OCD - פחד מאוכל וממים!

Anon1mi23

New member
OCD - פחד מאוכל וממים!

צהריים טובים אני הציג את עצמי שמי סלבה בן 23... מאובחן עם הפרעת אישיות + הפרעת חרדה דיכאון והפרעה טורדנית כפייתית O.C.D

לפני כפחות מחצי שנה התחיל לי פחד מאוכל וממים שיש בזה סמים... (כע נשמע דפוק) כל זה התחיל בגלל שהיה לי מקרה לפני שנתיים שהביאו במקום סיגריה משהו שלא צריך (סמים..) ומאז התחלתי לפחד מסיגריות ומטבק מאוד אובסיסיבי בעניין הזה גם היום בודק כל פעם שהטבק בלי סמים שאין ריח ושאין משהו בפנים...

אחרי הטבק זה התחיל להחמיר בקטע של אוכל ומי ברז או בכלל מים מינירלים למרות שהם סגורים! בנוסף לזה אני לא בוטח באנשים וכל היום עם הרגשה שמישהו רוצה לעשות לי רע אולי בכלל להרעיל אותי ... למרותשעמוק עמוק בלב אני יודע שלא אבל האוסידי והמחשבות האלו גורמות לחשוב אחרת. חשוב לציין שאני לא שותה מים בכמות שצריך ועם שותה משהו ממש בלגימות קטנות וגם לא מסיים :(

אני נמצא בימים מאוד לא קלים נכנסתי בגלל זה לדיכאון מאוד עמוק אני מרגיש שלא יכול כבר לעזור לעצמי יש לי מעקב אצל פסיכיאטרית והיא המליצה להתחיל פריזמה (פרוזאק) אבל גם בעיקר מכדורים אני מאוד מפחד!!!! מה עליי לעשות אשמח להצעות :( כי אני כבר מרגיש שהלכתי לאיבוד וחלילה יעשה לעצמי משהו ....!!!

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי סלבה

קודם כל ברוך הבא לפורום

כדורים זה אחד הדברים שיעזרו לך אל תפחד חצי מהאוכלסיה נוטלת כדורים.
גם אני והם מאוד עזרו לי הצלחתי בעזרתם להתגבר על אוסידי חזק מאוד.
בנוסף אני ממליצה לך על טיפול סיביטי שיעזור.
אם תרצה לדבר שמי כהנא

למעלה