זה עובר מתישהו?

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי תותית

בטח שזה עובר, אל תפחדי, עם קצת כוח רצון הכל יסתדר

teimhalav

New member
אוסידי לא "עובר" לעולם

דוקטור הו, זה לא יפה לשקר.
אוסידי זה הפרעה כרונית שלא נעלמת לעולם. הבוקר הזה שאת חולמת עליו, שאת מתעוררת ופתאום אין לך אוסידי והכל פתאום עובד רגיל. תשכחי מזה.
חשוב להשלים עם העובדה שיש לך אוסידי וזה חלק מהחיים שלך.
אבל (מנסיוני) אפשר לטפל ולהרגיש טוב. אם תקחי את התרופות הנכונות לך ותעשי טיפול CBT עם פסיכולוג שמתמחה באוסידי. אז את תוכלי להפטר מאובססיות ולהחליש את האוסידי לרמה שתצליחי לתפקד כמו כל בן אדם רגיל בחיי היום יום שלך.
כל מה שאמרתי זה כמובן לפי דעתי ולפי הנסיון שלי.
בשנים הראשונות משימת חיי הייתה להפטר מהאוסידי, זה היה החלום הכי גדול.
עשיתי כל מה שאפשר, והאוסידי פשוט התיש אותי וגמר כל טיפת אנרגיה ומוטיבציה שיכוליתי לסחוט מהמוח המסכן שלי.
היום שהתחלתי להרגיש טוב זה היום שהבנתי שזה לא נעלם וזה חלק מחיי.
היום אני חיי עם האוסידי אבל אינ חיי טוב, האוסידי קצת מציק פה ושם. אבל אחרי כל מה שעברתי, אני אסיר תודה :)
&nbsp

תותית146

New member
נכון

מסכימה איתך ב100 אחוז. אבל נראה לי שדוקטור התייחסה לחרדה שלא עוברת. כרגע אני רק מחכה שחרדה ספציפית תפסיק להעיק עליי. אני מתלבטת אם אעריך אחרי שהחרדה תעבור את החיים יותר. נראה לי שאעריך את הרגע יותר אבל באופן כללי .. הבנתי רק עד כמה זה יכול להיות נורא וזה תמיד יחזור לי איכשהו .. כמו שאמרת.. אז למה אני חיה אם גם ככה אני סובלת מזה שוב ושוב

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי

קודם כל אני לא משקרת, אני מכירה אנשים שהאוסידי כבר לא מפריע ועבר.גם אצלי האוסידי עדיין קיים אבל אם אני כותבת משהו אינני באה להוליך שולל יש אנשים שהאוסידי אכן נעלם

teimhalav

New member
זה סתם היה בצחוק, לא התכוונתי לפגוע

זה סתם היה בצחוק, לא התכוונתי לפגוע.
ותותית, מה שעזר לי שהייתי במצב שלך זה בעיקר התרופות (אבל גם הCBT מאוד חשוב)

תותית146

New member
תרופות מאד מפחידות אותי

מצד אחד אני מאמינה שכל מה שקורה לנו במוח, החרדות האלה, זה בעקבות פעולות ביולוגיות שהשתבשו ותרופות יכולות לקן את המצב ולאזן את מה שקורה שם.
מצד שני, לא בא לי להכניס חומרים כימיים לגוף, שלך תדע מה ההשלכות שלהם.
את סבתא שלי התרופות הרסו בהרבה מובנים.. כיום היא זקנה שבקושי יכולה לזוז כי היא עלתה מלא במשקל עקב התרופות וכל הזמן היו משחקים לה עם המינינים וזה היה משפיע עליה ככה או ככה, מה שעוד יותר יכול לשלול ממני את השליטה על המוח שלי

DOCTOR W H O

Member
מנהל
היי

אני לוקחת המון זמן כשש שבע שנים אותם כדורים כימיים והם לא עשו לי הרעה רק עזרו לי, לא צריך לפחד מכדורים. אבי אמר לי פעם כשלא רציתי לקחת כדור לכאבים, שהכאב עצמו יותר מסוכן מהכדור

תותית146

New member
כן

אפילו לכאבים אני לא לוקחת כמעט אף פעם. נכון מה שאביך אומר.. בכל זאת זו תפיסה שקשה לשנות..

teimhalav

New member
אני מקווה שתצליחי בלי כדורים. הזמן יעשה את שלו

את אלולה בסופו של דברר להצטער שלא לקחת כדורים

למעלה