שוב מזכירה:חדשה:}:}:}

seavan

New member
שוב מזכירה:חדשה:}:}:}

שלום אני חדשה פה בפורום ואשמח לשתף:

ה=ocd שלי הוא בין בינוני לגבוהה עם עליות וירידות {יו-יו}, וביום יום אני פעילה באופן בינוני {מבחינת יציאות החוצה כלומר= עם כלבתי קרוב לבית,חדר כושר קרוב לבית,סידורים רק עם ההורים ולא לבד}

הה=ocd שלי הוא לא מסוכן ולא מפחיד ולא אלים והוא מתבטא ב:

1/ אי אפשרות לזרוק זבל וניירת של אחרים
2/ בדיקות כדי לוודא שלא נפל לי כלום או לא איבדתי כלום או לא שכחתי משהו {חשוב ויקר!!!} וכ'ו מתוך חשש מלעשות טעות פטאלית בנוגע לאחרים
3/ יש לי מחשבות טורדניות בקשר לכל אלה אבל משתדלת ביום להעסיק את הראש שלי במחשבות אחרות אבל בלילה המחשבות הטורדניות באות לי כסיוטים אז לא תמיד השינה שלי משהו כל כך

אני נעזרת דרך ביטוח לאומי שימצאו לי עבודה מתאימה.

אבל יותר אשמח למצוא אהבה פה בפורום זה ואני גם פה בשביל למצוא אהבה ואשמח למצוא מישהו גם עם אוסידי בינוני {ולא מסוכן ולא מפחיד ולא אלים} כמו שלי {לא משנה איזה אבל שיהיה בינוני {ולא מסוכן ולא מפחיד ולא אלים כמו שלי!}

ואם אפשר {סורי על הרשימה והחפירה וההצקה}:
1/ רומנטי וקצת מצחיק
2/לא מעשן
3/לא שותה אלכוהול יותר מידי קשה
4/לא לוקח סמים ולא מהמר ולא בן אדם אלים
5/ מעוניין בקשר רציני+נישואים וילדים {סיים לשחק משחקים!!!}
6/ בעל רכב {אני לא יכולה לנהוג בגלל האוסידי שלי}
7/ אוהב ולא אלרגי לכלבים
8/ ראש פתוח ומבין ומתחשב ויודע להקשיב ולתמוך ולעודד ולהיות שם כשצריך!!!{גם אני אהיה כזאת אליו!!!}
9/ יהודי{לא חשוב עדה אבל חשוב לי יהודי סורי :}:}:}]
10/ שומר כשרות קצת
11/ גר בפ"ת {עדיף!}

אני בת 30
מאזור: פ"ת

danik242

New member
הכרות

שלום לך שמי דני בן43 מתל אביב חולה ocdכבר 20 שנה אבל עובד מתפקד גם אני מחפש בחורה אם ocd לקשר רציני אז אם את מעונינת אשמח מאוד להיות איתך בקשר תחזרי אליי ביי ושבת שלום

danik242

New member
הכרות

שלום לך שמי דני בן43 מתל אביב חולה ocd כבר הרבה זמן אשמח להכיר אותך לקשר רציני תחזרי אלי בייושבת שלום

למעלה