, לא כל שבוע. אנחנו נפגשים רק פעם בשבועיים.
&nbsp
דרך אגב אתה נמצא בטיפול, לוקח תרופות ?
&nbsp
ולגבי האינטילגנציה !.. זה מצחיק גם לי הייתה בדיוק תיאוריה כזו שאנשים בעלי ocd הם בעלי אינטיליגנציה גבוהה מהממוצע (אבל לא הפוך - לא רוב מי שאינטילגנטי יש לו ocd. יש הרבה אנשים מבריקים וחכמים שאין בהם שום זכר של ocd).

גדי20152015

New member
תשובה

אז למה בעצם לא לקחת את התרופה ? אם יש לך מרשם, כל מה שצריך לעשות זה ללכת לבית מרקחת ואז לבלוע כמה כדורים כל יום. מה זאת אומרת "היעדר חוות דעת" על התרופה ?
אני הייתי חושב על זה בצורה הזאת: אם במילא החיים שלך פח, אז אין לך הרבה מה להפסיד, נכון ?... אז מה אכפת לך כבר אם תיקח או לא ? אולי חוץ מהכסף שזה עולה, אבל בדרך כלל במינון הקופה זה לא כזה יקר, כמה עשרות שקלים בחודש.

VDTD

New member
איך אתם מסתדרים עם החום?

או יותר נכון עם ההזעה, הדביקות, הריחות הבלתי נעימים ועוד? למי שסובל מ-OCD של ניקיון...

גדי20152015

New member
הכי מפריע לי הדביקות שנוצרת בגלל הלחות הגבוהה בקיץ

אבל ה ocd שלי הוא רק קצת בקטע של ניקיון. אז מה שאני עושה זה להתקלח ממש לפני השינה, כדי לא להיכנס למיטה דביק.
חוץ מזה למזלנו כבר יש היום בכל האוטובוסים מזגנים מאוד חזקים, ואז לא מזיעים באוטובוס. לפעמים זה מגעיל אותי כי כל החלונות סגורים ואז צריך לנשום את האוויר שכל האנשים האחרים נשמו... וזה כאילו אוויר ממוחזר. אז אני פותח את החלון שלידי ולרוב לאף אחד לא אכפת... להפך זה עושה יותר נעים - פחות מחניק ומאזן את המזגן המקפיא

למעלה